Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 20., szombat 8:47

accel írta: és akkor gondolom továbbra is a khedira-xabi atom kp-val tolnánk. :angry:
Azért azt a kis apróságot vegyük figyelembe, hogy valószínűleg új edző jön, aki nem biztos, hogy ennyire makacs mint Mou. Így nem biztos, hogy az fog játszani, aki jobban lövi be a haját, hanem aki teljesít.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 20., szombat 8:32

én attól félek, a következő szezont illetően, hogyha hozzuk balet és agüerot kb 120 misiért, akkor a kp-ra max. egy ilyen kondogbia kalibert lehetne még igazolni. és akkor gondolom továbbra is a khedira-xabi atom kp-val tolnánk. :angry:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 19., péntek 23:04

Nekem a lényeg,hogy lássam játszani a Kázmér gyereket.Igazából még csak nem is nagyon tudom,hogy néz ki.. :D :smile:

Remélem,azért 15-20 percnél többet kap.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 19., péntek 22:56

___Samy___ írta:ugyan már srácok, tényleg azt nézitek ki mourinhóból, hogy beteszi a nullkilométeres kázmért a kezdőbe?
jó ha kap 5 percet, de sztem inkább időhúzó csere lesz a legvégén
szerintem meg, de! Telibe bélsarazzuk a bajnokságot, szóval nem elképzelhetetlen. Nekem konkrétan mindegy lenne, hogy Pepe szerencsétlenkedik ott vagy Casemiro. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 19., péntek 20:39

Kivancsi leszek Kazmerra, ha Jose betette a keretbe, talan jobb mar a kondija. Ugy 30-20 percet kaphatna, mondjuk az erdekes, h Modricon kivul nincs egyetlenegy kozepso kp a keretben. (Csak Casemiro). azert igy elore jo jatekot kivanok neki, ha olyan meccset hozunk le mint altalaban idegenben akkor nem fog lefele kilogni :mrgreen:

Ujra csak azt tudom mondani, h felesleges ket hasonlo tipusu jatekost igazolni. Ha tudjuk Pogbat akkor remelem Kondogbia nem lesz tema es egybol rarepulunk Verattira. De ha Kondogbiat akarjak, akkor remelem nem Pogbat hajtjuk utanna, hanem Vidalt. Felek, h ket ilyen tipusu jatekossal tulsagosan is statikus lesz a kp-nk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 19:45

RealRaúl77 írta:
___Samy___ írta:ugyan már srácok, tényleg azt nézitek ki mourinhóból, hogy beteszi a nullkilométeres kázmért a kezdőbe?
jó ha kap 5 percet, de sztem inkább időhúzó csere lesz a legvégén
Annak meg teljesen felesleges. Sose értettem az ilyen 88. perces cseréket... :roll:
Pedig úgy lesz az.Csak nem 5 percet kap,hanem 10-et :mrgreen:
Csak hogy "szokja a légkört..." :Đ :mrgreen: :lol:
Amúgy Mickey,Mou miatt van minden
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 19., péntek 19:30

___Samy___ írta:ugyan már srácok, tényleg azt nézitek ki mourinhóból, hogy beteszi a nullkilométeres kázmért a kezdőbe?
jó ha kap 5 percet, de sztem inkább időhúzó csere lesz a legvégén
Annak meg teljesen felesleges. Sose értettem az ilyen 88. perces cseréket... :roll:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 19., péntek 19:26

ugyan már srácok, tényleg azt nézitek ki mourinhóból, hogy beteszi a nullkilométeres kázmért a kezdőbe?
jó ha kap 5 percet, de sztem inkább időhúzó csere lesz a legvégén
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 19., péntek 19:25

Szerintem Pogba itt túl van lihegve rendesen. Nem olyan jó játékos, mint aminek be van állítva. Az MU-ban láttam pár meccsen, akkor még nagyon nem volt kész játékos.
Még most sem kész játékos, ha az lenne, nem lenne ekkora neve. Nála is a lehetséges jövőt kéne megfizetni, ami persze nem biztos, hogy meg is valósul. :roll: De technikailag jó a gyerek, erős, határozott, hosszú lábai vannak, és ami szerintem nagyon fontos, hogy varane-hez hasonlóan hidegfejű. Nem szarja össze magát, ha körülveszik hárman, nem vágja el jobbra-balra a labdákat. Ahogy Viera nyilatkozta most, ennyi idősen ő nem volt ilyen jó játékos. Aztán nyilván nem következik ebből az, hogy később is folyton jobb lesz nála, de jó alap. Már ha csak megközelíti Vierát, már órási kincs lehet. Aki meg azt mondja, hogy 20-szal a Juve örülhet, hiszen így is milyen jól járt, azok gondolom Varane-t is eladnák 25ért nyugodtan. :/

Ezzel a Kondongbia gyerekkel meg az a bajom, hogy egyrészt hülye neve van, másrészt meg erősen egylábasnak tűnik. :hmmm: Első körben Vidal, utána Pogba, és csak ha ezek a próbálkozások nem jöttek össze, akkor mennék a Sevillai kölökért.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 19:22

Nem értem miért akarjátok kezdőbe Kázmért,meg minek egyből Mouval kell foglalkozni :-)
Ne kezdjen a gyerek,ha ott úgy tartják jónak.
Azért mert de jó lenne látni egy fiatal,Brazil,lehet tehetséges is...srác most vergődött ide,ahogy Remy is írta,elején igen nyögvenyelősen mentek a dolgok még a csere csapatnál is.
Nálam Pepe-Modric a kezdő.
amennyiben jól állunk,úgy jöhet Casemiro egy kis levegő szippantásra.
De ha meg annyira jól megy neki,és a játékos és Mou is úgy érzi,akkor lehet kezdeni is fog.
Nem kell egyből minden csipszarért Mout elővenni :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 19:20

RealRaúl77 írta:Kevésbé egy poszt a kettő..
Jogos. Arbeloát olvastam...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 19., péntek 19:17

2013.04.19, 14:24 - Casemiro először a keretben
Ismert a Betis elleni keret. Kapusok: Casillas, Adán, Diego López. Védők: Varane, Pepe, Carvalho, Marcelo, Albiol, Nacho. Középpályások: Kaká, Özil, Modric, Callejón, Di María, Casemiro. Támadók: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín, Morata.
Remélem Casemiro kezd Modriccsal, és nem Pepét toljuk fel.. Bár, ahogy a mestert ismerem. :roll: Jó volna megnézni ezt a srácot a nagyoknál, és nem csak 10 percre, néhány castilla meccset láttam, de az nem számottevő. Most meg lehetne nézni, hogy miért hozták, hogy van-e benne fantázia. És annyit nem is számítana, hogy most ő van fent. Hátul meg Nachot jobbra, Varane-Pepe-Marcelo adott ugyebár. És én csapatnám Moratat is, ha már itt van, di Maria helyett simán. Aztán Özil/Kaká-CR még a támadók, elől meg Higu.
Casso írta:Garayért komolyan érdeklődnek a nagy csapatok szerintem haza hozhatjuk, de Carvajalnak még mindig jobban örülnék.
:hmmm:
Kevésbé egy poszt a kettő..
Casso írta:Tökéletes a távozók névsora. Kaká,Di Maria,Higuaín is menjen.
Valahogy úgy. Én nem bánkódnék Khedira eladásán sem. :mrgreen:
Mondjuk Higut rohadt fura lenne más csapatban látni. Valahogy kedvelem őt, bár nem a mostani teljesítményével szolgált rá..
Matt009 írta:Khedira lesz a standard kezdő.
Az ba :cens: na be :vivo:
Mondjuk én a Pogba, Vidal kettősből továbbra is az utóbbit hoznám inkább.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 19:08

Corleone írta:
Benzemát semmiképp nem engedném ő tökéletes cserének, de néha kezdőnek is.
Akkor inkább adjuk el egy olyan csapatnak, ahol állandó kezdő lenne.. Benne jóval több van annál, hogy padozzon bárhol is.
Így -így
szerintem is akkor hadd menjen békével.
van benne annyi,hogy máshol kezdő legyen.

üdv itt Corle! :iszunk:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 19., péntek 19:05

Kerlon írta:Pogba szabadúszóként került a juvehoz, mert nem hosszan :mrgreen: bított vele ferguson, mert tele vannak istenverte aranylábú carickekkel a középpályán.
genius fergi. :mrgreen:
Szerintem Pogba itt túl van lihegve rendesen. Nem olyan jó játékos, mint aminek be van állítva. Az MU-ban láttam pár meccsen, akkor még nagyon nem volt kész játékos. Az olasz liga meg eleve könnyebb egy védekező típusú játékosnak, mint a PL, ami a fizikai megterhelést tekintve a legnehezebb. Ha Pogba jön, ám legyen, de én nem várok csodát. A padra fog érkezni, Khedira lesz a standard kezdő.

Ancelotti érkezésének én személy szerint nem örülök. Egyrészt Kaká akár a zsákban maradhat, másrészt Ancelottinak nagyon nem jó az élcsapatok élén töltött szezon/nyert trófeák hányadosa. A csapatai nem voltak kiemelkedően látványos csapatok, inkább az egyének csillogtak. A szervezettség ugyan megvolt, de összességében nem azt adja, amire én személy szerint várok. A csapatai nem elég stabilak, nem tudnak konstansan jó teljesítményt hozni (nem véletlen, hogy inkább kupákban voltak jók a csapatai), Ancelotti inkább 1-1 meccsre jó edző. Az én szememben ő ugyanazt tudja, mint Mourinho, csak klasszisokkal rosszabb kiszerelésben. Szóval ebből a szempontból ez az edzőváltás nem éri meg.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. április 19., péntek 19:03

Benzemát semmiképp nem engedném ő tökéletes cserének, de néha kezdőnek is.
Akkor inkább adjuk el egy olyan csapatnak, ahol állandó kezdő lenne.. Benne jóval több van annál, hogy padozzon bárhol is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corleone 2013. április 19., péntek 19:05-kor.
#happyshitting

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 18:44

A Punto Pelota mai száma szerint egy teljesen új csapat van épülőben Madridban. A hírek szerint Adán, Carvalho, Albiol, Callejón és Essien szinte biztos, hogy nem lesz a keret tagja jövőre. Kaká, Di María, Higuaín és Benzema pedig megfelelő ajánlat esetén távozhat. Essien helyét Kondogbia, Albiolét Garay veheti át. Xabi Alonso utódja a Verratti, Vidal, Gündogan hármasból fog kikerülni, a támadórészlegbe pedig Jesé, Bale és Agüero érkezhet a távozók helyére.
Tökéletes a távozók névsora. Kaká,Di Maria,Higuaín is menjen. Benzemát semmiképp nem engedném ő tökéletes cserének, de néha kezdőnek is. Kondogbiát nem ismerem, de rosszat még nem halottam róla. Garayért komolyan érdeklődnek a nagy csapatok szerintem haza hozhatjuk, de Carvajalnak még mindig jobban örülnék. Verratti, Vidal, Gündogan hármasból egyértelműen Vidalt kell hozni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 19., péntek 18:38

Cavani meg nagy erősítés lenne, az biztos, de így tovább csökkenne annak az esélye, hogy pl. Morata meg tud ragadni a nagycsapatban. Madridi szempontból kár lenne elvesztegetni egy ilyen tehetséges fiatalt, de a stáb biztosan jobban tudja.
Alvaro Borja Morata Martin...hm...nos èn azt látom,hogy bár tehetséges játékos,de nem gondolom hogy ennél sokkal többet tud fejlődni,mint ahogy most áll... :hmmm:
Szerk:Nálatok Tello sztm jobb.De ez csak az én véleményem :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 19., péntek 18:34

Ok, akkor nem szóltam. :D Bár nekem kifejezetten jó kis játékosnak tűnik egyelőre, de lehet, hogy tényleg nem RM-szint.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 19., péntek 18:31

Morata egyáltalán nem akkora tehetség.
Csupaszív,de nem lesz belőle se Raul se Mór.

szerintem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 19., péntek 18:31

GT37 írta: Madridi szempontból kár lenne elvesztegetni egy ilyen tehetséges fiatalt, de a stáb biztosan jobban tudja.
Annyira azért nem nagy szám a srác. (Legalább is szerintem) :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég