Xabi Alonso - 14

Archívum
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 29., kedd 23:52

hunmadridista írta:A szívem szakadt meg, amikor megkapta a lapját...lehet, hogy élete utolsó BL döntője, erre egy ilyen felesleges szabálytalanság miatt kihagyni kényszerül...nagyon meg fogjuk érezni a hiányát a döntőben szerintem. Illara eddig hatalmas alibi...remélem nem ő helyettesíti az öreget...
Nekem attól szakadt meg a szívem, ahogyan reagált rá. Még hozzá sem ért már fogta a fejét és a földön maradt...
Kiabáltam is neki, hogy ISTENEM TE ezt nem kellett volna. Sajnálom. Megérdemelné, hogy ott legyen.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 29., kedd 23:41

A szívem szakadt meg, amikor megkapta a lapját...lehet, hogy élete utolsó BL döntője, erre egy ilyen felesleges szabálytalanság miatt kihagyni kényszerül...nagyon meg fogjuk érezni a hiányát a döntőben szerintem. Illara eddig hatalmas alibi...remélem nem ő helyettesíti az öreget...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 29., kedd 23:26

Szerintem nem olyan nagy hátrány, hogy nem lesz. Bár a BM ellen jól tolta, azért a Real gyengébbjei között van az egész szezont nézve. A döntőben úgyis mi fogunk passzdömpinget rendezni, oda nem ő kell. A kontrafociban nagyon jó, a labdatoszogatásban a posztján Modric jobb. DM-Modric-Isco p megoldja Lisszabont.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 29., kedd 23:21

Esetében azért az ellenfél kiléte is fontos tényező. A Bayern vagy a Barca ellen tökéletes választás lehet még mindig - ha kellően friss -, ahogy talán egy Chelsea ellen is, ugyanakkor egy rohanó csapat ellen, mint mondjuk a Dortmund már nem sok hasznát vesszük.

Kíváncsi vagyok, hogy kivel oldjuk meg a hiányát a döntőben, de úgy vélem, hogy aki mellett leteszi a voksát Carlo, azt kéne nyomatni a bajnokságban is. Szokja csak Modric és DM társaságát az illető.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 29., kedd 23:20

Illarra jó lesz a döntőben. Alonso posztján jól szerepelt eddig mindig. Együtt gyengék, Illarra idegen poszt miatt, Alonso pedig azért, mert még egy hozzá hasonló lassú embert nem bír el a csapat és nagyon kijön a lassúságuk. Nagyon sajnálom, hogy kihagyja a döntőt, de be kell húzni nélküle is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 29., kedd 23:17

Anis írta:Látva az első és a mostani meccsen mutatott játékát....
Ezt kéne csinálni jövőre is, amit most, hogy pihentetni menet közben, nem szétjátszatni, kifacsarni, mert tud még a f*szi, csak már nem bírja úgy , mint korábban. 20-25 LaLiga meccs kezdőként lenne sztem az ideális a köv idényre (persze ezt befolyásolhatja még sokminden).
Ez volt a terv iden is, csak hat ido kozben leserult Jese, az elso szamu Bale/Ronaldo csere, majd ok ketten is leserultek (kulon-kulon), kit toljunk fel? Di Mariat. Kit rakjunk be DM helyett? Xabi cserejet.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 29., kedd 23:13

Látva az első és a mostani meccsen mutatott játékát....
Ezt kéne csinálni jövőre is, amit most, hogy pihentetni menet közben, nem szétjátszatni, kifacsarni, mert tud még a f*szi, csak már nem bírja úgy , mint korábban. 20-25 LaLiga meccs kezdőként lenne sztem az ideális a köv idényre (persze ezt befolyásolhatja még sokminden).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 29., kedd 23:02

Azt szerettem volna, ha a végén elvállalja valamelyik szabadrúgást, ha már úgysem játszhat a döntőben, az első után még jobban szerettem volna, ha odaáll, de CR beverte, így nem bánkódtam. Nagyon sajnálom, remélem meglesz a tizedik, és a végén nagy lesz az öröm, amikor átadják az érmeket. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. április 29., kedd 23:00

Az egyetlen negatívuma a meccsnek - na jó a BBC második félidős védőmunkája sem volt kiemelkedő - hogy az "öreg" nem lehet ott. Érte is hozni kell az utolsó meccset.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. április 29., kedd 22:52

ziro4vr írta:
R. Carlos írta:Hiányozni fog a döntőről... :( Vajon ki lesz a helyettese?
Illarra
én személy szerint biztos, h varanet tenném a helyére. gyors, jól védekezik, jól fejel, egy az egyben bárki(t megver) ellen megtartja a labdát, jól játssza meg.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. április 29., kedd 22:52

ziro4vr írta:
R. Carlos írta:Hiányozni fog a döntőről... :( Vajon ki lesz a helyettese?
Illarra
Valahogy én is ezt látom esélyesnek... De azért szurkolok Isconak, hátha...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 22:50

R. Carlos írta:Hiányozni fog a döntőről... :( Vajon ki lesz a helyettese?
Illarra
Nem illik.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. április 29., kedd 22:47

Hiányozni fog a döntőről... :( Vajon ki lesz a helyettese?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 28., hétfő 18:14

L.Miki írta:Így utaztak a srácok

Mekkora már mindenki laptop, tablet, telefon a játékosok közül vagy társasjáték a jó öreg Xabi újságot olvas. Tetszett ez a jelenet. :) :lol:
Carlo az a tipikus fej :D Pepe meg kész, vígjátéksztár lesz a foci után :lol:

Xabi meg remélhetőleg hozza a múltkori BL-formát, akkor baj nem lesz
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 28., hétfő 17:49

Így utaztak a srácok

Mekkora már mindenki laptop, tablet, telefon a játékosok közül vagy társasjáték a jó öreg Xabi újságot olvas. Tetszett ez a jelenet. :) :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 25., péntek 17:34

Huhu, valóban. Bérmennyire is "eljárt felette az idő" még mindig ott van szeren, hibái, lassúsága, fáradékonysága ellenére is, de már nem lesz a régi. Egy fiatalabb Xabi Alonso pedig egész egyszerűen maga lenne a mámor. :mrgreen:
De tényleg, büszkék lehetünk rá.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 24., csütörtök 18:46

Bár a meccset nem láttam, de a koronamögöttes bejegyzésből bemásolnék egy részletet. Az első bekezdés még így látatlanban is büszkeséggel tölt el, a másodiknak a végéhez meg csak egyetértően tudok bólogatni... :)

Kód:

A mezőnyjátékosok közül a végére hagytam Xabi Alonsot. Modric, Pepe, Konci mind lehetne a meccs embere, de nálam Xabi az! Ez a győzelem nem jöhetett volna létre, ha nincs Xabi! Ha nem írtam volna posztot róla pénteken, akkor most azonnal hozzálátnék, mert még a kupadöntőnél is jobban érezhető volt, hogy mit is jelent ő. Az első félidőben, mikor jócskán törte a csapat hátát a kapu, Xabi óriási vezér volt. Érdemes volt külön figyelni, ahogy mindenki figyel a labdára, a saját emberére, minden játékos maximálisan összpontosít saját feladatára, Xabi pedig figyel mindenkiére. Feje megállás nélkül járt, radarként pásztázta a pályát. Fáradhatatlanul beszélt a többiekhez, mutatta az irányokat, segítette a társakat. Ha nem ér hozzá a labdához egész meccsen emellett, már akkor feledhetetlen lett volna a teljesítménye. De ezen a találkozón nem érte be ennyivel…

A nála vagy kétszer gyorsabb Robbent valósággal az őrületbe kergette: háromszor kaparintotta meg a labdát úgy a hollandtól, hogy ahhoz még csak be sem csúszott. Emellett egyszer végtelen okosan jó ütemben támasztotta meg lövés közben, egyszer pedig ziccerben blokkolta kísérletét. A Szőr tegnapi teljesítménye oktatófilmekbe illő volt. Fogunk még bosszankodni a játéka miatt, lesz még majd lassabb és soha nem lesz már 20 éves. De akárhogy is alakul, Xabi Alonso ezen a két találkozón még egyszer megrázta magát, összeszedte minden erejét, és letett egy olyan produkciót az asztalra, amire majd 30 év múltán is elégedetten tekinthet vissza, ami méltó módon állít emléket egész karrierjének. Amit akkor is emlegetni fogunk, amikor éppen elbúcsúztatja a gárda… Ha lesz egy fiam, aki 15 év múlva majd sportolásra adja a fejét, akkor sajnálni fogom, hogy már nem állíthatom elé példaképül azt a Xabit, aki ebben a kicsit értékevesztett, modelleket és tiniket hajszoló, sportkocsikat törő, tükör előtt flancoló, tetovált közegben úgy tudott nagy játékos lenni, hogy közben megmaradt egyszerű, normális életet élő, hétköznapi embernek…

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 24., csütörtök 0:28

Remelem hetvegen pihentetjuk, mert a visszavagon is egy legalabb ilyen jo teljesitmeny kell tole.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 23., szerda 23:45

Nas írta:Azért mit melózott az öreg... pláne a végén. Rutinból kompenzálta a lassúságát...

ma ritka az aki focizni is tud,és gyors is. Alonso tudása elit,a csapat kp-áját kellene rendben tenni,nem ennyire szétszakadni,mint ma....és a támadók közelebb lennének,aktivan részt vehetnének a felpasszokban,visszajátsázsban...stb.....duma...duma....duma...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 23., szerda 22:49

Csak 12 km került a lábába :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég