Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 23:09

BBarni írta:
és az milyen, hogy 5-6 éve egy srác real madridos mezben szaladgált, most meg minden meccs előtt meg után megy a visca el barca?
Ilyet sajnos rengeteget ismerek!Ezért szeretek jobban magya...nah mindegy!

Udvarácz Milán
Őt mondjuk pont "ismerem" legalábbis többször volt alkalmam dumálni vele, nekem szimpatikusnak tűnt,bár én csak azóta ismerem mióta a Fradiba igazolt! :-)

Hja....előtte ő volt az a tag,aki beszállt ebbe az igazolás nélküli védegyletbe,ahol ki közvetítenek ha nincs "munkád",úgy hidd el,NBIIIban a nézők féltek a hazaadásoktól annyira gyenge volt.......én a kezdőkörből baxtam neki gólt edző meccsen még fakóként.....utált mint a szart......az edzés indig cicázással kezdődött,ha vétet,mindig engem talált meg...na kis köcsög mehetsz be helyettem mondta.....addig tette ezt,amíg ellene nem fordultam.....akkor már rám volt szállva.
Az edző akire büszke vagyok Matesz Imre volt aki 1966 ban világbajnokságon a magyar válogatott tagja volt....sajnos kb két éve autóbalesetben elhunyt itt a közelben.

Károlyi Sanyit nem ismerted a fradiból kb 7-8 éve vitték oda a husztival együtt voltak csikók.......iszonyat mi szeszt beszórtunk az arcba.......pécsen focizott és meghívott........na nem mesélem tovább....... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 23:02

azért voltak olyan focisták a barcában már a pep éra előtt is, akik miatt meg lehet kedvelni egy csapatot. :-)
nekem ronaldinho volt az, de lehet másnak rivaldo,kluivert,figo vagy mondjuk laudrup.
persze egy rivaldafényben lévő csapat mellé könnyebb odaszegődni.

én olyat is ismerek, aki beleszeretett az arsenal régi O2-es mezébe, és azóta drukker. :-)

ha meg divatdrukkerezés megy, akkor snoop dogg. :lol:
1
2
3


BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 24., péntek 22:55

és az milyen, hogy 5-6 éve egy srác real madridos mezben szaladgált, most meg minden meccs előtt meg után megy a visca el barca?
Ilyet sajnos rengeteget ismerek!Ezért szeretek jobban magya...nah mindegy!

Udvarácz Milán
Őt mondjuk pont "ismerem" legalábbis többször volt alkalmam dumálni vele, nekem szimpatikusnak tűnt,bár én csak azóta ismerem mióta a Fradiba igazolt! :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:53

___Samy___ írta:
Ez azért vicc....mert én a személyes körömben 2 db barcást ismertem 2006 előtt.....
és az milyen, hogy 5-6 éve egy srác real madridos mezben szaladgált, most meg minden meccs előtt meg után megy a visca el barca? :mrgreen: :lol:

Xavi,Ini és messi kimegy......és azt is tagadni fogja hogy valaha barcás volt.......majd írj rám ha nem így lesz.

:coffee:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 24., péntek 22:47

Ez azért vicc....mert én a személyes körömben 2 db barcást ismertem 2006 előtt.....
és az milyen, hogy 5-6 éve egy srác real madridos mezben szaladgált, most meg minden meccs előtt meg után megy a visca el barca? :mrgreen: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:44

Jó.....de azért elhiheted hogy KOMOLY piackutatást végzek hogy legyen róla véleményem,nem szokásom a hasamra ütni és hadoválni.
Ez azt jelenti,hogy ha focidrukkerbe futok,(nap mint nap).....akkor felkérdezem mint matektanár a diákot......nem tolakszom,szó sem róla,de ha esély van rá már adom is a kérdőívet..... :lol:

Pl a múltkor jött egy barcás(egyből gyanús volt mert kb 20 éves lehetett)......így is mutatták be,én meg minden barcásnál azzal kezdek: Mióta vagy barcás? ..erre ő....már guardiola óta.....:) és cristanval óta....na itt bukott meg,mert ha valaki barcás lesz,az lehet valdez miatt,vagy giuly miatt......mert ők vakok,de cristanval még náluk is rosszabb volt.....a tag egyszerűen rá emlékezett mint név......és egyébként tényleg játszottak még pár meccset együtt,de hogy ő az aki miatt barcás lett valaki......hát menjen az anyjába......én pl rivaldot annyira szerettem hogy közös képem is van vele.....csak tudjam megkeresni ha valaki kéri a képet ....de valahol megvan.Persze biztos hazudok....

Egy....hidd el,1 volt aki bevallotta hogy azóta barcás amóta megy nekik.....a többi(legalább 50 ember) az 10 éve,15 éve az..... :lol: :lol:
Ez azért vicc....mert én a személyes körömben 2 db barcást ismertem 2006 előtt..... :lol:
NA DE EZ NEM NEGATIV vélemény.....csak érdekesség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 22:27

és továbbra is a célzás hogy hazudok.
nem. :-)
én csak azt emeltem ki, hogy mióta követed a focit.
írtam, hogy ha 98 előtt is követted már, csak pont abban az évben nem, akkor vágom. :-)

én sehol nem kérdőjeleztem meg, hogy mióta és milyen okból kifolyólag szurkolsz a realnak, és az, hogy a média sárdobálása miatt, az a te fórumozásod ismerve igen is reális. :mrgreen:

kettőnk közül inkább te vagy az, aki nem hiszi el, hogy a másik mióta drukkol a csapatának. :'(

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 22:20

lehet köpni egyet a köcsögre.
:lol: :lol: :lol:

fuckin love it :mrgreen:

keményen ágyúztok itt árnyékra, de folytassátok :D én jókat nevetek :-)
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:16

ezt nehéz elhinni, akkor már én is néztem focit (effektíve az a vébé volt az első futballélményem,amit értettetem is) pedig még csak 21 vagyok.
vagy 98-ban nem foglalkoztál a focival, de előtte és utána igen ? :mrgreen:
....és továbbra is a célzás hogy hazudok. :lol: :lol: :lol:

Nem akarok senkit sem untatni,de 19 évesen abbahagytam a komoly szintű focit,Udvarácz Milán miatt,talán páran ismerik azt a tahót......ez 1992-1993ban volt....akkor voltam 18 éves és 18-as kerettag kaposvárott a rákóczinál.
De ez a majom minden edzésen engem szopatott( a legfiatalabbat),olyan aljas volt hogy azt el sem hinnétek.
Abba hagytam a komoly focit és az éjszakai élet megszállottja lettem....mint minden éjjeli bagoly szedtem össze a nőket,ment a pia és a hülyülés......szerettem.....tetszett......sajnos.
Majd 1998-ban megtalált egy régi nagymenő focista)már öreg) és a nyakamnál fogva el vitt a megye II-es csapatába játszatni......abban az volt a vicc,hogy fél szezont fociztam sérülés miatt és így is én lettem a gólkirály :lol: :lol: :lol:
Aztán megnéztem vb-t 1998ban.....de az is inkább a piáról szólt meg kavagucsiról aki minden kapott gól után röhögött.......majd elindult újra a "karrier" ennyi kihagyás után......2000-ben már NBIIIban.......2002ben már NBIIben játszottam úgy hogy 1998 és 2002 között 5 operációm volt amiből 3 nagyon súlyos.
Na ennyi......lehet köpni egyet a köcsögre.

Szóval....a madridot 1999 óta ismertem meg.....előtte senkit sem szerettem.....de ők megfogtak.....főleg az amit ,írtam,az a gyülölet....az megdöbbentő volt a számomra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 22:08

R.M.C.F írta:
1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Ha Te lennél az első aki azt próbálja meg hinteni hogy hazudok még meg is sértődnék......

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,azt sem tudtam ki nyerte meg a blt. A real 1999ben pedig a bajnokság féltávjánál 17 volt.
Az a baj,hogy lassan célszerű lesz majd észrevenni,hogy amit írok,az nem a hasamra ütve teszem meg.....20.000 komment után még mindig van aki ezt nem tudja.
ez bizony így történt.
emlékszem még a hírekre az újságból, a realt meg csak a béellben láttam a tévében.
akkor jött a bajcos és húztuk be a valencia ellen 3 középső védővel
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 22:05

Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
Senkivel. ÉN egy barcás haveromnak már többször is mondtam,ebből a messiből még baj lesz.

Az egész játék annyira rá épül,hogy ilyent nem is tudok mondani a foci történelméből.Még maradona sem volt ennyire befogott ló....
Messi alá kell melóznia mindenkinek,és a támadóitoknak rá ment az egyéniségük,úgy kell dolgozni hogy az messire legyen hatékony.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 22:03

marketing
tény, emiatt sem érdekelne, ha drága igazolás lenne, mert tudom, hogy mennyire népszerű gyerek világszerte már most is, pedig még "csak" otthon játszik, nem is európai sztárcsapatban.
Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
szerintem senkivel, mert nincs jobb játékos nála. vagyis az én szememben.
mondjuk ha lenne egy ütőképes védelem, és mondjuk neymar igazolná a potenciált, ami benne rejlik, akkor azért valamivel kevésbé függene a csapat tőle, még akkor is, ha nyilván meghatározná azt.

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,
ezt nehéz elhinni, akkor már én is néztem focit (effektíve az a vébé volt az első futballélményem,amit értettetem is) pedig még csak 21 vagyok.
vagy 98-ban nem foglalkoztál a focival, de előtte és utána igen ? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 21:58

1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Ha Te lennél az első aki azt próbálja meg hinteni hogy hazudok még meg is sértődnék......

1998ban nem foglalkoztam semmilyen szinten a focival,azt sem tudtam ki nyerte meg a blt. A real 1999ben pedig a bajnokság féltávjánál 17 volt.
Az a baj,hogy lassan célszerű lesz majd észrevenni,hogy amit írok,az nem a hasamra ütve teszem meg.....20.000 komment után még mindig van aki ezt nem tudja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 24., péntek 21:56

Jester írta:17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
nem is azt mondta hogy az a szezon után. hanem hogy AMIKOR 17. helyen állt a real. az lehet akár a második forduló is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 24., péntek 21:48

Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
El kell adni Messit, viccen kívül. Amíg játszik, Messi függőség lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 24., péntek 21:46

Lehet,de akkor én ebben is selejt vagyok,onnantól lettem madridista amikor 1999ben a 17 helyen voltak és kieső helyen.
1999? :shifty:
Nem vagy más te sem, hiába hangoztatod :lol:
Ki is nyerte meg a BL-t az azelőtti évben?
17. helyen? 1999-ben második lett a Real a bajnokságban.
A Real csak akkor lehetne 17. bármilyen bajnokság tabelláján ha az első 2 fordulóban nem szerez egy pontot sem :lol:
Én 2007es döntő óta "szurkolok" nekik,pedig akkor kikaptak
Igen, ez is tipikus. A vesztesek iránti szimpátia. Én nekem az volt az első NFL meccsem amit életemben láttam.
Sajnáltam a Pats-et én is...


A Neymar ügyhöz még. Lehet, hogy talán csak a cirkuszt kavarják, tényleg.
El kell adni pár AS-t, meg MARCA-t.....
Amúgy szerintetek kivel lehetne megszüntetni a Messi függőséget a katalánoknál?
És most egy olyan játékosra gondolnék aki elérhető a számukra. Például CR-t ne mondjon senki :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 21:37

Ezen a szinten a kettő között nagy a különbség.....dőlafa és neymar között van egy óriási felmérhetetlen különbség,ez pedig a marketing érték és hozamai.
Te is jól tudod,hogy pusztán a játékáért nem üzlet megvenni egy ronaldot 85 milláért,vagy egy zidanet 75ért.......ott a marketing dönt,mert ezekkel többet hozol a konyhára mint egy olcsó özillel(15) vagy marceloval(8).

Neymar nagyon sok pénzt hoz annak a csapatnak aki megveszi.........dőlafa nem fog hozni.

Ez neymarban a különleges.....a tudása nálam,másodlagos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 21:29

Ne bánkódj miatta
igazából én nem bánkódom, nálam az első opció deulofeu a fiatal cselgép szerepkörre, na nem azért, mert jobb, vagy akár csak egy szintű is lenne neymarral, hanem azért, mert legalább 4-5 éve várom azt a pillanatot, hogy berobbanjon.
és épp ezért sajnálnám, hogy neymar érkezésével nagyon megcsappannának az esélyei.
na persze ha meglátom a stadionban neymart az új mezben pózolni, azért akkor sem leszek szomorú. :-)

Reus.
reus szerintem jó húzás lenne, nekem szimpatikus is, de szóba sem kerül, meg hát a dortmund azért csak nem lesz szétkapkodva. (götze,lewa...)
mirű beszész?
hát 55%-ban a santosé neymar, ha jól tudom, a barca megállította a licitet 20-25 millánál.
a hírek szerint a barca embere már haza is jött brazíliából.

95%, hogy neymar a barca játékosa lesz. most nyáron.
hát nálam ez elnézve azt, hogy még el sem kezdődött a nyár, de már egy szappanopera az egész...50% :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 24., péntek 20:53

egyre jobban úgy néz ki, hogy nem lesz ebből neymar. ( :( & :-) )
mirű beszész?

augusztusig sok újságot kell még eladni, most is csak a kavarás megy.

95%, hogy neymar a barca játékosa lesz. most nyáron.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 24., péntek 20:44

Ne bánkódj miatta,egy pénzsóvár pöts,az apjával egyetemben,ezeket a pénz mozgatja más nem.....és ha leigazol majd európába,és esetleg lesz is teljesítménye,akkor úgy megvereti vízzel a vezetőségek homlokát hogy belegebednek ha hosszabbítani akarnak majd vele.



Valdez elbújhat majd neymar mögött.....

Arról már nem beszélve,hogy egyelőre még nem ő márádóna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég