Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 26., vasárnap 1:01

Coentrao nem VKP! Ez Mou agymenése volt, megpróbálta 1-2 alkalommal és nem jött be.
Esetleg valami olyan szerepkört még rá lehetne erőltetni, mint amit Guarin játszott régen, az Interbe kerülése előtt, de szerintem kár őt bárhová is tolni, mivel a világ egyik legjobb balhátvédje. Én megtartanám, védekezésben stabilabb, mint Marcelo. Viszont ha varázsolni kell, a brazil a favorit. Meccsenként lehetne variálni, jutna mindkettejüknek elég játékperc.

Avatar
Mr. President
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:18
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Marcelo, Varane, Modric, El Shaarawy, Balotelli, D.Silva, Mata, RvP, Agüero, Yaya T., Ibrahimovic, T.Silva, Terry
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, +Premier League :) LA Lakers, Miami Heat

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. President » 2013. május 26., vasárnap 0:45

szó nélkül beraknám Khedira, de akár még Alonso helyett is a kezdőbe. Az is jó lenne... csak sajnos ott nem tudná annyira alkalmazni a gyorsaságát, de azért minőségi játékos lenne azon a poszton (is).[/quote]

van egy viszonylag fiatal univerzális játékosunk és elküldenénk.... :vivo: csak utána vehetnénk egy szarabbat... :( kp-n sztem is beválhatna, ki kéne próbálni. Khediránál talán technikásabb XD

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 26., vasárnap 0:35

Mr. President írta: Coentraot én se értem h mért kéne eladni....jó teljesítményt hozott, odatette magát szinte minden meccsen....és ha eladnánk akkor ki lenne a csere bhv? Arbeloa? :D
Sajnos ez a baj. Nincs bhv-csere. Persze Coe egy minőségi csere, és legalább olyan szint, mint Marci, de sajna a fizetése, meg az a tény, hogy hogyan lehetne lenyugtatni, mert gondolom nem nagyon szeretne ő sem padozni.
Amúgy tud ő védekező középpályást is játszani és szó nélkül beraknám Khedira, de akár még Alonso helyett is a kezdőbe. Az is jó lenne... csak sajnos ott nem tudná annyira alkalmazni a gyorsaságát, de azért minőségi játékos lenne azon a poszton (is).

Avatar
Mr. President
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:18
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Marcelo, Varane, Modric, El Shaarawy, Balotelli, D.Silva, Mata, RvP, Agüero, Yaya T., Ibrahimovic, T.Silva, Terry
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, +Premier League :) LA Lakers, Miami Heat

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. President » 2013. május 26., vasárnap 0:30

Nzedge írta:
Én akkor már elöbb hoznám Isco-t.Silva szerintem már leépülőbe van,Isco pedig azon a ponton van amikor még sokat fejlődhet.(ezt úgy mondom,hogy Őt se feltétlen favorizálom)
szerintem azért még 28évesen nem épül le :) viszont az igaz h Isco olcsóbb lenne és beválhat...

Coentraot én se értem h mért kéne eladni....jó teljesítményt hozott, odatette magát szinte minden meccsen....és ha eladnánk akkor ki lenne a csere bhv? Arbeloa? :D

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 26., vasárnap 0:24

Nzedge írta:
Én akkor már elöbb hoznám Isco-t.Silva szerintem már leépülőbe van,Isco pedig azon a ponton van amikor még sokat fejlődhet.(ezt úgy mondom,hogy Őt se feltétlen favorizálom)

Davidot nem most kell hozni,évekkel ezelött kellett volna. :kivagyhe:
Sajnos. De még mindig minőségi és top igazolás LENNE... Iscoról most el is feledkeztem. Késő van. Amúgy azt vettem észre, hogy akit összevásárolt a City az mind minőségi és top játékos volt, most meg... meg lehet nézni. Legalább már nem ránk mondják, hogy játékostemető. :mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 26., vasárnap 0:21

Silva? Nincs róla hír (sajnos). De miért is lenne hülyeség? Nézd meg pls. az aláírásom!


Én akkor már elöbb hoznám Isco-t.Silva szerintem már leépülőbe van,Isco pedig azon a ponton van amikor még sokat fejlődhet.(ezt úgy mondom,hogy Őt se feltétlen favorizálom)

Davidot nem most kell hozni,évekkel ezelött kellett volna. :kivagyhe:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 26., vasárnap 0:18

Toky írta: Juventus meg érdeklődik Higuaín és Coentrao iránt? Remek! Megkapják mindkettőt. Talán még pénzt is adunk. (Bár ez már így is ~25+20 millió.) Mi csak Vidalt kérjük. :agree:
Coentraot miért? Remekül helyettesítette Marcit, sőt ebben a szezonban még jobban játszott, mint az előzőben. Egyre jobb a srác, fejben le kell nyugtatni és akkor talán még eredményesebb is lenne, mint Marci (ehhez persze rendszeres játéklehetőségre lenne szüksége).
Nagyon komolyan dolgozik, küzd, hajt és mégis mindenki el akarja innen paterolni... Higut adjuk, jólvan, persze őt is nehéz szívvel (legalábbis én), de megérdemli, maga alatt vágta a fát. Higu plusz pénz és jöhet Vidal.

De itt már előre látom, hogy nagy mozgolódások nem lesznek.
Higu megy, jön egy edző, jön valami középpályás csávó, egy jobb oldali védő, aki talán Carvajal lesz, meg egy csatár és ennyi... legalábbis így látom. Forradalmi változtatások nem lesznek. Jah, meg még talán felhozzák Jesét.

Abban viszont nagyon bízok, hogy ha Zidane dönt az átigazolásokról, akkor olyan tehetségek fognak érkezni, mint Varane, aki már most is a világ egyik legjobbja a posztján.

De ha nem így lesz és tényleg valami forradalmi változás lesz, akkor annak csak még jobban fogok örülni. :-)

Avatar
Mr. President
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:18
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Marcelo, Varane, Modric, El Shaarawy, Balotelli, D.Silva, Mata, RvP, Agüero, Yaya T., Ibrahimovic, T.Silva, Terry
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, +Premier League :) LA Lakers, Miami Heat

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. President » 2013. május 26., vasárnap 0:13

RaúlRealMadrid írta:Lewa? Szerintem csak túl van hypolva jelenleg. Ha valaki ide leírta volna a nevét a dortmundi meccs előtt, akkor még bannolták is volna az illetőt...

Cavani? Én láttam sok meccsét, de nekem nem szimpi és szerintem annyira azért nem olyan jó. Persze azért Higunál jobb, az pedig már egy előre lépés...

Silva? Nincs róla hír (sajnos). De miért is lenne hülyeség? Nézd meg pls. az aláírásom! :-)
Lewát én se a kezdőbe hoznám, hanem Benzema megkaphatná egy évre a teljes bizalmat. Lewa meg tolhatná a kupában + rotálva ( nyilván Karim játszana többet). Igazából Cavanit én se csípem nagyon, de toptámadó rajta kívül nem nagyon mozdítható... :( viszont ő legalább ide szeretne jönni. csatárkérdéssel eléggé meg vagyunk lőve...mert padra 40-50-60 millióért fölösleges igazolni, Benzemát se kéne elpazarolni....kiváncsi vagyok hogy mi fog ebből kisülni...legjobb az lenne ha Zidane megint beajánlana egy fiatal tehetséget :)
egy Modric-Pogba-Silva középpályát szívesen elnéznék jövőre... :roll:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. május 26., vasárnap 0:10

Sokan úgylátom kételkednek Cavaniba, igaz sokan az ára miatt de valljuk be sokat lendítene ő rajtunk. Egyrészt itt akar játszani és ha már itt játszik ő biztos mindent meg fog tenni annak érdekében hogy rászolgáljon a tiszteletre. Szerintem jó döntés nagyon max 50millióig... és Neymarért azért még énis kicsit 'álmodozom' :shifty:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 26., vasárnap 0:08

RaúlRealMadrid írta:De jó, csatárunk se lesz... :D :D :cheers: :happy:
Szerintem van. És 9-esben játszik. :Đ
Nincs mese, Raúl gyere vissza!
(Nehogy komolyan vegyétek! :D )
De arra kíváncsi lennék, hogy akkor Casillas vagy Ő hordaná a CSK szalagot. :hmmm:

Volt korábban az a hír, hogy a PSG aggódik, hogy Ancelotti hozza magával Verrattit és Lucast, és most elgondolkoznak, hogy 1 (fél) év után szerződést újítsanak Velük. Ezt most az újságok találták ki (mármint a Lucas részét), vagy tényleg van rá esély, hogy komolyabb hírek nélkül rámozduljunk Lucasra? Hajlandó lenne egyáltalán váltani fél év után csak azért, mert az edző lelép? :kivagyhe:
Örülnék Nekik, de Lucast nehezen tudom elképzelni, hogy váltana. Bár érdeklődnek di María iránt, szóval hátha el lehetne boltolni. :luck: De én már Verrattival is megelégednék tőlük. Ha már Verratti, volt sajtóhír, hogy a PSG elfogadná a 25 milliós ajánlatunkat. Lehet, hogy igaz volt, csak mivel nem vásároljuk ki Ancelottit, ezért berágtak? :hmmm:

Juventus meg érdeklődik Higuaín és Coentrao iránt? Remek! Megkapják mindkettőt. Talán még pénzt is adunk. (Bár ez már így is ~25+20 millió.) Mi csak Vidalt kérjük. :agree:

Lewandowski tudtommal csak a Bayernhez hajlandó igazolni. Ha most nem adják el, akkor jövőre ingyen megy Münchenbe. Mintha ezt mondta volna.

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 26., vasárnap 0:04

Zavar támadt az erőben,nem hozzánk jön Neymár hanem a barcába állítólag,Agüero hosszabbít.Vidal se jön.Kicsit úgy érzem most,hogy be kell érnünk vmi sztárocskával. Jövőre mis melós csapat leszünk :-@

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 26., vasárnap 0:00

Lewa? Szerintem csak túl van hypolva jelenleg. Ha valaki ide leírta volna a nevét a dortmundi meccs előtt, akkor még bannolták is volna az illetőt...

Cavani? Én láttam sok meccsét, de nekem nem szimpi és szerintem annyira azért nem olyan jó. Persze azért Higunál jobb, az pedig már egy előre lépés...

Silva? Nincs róla hír (sajnos). De miért is lenne hülyeség? Nézd meg pls. az aláírásom! :-)

Avatar
Mr. President
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:18
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Marcelo, Varane, Modric, El Shaarawy, Balotelli, D.Silva, Mata, RvP, Agüero, Yaya T., Ibrahimovic, T.Silva, Terry
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, +Premier League :) LA Lakers, Miami Heat

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. President » 2013. május 25., szombat 23:54

RaúlRealMadrid írta:Hivatalos! Sergio Agüero 2017-ig hosszabbított a Manchester City csapatával!

De jó, csatárunk se lesz... :D :D :cheers: :happy:
szerintem azért nem kell már most temetni a nyarat meg a kövi szezont. Benzemát fel lehet pörgetni, a lehetőség ottvan benne, hogy jobb legyen Agüeronál.... meg Lewandowski és Cavani mozdítható lenne, előbbi nem is kerülne csillagászati összegekbe.

Ha meg Neymarról lecsúszunk, akkor csak szerintem lenne hülyeség bepróbálkozni David Silváért? mert sztem akár szélre akár tkp-nak jó lenne :) és spanyol :)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 25., szombat 23:46

Hivatalos! Sergio Agüero 2017-ig hosszabbított a Manchester City csapatával!

De jó, csatárunk se lesz... :D :D :cheers: :happy:

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: jgR » 2013. május 25., szombat 23:37

“Ha lenne fiam, azt szeretném, hogy a Real Madridban focizzon, de Neymar nem a fiam, azonban az ügyfelem. Most meg kell keresnünk, hogy mi a legjobb a számára” – nyilatkozta Neymar ügynöke, Riberio.
Ez azt jelenti ,hogy semmi nem dőlt még el ? :hmmm:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 25., szombat 23:29

tibi18 írta: Szép nyár elé nézünk.. De addig még meccs is van. Kíváncsi leszek Moura holnap..
Az utolsó két meccsen nagyon erőbefektetést és motiválást fog nyújtani a srácok felé, mint az elmúlt 3 évben összesen. :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 25., szombat 23:29

madridronie írta:nevezetesen Chelsea, Monaco, Juve!
Hát a Juve is bekap....a .f.....m, hogy számukra minden jó játékosunk kellene, na jó Higut vihetik isten hírével, de ők nem hajlandóak egyetlen játékosuktól sem megszabadulni.
Ne hogy már mi rajtunk erősödjenek meg.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. május 25., szombat 23:27

Jöhetne már egy hivatalos hír Neymarról aztán csumi. Jót tenne a lelkemnek, ha a nagy beharangozás ellenére mégsem a Barcába menne.

Szép nyár elé nézünk.. De addig még meccs is van. Kíváncsi leszek Moura holnap..

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 25., szombat 23:26

Elől maradt Cavani, aki könyörög, hogy hozzuk, csak éppen 63 milliót kérnek továbbra is... :| Asszem Benzemából kéne mégiscsak egy normális csatárt faragni... :roll:
Gündogán, Kondogbia a reális célpontok jelenleg. :hmmm:
Hátulra legalább Carvajal most már úgy néz ki, hogy jönni fog.
Összességében nem hangzik jól a helyzet.
+ Isco, de jelenleg valóban úgy tűnik, hogy ez lesz a max. idén! :roll: :/ :hmmm:
ITA: la Juve también quiere fichar a Coentrao
Közben Coentraoért már a 3. csapat jelentkezik be és ajánl érte 20 milla körüli összeget, nevezetesen Chelsea, Monaco, Juve!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 25., szombat 23:17

Szerintem meg Bale,Isco,Pogba,Veratti,Jesé,Carvajal IN
Callejón,Moratta,Coentrao,Khedira?,Essien,Carvalho,Pipita Out


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég