Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 18:44

A Punto Pelota mai száma szerint egy teljesen új csapat van épülőben Madridban. A hírek szerint Adán, Carvalho, Albiol, Callejón és Essien szinte biztos, hogy nem lesz a keret tagja jövőre. Kaká, Di María, Higuaín és Benzema pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat. Essien helyét Kondogbia, Albiolét Garay veheti át. Xabi Alonso utódja a Verratti, Vidal, Gündogan hármasból fog kikerülni, a támadórészlegbe pedig Jesé, Bale és Agüero érkezhet a távozók helyére.
Tökéletes a távozók névsora. Kaká,Di Maria,Higuaín is menjen. Benzemát semmiképp nem engedném ő tökéletes cserének, de néha kezdőnek is. Kondogbiát nem ismerem, de rosszat még nem halottam róla. Garayért komolyan érdeklődnek a nagy csapatok szerintem haza hozhatjuk, de Carvajalnak még mindig jobban örülnék. Verratti, Vidal, Gündogan hármasból egyértelműen Vidalt kell hozni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 18:38

Cavani meg nagy erősítés lenne, az biztos, de így tovább csökkenne annak az esélye, hogy pl. Morata meg tud ragadni a nagycsapatban. Madridi szempontból kár lenne elvesztegetni egy ilyen tehetséges fiatalt, de a stáb biztosan jobban tudja.
Alvaro Borja Morata Martin...hm...nos èn azt látom,hogy bár tehetséges játékos,de nem gondolom hogy ennél sokkal többet tud fejlődni,mint ahogy most áll... :hmmm:
Szerk:Nálatok Tello sztm jobb.De ez csak az én véleményem :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 19., péntek 18:34

Ok, akkor nem szóltam. :D Bár nekem kifejezetten jó kis játékosnak tűnik egyelőre, de lehet, hogy tényleg nem RM-szint.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 18:31

Morata egyáltalán nem akkora tehetség.
Csupaszív,de nem lesz belőle se Raul se Mór.

szerintem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 18:31

GT37 írta: Madridi szempontból kár lenne elvesztegetni egy ilyen tehetséges fiatalt, de a stáb biztosan jobban tudja.
Annyira azért nem nagy szám a srác. (Legalább is szerintem) :roll:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 19., péntek 18:27

A korábbi aranylabdás Luis Suárez is támogatná Bale Madridba szerződését.
http://www.marca.com/2013/04/19/en/foot ... 53411.html
Maradjon csak Londonban. :D

Cavani meg nagy erősítés lenne, az biztos, de így tovább csökkenne annak az esélye, hogy pl. Morata meg tud ragadni a nagycsapatban. Madridi szempontból kár lenne elvesztegetni egy ilyen tehetséges fiatalt, de a stáb biztosan jobban tudja.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 17:53

Kerlon írta:Én annyira nem bánom Cavanit. Ő legalább állandó veszélyt jelent fejjel is a kapura és Higuaínnál jobb játékos is. Mondjuk 35 millió még korrekt ár is lenne érte, de több nem.
Kíváncsi vagyok, hogy Casemiro játszani is fog-e. Meg van rá minden esélye, mert csak ő van a keretben, aki vkp. A védelemben is kell minden ember, szóval Pepe se szerencsétlenkedhet majd egy sorral feljebb. Kíváncsi leszek ráé
Cavani-de Laurentis megmondta-63 millió.Ha enyiért kell,valakinek vigyèk,ha nem akkor marad.Alku nincs.Ennyiért meg csak nem vesszük meg,mert annyira nem jó azért.

Casemiro meg kap 10 percet,valami támadó helyett a végén,Pepe meg kezd a kp-n Modrical.Mourinhot ismerve :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 17:31

Pogba szabadúszóként került a juvehoz, mert nem hosszan :mrgreen: bított vele ferguson, mert tele vannak istenverte aranylábú carickekkel a középpályán.
genius fergi. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 17:28

Én annyira nem bánom Cavanit. Ő legalább állandó veszélyt jelent fejjel is a kapura és Higuaínnál jobb játékos is. Mondjuk 35 millió még korrekt ár is lenne érte, de több nem.
Kíváncsi vagyok, hogy Casemiro játszani is fog-e. Meg van rá minden esélye, mert csak ő van a keretben, aki vkp. A védelemben is kell minden ember, szóval Pepe se szerencsétlenkedhet majd egy sorral feljebb. Kíváncsi leszek ráé
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 17:26

Én nem írom le előre az Urut!
Aztán lehet valami nagy gól :cens: ó lesz belőle,fene tudja

Amíg élek,remélek! :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 19., péntek 17:25

A Punto Pelota mai száma szerint egy teljesen új csapat van épülőben Madridban. A hírek szerint Adán, Carvalho, Albiol, Callejón és Essien szinte biztos, hogy nem lesz a keret tagja jövőre. Kaká, Di María, Higuaín és Benzema pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat. Essien helyét Kondogbia, Albiolét Garay veheti át. Xabi Alonso utódja a Verratti, Vidal, Gündogan hármasból fog kikerülni, a támadórészlegbe pedig Jesé, Bale és Agüero érkezhet a távozók helyére.
A biztos távozók közül mind mehet egyikért sem hullajtanék könnyet!Kaká,Di Maria is mehet illetve a Higu Benzema kettősből egy!Inkább az előbbi!Kondogbia jöhet kiegészítő embernek,a kp-ra meg még Vidal/Pogba inkább az előbbi!Garay szerintem felesleges,Nacho is jó lenne 4. számú védőnek középre!Előre meg Agüero,Jesé,Bale jónak néz ki bár Bale helyett főleg az ára miatt talán jobbat is eltudnék képzelni,de nem nagyon tudom ki elérhető arra a posztra..Götze biztos nem(idén)!
Ezt így aláírnám előre! :agree: :-*

Kód:

Ismert a Betis elleni keret. Kapusok: Casillas, Adán, Diego López. Védők: Varane, Pepe, Carvalho, Marcelo, Albiol, Nacho. Középpályások: Kaká, Özil, Modric, Callejón, Di María, Casemiro. Támadók: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín, Morata.
Remélem,hogy Morata és Nacho kezd és Casemiro is kap egy keveset! B-)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 19., péntek 17:21

Matt009 írta:Mi a helyzet José Rodrigues-zel? Nem ő volt az srác, akit Mou nyomott egy időben? Nem volt egy nagy szám, de igazából ki sem lógott a Realból. Ő miért nincs a nevezettek között, ha már vkp hiány van?
Ő volt az, de a Castillában is alig játszik :/

Cavani anyja szerint a fia a nyáron távozni szeretne. Ez meg tudjuk, hogy mit jelent. Van egy érzésem, hogy nálunk köt ki :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 19., péntek 16:30

Mi a helyzet José Rodrigues-zel? Nem ő volt az srác, akit Mou nyomott egy időben? Nem volt egy nagy szám, de igazából ki sem lógott a Realból. Ő miért nincs a nevezettek között, ha már vkp hiány van?

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 19., péntek 16:30

amilyen bitang gyors a playa,nem is odavaló a jobb oldalra
Az biztos! :smile:

Amúgy Casemiro-tól szerintem senki nem vár sokat,de remélem minimum egy félidőnyi játékot kap azért.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 16:24

Pedig kezdett már ott,és csereként is állt már be oda.De tény,hogy nem valószínű,hogy ott kap szerepet holnap.(és nem is kell)
Nekem nem ugrik be de elhiszem hogy volt ilyen.Mondjuk amilyen bitang gyors a playa,nem is odavaló a jobb oldalra :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 16:19

Lehet még az egy félidővel is sokat mondtam.
Most játszik életében először itt.
Elképzelhető hogy Mou 10-15 percnél nem enged rá többet.
De jól is tenné.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 19., péntek 16:15

Mickey írta: Természetesen nem véletlen,hogy a B csapathoz került,és ott se "váltotta meg eddig a világot"
Viszont az elmúlt 2-3 meccsen már jobban tolta, mint amikor idejött. Az elején olyan becsúszásai voltak, hogy rossz volt nézni azt az ütemérzéket. Ráadásul folyamat sárgát kapott a meccseken.

De az tény, hogy nem szabad sokat elvárni, mert pofára esés lehet a vége.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 19., péntek 16:04

nem emlékszem rá hogy Albiol valaha is játszott volna jhv-et.
Pedig kezdett már ott,és csereként is állt már be oda.De tény,hogy nem valószínű,hogy ott kap szerepet holnap.(és nem is kell)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 16:01

Én se várok sokat elsőre Kázmértól.
Nem is szabad.
Természetesen nem véletlen,hogy a B csapathoz került,és ott se "váltotta meg eddig a világot"
Mindenesetre nagyon örülnék,ha játszana akár egy félidőt :-)

Pogba pedig nem kell 20 nál többért.soso
Már ezzel is hatalmasat szakíthatna a Juve :argue:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 15:59

CS0ki írta:Ráadásul akárhogy nézem, kezdőnek kéne lennie Casemironak, mivel se Essien, se Khedira, Se Xabi. Ha csak nem tolja fel Pepét középpályára, a fiatal brazilnal kell kezdenie Modric mellett. Sajnos én nem érzem ennyire tökösnek Mourinhot, de mutassa meg, hogy tévedek. :roll:
Kiváncsi vagyok, hogy a jobb oldali védő is ki lesz.. :hmmm: Albiol, Nacho?
Ha se Khedira,se Essien se Xabi nem lesz,akkor valszinü a Pepe-Modric kp-val áll fel.A brazilt meg majd beralja esetleg ha már nyerőbe vagyunk,valamelyik támadó helyett :mrgreen:
Hát én Nachora tippelek,nem emlékszem rá hogy Albiol valaha is játszott volna jhv-et.Most Ramos nemtom benne van e keretbe,de lehet hogy ő lesz a jobb bekk,Albiol meg középen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég