Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 25., szombat 8:59

Remelehetoleg, Ancelotti szemelye vonzo lesz a szamara....remelem Kaka es szepeket mond neki az olaszrol.... De ami a legfontosabb, h a Real es a bayern is megmutatta, h ez a messi-barca mar nem olyan mint regen.

Ha mar gondolkodik, akkor lehet eselyunk. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 25., szombat 8:39

Na ez érdekes lesz :D
De ha azt nézi, hogy majd hol játszhat szabadabban akkor a Realt választja! Remélem igy teszi. Barcában nem fogja egy évnél tovább nyalni Messi seggét.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 25., szombat 7:04

az komoly.
most már biztos jön neymar, csak vagy ide, vagy oda. :lol:
legfrissebbként azt olvastam, hogy neymar papa szerint még nincs meg a döntés, neymar pedig azt mondta, hogy otthon leülnek, és malmoznak egyet a családdal, hogy mi legyen.
de nem kell sietni, lehet 5 perc, fél óra és 3 nap alatt is döntést hozni.

11 milliós fizetést kapna, de a reklámbevételeit meg kell osztania a klubbal.
Ott 7 milliót kapna, de megtarthatná teljesen a reklám bevételeit.
nem vagyok marketingszakember, de szinte biztos vagyok benne, hogy annyira népszerű és erős marketingértékkel bíró arc lesz itt, hogy véleményem szerint a barca ajánlatával (hosszútávon mindenképpen) jobban járna.
már ha a pénzt nézik.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2013. május 25., szombat 6:52

mohaola írta:A Santos elfogadta a Barcelona és a Real Madrid ajánlatát, hírek szerint a katalánok 28 millió eurót és 2 barátságos meccset ajánlottak, míg a mienkről nem esett szó de a brazil média szerint jóval nagyobb több a 28 millió euró,
ha létezik a Barcelona és Neymar között megállapodás amiről szó van lassan 1 éve akkor oda igazol, az lenne a meglepő ha minket választana.

Mi 35 mlliót ajánlottunk. 11 milliós fizetést kapna, de a reklámbevételeit meg kell osztania a klubbal.

A Barca 28 milliót ajánlott + két barátságos meccs teljes bevételét. Egy brazíliában, egy Barcelonában. Ott 7 milliót kapna, de megtarthatná teljesen a reklám bevételeit.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2013. május 25., szombat 6:40

No para. A legjobb hir hogy Zizu lesz a sportigazgató. Nincs semmi bajom Valdanoval de szerintem Zizu sokkal hatékonyabb lesz. Egyrészt úgy tűnik hogy jó szeme van a fiatal tehetségekhez másrészt rá tényleg fel tudnak nézni a játékosok mert kb. mindenik látta saját szemével hogyan is játszott és mit is ért el. Továbbá úgy tűnik Perez is többet ad Zizu véleményére --> lásd Varane volt talán az egyetlen igazolás akit nem Mou akart. Nem hiszem el hogy Zizu ne követelne valakit a középpályára...már csak saját galaktikus korszakának tanulsága alapján sem. Viszont ne lepődjünk meg ha nem Vidal/Gündogan stb. "top" játékos fog érkezni, egyrészt mert ezek nehezen és drágán mozdíthatóak másrészt ha sz. Zizu van annyira tökös hogy meghúzzon váratlan lépéseket.

Carlo jön ez tuti, már a sejk sem hisztizik. A Carlo+Zizu pakk szintén jól fog működni, mert ismerik egymást szakmailag és kölcsönösen tisztelik egymást. Ez rengeteget számít a munka hatékonyságát nézve...aki volt hasonló helyzetben az tudja miről beszélek. Érzem hogy ránk süt a nap :D . Egyébként Carlo is szorgalmazza a melos kp leigazolását szóval jön valaki...persze jobb szélre és csatárnak is kell valaki + Carvajal. Nagyon az az érzésem hogy Carlo papa 4-3-3 fogja nyomatni a dolgot. Szóval szerintem így fogunk jövőre festeni:
-------------Casillas---------------
--------------------------------------
Carvajal--Ramos---Varane--Marci
---------------------------------------
Modric-----Xabi/új fiu-----új fiu
-------------------------------------
CR----------------------------Bale
--------Cavani/Aguero-----------

Benz, Ozil, Isco, a herceg csere...és sajnos valószínű Kaka is marad

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 25., szombat 5:08

A Santos elfogadta a Barcelona és a Real Madrid ajánlatát, hírek szerint a katalánok 28 millió eurót és 2 barátságos meccset ajánlottak, míg a mienkről nem esett szó de a brazil média szerint jóval nagyobb több a 28 millió euró,
ha létezik a Barcelona és Neymar között megállapodás amiről szó van lassan 1 éve akkor oda igazol, az lenne a meglepő ha minket választana.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 25., szombat 3:40

Ezt nem hiszem el! :/ Miért nem utasította vissza a Barca ajánlatát a Santos? Mi lehettünk volna a befutók... Így most Neymaré a döntés... Szerintem a katalánokat fogja választani...

Bár Neymar azt is mondta,hogy csak akkor jön Madridba,ha Ronaldo folytatja... márpedig folytatja.
:goat:

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. május 25., szombat 2:11

Drámai végkifejlet! A Santos percekkel ezelőtt világgá kürtölte, hogy két klub ajánlatát is elfogadta Neymarért! A maratoni tárgyalássorozat végén már csak a játékos döntésére várnak. Neymar éppen a klubszékházba tart a Santos Twitter-oldala szerint.
hoppá hoppá na mi lesz ebből reggelre? :-)
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 25., szombat 1:51

sassdibandi írta: Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Itt csak annyit hozzátennék ,h Coentrao akkor még nem is volt a csapat tagja. :mrgreen:
schranzer írta:Bárki jojjon, csak Suarez ne. Egy patkánynak tartja majdnem mindenki a PLben, nemcsak a harapas miatt, amugyis, szineszi tehetsegek adottak, rasszista megnyilvanulasok
Suarez egy nagyon jó csatár, TOP3-as szerintem. De viselkedése miatt én sem hoznám. Én aguerot látnám itt legszívesebben.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 1:33

A kedvedért: még a bemelegítés el sem kezdődött, de a NC már tele volt. Folyamatosan gyalázták énekekkel a csapatunkat játékosonként és csapatként is. ./Madridban ez nem így működik, kezdésre, 5-10 perc alatt telik meg a stadion. Bemelegítés alatt még nagyon néző hiányos./ Casillas mindig az első kiérkező a mieink közül,utána 5-6 perc mire kijönnek a többiek. A túloldalon Casillassal egyidőben jött VV. Mou akkor ült először ott a padon. Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Ezt szervezettten énekelték folyamatosan, szektorról szektorra. A gyűlölet szikrázott a stadionban. Ilyet soha, sehol nem éltem meg.Szakadt az eső az elején. Ehhez a VIP páholyban kaptunk egy esőköpenyt. Az első gól szerintem tisztán les volt. Akkor látszott a mieink arcán, amit már előtte láttam egyszer, még előző évben az IBRA 1:0-ás lesgóljánál, hogy itt NINCS pártatlan elbírálás. És látszott rajtuk a BÉNULTSÁG, A HITETLENSÉG,HOGY ILYEN ELŐFORDULHAT a világ nyilvánossága előtt. Üdv.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 1:04

Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók.
Ezt fejts ki bővebben légyszives......szeretném.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:59

Kedves RMCF!
A barátaimnak hála, ott voltam az 5:0-án. VIP páholyban. Ez 1 külön történet. Előtte már voltam a NC-ban/ Barca-Inter BL csoportmeccs./A barátom igazi Barca szurkoló. A semleges barátom ingyen látta a meccset. Nekünk egy vagyonba került a fiammal és a barcás barátommal. De nagyon bíztam a csapatunkban. ÉS NEM CSALÓDTAM,AZ 5:0 ELLENÉRE SEM. Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók. De a mi elnökségünk miért hallgatott utána? Miért nem állt ki igazán a csapat és az edzőstáb mögött? Miért nem nyomatták a sajtónak?
És ez így van a mai napig. Nem érzem, hogy teljes súllyal a csapat mögé állnának. Csak a nagy sablon dumát eresztik mindig.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:29

Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit
ezt hagyjuk....ha JM helyett lett volna edző,akkor a Bl is veszélyben lenne.....de komolyan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:26

Valaki írta,hogy életem a foci. Ennél jobb nincs is a földön. +2
Nekem a sors megadta, hogy a barátom jóvoltából a 90-es évek közepétől minden nagy ligát élőben láthassak. Köszönöm neki, aki azóta, 1 éve már, a csillagösvényen nézi az imádott Fradi és RM meccseket. A kedvenc Gutimat, 14 éves kora óta követtem edzésről, meccsre, stb. Ezért írom, hogy csak Varga Zoltán zseniével mérhető.!!! A másik nagy kedvencemet, R9-t többször láttam élőben is/ Madrid,München,Milano/, ezért mondom Nektek, hogy az elmúlt szezon sikertelensége mögött az elnök gyengesége áll, aki nem tudja, a mai napig sem, hogy mi a legjobb a csapatának. A Galaktikusok itt voltak Pesten,megcsodálhattuk itthon is Őket, és hány titulus fűződik a nevükhöz?? A befektetett pénzhez képest, KEVÉS!! Hány edzőt fogyasztottak el? Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit? Az öreg Jupp tud valamit? Ancelotti a sok titulussal tud valamit? Mou a 3 év alatt elért eredményeivel tudott valamit? Az elnökség igazán akar valamit?? Capello egyenlő 1 év, egy bajnoki cím. Újabb 1 év, újra bajnoki cím. Akkor még Ausztriába is kimentem az edző táborozásukra.Sportorvosként láttam közelről a nagy Újpesti Dózsát,hétköznap és meccsnapon is. Ahhoz képest, valami egészen mást tapasztaltam meg Ausztriában.Bocs, de egy kicsit bepálinkáztam, és félek, hogy megint kisiklik a csapatunk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:24

Zidane csak egy van.....volt.....ilyen 3 volt a labdarúgás egyetemes történelmében SZZERINTEM.....ronaldo és maradona.....
Bármilyen utód,vagy hasonmás puszta vicc csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 25., szombat 0:20

Most nézem, hogy Zidanénak Enzón fián kivűl még másik két fiai a Real Madrid utánpótlásában. Játszik. Theo a 3. fia még csak 11 éves, de Luca már 16 éves lesz. Ő kapus. Szerintetek lesz valami Enzo Zidanéból? Sokan azt mondják h megrekedt a fejlődésben...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:17

Azzal a faluval(Gógánfa) jó kapcsolata van az én falumnak(Adásztevel)
ezek mik? Ne már hogy ezek helység nevek? Én még nem is hallottam ezekről.......

Huszti nyilatkozata nekem őszinte volt......sajnos nem szabadott volna.....mezey és a bandája ezt nem fogadja el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 25., szombat 0:15

Bárki jojjon, csak Suarez ne. Egy patkánynak tartja majdnem mindenki a PLben, nemcsak a harapas miatt, amugyis, szineszi tehetsegek adottak, rasszista megnyilvanulasok, stb. Nem kell nekunk a botrány, elég volt, hogy Pepe miatt kellett neha szegyenkezni.
Addig is inkabb keressuk azt az "IGAZIT", R9 utódot, csak Suarezt ne hozzuk. Nemannyira jo o, hogy ezeket a patkany tulajdonsagait ezzel hatterbe szoritaná.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 25., szombat 0:12

R.M.C.F írta:Hajnalt szereted? Nekem meg egy nagy haverom legjobb barátja huszti(Párszor beszéltem is vele telefonon).......most nősült egy éve,és elvitte 3 haverját franciaorszába mulatni.....(engem nem vittek)......3 millióért bérelt yachtot 4 napra......a csapatból (4en voltak) 2-ő haverom és ismerem az italos szokásaikat......állítólag monacoban mindenki ezeket nézte ahogy egy sok milliós yachtról valagba húzott gatyában vonultak,csuma részegen, iszonyat mit tolnak egy buliba..fehér makkos cipő......csokornyakkendő...had ne soroljam........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha kell szerzek fotót.....

:D
Az erős, hogy szeretem, de mivel ő is magyar és én is, ezért érdekelt, hogy játszik és persze szurkoltam, hogy egy komoly csapatban van magyar játékos... És még ki is emelkedett akkoriban. Ráadásul nem volt rossz játékos, de mára eléggé megkopott. Huszti azért unszimpatikus lett mikor a pénzt választotta, de amúgy vele lehetne kapcsolatom... Azzal a faluval(Gógánfa) jó kapcsolata van az én falumnak(Adásztevel) és él itt egy komoly Fradi pártoló család, aki régen a tanárom volt, aztán rajtuk keresztül ilyen dolgok elérhetőek. Na ne offoljunk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 25., szombat 0:12

Hát ha Suarez idejönne akkor a sajtó egyből robbanna.
Pedig szívesen látnám itt, valahogy pórázra kötve, és megértetni vele hogy az első harapásos bunkóságnál komoly büntetés lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég