Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 15:07

ogbát ingyen hozták a Juvéba nem? Bármennyivel jól járnának.
Egy helyen 3,5 milliót olvastam.

Én azért írtam irreálisan magas számot, mert a Juve csak így ad el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 15:05

Pogbát ingyen hozták a Juvéba nem? Bármennyivel jól járnának. Azonban én sem engednék 25 milkóért többet érte.
Vidalt szerintem 40 millióért már elengedik. A hülyének is megéri.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. április 19., péntek 15:01

kelemen.istvan írta:Vidal jöjjön 30ért! B-)
álmodni jó dolog. 40-45 alatt szerintem nem engedné el a vezetés. Fontos láncszem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 19., péntek 14:58

Annyi jó dolog történt velünk az elmúlt négy-öt évben, hogy a Paris Saint-Germain kiejtése a BL-ben már semmiségnek számított
Az összes közül ezt a nagyképű, túlhypeolt Xavit rühellem leginkább a Barcából, egy igazi féreg az emberünk azzal a k.cs.g >:] fejével együtt (ajjj, de megcipőzném Istenem)! :box: :shoot: :snipe:
Ez a Casemiro mint valami jóllakott óvodás :mrgreen:
Pedig Marceloékkal egyetemben állítólag őt is kemény fogyókúrára fogták (láthatóan nem túl nagy sikerrel)! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 14:49

Ez a Casemiro mint valami jóllakott óvodás :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 19., péntek 14:48

Meg tudja cáfolni vagy erősíteni a Canillas elnökének szavait?

„Igen, én megtudom. A következő évben nem mondhatom, hogy itt leszek beszélgetni. Nem hiszem.”


„A kapcsolatom az elnökkel, José Ángellel és az egész klubbal nagyon jó, ezért nyugodtan leülhetünk és kielemezhetjük a problémákat. Eldönthetjük, mi a legjobb a klub számára, számomra, és az elnök számára. Nyugodtak vagyunk. Általában vannak nézeteltérések az edzők és az klubok között, jelen esetben azonban erről szó sincs. Nyugodtan fogjuk meghozni a végső döntést ami mindenki számára megfelelő lesz. De azok számára, akik szeretik a Real Madridot, az lesz a legjobb, ha megnyerjük a Kupát és a Bajnokok Ligáját.”
Ez elég egyértelműnek tűnik, ezzel együtt meg pláne -->
Pérez Ancelotti mellett döntött
!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 19., péntek 14:44

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... nk-2236911
ezt az arcot...
Annyi jó dolog történt velünk az elmúlt négy-öt évben, hogy a Paris Saint-Germain kiejtése a BL-ben már semmiségnek számított
A :cens: :cens: és az :cens: :cens: meg a :cens: te kis :cens: :cens:
:mrgreen:
Várható volt, ahogy megrottyan a szekér, a múlttal kezdenek el vagdalózni. Ez volt mindig jellemző a barcelonara...mindig a számukra előnyös motívumokat hangoztatják. A sötét foltot elrejtik...még maguk elől is. Nem látnak tisztán.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 19., péntek 14:28

Ráadásul akárhogy nézem, kezdőnek kéne lennie Casemironak, mivel se Essien, se Khedira, Se Xabi. Ha csak nem tolja fel Pepét középpályára, a fiatal brazilnal kell kezdenie Modric mellett. Sajnos én nem érzem ennyire tökösnek Mourinhot, de mutassa meg, hogy tévedek. :roll:
Kiváncsi vagyok, hogy a jobb oldali védő is ki lesz.. :hmmm: Albiol, Nacho?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 19., péntek 14:19

flori írta:kázmér benne van a keretben. :mrgreen:

josé tényleg nagyok pikkel jesére. :/
Csak könyörgöm, akkor legalább játszanak a Castillások is, ha már 3! is fent van a nagyoknál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 19., péntek 14:16

kázmér benne van a keretben. :mrgreen:

josé tényleg nagyok pikkel jesére. :/
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 19., péntek 13:08

Nekem túlzásnak tűnik ez a nagy játékosmozgás. Egyrészt a csapat többé-kevésbé adott, 1-2 lyukas poszt van, de szerintem nem lesz nagy bevásárlás, mert még mi sem dobálózhatunk minden évben 100 milliókkal.
-->
Azért az utóbbi években visszafogottabbak voltunk. Előző szezont gyakorlatilag plusszban zártuk az átigazolási piacon, előtte is "csak" 40 milliós mínusz jött össze.

1-2 lyukas posztnál én többet látok...A jobb védő nem kérdés, megvan az ember is, tiszta sor. Nálam az középpályára kell még ember, Khedirára ne építsünk már, komolyan. Egyszerűen jobb kell nála. És akkor Xabi táozásával még nem is számoltam.
A jobb szélünk egyszerűen gyenge, DM 3 év alatt fel tudott mutatni pár igazán fasza hónapot, meg azon kívül néhány jobb meccset, egyébként csak felcseszi az embert. Oda egyszerűen kell valaki.
És akkor itt vannak a csatáraink. Nem mondom azt, hogy létszükség, mert még egy ilyen szar évük csak nem lehet...De ha lehetőség van rá, és max 15-20 millióból megoldható a csere, akkor Higut el kell boltolni Agüerora.(de akár Cavanira is...) Egyszerűen BL-ben irtó kevés, amit mutat.
CS0ki mindent leírt, teljes mértékben egyetértek vele; mellesleg 4-5 érkezőről beszélünk (akik gyakorlatilag egytől-egyig távozó emberek helyére, vagy épp abszolút lyukas posztra érkeznének), ami véleményem szerint egyáltalán nem sok! Max. annyit tennék hozzá, hogy a magam részéről továbbra is nehezen tudom elképzelni, hogy idén 2 ember érkezzen a középpálya közepének a megerősítésére; erre egy esetben látok csupán esélyt, mégpedig ha a tervezett 2 költséges "Galaktikus" igazolásból (Agüero, Bale) az egyik, de közülük is inkább a walesi leigazolása kútba esik (akkor esetleg, de ......)!
The most likely candidate to fill Mou's boots
Ancelotti gets Florentino's vote
Ancelotti meg egyre biztosabb! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 19., péntek 12:37

Hát én be :cens: ok ha Pogbáért 15 milliónál többet adunk. Mondjuk Coentrao is 30 körül érkezett. :roll: De nehogymár az egy pár jó meccsel rendelkező Pogbáért adjuk 30 meg 40 milliókat..Ugye nem Mendes az ügynöke? :mrgreen: Vidal jöjjön 30ért! B-)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 12:27

Mondjuk annyira idegesítő, hogy az ismerőseim 80%-a barca drukker, így nem sok esélyem van. :'(
Ismered a mondást:Aki korpa közé keveredik,megeszik a disznók :mrgreen:

Valaki felemlítette Matat hogy ő szar...erre csak annyit tudok mondani,hogy Hazard mostanába csak bohóckodik a chelseabe míg a spanyol meccseket dönt el.Az is sántít hogy itt nem lenne anyira jó,pedig a valenciaba bebizonyította hogy de.Azért vitték el a londoniak.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 19., péntek 11:46

Ha jól olvastam (nem találom a forrást), nekünk eddig 24 misi esett le a BL-ben.
23, 9 milliót pontosan. :-) Ha bejutunk a döntőbe, akkor ez még emelkedik 6,5 millával, ha meg is nyerjük, akkor még erre 4 millió. De ez csak az eredmények díjazása. Erre jönnek még a különböző tv-s díjak, amit nehéz megtippelni, de mivel bajnokok voltunk ezelőtti szezonban, ha döntőbe jutunk, akkor összesen 50 millióval nyugodtan számlhatunk.
És még erre jönnek a hazai meccseknél ugye a jegyek és egyéb dolgok.
Illetve Pogba 35-40... Mire? Annyira
Mondjuk Pogbáér valóban komolytalan lenne ilyen összeget mondani... :|

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 10:50

Realista24 írta:
Amúgy azt ti, hogy számoltátok ki, hogy Agüero 40 millióért jönne? Illetve Pogba 35-40... Mire? Annyira nem nyújtott még kiemelkedőt, hogy megvesszünk érte...
Én a hírek alapján. Agüerót ennyire árazták be a sajtó szerint, a Juve meg apróért megmondta, hogy nem fog eladni. Vidalra is 35től lehet licitálni.
Jó, de Vidalnak van 2 értékelhető szezonja, Pogba meg még csak most mutatta meg magát... Tuti nem fizetnék érte 25milliónál többet és még ezzel is rendkívül jól járna a Juve...

Agüero meg tuti, hogy több lesz, ha jól emlékszem 50 milliójába fájt a Citynek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 10:47

Amúgy azt ti, hogy számoltátok ki, hogy Agüero 40 millióért jönne? Illetve Pogba 35-40... Mire? Annyira nem nyújtott még kiemelkedőt, hogy megvesszünk érte...
Én a hírek alapján. Agüerót ennyire árazták be a sajtó szerint, a Juve meg apróért megmondta, hogy nem fog eladni. Vidalra is 35től lehet licitálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 10:45

Amúgy azt ti, hogy számoltátok ki, hogy Agüero 40 millióért jönne? Illetve Pogba 35-40... Mire? Annyira nem nyújtott még kiemelkedőt, hogy megvesszünk érte...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 19., péntek 10:44

Ha jól olvastam (nem találom a forrást), nekünk eddig 24 misi esett le a BL-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 10:41

Ezt olvastam a minap,hogy például a Dortmund is nagyot fog kaszálni az idei szereplésével.
Közölte valamelyik hírportál.

Szóval ahogy írtad,tényleg meg lehetne oldani a pénzügyi részét.
Én ettől cseppet sem tartok.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 19., péntek 10:34

A hírek alapján nem biztos, hogy jövőre is ilyen bő keret lesz, ami nem feltétlenül gond, de minőségben muszáj előrelépnünk, mert ilyen Callejón, Kaká, DM stb-vel nehéz lesz lépést tartani három fronton.
Én támogatom a szűk keretet. Szerencsére elég sok játékosunk van, aki nagyon ritkán sérül meg. Az utóbbi időben tapasztalt jobb helyzet az igazolások terén talán annak is köszönhető, hogy a sérülékenyebb játékosoktól megszabadultunk.
Nekem túlzásnak tűnik ez a nagy játékosmozgás. Egyrészt a csapat többé-kevésbé adott, 1-2 lyukas poszt van, de szerintem nem lesz nagy bevásárlás, mert még mi sem dobálózhatunk minden évben 100 milliókkal.
Azért az utóbbi években visszafogottabbak voltunk. Előző szezont gyakorlatilag plusszban zártuk az átigazolási piacon, előtte is "csak" 40 milliós mínusz jött össze. A BL idén elég jül fog fizetni, emelték a díjazáson, jó esély van a döntőre, és mivel tavaly bajnokok voltunk, így a közvetítések után is nagyobb pénzeket nyom majd felénk az UEFA.
De valóban pontos képet nem tudunk a pénzügyi helyzetről, illeve mire akarunk még költeni(ugye stadion felújítás), mennyire akarunk kockáztatni. :hmmm:

1-2 lyukas posztnál én többet látok...A jobb védő nem kérdés, megvan az ember is, tiszta sor. Nálam az középpályára kell még ember, Khedirára ne építsünk már, komolyan. Egyszerűen jobb kell nála. És akkor Xabi táozásával még nem is számoltam.
A jobb szélünk egyszerűen gyenge, DM 3 év alatt fel tudott mutatni pár igazán fasza hónapot, meg azon kívül néhány jobb meccset, egyébként csak felcseszi az embert. Oda egyszerűen kell valaki.
És akkor itt vannak a csatáraink. Nem mondom azt, hogy létszükség, mert még egy ilyen szar évük csak nem lehet...De ha lehetőség van rá, és max 15-20 millióból megoldható a csere, akkor Higut el kell boltolni Agüerora.(de akár Cavanira is...) Egyszerűen BL-ben irtó kevés, amit mutat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég