Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 10:45

Amúgy azt ti, hogy számoltátok ki, hogy Agüero 40 millióért jönne? Illetve Pogba 35-40... Mire? Annyira nem nyújtott még kiemelkedőt, hogy megvesszünk érte...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 10:44

Ha jól olvastam (nem találom a forrást), nekünk eddig 24 misi esett le a BL-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 10:41

Ezt olvastam a minap,hogy például a Dortmund is nagyot fog kaszálni az idei szereplésével.
Közölte valamelyik hírportál.

Szóval ahogy írtad,tényleg meg lehetne oldani a pénzügyi részét.
Én ettől cseppet sem tartok.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 19., péntek 10:34

A hírek alapján nem biztos, hogy jövőre is ilyen bő keret lesz, ami nem feltétlenül gond, de minőségben muszáj előrelépnünk, mert ilyen Callejón, Kaká, DM stb-vel nehéz lesz lépést tartani három fronton.
Én támogatom a szűk keretet. Szerencsére elég sok játékosunk van, aki nagyon ritkán sérül meg. Az utóbbi időben tapasztalt jobb helyzet az igazolások terén talán annak is köszönhető, hogy a sérülékenyebb játékosoktól megszabadultunk.
Nekem túlzásnak tűnik ez a nagy játékosmozgás. Egyrészt a csapat többé-kevésbé adott, 1-2 lyukas poszt van, de szerintem nem lesz nagy bevásárlás, mert még mi sem dobálózhatunk minden évben 100 milliókkal.
Azért az utóbbi években visszafogottabbak voltunk. Előző szezont gyakorlatilag plusszban zártuk az átigazolási piacon, előtte is "csak" 40 milliós mínusz jött össze. A BL idén elég jül fog fizetni, emelték a díjazáson, jó esély van a döntőre, és mivel tavaly bajnokok voltunk, így a közvetítések után is nagyobb pénzeket nyom majd felénk az UEFA.
De valóban pontos képet nem tudunk a pénzügyi helyzetről, illeve mire akarunk még költeni(ugye stadion felújítás), mennyire akarunk kockáztatni. :hmmm:

1-2 lyukas posztnál én többet látok...A jobb védő nem kérdés, megvan az ember is, tiszta sor. Nálam az középpályára kell még ember, Khedirára ne építsünk már, komolyan. Egyszerűen jobb kell nála. És akkor Xabi táozásával még nem is számoltam.
A jobb szélünk egyszerűen gyenge, DM 3 év alatt fel tudott mutatni pár igazán fasza hónapot, meg azon kívül néhány jobb meccset, egyébként csak felcseszi az embert. Oda egyszerűen kell valaki.
És akkor itt vannak a csatáraink. Nem mondom azt, hogy létszükség, mert még egy ilyen szar évük csak nem lehet...De ha lehetőség van rá, és max 15-20 millióból megoldható a csere, akkor Higut el kell boltolni Agüerora.(de akár Cavanira is...) Egyszerűen BL-ben irtó kevés, amit mutat.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 19., péntek 10:30

A legrosszabb, amit R24 is írt, hogy ha meg lesz Kondogbia, akkor elégedett lesz a vezetőség... és akkor marad egy Khediránk, meg Xabink oda, meg esetleg Modric.
Pogba szerintem lehetetlen, nem hülye a Juventus.
Mást kell nézni.

Előre tényleg elég, ha az egyik csatár távozik, aki pedig Higu lesz. Helyére Agüero tényleg jöhetne, de attól is félek, hogy kevés a sansz...
Mindenképpen több új arc kell most nyáron.. Carvajal az egyetlen tuti szerintem, a többit pedig meglátjuk.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 10:22

És pl Jesétől nem tudjuk, hogy pontosan mit várhatunk... Lehet nagyon beválik, de lehet besül.
Egy Callejónnál biztos jobb szerintem. Ha jönne Bale és maradna valami csoda folytán DM, akkor az a poszt is erősödik érdemben. (a hátam közepére sem hiányzik a walesi amúgy :x, ennyi pénzért inkább Neymar)

Csak az egyik csatárt adnám el, nem titok, hogy melyiket, helyére Agüero, és megvan a támadószekció.
CR, Karim, Bale(Neymar), Jesé, Agüero (illetve DM, ha marad, de inkább ne maradjon). Ezzel bátran nekivágnék a szezonnak.

Középre ha Kondogbia fog érkezni, akkor szerintem leszünk annyira vakok és elégedettek, hogy nem veszünk sem Vidalt, sem Verattit és marad a Khedira, Modric, Kondogbia, Xabi négyes két posztra. Pedig az ideális eset az lenne, ha Khedirát is kicserélnénk Vidalra vagy Pogbára és tökéletesen elégedett lennék ezzel a szekcióval. (zárójelben megjegyzem, hogy ha Khedira maradna padosként, az sem lenne tragédia)
Modric, Kondogbia(Khedira), Xabi és Vidal/Pogba, meg valahol itt kóricál Özil is ugye.

A védelmet nagyon nem kell variálni, egy középső védő kell negyediknek, meg Carvajal.

Nem hinném, hogy ezt olyan lehetetlen véghez vinni.

Jöhet a bűvös matek, aminek nincs értelme, de azért leírom
Bale v. Neymar: 60
Agüero: 40
Kondogbia: 15-20
Vidal v Pogba: 35-40
Carvajal: 8
4. védő: 5-10
---------------------------
ez :cens: sok pénz, ezért nem lesz ebből semmi. A hiba a tavalyi nyáron keresendő, amikor beértük egy szem Modriccal.

Az eladásokat nem számítom, sosem jöttünk ki jól belőle. A távozókból max. akkor jön sok pénz, ha lép Higu és DM is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 10:21

H20 írta:Főleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy José számol vele, vagy az új edző. (Jesével).

A legnagyobb kérdés, az edzőkérdés szerintem. Az a BL döntő után eldől, vagy már előtte, ha nem jutunk be. :/

Amint tudjuk, hogy ki lesz az edző jövőre, onnantól lehet a játékosokkal foglalkozni.
Jól látod :-)
Sokat fog majd számítani,hogy marad vagy megy Mourinho.
Egy új edző kiboríthatja a bilit.
Jesét pedig továbbra is kölcsön adnám a Bayerbe,majd ha jól szerepel,akkor jöhet vissza.Előtte még a jövő.


Realista L. !

Én elnézegetném még egy szezonra Essient,tölteléknek jó lenne és egyelőre bírja is fizikálisan,de szerintem tuti lelép.
A keret pedig nem feltétlen gond ha apad,csak legyen minőségi pótlás. :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2013. április 19., péntek 10:24-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 19., péntek 10:18

Főleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy José számol vele, vagy az új edző. (Jesével).

A legnagyobb kérdés, az edzőkérdés szerintem. Az a BL döntő után eldől, vagy már előtte, ha nem jutunk be. :/

Amint tudjuk, hogy ki lesz az edző jövőre, onnantól lehet a játékosokkal foglalkozni.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 10:10

Realista24 írta:
Essiennel nem az a baj, hogy nem teljesít... Nem mai generációs és inkább fiatal játékosokkal kell feltölteni a keretet.
Essiennel inkább az a baj szerintem, hogy baromi sérülékeny, ha ehhez még hozzácsapjuk a Sanitast is. :roll:

A hírek alapján nem biztos, hogy jövőre is ilyen bő keret lesz, ami nem feltétlenül gond, de minőségben muszáj előrelépnünk, mert ilyen Callejón, Kaká, DM stb-vel nehéz lesz lépést tartani három fronton.
Én is ezt mondtam. Mondjuk a nevek alapján eddig se a minőségi padról lett volna szó, mert ha távoznak ezek a játékosok, akkor az érkezők is csak a helyükre jönnének... És pl Jesétől nem tudjuk, hogy pontosan mit várhatunk... Lehet nagyon beválik, de lehet besül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 10:07

Essiennel nem az a baj, hogy nem teljesít... Nem mai generációs és inkább fiatal játékosokkal kell feltölteni a keretet.
Essiennel inkább az a baj szerintem, hogy baromi sérülékeny, ha ehhez még hozzácsapjuk a Sanitast is. :roll:

A hírek alapján nem biztos, hogy jövőre is ilyen bő keret lesz, ami nem feltétlenül gond, de minőségben muszáj előrelépnünk, mert ilyen Callejón, Kaká, DM stb-vel nehéz lesz lépést tartani három fronton.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 9:57

Szerintem nem túlzás és kell is. A kezdőben jövőre legalább 3 változtatást szeretnék a pad meg idén semmit se ért, szóval oda is kellenek az emberek...

Essiennel nem az a baj, hogy nem teljesít... Nem mai generációs és inkább fiatal játékosokkal kell feltölteni a keretet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 19., péntek 9:44

Nekem túlzásnak tűnik ez a nagy játékosmozgás. Egyrészt a csapat többé-kevésbé adott, 1-2 lyukas poszt van, de szerintem nem lesz nagy bevásárlás, mert még mi sem dobálózhatunk minden évben 100 milliókkal. A távozók helyére pedig ugyanabban az árkategóriában csak gyengébb játékost tudunk igazolni, mert mi a Real Madrid vagyunk. Éppen ezért én 2x meggondolnám, hogy mennyiért engedem el Higut, vagy Benzemát. Kaká, Albiol, Carvalho, Callejon mehet, rájuk nincs nagy szükség, max Albiolt marasztalnám, ha tűri a padot. Essient viszont én megtartanám, mert amit elvárunk tőle azt hozza, többet pedig botorság lenne kívánni tőle.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 9:38

A Punto Pelota mai száma szerint egy teljesen új csapat van épülőben Madridban. A hírek szerint Adán, Carvalho, Albiol, Callejón és Essien szinte biztos, hogy nem lesz a keret tagja jövőre. Kaká, Di María, Higuaín és Benzema pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat. Essien helyét Kondogbia, Albiolét Garay veheti át. Xabi Alonso utódja a Verratti, Vidal, Gündogan hármasból fog kikerülni, a támadórészlegbe pedig Jesé, Bale és Agüero érkezhet a távozók helyére.
Na én nekik örülnék. Agüero nálam elmegy, de Bale-lel nem tudok kiegyezni...

Amúgy az a Jesé, Morata csatár csere kettő annyira azért nem hangzik rosszul, viszont elég merész lenne a dolog, ha megsérülne az egy szem Agüero/Higuaín/Benzema csatár. Bár mind a két fiatal bizonyítja már két éve, hogy megy nekik a góllövés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 19., péntek 9:19

Mondjuk, ha jönne Bale meg Agüero (amire így együtt nagyon kevés sanszot látok) akkor Di María tényleg mehet, talán még sokat is kapnánk érte.. bár ha José marad, akkor DM is szerintem.
Egy a lényeg, Jesét is fel kell hozni, cserének bőven jó lenne.
Elől azért egy CR-Agüero-Bale nagyon rosszul hangzik :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

karim
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53
Kedvenc játékosaid: karim.cristiano.luka
Kedvenc csapatod: real madrid
Tartózkodási hely: debrecen

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karim » 2013. április 19., péntek 9:09

nyaron nagy bevasarlasra szamitok, sok tavozoval, valoban uj csapat epulhet!

kapusok, adott.
vedelem, albiol helyett vki, meg arbeloa ele mert nem birom mar nezni a vergodeset.
kozeppalya, ugylatom, h xabi posztjat tovabbra is megtartanank es az utodjat keressuk, es egy utkozoember erkezese is valoszinusitheto.
tamadok, kaka, higu, dm nalam out, kaka flop volt, higut hat ot utalom egyszeruen meg egy ilyen unszimpatikus embert( :mrgreen: ) dm nagyon hasznos jatekos lenne mondjuk ha ozil agyat atraknank az o fizika adottsagai melle, nagy jatekos lenne, callejon maradhat ha akar de ne nagyon jatszon, jeset felhozni dm helyere, bale nekem sokakkal ellentetben nagyon szimpatikus nagyon nagy mertekbe lathato fejlodesen megy keresztul a srac, nekem nagyon szimpatikus, agiero pedig higuaint minden szempontbol veri.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. április 19., péntek 9:08

Higut szeretem, mert sokat tett a csapatért, de lássuk be jöhet más a helyére. Nem is tudom ki lehetne a megfelelő opció :( Benz meg maradjon, ez nálam nem kérdés. Maestro rakja rendbe megint fejben és akkor nem lesz gond. Ilyen Kondogbiaákat felejtsünk már el, a kp-ra NÉV kell aki már le is tett valamit az asztalra, nem ilyen kis suhanc, aki még a mostani csapatában se kezdő. Yaya jó kis opció lett volna, de hát tudjuk, hogy esélytelen már. Vidal vagy Pogba szerintem is egy lehetőség, csak a kérdés,hogy mennyiért... Bale-t meg nem szeretném madrid mezben látni soha. Meg vele is csak az időhúzás menne mint tavaly volt Modric-al.
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 8:52

Ráadásul Benz valószínűleg tényleg Perez egyik kedvence
Azért Péreznél is első a csapat, legalábbis ahogy én észrevettem. Egy dolog tetszik, hogy észrevették azt, hogy minőségben kevés a középpálya és a támadórészleg is. Mert az egy dolog, hogy a hírek zöme kacsa, de azért mindennek van alapja szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 19., péntek 8:49

A Punto Pelota mai száma szerint egy teljesen új csapat van épülőben Madridban. A hírek szerint Adán, Carvalho, Albiol, Callejón és Essien szinte biztos, hogy nem lesz a keret tagja jövőre. Kaká, Di María, Higuaín és Benzema pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat. Essien helyét Kondogbia, Albiolét Garay veheti át. Xabi Alonso utódja a Verratti, Vidal, Gündogan hármasból fog kikerülni, a támadórészlegbe pedig Jesé, Bale és Agüero érkezhet a távozók helyére.

Az első ötös mehet is, bár Essien szerintem maradhatna jolly jokernek. Univerzális játékos, odateszi magát, egy bőven elfogadható szintet hoz. Ha értelmes áron (pár millió euro) el lehetne hozni, akkor nem gondolkodnék rajta. Kiegészítőnek tökéletes. Mondjuk ha lelép Mou és jön Ancelotti, akkor lehet, hogy "Apuci" nélkül már Ő sem maradna.


Kaká, Higu és DM mehet nyugodtan. Benzema meg bár az egyik kedvencem, így még a képességei miatt kapna egy évet tőlem, de ha nem domborít, akkor jövő nyáron Őt is kukáznám.


Kondogbiáról sokat nem tudok. 1-2 videót láttam, sokan istenítik, valami biztosan van benne. Viszont 20 millát egész biztosan nem adnék érte. Ahhoz még túl nagy lutri. Egy jól sikerül év (félév) után nem biztos, hogy érdemes vállalni a kockázatot. Akkor inkább tegyünk hozzá 10-15 milliót kb. és menjünk Vidalért.
Garay minek jönne vissza? Nekem semmi bajom nem volt vele, Albiolnál sokkal jobb védő, de nem hinném, hogy itt szeretne 4. számú hátvéd lenni, ha közben hívja egy MU.


Gündogan megint csak lutri valamilyen szinten, hiába jó játékos, egy nagyszerűen felépített csapatban van jelenleg, ami talán kicsit fedheti a hiányosságokat és nagyíthatja az erényeket. Meggondolnám kétszer is, hogy a Dortmundból igazoljak-e. A másik két név amúgy is szimpatikusabb, viszont kíváncsi lennék már arra is, hogy mivel indokolják meg, hogy pl. Verratti célpont. Szerintem kevesebb a realitása, mint Vidalnak. Nyáron lesz egy éve ott egy dúsgazdag csapatban, ahol azért be is vált,és piszok fiatal még ráadásul. Nem sok érv szól a váltás mellett.


A többi rendben van, Higu helyett Agüero, DM helyett Bale (ez azért még kérdéses, hogy mennyire működőképes a dolog...) + feljön Jesé, akinek "van húzása".

Egyébként egyre több helyen olvasni, hogy mind a két csatárnak kalap kabát, ha jön Bale-Agüero, mert mindenki azon a véleményen van, hogy a Bale-CR-Agüero hármas tökéletes lehet. A padra meg lesz egy Jesé és Morata? :ike:

Nem hinném, hogy ilyen hibába akarnak esni. Ráadásul Benz valószínűleg tényleg Perez egyik kedvence. Azt meg látniuk kell Madridban is, hogy így a pad sem létszámban, sem minőségben nem ütné meg a szintet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 8:40

nem épp a biztos és folyamatos játéklehetőség érdekében távozott? amit aztán meg is kapott, ráadásul a válogatottban is kezd alapember lenni, vhogy nem tudom elképzelni, h a vb előtt bevállalja a padot.
Nem fogja szerintem sem, főleg annak tükrében, hogy mehet a MU-ba is elvileg.

Egyébként egyre több helyen olvasni, hogy mind a két csatárnak kalap kabát, ha jön Bale-Agüero, mert mindenki azon a véleményen van, hogy a Bale-CR-Agüero hármas tökéletes lehet. A padra meg lesz egy Jesé és Morata? :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 19., péntek 8:38

Garay érkezésének én örülnék a legjobban, szerintem amikor játszott jó volt, legalábbis Albiolnál és Carvalhonál jobb. Kérdés hogy el tudja-e viselni a kispadot, bár amikor itt volt, akkor ezzel nem volt gond
nem épp a biztos és folyamatos játéklehetőség érdekében távozott? amit aztán meg is kapott, ráadásul a válogatottban is kezd alapember lenni, vhogy nem tudom elképzelni, h a vb előtt bevállalja a padot. mert most akármilyen középhátvéd igazolunk, annak a paddal kell számolnia varane robbantása miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2013. április 19., péntek 8:41-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég