Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 22:08

R.M.C.F írta:
1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Ha Te lennél az első aki azt próbálja meg hinteni hogy hazudok még meg is sértődnék......

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,azt sem tudtam ki nyerte meg a blt. A real 1999ben pedig a bajnokság féltávjánál 17 volt.
Az a baj,hogy lassan célszerű lesz majd észrevenni,hogy amit írok,az nem a hasamra ütve teszem meg.....20.000 komment után még mindig van aki ezt nem tudja.
ez bizony így történt.
emlékszem még a hírekre az újságból, a realt meg csak a béellben láttam a tévében.
akkor jött a bajcos és húztuk be a valencia ellen 3 középső védővel
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:05

Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
Senkivel. ÉN egy barcás haveromnak már többször is mondtam,ebből a messiből még baj lesz.

Az egész játék annyira rá épül,hogy ilyent nem is tudok mondani a foci történelméből.Még maradona sem volt ennyire befogott ló....
Messi alá kell melóznia mindenkinek,és a támadóitoknak rá ment az egyéniségük,úgy kell dolgozni hogy az messire legyen hatékony.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 22:03

marketing
tény, emiatt sem érdekelne, ha drága igazolás lenne, mert tudom, hogy mennyire népszerű gyerek világszerte már most is, pedig még "csak" otthon játszik, nem is európai sztárcsapatban.
Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
szerintem senkivel, mert nincs jobb játékos nála. vagyis az én szememben.
mondjuk ha lenne egy ütőképes védelem, és mondjuk neymar igazolná a potenciált, ami benne rejlik, akkor azért valamivel kevésbé függene a csapat tőle, még akkor is, ha nyilván meghatározná azt.

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,
ezt nehéz elhinni, akkor már én is néztem focit (effektíve az a vébé volt az első futballélményem,amit értettetem is) pedig még csak 21 vagyok.
vagy 98-ban nem foglalkoztál a focival, de előtte és utána igen ? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 21:58

1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Ha Te lennél az első aki azt próbálja meg hinteni hogy hazudok még meg is sértődnék......

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,azt sem tudtam ki nyerte meg a blt. A real 1999ben pedig a bajnokság féltávjánál 17 volt.
Az a baj,hogy lassan célszerű lesz majd észrevenni,hogy amit írok,az nem a hasamra ütve teszem meg.....20.000 komment után még mindig van aki ezt nem tudja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 24., péntek 21:56

Jester írta:17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
nem is azt mondta hogy az a szezon után. hanem hogy AMIKOR 17. helyen állt a real. az lehet akár a második forduló is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 21:48

Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
El kell adni Messit, viccen kívül. Amíg játszik, Messi függőség lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 24., péntek 21:46

Lehet,de akkor én ebben is selejt vagyok,onnantól lettem madridista amikor 1999ben a 17 helyen voltak és kieső helyen.
1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Én 2007es döntő óta "szurkolok" nekik,pedig akkor kikaptak
Igen, ez is tipikus. A vesztesek iránti szimpátia. Én nekem az volt az első NFL meccsem amit életemben láttam.
Sajnáltam a Pats-et én is...


A Neymar ügyhöz még. Lehet, hogy talán csak a cirkuszt kavarják, tényleg.
El kell adni pár AS-t, meg MARCA-t.....
Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
És most egy olyan játékosra gondolnék aki elérhető a számukra. Például CR-t ne mondjon senki :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 21:37

Ezen a szinten a kettő között nagy a különbség.....dőlafa és neymar között van egy óriási felmérhetetlen különbség,ez pedig a marketing érték és hozamai.
Te is jól tudod,hogy pusztán a játékáért nem üzlet megvenni egy ronaldot 85 milláért,vagy egy zidanet 75ért.......ott a marketing dönt,mert ezekkel többet hozol a konyhára mint egy olcsó özillel(15) vagy marceloval(8).

Neymar nagyon sok pénzt hoz annak a csapatnak aki megveszi.........dőlafa nem fog hozni.

Ez neymarban a különleges.....a tudása nálam,másodlagos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 21:29

Ne bánkódj miatta
igazából én nem bánkódom, nálam az első opció deulofeu a fiatal cselgép szerepkörre, na nem azért, mert jobb, vagy akár csak egy szintű is lenne neymarral, hanem azért, mert legalább 4-5 éve várom azt a pillanatot, hogy berobbanjon.
és épp ezért sajnálnám, hogy neymar érkezésével nagyon megcsappannának az esélyei.
na persze ha meglátom a stadionban neymart az új mezben pózolni, azért akkor sem leszek szomorú. :-)

Reus.
reus szerintem jó húzás lenne, nekem szimpatikus is, de szóba sem kerül, meg hát a dortmund azért csak nem lesz szétkapkodva. (götze,lewa...)
mirű beszész?
hát 55%-ban a santosé neymar, ha jól tudom, a barca megállította a licitet 20-25 millánál.
a hírek szerint a barca embere már haza is jött brazíliából.

95%, hogy neymar a barca játékosa lesz. most nyáron.
hát nálam ez elnézve azt, hogy még el sem kezdődött a nyár, de már egy szappanopera az egész...50% :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 20:53

egyre jobban úgy néz ki, hogy nem lesz ebből neymar. ( :( & :-) )
mirű beszész?

augusztusig sok újságot kell még eladni, most is csak a kavarás megy.

95%, hogy neymar a barca játékosa lesz. most nyáron.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 20:44

Ne bánkódj miatta,egy pénzsóvár pöts,az apjával egyetemben,ezeket a pénz mozgatja más nem.....és ha leigazol majd európába,és esetleg lesz is teljesítménye,akkor úgy megvereti vízzel a vezetőségek homlokát hogy belegebednek ha hosszabbítani akarnak majd vele.



Valdez elbújhat majd neymar mögött.....

Arról már nem beszélve,hogy egyelőre még nem ő márádóna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 24., péntek 20:42

'shutterisland írta:egyre jobban úgy néz ki, hogy nem lesz ebből neymar. ( :( & :-) )

viszont ebben az esetben nem tudom, kik lehetnek az alternatívák, olyan sok névre nem emlékszem, aki komolyabban meg lett volna említve.

Na majd most meg lesz említve pár ember a Marcát meg a többieket ismerve. :D

Reus.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 18:23

egyre jobban úgy néz ki, hogy nem lesz ebből neymar. ( :( & :-) )

viszont ebben az esetben nem tudom, kik lehetnek az alternatívák, olyan sok névre nem emlékszem, aki komolyabban meg lett volna említve.


Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 24., péntek 15:51

Jester írta:az NFL hazai rajongótábora, akiknek java része a New England Patriots-nak szurkol. Az NFL közvetítések 2004-ben kezdődtek, és akkor nem kicsit volt ám a csúcson a Pats :D
Én 2007es döntő óta "szurkolok" nekik,pedig akkor kikaptak :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 24., péntek 15:19

Realista24 írta:Xavi azt mondta, hogy 15 éve profi focista, de még nem találkozott doppinggal Barcelonában, a válogatottban, vagy bárhol máshol. :Đ
Persze, mert a többiek tudják, hogy Xavi nagyon jólelkű és tisztességes ember, úgyhogy csak suttyomban tolták magukba a gumibogyószörpöt és társait, akkor, amikor Xavi éppen nem volt a közelben. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 11:19

Xavi azt mondta, hogy 15 éve profi focista, de még nem találkozott doppinggal Barcelonában, a válogatottban, vagy bárhol máshol. :Đ

Egyébként pont most vették elő újra a Juve aktát, most a '96-os mintákat elemezték újra, a BL döntő utánit, és állítólag EPO van bennük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 23., csütörtök 22:46

Általában amikor valaki megismerkedik egy sportággal, rendszerint mindig azon a csapaton keresztül ismeri meg amelyik éppen a csúcson van.

Lehet,de akkor én ebben is selejt vagyok,onnantól lettem madridista amikor 1999ben a 17 helyen voltak és kieső helyen. Olyan média támadás volt,kulázás hogy erre lettem figyelmes,miféle csapat ez akit állandóan köpködnek.......

Aztán lassan rájöttem,a nagy része sima kampókéz,ferdítés és hazudozás,és közben megszerettem őket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 23., csütörtök 12:32

10 millió peseta volt (ma közel 10 milliárd Ft)
Ez most nemtom hogy jött ki neked roni,ha emlékezetem nem csal,1 pezeta nagyjából 80FILLÉRT ért annak idején.... :-)

Ami meg a szurkolói ellentéteket illeti...Én is szoktam vitatkozni más csapatok szurkolóival,ésszerü keretek közt,Ha meg olyat tesz elém a jóisten,aki felveszi a szemellenzőt,fújja a hülye kliséket,azt hagyom a francba...azzal beszélgetni-hogy egy kalasszikust idézzek-olyan mint sajtreszelővel rejszolni. :mrgreen: enyhén szórakoztató,de roppant fájdalmas... :lol:
Én nemtom mi megy odaát,regeltem ugyan,minden ok,csak épp belépni nem tudok :roll: Hiába mindig is hülye voltam az internethez... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 23., csütörtök 10:44

szerintem ez tök alap, a szurkolói lélektan általában ilyen.
Igen, ez a természetes. Általában amikor valaki megismerkedik egy sportággal, rendszerint mindig azon a csapaton keresztül ismeri meg amelyik éppen a csúcson van. Ezzel szerintem semmi baj sincsen. Jó példa erre az NFL hazai rajongótábora, akiknek java része a New England Patriots-nak szurkol. Az NFL közvetítések 2004-ben kezdődtek, és akkor nem kicsit volt ám a csúcson a Pats :D . (2004: Super Bowl győzelem, 2005: szintén)
Meg a '90-es években szerintem 10-ből 9 ember a Chicago Bulls-t favorizálta, miközben szerintem a többség csak a barcelonai olimpián vagy csak a kosaraskártyákon látta Michael Jordant :D
Most például drasztikusan növekedik a Bayern szurkolók száma :lol:
Akik ezt divatszurkolásnak nevezik azoknak csak savanyú a szőlő, hogy nem az ő csapatukkal történik.
Mármint nem a csírák áramlása, hanem a sikerkorszak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 23., csütörtök 6:51

'shutterisland írta:én nem is corleone írására reagáltam, hanem rmcf általánosító soraira és henke előbbi írásához szóltam hozzá a saját szemszögemből.
de nem baj. :-)

Nem értem miért általánosítok.... :hmmm: kb 30 személy barcás ismerősöm van,és legalább ennyi realos........a barcások talán egy vagy kettő kivételével kifejezik az utálatukat,jópáran köpködnek is szépen.......míg a madridi barátaim között NEM találok olyant aki utálkozik,köpköd......

Ez nem nagy dolog,egyik oldalon szépen van aki mutatja a gyülöletét,másik oldalon nem igazán van. Ez általánosítás?
:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég