Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 0:53

lássuk röviden
Iker: felemás döntőt zárt, egyrészt az Atma arra játszik, amiben ő a leggyengébb, (ívelések, pontrúgások) ez ki is jött, amiben viszont top3 (reflexek, bravúrok) az nem derült ki, nem volt rá szükség..ennek a csapatnak nem ő az igazi kapitánya már, hogy az első számú kapusa-e azt nem tudom így spiccesen eldönteni
Dani:lámpaláz, hibák, jó megoldások, hatalmas szív..jó a kölyök, sokat fejlődött, fog is még
Varane: egy terminátor, egy jégcsap..nem lennék a csaja, egyrészt mert hetero vagyok, másrészt mert valószínűleg ugyanannyi érzelem látszik az arcán egy hibátlanul lehozott győztes bl döntő, meg egy elfogyasztott közepesen szar lasagne után..ha a térde engedni, 10 évig top3 védő
Ramos: ha a francia a jégcsap, ő a vulkán..teljesítmény, szív, amikor kell, nálam ő a kapitány
Coentrao: mikor őt kellett volna figyelni ittas lehettem, nem tudom milyen volt, az tetszett, mikor gabi fülét megpiszkálta
Khedira:játszott egy bl döntőben, bl győztes, 7 hónap off után is bevetették, megérett egy 30 milliós távozásra
Modric:voltak hibái, de azt hiszem, senkin sem volt nagyobb felelősség, teher, mint rajta, sokszor csak ő volt a kp-n, csak ő vállalt döntéseket. ha fele olyan jóképű lenne, mint amilyen jó, top5 aranylabda környékén lenne
DM: egy jó, egy rossz, egy jó, egy rossz..tilos eladni, mégha vele a kp-n nem lehet kiszámítani a csapatod játékát, akkor sem
CR:a vezetés után jani lett, előtte pisti volt az oviból, finoman szólva sem kedvezett neki az ellen, vigyázott is magára azt hiszem a vb miatt is, de a 17 az 17..és azok a cicik..
Benzema:nála is részeg lehettem, nem igazán láttam, nem tudom
Bale: volt 3 hibája ziccerekben, be volt tojva kicsit, nem rúg ő földbe gólhelyzetben..de eldöntötte, innentől mindegy..ezt is eldöntötte
Morata: én is beállhattam volna helyette, de még a sánta kutyám is, vagy a nagyim
Isco:jókat húzott a 16os környékén, sokat kell vele foglalkozni, fontos játékos
Marci:ez igen apám, a befelé játéka hozta részben a meccset, reméljük ez őt is visszahozza a föld nevű bolygóra
Costa: egy suttyó
Gabi:ilyen fejjel egy barátok közt szereplő válogatáson jó eséllyel indulhat
Carlo:szép volt don
Nem illik.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. május 18., vasárnap 20:51

nézi a juve is! :happy:
na, akkor jövőre se nyernek bl-t! :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 17., szombat 22:43

Kerlon írta:Amúgy Morata a góljai számát és a lejátszott perceket figyelembe véve kurva jól áll. Már csak egy hülye kell, aki kiad érte min egy 20-ast. :D
:D
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 17., szombat 22:41

Amúgy Morata a góljai számát és a lejátszott perceket figyelembe véve kurva jól áll. Már csak egy hülye kell, aki kiad érte min egy 20-ast. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. május 17., szombat 22:21

Szerintem mi vagyunk hiperérzékenyek erre a közvetítő dologra...legalábbis ezt gondolom. Bár amit farkasnorbi lenyomott a bárca gólnál, háááát apám! Gatyacsere minimum! :sly:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. május 17., szombat 22:03

R.M.C.F írta:Ha a mai meccset csukott szemmel követtem volna,akkor a szpeaker "vonalvezetése" folyamán,az eredmény fordítva lett volna reális.
Minden espanyol ziccer szerinte nagy gólhelyzet volt,a mi gólhelyzeteinket nem emelte ki,ha az espanyolos kivezette a labdát az szerinte nem volt kinn,ha mi nem lesen voltunk szerinte:háááááááátttt taláááán egyvonal.
Az első Espanyol helyzet után mondta, hogy most már komolyabb lehetőségeik voltak, mint a Madridnak, 1-0-nál.
Én amúgy bírtam Méhest, de amit már az őszi Clásicon is lenyomott, Neymar beleért a labdába, már mondta, hogy húú mekkora csel. :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. május 17., szombat 21:52

Azt nem értem hogy ha már egetrengetően megtaláltuk DM posztját,akkor mi a búbánatos szomért nem teszi oda,és inkább iscot feljebb?
ezt nem értettem én sem.

helyette balet kirakta baloldalra, dmet jobbra, isco meg marad a középpályán.

pedig sokkal jobb lett volna egy dm illarra khedira; isco benz bale szerintem. és ezt már nem először csinálta így.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 17., szombat 21:30

Ha a mai meccset csukott szemmel követtem volna,akkor a szpeaker "vonalvezetése" folyamán,az eredmény fordítva lett volna reális.
Minden espanyol ziccer szerinte nagy gólhelyzet volt,a mi gólhelyzeteinket nem emelte ki,ha az espanyolos kivezette a labdát az szerinte nem volt kinn,ha mi nem lesen voltunk szerinte:háááááááátttt taláááán egyvonal.

Lehet hogy Dmariának ki volt adva hogy moratának az árát nyomja feljebb? :lol: :lol: :lol: még egy búcsú puszi is belefért tőle. :lol:

Illarra egész jól mozgott,de az ellenfél a félpályán nem volt annyira aktiv,bezzeg majd az AM..ott majd lesz adok kapok. Hogy azt a sebességet bírja-e? ez nagy kérdés....majd elválik.

Azt nem értem hogy ha már egetrengetően megtaláltuk DM posztját,akkor mi a búbánatos szomért nem teszi oda,és inkább iscot feljebb?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 13., kedd 20:05

h3x0r írta:
Ramioli írta:Bale ott ult a padon de nem latta ertelmet hogy betegye Ancelotti.o tudja miert...
Jobb lett volna ha leserul mint multkor CR ?
Ez olyan mint amikor a Dortmund elleni visszavagon Ronaldo a padon ult.
Ramioli írta:apropo mintha azt nyilatkozta volna a minap hogy nem kell semmilyen erosites mert tokeletes igy a keret ahogy van..erdekes..
BL donto elott melyik edzo fogja azt mondani hogy pl csatar poszton gyengek vagyunk? Egyik se.
Mindegy, nem akarok vitázni, mert reggelig lehetne róla, megoszlanak a vélemények házon belül is :-) igen igazad van lesérülhet jogos, na de ha nincs játékban Bl döntő előtt????? az jobb??????? meg is lehet fordítani ezt a dolgot:-) lényegtelen már! a Blt huzzák be, mert ellenkező esetben olyan háború lesz mint állat, a Média, a szurkolók stb stb.. nem tenne túl jót..nagyon kell a 10ik!!

termon
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. május 13., kedd 13:09
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, Marcelo, Bale, Ronaldo, Varane, Pepe, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: termon » 2014. május 13., kedd 14:10

én vagyok a hülye, de én nem hibáztatom a csapatot, a bayern kivette minden erejüket, a fél keret sérült és/vagy hullafáradt, megtették amit lehet, de ez ennyi volt, kicsit bosszantó h csak kicsivel kellett volna több és meglehetne a liga is, de most már ezen felesleges agyalni, csak a döntő van és semmi más

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 13., kedd 12:43

Ramioli írta:Bale ott ult a padon de nem latta ertelmet hogy betegye Ancelotti.o tudja miert...
Jobb lett volna ha leserul mint multkor CR ?
Ez olyan mint amikor a Dortmund elleni visszavagon Ronaldo a padon ult.
Ramioli írta:apropo mintha azt nyilatkozta volna a minap hogy nem kell semmilyen erosites mert tokeletes igy a keret ahogy van..erdekes..
BL donto elott melyik edzo fogja azt mondani hogy pl csatar poszton gyengek vagyunk? Egyik se.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 13., kedd 6:48

A döntő elott másfél héttel nem fogja azt mondani, hogy szíve szerint a fel kezdot kicserélne. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 13., kedd 5:18

h3x0r írta:
torjack írta:végülis a valladolid ellen csak a vadló meg a terminátor hiányzott. no de ott volt egy sérült, hullafáradt benzema, meg a csatárok alfahímje, a zseniális morata...nem is értem hogy nem rúgtak egy ötöst. a celta ellen is csak 7 vagy 8 emberke hiányzott a gálakezdőből. de carlo nyilván feladta. rúgjuk is a g*cibe 1 év után, edzőzsenik egész serege áll ugrásra készen, hogy átvegye a helyét. :roll:

pl. moyes épp szabad. :mrgreen:
Nezzuk mar meg a legutobbi kezdot:
López- Arbeloa, Nacho, Ramos, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira, Casemiro - Modric, Isco, Morata.

Es a gala kezdonk: Iker - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Xabi, Modric, DM - Bale, Benzema, Ronaldo (+Isco)

Ha osszehasonlitjuk a ket kezdot, oriasi a kulonbseg egyeni szinten is.
Tegnap kvazi nem volt jobb oldalunk, visszatert az evek ota jelen levo problema, amit az utobbi idoben a Bale - Carvajal paros megoldott.

Ebbol a kezdobol Ramos, Modric es max 2 ember lesz ott a BL dontobe kezdokent (amennyiben mindenki felepul).

Ev vegere a keret egyik resze ugy fejben mint fizikalisan is elfaradt, majd jo reszuk le is serult. A vedelmet meg igyis nagyjabol megoldottuk, viszont elol egyszeruen nem volt olyan jatekos aki golt tudjon loni.

Kit raktunk volna be tamado posztra?
- Morata? Latjuk hogy mennyire nulla az ember.
- Willian Jose? A Castillaban rugott egy mesterharmast, azota semmi.
- A Castillabol valaki mas? Meg a masodosztalyban se tudnak bent maradni, akkor mit varunk toluk?

Egyszeruen az van hogy a sok serules miatt elfogytak a tamadoink, hiba volt Higuain potlasat hazon belul megoldani. Jovore mindenkepp kell igazolni valakit Benzema moge/melle/ele ES a Castillat is meg kell erositeni
Bale ott ult a padon de nem latta ertelmet hogy betegye Ancelotti.o tudja miert...apropo mintha azt nyilatkozta volna a minap hogy nem kell semmilyen erosites mert tokeletes igy a keret ahogy van..erdekes..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 12., hétfő 21:40

ja-ja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. május 12., hétfő 21:32

Igen,mint ahogy mindig is,ha nem láttad,akkor sokat nem láttál még.
Én csak az látom, hogy egy emberélet túl rövid ahhoz, hogy állandóan ezen menjen a pörgés.. Igazából engem hidegen is hagy a téma, hogy mit ír az NSO, a Nők Lapja vagy a Blikk éppen, és én azt gondolom, hogy a dolgok mögé tudok nézni -de, örülök, hogy Te innen x kilométerről eltudtad dönteni, hogy én mit láttam-e vagy mit nem-. Nem tud érdekelni, mert kamu és mocsok az egész és én ennyivel el is intéztem őket. De összességében mindenki annak szenteli az idejét aminek akarja, csak egy megállapítás volt. De ez már nagyon off..
#happyshitting

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 12., hétfő 21:13

Corleone írta:
R.M.C.F írta:Főleg akkor lesz ebből nagy bajhé,ha nem nyerjük meg a Bl-t. Akkor itt topiczárás.....a média meg,tolni fogja a moslékot.
Nyilván. Arra hegyezi a cerkát most a média, hogy ha nem jön össze a BL, akkor minket lejárassanak és a földbe tiporjanak..... :coffee:

Igen,mint ahogy mindig is,ha nem láttad,akkor sokat nem láttál még.
RealMiki írta:@rmcf:
Azért a 2000-es döntő krónikájához az 5 védő mellett a 3 csatár+ 1 szélső is hozzá tartozik.

Ha JM nálunk felállt volna 5 védővel, Xabi Alonsóval, Christianóval, Benzemával, Higuainnal és még egy csatárral, senki nem szól egy szót sem.

De még egyszer hangsúlyozom: a probléma Mou-val az, hogy a 3-0 -ra behúzott Bajnokok Ligája- döntő elmaradt.

Szerintem meglett volna,ha nem is 3:0.....mert attóé kiveri a víz,inkább az 1:0 látja biztosnak. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. május 12., hétfő 20:30

Ha nem nyerjük meg a BL-t, meg is érdemeljük a savazást.
A triplázás kis túlzással karnyújtásnyira volt, és lehet 1 szaros kupával zárjuk a szezont. Na ne már.

Ha nem húzzuk be a BL-t úgy, hogy leadtuk az egész bajnokságot miatta és lófaszt nem csinálunk meccsek óta, akkor az a világ szégyene lesz. De egyébként optimista vagyok, pedig én aztán messze nem szoktam az lenni.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. május 12., hétfő 20:29

@rmcf:
Azért a 2000-es döntő krónikájához az 5 védő mellett a 3 csatár+ 1 szélső is hozzá tartozik.

Ha JM nálunk felállt volna 5 védővel, Xabi Alonsóval, Christianóval, Benzemával, Higuainnal és még egy csatárral, senki nem szól egy szót sem.

De még egyszer hangsúlyozom: a probléma Mou-val az, hogy a 3-0 -ra behúzott Bajnokok Ligája- döntő elmaradt.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. május 12., hétfő 20:20

R.M.C.F írta:Főleg akkor lesz ebből nagy bajhé,ha nem nyerjük meg a Bl-t. Akkor itt topiczárás.....a média meg,tolni fogja a moslékot.
Nyilván. Arra hegyezi a cerkát most a média, hogy ha nem jön össze a BL, akkor minket lejárassanak és a földbe tiporjanak..... :coffee:

Nem is értem igazából, hogy hogyan lehet ezzel még mindig foglalkozni?
#happyshitting

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 12., hétfő 20:15

Főleg akkor lesz ebből nagy bajhé,ha nem nyerjük meg a Bl-t. Akkor itt topiczárás.....a média meg,tolni fogja a moslékot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég