Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

termon
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. május 13., kedd 13:09
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, Marcelo, Bale, Ronaldo, Varane, Pepe, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: termon » 2014. május 14., szerda 2:00

rashidm írta:Van benne valami. Mondjuk, ha azt vesszük: kellene találni még 2-3 modricot, és meglenne a középpálya. :mrgreen:
DM, Pogba, Isco, Casemiro kb 3:3:2:1 arányban elosztva a játékperceket, nekem annyira adja magát ez az egész

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. május 14., szerda 1:53

termon írta:én vagyok az egyetlen aki szerint már rég a csapatban van alonso utódja? MODRIC emberek, az erőnléte emberfeletti, a passzai hajszálpontosak, marha jól szerel, a mérete ellenére kemény mint a kád széle, nem veszti el az eszét, átlátja a játékot és a pályát, képes akciókat teremteni a semmiből, tapasztalt... nem értem, született irányító és van benne még legalább 5 év
Van benne valami. Mondjuk, ha azt vesszük: kellene találni még 2-3 modricot, és meglenne a középpálya. :mrgreen:

termon
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. május 13., kedd 13:09
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, Marcelo, Bale, Ronaldo, Varane, Pepe, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: termon » 2014. május 14., szerda 1:33

én vagyok az egyetlen aki szerint már rég a csapatban van alonso utódja? MODRIC emberek, az erőnléte emberfeletti, a passzai hajszálpontosak, marha jól szerel, a mérete ellenére kemény mint a kád széle, nem veszti el az eszét, átlátja a játékot és a pályát, képes akciókat teremteni a semmiből, tapasztalt... nem értem, született irányító és van benne még legalább 5 év

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 13., kedd 20:53

Sander: a mélységi irányítós szerkezet szerintem lassan kikopik a foci világból. már kevés amit adnak. még gyorsabb a játék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 13., kedd 20:48

igen. ezt most hosszabban leírnám de mobilon a tököm bököd annyit.....elkopik a műkörmöm.
mivel az az elképzelés megdöglött hogy illa pótolja hosszútávon igy új fejezet nyílhat. itt két út lehet(3 kpás szerkezetnèl) egyik marad ez és alo letol még egy évet alap emberként pihentetővel.....akkor van 1 év a pótlására max. a másik hogy átállunk egy jobban vonalban állóra és nem visszük tovább a mélységi irányítós szerkezetet.
egy emberben kellene gondolkodni oda. ha kettő az már megint 6 hónap betanulás.
a beálltat nem személyre értettem elsősorban hanem rendszert.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 13., kedd 20:47

R.M.C.F írta: de attól függ hogy maradna e ez a rendszer mélységi irányítóval. illarra lett volna alonso utódja de gondok akadtak. mást nem tudok. verratti még kevés. lehetne 3 jobban vonalba játszó akik közül DM feljebb is léphetne ahogy szokott . akkor pogba. de pogbáról írtam terjedelemesen és kifejtettem mi lehet vele a gond.
vidal esetleg.
Carlo mindig "szerette" ha van a csapatában mélységi irányító szóval szerintem megmarad a rendszer eme része. Arra azért nagyon kíváncsi leszek hogy ha nem lesz Xabi akkor mi lesz. Személy szerint én is Verrattit tartom leginkább esélyesnek arra hogy nagyon magas szinten tudjon majd egyszer játszani (itt viszont kiemelt szerepe lehet annak a szerződésnek ami miatt nem igazolhatunk a PSG-ből már persze ha létezik ilyen szerződés). Amennyiben Pogba-t sikerül leigazolni úgy abban az esetben lehetséges hogy Carlo megpróbálja a 3 embert vonalban játszatni. A kérdés csak az hogy mennyire sikerül így összekötni a védősort és a támadókat, illetve hogy melyik játékos meddig mehet és ki biztosítson ha baj van. Erre mondjuk szerintem Pogba tökéletes lehet. Mivel magabiztosan szerel és passzol egész gyors is szóval futni is tud. Én valahogy így képzelném el amit említettem :
kapus
védősor
-----Xabi----
Modric-----Di Maria\Pogba
támadók

vagy ez :
kapus
védősor
Modric-Pogba-Di Maria
támadók

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. május 13., kedd 20:17

@rmcf:
A középpályánk sajnos messze nem beállt.
Xabi Alonsónak az utolsó éve jön, Di Maria pedig 2010 óta van itt, de nem képes a stabilitásra.

(Ezt nem b@szogatásból írom, a Pepe- Ramos kérdésben pl 100 %-ig egyet értettem veled.)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 13., kedd 20:10

Rasta:Arbeloa ezt már sokkal korábban elmondta. nagyon korrekt volt.sokat nőtt a szememben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 13., kedd 20:09

Gascoigne írta:
R.M.C.F írta:Azt nem szabad hogy a beállt kp-ra 2 új arcot hozzunk a 3ból. az sok.
1. de az üssön mint egy kakukkos óra.
RMCF, ki lenne az az egy, akit hoznál? Vagy megvárnád vele a vébét?
nem tudom. nem ez a munkám.nem ezért fizetnek.:) de attól függ hogy maradna e ez a rendszer mélységi irányítóval. illarra lett volna alonso utódja de gondok akadtak. mást nem tudok. verratti még kevés. lehetne 3 jobban vonalba játszó akik közül DM feljebb is léphetne ahogy szokott . akkor pogba. de pogbáról írtam terjedelemesen és kifejtettem mi lehet vele a gond.
vidal esetleg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. május 13., kedd 19:56

Nekem is úgy rémlik, hogy állítólag Ramos és Casillas kereste meg Perezt anno. Márpedig ha ők ketten ilyen módszerhez folyamodtak, annak azért kellett, hogy nyomós oka legyen (gondolom nem véletlenül csak és kizárólag Mou ellen éltek ezzel az eszközzel). Úgy gondolom, hogy az idő végül őket igazolta, a portugál az egész előző szezonban arról ömlengett, még jóval a balhé előtt is, hogy mennyire szívesen menne vissza Angliába és hogy ott minden milyen jó. Aztán csodák csodájára vissza is hívta a Chelsea...gondolom teljesen véletlenül. Na de ez már erősen off, meg már megint másfél éves ügyet kaparnak elő indokként. Arbeloa tavaly nyáron hivatkozott volna erre, ha erről volna szó, nem most, szerintem.

DM-et eladni nem szabad, hihetetlen munkát végez a kp-n, ráadásul a beindulásaival teljesen fel tudja borítani az ellenfél védelmét, életveszélyesek a védelem mögé bejátszott labdái. Egy statisztikára kíváncsi lennék, hogy amikor középen játszott, a góljaink hány %-a született közvetetten vagy közvetlenül az ő védelem mögé rakott labdáiból.

Khedira, Morata out, Morata helyett kell valaki aki nem kap agyvérzést a pad gondolatától (Rodrigo neve merült fel), Khedira meg abszolút nélkülözhető, ha nem sérül le a háromnegyede csapat (meg ha sikerül végre a Pogba biznisszt nyélbeütni)

Kis megjegyzés: azért örülnék, ha nem más modaná meg, hogy minden madridistának kiben kéne/kellett volna csalódnia. Bár tudom, akinek más a véleménye, az nem madridista hanem divatfan...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 13., kedd 19:52

Pogbat hozna a mester. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 13., kedd 19:43

R.M.C.F írta:Azt nem szabad hogy a beállt kp-ra 2 új arcot hozzunk a 3ból. az sok.
1. de az üssön mint egy kakukkos óra.
RMCF, ki lenne az az egy, akit hoznál? Vagy megvárnád vele a vébét?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 13., kedd 19:40

Azt nem szabad hogy a beállt kp-ra 2 új arcot hozzunk a 3ból. az sok.
1. de az üssön mint egy kakukkos óra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 13., kedd 19:28

Khedira ne maradjon itt padozni, mert akkor leesik az ára, ha van kérő most kell eladni a 'csába.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. május 13., kedd 19:09

hehe írta:nem hiába mondta murinnyó, hogy vagy ő marad, vagy az álszent és hazug pár játékos.
Tudtommal Mourinho semmi ilyet nem mondott. Amikor végképp kicsattant a balhé (Casillas barátnőjének vallomásakor), akkor pont azt közölték, hogy Casillas és Ramos ment Pérezhez, hogy vagy ők vagy a portugál megy.
hehe írta:látjuk az eredményt.
casillasban óriásit csalódott minden madriddrukker, még szerencse, hogy kussolt idén és dolgozott.
1. Nem csalódtam.
2. Igen látjuk, egy jobb formában lévő Casillas és csapat.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 13., kedd 18:59

most amugy csak én érzem túlzónak, hogy folyamat kapirgáljátok Anis-t? Többen vicc blogot is nyithatnának... és ezt most nem azért, hogy Anis-t védjem de már kezd kicsit sok lenni... na off vége.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 13., kedd 18:48

Anis írta:Most akkor az utolsó bajnoki meccsen (a BL miatt) Iker fog védeni? lehet ezt már fixen tudni?
állítólag jesuson gondolkozik, h ő is kapjon meccset a szezonban, mert egész évben keményen dolgozott és carlo megígérte neki, h mindenképp kap majd egy meccset. (de lehet, h a bl döntőn használja majd ki az egy meccsét)






:shifty:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. május 13., kedd 17:38

Azt elhiszem, h Di Maria-t bárki vinné 40-ért.. Nevetséges, mi Illarakat veszünk ennyiért.

Remélem Perez ennyi pénzért még a telefont sem fogja felvenni. Mai árak mellett majdnem a dupláját ellehetne kérni, de remélem, h marad. Idén nagyon meggyőzött.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 13., kedd 15:07

Anis írta:Most akkor az utolsó bajnoki meccsen (a BL miatt) Iker fog védeni? lehet ezt már fixen tudni?
Igen. A Don nyilatkozta még a múltkor... :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 13., kedd 15:06

Most akkor az utolsó bajnoki meccsen (a BL miatt) Iker fog védeni? lehet ezt már fixen tudni?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég