Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 25., szombat 16:20

mohaola írta:Ha mindenki 100% ra veszi akkor miért kell váratni a népet? biztos vagyok benne, hogy Neymar nagyon is elgondolkozik a mi ajánlatunkon
Azért kell váratni a népet, mert Neymar egy showmen, és fokozni kell a feszültséget. Ha tartanak egy hivatalos sajtótájékoztatót, akkor sokkal nagyobb reklámot csinál Neymarnak, és ezzel az ázsióját is növelik.
Géci írta:Nem lepődnék meg, ha közben Perez odacsörögött volna az apukának, hogy kapnak még 10 misit és kusvan :lol:
Ez az egyetlen, amiben még reménykedni lehet. De nem valószínű.
így van. ez a lényeg. ha van egy kis agya neki meg az apjának nagyon messziről kerülik barcelonát.
Te úgy ismered Neymart, mint akinek van agya? Nekem nem úgy tűnt. De ha van is neki, akkor is túl sokan befolyásolják.
A legjobb az volt mikor a napokban a nagy Messi rábólintott a transzferre
Plusz egy érv a Barca mellett.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 25., szombat 16:17

Ha mindenki 100% ra veszi akkor miért kell váratni a népet? biztos vagyok benne, hogy Neymar nagyon is elgondolkozik a mi ajánlatunkon
Valahogy így! Simán kapásból visszautasíthatta volna a Real közeledését a jobb ajánlat ellenére is, mint ahogy azt vélhetően már megtette a City, Chelsea kapcsán is, ehhez képest apuci és a srác gondolkodási időt kért! És hogy miért (még több pénz + színjáték vagy netalán tényleg sikerült megfordítani egy már vesztes állást)??? Nos a döntése magáért beszél majd, addig viszont :ike: !
A legjobb az volt mikor a napokban a nagy Messi rábólintott a transzferre
:lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 25., szombat 16:21-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 25., szombat 16:16

Nem lepődnék meg, ha közben Perez odacsörögött volna az apukának, hogy kapnak még 10 misit és kusvan
nehogymár megint csak lóvéval érjünk el valamit..újabb zsoldos a láthatáron. :mrgreen:


az a minimum h teleélvezkedi a sajtót velünk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 25., szombat 16:13

Nem lepődnék meg, ha közben Perez odacsörögött volna az apukának, hogy kapnak még 10 misit és kusvan :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 25., szombat 16:12

Realista24 írta:Ha azoko után a katalánokhoz megy, miután a Barcelonánál nyíltan kimondták, hogy oda Neymar csak akkor menjen, ha Messi kutyája lesz....
így van. ez a lényeg. ha van egy kis agya neki meg az apjának nagyon messziről kerülik barcelonát.
alapból mi az hogy a világ legnagyobb tehetségéének kikiáltott játékos hozzájuk CSAK ÚGY MEHET ha messi alá játszik? ez mi? még ott sincs de ők már feltételeket szabnak.
persze annak a nyilatkozatnak se lett olyan nagy visszhangja, nso-n gondolom valami messit éltető cikkben lábjegyzetként odabiggyesztették.
A legjobb az volt mikor a napokban a nagy Messi rábólintott a transzferre
messi megengedte hogy neymar becsicskulhasson neki? jaj de jófej.

dirtyjoe
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. május 24., péntek 9:23
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dirtyjoe » 2013. május 25., szombat 16:10

A legjobb az volt mikor a napokban a nagy Messi rábólintott a transzferre :lol:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 25., szombat 16:08

Ha mindenki 100% ra veszi akkor miért kell váratni a népet? biztos vagyok benne, hogy Neymar nagyon is elgondolkozik a mi ajánlatunkon
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 25., szombat 16:06

Nem 8 millió a teljes bevétele?


Tehát 11+4 vs. 7+8? Lehet én néztem be csúnyán.
Én is így vettem ki! :roll:
A 2 elfogadott ajánlat az, ami 100%-ig biztossá teszi a Barcába igazolást. Nem lenne 2 elfogadott ajánlat, ha a Realba jönne. Akkor csak egy elfogadott ajánlat lenne.

Ha a Barca úri módon kezelte volna a dolgot, akkor emeltek volna az ajánlaton, és nem kényszerítik rá apucit a kirohanásra
Lehet, hogy igazad van, de ugyanúgy tévedhetsz is! :coffee: Még1X-szer; a Barca és a Santos már megegyezett egymással, ment is ki a hivatalos kommüniké, amikor is Perez és a Real Madrid az utolsó utáni pillanatban megvárva a Barca ajánlatát ráígért a katalánokra és benyújtotta az első hivatalos ajánlatát a játékosért! Ezt a Santos úgy reagálta le, hogy gyorsan kiadott még 1 kommünikét, amiben a brazil játékosra hagyta a végső döntést!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 25., szombat 16:06

Galacticos írta:meg amúgyis ott játszhatna minden idők legjobbjával.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mikor ezt olvasom Messivel kapcsolatosan aki kijelentette, hogy ő csak barcában tud focizni amivel mi is tisztában vagyunk, a nevetőgörcs kap el :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 25., szombat 16:03

Ha azoko után a katalánokhoz megy, miután a Barcelonánál nyíltan kimondták, hogy oda Neymar csak akkor menjen, ha Messi kutyája lesz.... :agree: :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 25., szombat 16:01

dirtyjoe írta:eymar nem illik abba a kisiskolás jófiúképzőbe
szerinted, meg szerintem. meg itt mindenki szerint.
csak az apjánál úgy néz ki nem talált süket fülekre az a sok kifelé kommunikált (fals) infó, ami most már árad mindenhonnan. nagyszerű eredménye lett úgy néz ki annak hogy kiféle csak a jót csak a szépet mondták/tették/csinálták/játszották. közben meg... :(
és szívesebben látná gondolom a fiát szentek között mint itt a sok rosszfiú mellett. meg amúgyis ott játszhatna minden idők legjobbjával.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 25., szombat 15:57

Középpályára meg maradt a Gündogan, Kondogbia páros, lehet közülük jön valaki vagy mind ketten.
Egy ember fog jönni, hogy pótolja Essient. Khedirával hosszabbítani akarunk, és néhány héttel ezelőtt volt egy olyan hír, hogy többek között Khedira érinthetetlen.
mohaola írta:A hírek szerint ma késő este vagy a Santos-Flamengo(május 26, 21:00) meccs után jelenti be Neymar, hogy hova is igazol, katalán lapok továbbra is 100%-ig biztosak a dolgukba.
Én is 100%-ig biztos vagyok. Ha a Realnak még lenne esélye, akkor még nem jelentené be. Apuci kirohanása azért volt, mert a Real többet ajánlott, és a Santos nem akarta elfogadni a Barca ajánlatát.

A 2 elfogadott ajánlat az, ami 100%-ig biztossá teszi a Barcába igazolást. Nem lenne 2 elfogadott ajánlat, ha a Realba jönne. Akkor csak egy elfogadott ajánlat lenne.

Ha a Barca úri módon kezelte volna a dolgot, akkor emeltek volna az ajánlaton, és nem kényszerítik rá apucit a kirohanásra

dirtyjoe
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. május 24., péntek 9:23
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dirtyjoe » 2013. május 25., szombat 15:53

Miért veszi mindenki biztosra hogy a barcába megy? Mert a katalán lapok azt mondják? Vagy egy állítólagos és amúgyis szabályellenes előszerződés miatt? Szerintem ugyanannyi esélyünk van, sőt. Neymar nem illik abba a kisiskolás jófiúképzőbe, ahol nem szabad begurulni a lambóval, mert megsértődnek a többiek.Akkor meg minek a pénz? :mrgreen:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 25., szombat 15:52

Galacticos írta:
mohaola írta: katalán lapok továbbra is 100%-ig biztosak a dolgukba.
ezért lenne még szebb ha neymar ide jönne. nagyon besülnének.
kíváncsi vagyok ha neymar itt köt ki akkor a katalán lapok ezt hogy közölnék miként magyaráznák.. :hmmm: bár van egy tippem: minket mocskolnának.
Én is.

Cavani apja szerint fia jövőre Spanyolországba fog igazolni, egyre biztosabb az ő érkezése.

Középpályára meg maradt a Gündogan, Kondogbia páros, lehet közülük jön valaki vagy mind ketten.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. május 25., szombat 15:54-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 25., szombat 15:45

mohaola írta: katalán lapok továbbra is 100%-ig biztosak a dolgukba.
ezért lenne még szebb ha neymar ide jönne. nagyon besülnének.
kíváncsi vagyok ha neymar itt köt ki akkor a katalán lapok ezt hogy közölnék miként magyaráznák.. :hmmm: bár van egy tippem: minket mocskolnának.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 25., szombat 15:43

A hírek szerint ma késő este vagy a Santos-Flamengo(május 26, 21:00) meccs után jelenti be Neymar, hogy hova is igazol, katalán lapok továbbra is 100%-ig biztosak a dolgukba.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 25., szombat 15:36

Realista24 írta:
vidal is nagyon úgy néz ki, hogy nem fog jönni, érdekes egy nyár elé nézünk
Hallottam egy 40 millió + Higu ajánlatról is, de visszadobták, és elmondták, hogy a világ összes pénzéért sem eladó.
mondjuk ez iszonyat sok így egyben, de a középpályára simán el kell költeni egy ilyen csomagot
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. május 25., szombat 15:36

Már megijedtem mert Facebook-n a sok hülye ott örül.

Nekem is van egy olyan érzésem, hogy ide fog jönni.
Modric - Kroos

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 25., szombat 15:35

vidal is nagyon úgy néz ki, hogy nem fog jönni, érdekes egy nyár elé nézünk
Hallottam egy 40 millió + Higu ajánlatról is, de visszadobták, és elmondták, hogy a világ összes pénzéért sem eladó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 25., szombat 15:32

bár szeretném ha neymar kötne ki itt bale helyett, de már régen rossz, ha a pénz alapján fog dönteni
persze most azt mondja, hogy a családjára hallgat és segít neki a döntésben, de ugyebár apuka is a család tagja

vidal is nagyon úgy néz ki, hogy nem fog jönni, érdekes egy nyár elé nézünk
pedig eddig elég pozitív voltam
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég