Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. május 25., vasárnap 21:35

Rasta írta:Gabi és Juanfran is bőven tett a pirosért...Szerintem csak azért nem kapták meg, mert egy BL döntőn nem akart ennyire belenyúlni a meccsbe a bíró.
Ez tök egyértelmű. :x Egyébként meg húdekiakadtam, amikor Ramos gyakorlatilag a semmiért kapott sárgát :-@
Mondtam is a srácoknak, hogymiezmá'? :argue: Ez egyik majdnem tiszta gólhelyzetet akadályoz meg hátulról becsúszva, szabálytalanul, a másik pedig kakaskodik egy kicsit, és mindkettejük lapja színe egyforma :-@
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 25., vasárnap 21:31

___Samy___ írta:gabit kb kétszer kellett volna kiállítani....
igazi méltó kapitánya annak a suttyó, favágó bérenc bandának..ahogy azzal a gyenge szappanopera nézésével konstatálta a belépőit, majd beletúrt a 3 hónapja nem mosott de szétzselézett hajába..igazi tajparaszt
Nem illik.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. május 25., vasárnap 21:28

Gabi és Juanfran is bőven tett a pirosért...Szerintem csak azért nem kapták meg, mert egy BL döntőn nem akart ennyire belenyúlni a meccsbe a bíró.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 25., vasárnap 21:26

gabit kb kétszer kellett volna kiállítani....
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. május 25., vasárnap 21:03

Meglepett, hogy a bíró egész korrekt volt B-) Mondjuk ott volt egy eset, ahol Marcit fejberúgták, nameg az Atletico faragást sem jutalmazta kellőképp, de egye fene, elnézem. :Đ
Az már más, hogy hogyha nem nyertünk volna, valószinű nem ezt mondanám :shifty:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 25., vasárnap 17:29

Pár szösszenet csak...
Casillast lehet oltani,hogy elkövette a szokásos hibáját,igen...de én még is azt mondom,(én aki "amúgy" Lopez párti vagyok,mert komplexebb kapusnak tartom),de ha nem fogja meg azt a ziccert a bayern ellen,madridban(remélem jól emlékszem),akkor lehet döntőben sem vagyunk.De lehet hogy a dortmund volt,mindegy,még józanodok...
Aztán ugye Bale,akinek aztán tényleg nem ment,sokan le is húzták tegnap,mégnem jött a gólja...
Szal csak azt akarom ebből kihozni,hogy mi szurkerek,sokszor felejtjük el,hogy ők is csak emberek,akikben benne van a hiba,a rosszabb játék egy egy meccsen,nem pedig gépek,vagy PS játékanimációk...
Ha DM-et veszem,az első félidő 20. percéig kb,nem játszott jól.Aztán nálam a meccs embere lett még is...szal olyan hogy tökéletes,nem létezik.Ebben a játékban mindig benne van a hiba,ettől olyan izgalmas,amilyen.Ahogy tegnap is,egy meccs alatt,sőt 1 perc alatt meglehet járni a mennyet és poklot.
Én csak gratulálni tudok minden játékosnak,aki ebben a sorozatban részt vett,Moratastol,Khedirastol,mindenestől... :salute:
A címvédés meg olyan dolog,hogy ennek a sorozatnak a kieséses szakasza annyira kis nüanszokon múlik,annyira lutri,hogy egyszerűen amelett,hogy egy csapat mondjuk az adott paraméterekben,(játékosállomány,edző,motivácio,rutin),a legjobb,a szerencsefaktor is nagyon dominál...szal könnyű kimondani hogy védjük meg a BL-t,de annál nehezebb ezt meg is csinálni...
Én ettől a csapattól idén még nem vártam semmi extrát.Ahogy többen írtuk,ez még a csapat építés,az összecsiszolódás éve.Ehhez mérten MAGASAN túlteljesítették az elvárásokat,mégegyszer csak gratulálni tudok.Nehezebb volt,ahogy azt vártam,de fantasztikus munkát végzett a csapat,CSAPATKÈNT,és ez,jó kilátás a jövőre nézve...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
muszti
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 8:51
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: muszti » 2014. május 25., vasárnap 17:07

Sziasztok. Nem szoktam írni ide, utoljára még a régi oldalon kommenteltem (aktív követő vagyok ennek ellenére a fórumon), de úgy gondolom ennél jobb alkalom nem kell a hsz-hez :D
Pont olyan meccset játszottunk amitől tartottam, ez ellen az antifoci ellen nagyon nehéz. Érződött a csapaton hogy nagyon nagy dolog kapujában állnak, bizony több helyen megremegtek a lábak. Nem gondoltam volna, hogy Ronaldo és Bale is ebbe a csoportba fog tartozni. Szerencsére a legjobb formában lévő játékosunk, Ramos előtt viszont adódott lehetőség, ő meg nem olyan gyerek, hogy ne használná ki. A bajnokságért kár volt, de egyértelműen bebizonyosodott, hogy az erőnlét döntötte el a kupa sorsát, így egy kicsit hajlamosabb az ember elfogadni az utolsó fordulókban a leeresztést.
Összességében izgalmas döntő volt, én a 90. percben kezdtem magam hozzászoktatni a gondolathoz hogy bizony egy talált góllal jobb nálunk a Simeone-brigád, és hogy megint az antifoci hozza a kupát egy csapatnak. Az isteni gondviselés, hogy nem így történt.
Hihetetlen ez a sok károgás amit a csapat kap, egyszerűen nem tudom elhinni, ha ezt a Barca csinálja, akkor most mindenki a nagybetűs foci diadalát hirdetné az antifoci felett. A legfájóbb ezen károgóknak szerintem az, hogy az ő korábbi érvrendszerükkel mérve is előrébb járunk náluk, hiszen mi akartunk focizni, minket rugdostak egy félidőn át, mi ejtettük ki előtte a címvédőt, akiktől 7-et kaptak. A Real túl tudott lépni a saját árnyékán, ami mindig nagyon nehéz feladat. Ezért is megérdemelt ez a siker. :D
Viribus Unitis: Hala Madrid!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 17:06

Remy írta:
tubatibi írta:Legyünk mi a történelem első címvédői. :vivo:
Én megmondtam, ezt csak mi vihetjük véghez, úgyhogy hajrá! :D BEK-ben is védtünk először címet, most a BL-ben is nekünk kell.
Szinte biztos vagyok a kőkemény sorsolásban az UEFA-t ismerve. A címvédők mindig nehéz sorsolást kaptak, mi sem leszünk kivétel. De valóban nekünk dukálna a címvédés, és ha a kezdőből senki nem távozik, akkor simán meglehet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 25., vasárnap 16:56

tubatibi írta:Legyünk mi a történelem első címvédői. :vivo:
Én megmondtam, ezt csak mi vihetjük véghez, úgyhogy hajrá! :D BEK-ben is védtünk először címet, most a BL-ben is nekünk kell.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 25., vasárnap 16:53

Sok mindent leírtatok, én nem akarom ugyanezeket újra leírni, csak ennyit:

Perez 2009-es székfoglalójában egy olyan csapatot vizionált, amelyik győz és meggyőz. Na kellett 5 év, de megkaptuk. Meggyőző teljesítménnyel nyertünk BL-t, minden ellenfelünket legalább egyszer kiütöttük (kivéve a Juvét). Büszke vagyok a CSAPATra.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 25., vasárnap 16:37

Legyünk mi a történelem első címvédői. :vivo:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 25., vasárnap 16:23

Csak úgy mellékesen, nézzük meg azért hogyan nyertünk BL döntőt:
- C. Ronaldo, Benzema nem voltak 100%-os fizikai állapotban
- Khedira kezdő volt, novemberi sérülésből tért vissza egyébként is...

És ami ennél is figyelemre méltóbb, ezek mellett 4 hihetetlenül fiatal játékosunk is pályára lépett:
- Raphael Varane: 21 éves
- Daniel Carvajal: 22 éves
- Alvaro Morata: 21 éves
- Isco Alarcon: 22 éves

Hány csapat csinálta meg ezt BL döntőben?

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. május 25., vasárnap 15:08

Elképesztő estén vagyunk túl. Több száz madridista társaságában izgultam végig a tegnapi eseményeket és azt hiszem életem egyik, ha nem a legszebb estén vagyunk túl. A 91. percben lemondtam a kupáról. Ha valakinek, hát pont nekem Real Madrid szurkolónak nem lehet elveszíteni soha a reményt, de olyan masszív és megfoghatatlan csapatnak tűnt ezt az Atletico, hogy hiába az utolsó perces nyomásunk, valahogy elveszítettem a reményt, hogy gólt szerzünk. Kezem arcomba temetve ültem a széken és konstatláltam magamban, hogy reggel nem akarok felébdreni, mert egész nap óriási csalódottsággal kellene megbirkóznom. Aztán jött a 93. perc majd a beívelés. Láttam egy jó ütemben felugró játékost és egy jó irányba tartó labdát és....minden elsötétült, csak azt vettem észre, hogy reflexszerűen felugrok, kiabálok torkom szakadtából, hogy góóól, majd a tömeg magával ránt és mindenki ölelgeti meg veregeti egymást. Aztán kijött belőlem minden feszültség és ott a helyszínen kezdtem bőgni. :lol: Visszajöttünk a meccsbe.... ó, ez az!!! Aztán jött a hosszabbítás... éreztem, hogy innentől kezdve a fiők már behúzzák a meccset, de azért percenként parancsoltam rájuk a kivető előtt ülve, hogy "NEM AKAROK TIZENEGYESEKET LÁTNI!".... nem mintha ők hallották volna, de azért reméltem, hogy ők is egyetértenek velem, mert az biztos, hogy ha tizenegyespárbajra kerül sor, és ha még esetleg meg is nyerjük azt, akkor is engem ott helyben visz el a mentő.
Végül nem lettek tizenegyesek, olyannyira nem, hogy az általam egész meccsen szidott Bale eldöntötte ezt a meccset is, aztán jött a szuper csere Marcelo, aki adott még egy döfést a matracosoknak, de a kegyelemdöfést Cristiano Ronaldo vitte le. És már jött is a fieszta a madridistákkal, majd arra észleltem fel, hogy éjfél is elmúlt és születésnapom van. Hát ennél jobb ajándékot nem is kaphattam volna, ez szinte biztos. Tökéletes este.

Voltak hatalmas flop játékosok az este. De nem akarom most őket szidni, főleg, hogy ezen flop játékosok közül tegnap ketten is betaláltak és szereztek borzasztóan fontos gólt. Gondolok itt ugyebár Balere és Ronaldora. De a BBC harmadik tagja, Benzema is gyenge volt, de ő meg sérülten lépett pályára. Vagy ott van Casillas, aki abszolút benyelte az első gólt, de utána is voltak hajmeresztő kijövetelei. Mindez nem érdekelt már akkor sem, amikor lefújták a meccset és nem érdekel mostanra sem. Ne rugózzunk ezen, inkább ünnepeljünk. Látom, hogy egyesek már megrohamozták néhány játékos topikját, hogy leírják mekkora flop volt, de ennek én tényleg nem látom értelmét. Én úgy gondolom, hogy egy picit a többség hozzá tudott tenni ehhez a sikerhez. Tegnap Xabi nem játszott, de elképesztő érdemei vannak abban, hogy bejutottunk a döntőbe. Vagy ott van Coentrao, aki tegnap a védekezést lehozta, de támadásban nem jeleskedett. Ancelotti egyből felismerte, hogy itt bizony támadni kell és kevésbé védekezni, ebben pedig a brazil a jobb. Be is küldte és meg is lett az eredménye, de ez nálam semmit nem von le a portugál érdemeiből, amit a korábbi meccseken produkált és amikor meg keményen védekezni kellett, azt hibátlanul megoldotta. Vagy Benzema, aki tegnap gyenge volt (sérülten), de a Bayern elleni első meccsen ő lőtte tovább a csapatot és kezdte ismét belénk táplálni azt a gondolatot, hogy ott lehetünk a döntőben. Nyilván van 1-2 játékos aki az egész BL szezon alatt nem sokat mutatott, de most komolyan számít ez? Szerintem nem. :-* Ha negatív irányban nem is, pozitív irányban azért kiemelném a tegnapi meccs hősét, aki egyértelműen Sergio Ramos volt. Elképesztő amit ez a srác az utóbbi hónapokban művel. Csapatunk legnagyobb vezére lett, a korábban a butaságairól (is) híres Sergio, most olyan higgadtan alázott le jó pár ellenfelet az utóbbi hetekben, hogy az csak na. Le a kalappal és köszönünk mindent, én örökké hálás leszek ezért a performanszért. Vagyis nem csak ezért, hanem az egész idényéért.

Minden szuperül alakult. Nyáron hozni kell egy csatárt Benzema mögé, és pótolni kell Xabi Alonsot és akkor meg is leszünk, Nem kellenek nagy változtatások, jó ez a csapat. Van hova javulni, ez tény, de az alapanyag borzasztó jó és még fiatalok is! Jövőre pedig előre a 11-ért!!! :) HALA MADRID!
But he is a good boy...

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2014. május 25., vasárnap 12:06

Megérdemelt tizedik, döntőhöz méltó, kiélezett meccsen. Egy hajszálon múlt, de a megfelelő helyre került a kupa. Végül az döntött, hogy fittebbek voltunk, mivel a bajnokságot a végére gyakorlatilag feladtuk, a hosszabbításban meg is látszott az erőtöbblet. Az Atleti elképesztő munkát végzett idén, megérdemelten játszhatott döntőt.
Ramos legenda.
Marcelo, DM extra teljesítményére hatalmas szükség volt. Előbbi pont jókor támadt fel az elmúlt heti gyalázatos játékok után.
Bale mindent kihagyott, de a döntő pillanatban beztalált, akárhányszor néztem vissza, az a fejes onnan, úgy nagyon nehezen kivitelezhető bravúros dolog volt.
A meccset gyakorlatilag csatárok (mindenképpen venni kell) és Ronaldo nélkül játszottuk végig, ez még nagyobbá teszi az érdemet.
Egyetlen negatívum nálam továbbra is Khedira. A legnyagyobb erősítésünk idén az volt, hogy megsérült. Most is gólt kaptunk róla, és nem az első meccs visszatérése óta, hogy amíg a pályán van, nincs foci, ahogy lecserélik, megélénkül a kp. (Nem arra gondolok, amikor Illarrát cserélik be, mert az orosz rulett a javából)

Óriási gratuláció mindenkinek.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2014. május 25., vasárnap 11:43

Értékeljek? Az első félidőben szarok voltunk, Bale kihagyott egy akkora ziccert, amit még Rudolf is berúgott volna, az Atletico meg kihasználta a hibánkat. Első félidő letudva. Másodikban az Atleticonak a tipikus hülye időhúzásos játéka következett, mi pedig nyomtunk. A bíró 5 percet adott, teljesen jogosan, mi pedig éltünk az utolsó lehetőséggel és begyömöszöltünk egy gólt. Hosszabbításban pedig kijöttek a játékosok egyéni képességei. Az Atleticó elfáradt, mi pedig ezt kihasználva rúgtunk pár gólt. Diego Simeone nagyon eltaktikázta ezt a meccset. Ha nem játszatja Costát, akkor maradt volna egy plusz cseréje, amivel a végét ki tudták volna húzni. A másik hülyesége az időhúzás volt. Tulajdonképpen az Atleticó csak magának köszönheti, hogy nem nyerték meg. Ha nem erőltetik Costát, akkor jobb helyzetben lettek volna. Ha nem fetrengenek, nem húzzák az időt, akkor pedig nincs 5 perc hosszabbítás... ennyi. HALA MADRID! Gratulálok a 10. BL serleghez! Örö é bódottá van... :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 25., vasárnap 11:36

Első félidőben gyenge volt a csapat, de egyébként az Atletico is. 1-1 helyzetre emlékszem, Bale kihagyta, ők pedig kihasználták Iker hibáját. A második félidő elejét kicsit megnyomta az Atletico, de amikor 60. perc körül bejött Marcelo és Isco, onnantól kezdve esélytelenek voltak támadást végigvinni. Voltak időszakok, amikor tényleg feltörte a hátukat a háló. Teljesen megérdemelték a fiúk az egyenlítést. Azért ne feledjük el, hogy a 93. percben nem a győztes gólt fejeltük be, hanem az egyenlítőt. Tehát a hosszabbításban akár nyerhetett volna az Atletico, csak szerencsére lépni nem tudott már sok játékosuk. Amúgy le a kalappal mind2 csapat előtt, alig volt a pályán olyan játékos aki már játszott BL döntőben... Iker, CR, Villa akik most beugranak. A második félidőben, annak is a második felében látszott a csapaton, hogy meghalnak az egyenlítő gólért. Teljesen megérdemeltük a meccs alapján a győzelmet, ezt a nem elfogult ellendrukkerek is elismerik. Kíváncsi leszek Ganxstára a heti helyzetben vagy a zuhanyhíradóban vagy mi a tökömben szokott majomkodni. Tuti nem ismeri el a Real győzelmét.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 25., vasárnap 11:30

nem akarok vitát gerjeszteni, de remélem most már mindenki látja, hogy vesztes mentalitású játékosok nélkül van esély csak a komoly sikerekre. gondolok itt Özilre és Higuaínra. és ne jöjjön nekem ezek után senki azzal, hogy de hát mennyi mindent tettek a Realért, meg Higuaín mennyire szerette a csapatot. mindketten tipikus lúzerek. nem lehúzni akarom őket ezzel, hanem ez csak egy tény. és most itt kurvára, de megköszönhetjük Ancelottinak és Pereznek, hogy Özil ment el és nem DM. nagyon kevesen merték volna ezt meghúzni, hogy eladják a top assistos embert, akit sok elvakult szurkoló imád. ha DM ment volna, most megint nem nyertünk volna semmit.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CRonika » 2014. május 25., vasárnap 10:46

ŐŐŐŐőő sziasztok új vagyok még...

Nem láttam tegnap a meccset(elaludtam), nem olvastam el a híreket és az itt lévő kommenteket. Azt akarom kérdezni h megéri-e megnézni a délben kezdődő ismétlést a Sport TV-n?????? :)

















Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak kamuzok, MEGVAN A 10. GYEREKEK!! 12 éve láttam már a BL döntőt, de akkor másnap semlegesen ébredtem, taknyos kölyökként. Most végre nekem gratulálnak a facebookon a csoporttársak barátok. Köszönöm Real Madrid! :-* :mrgreen: :smile:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. május 25., vasárnap 10:39

Ronie, +1 . Minden benne volt a meccsben, ami a Real Madrid. Dráma, szív, balszerencse, comeback, k.o. ...hú basszátok meg, még mindig tart a varázsa, eszméletlen....





Hol van rmcf? Mit csinált(ál) meccs előtt, közben, után? Kellene már nagyon egy élménybeszámoló, és összefoglaló, rmcf stílusban.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 25., vasárnap 10:27

Mivel még vagy kismilliószor ki lesz tárgyalva a meccs, így összegzés gyanánt csak egy pár gondolat! Éreztem, hogy nagyon kemény meccs lesz, de nem gondoltam volna, hogy ennyire! :ozil: Szó szerint egy hajszálon múlott. :lol: Ebben a meccsben minden benne volt, amiért szeretjük, imádjuk ezt a CSAPATOT és amitől Real Madrid a REAL MADRID --> kezdve a szokásos amatőr potyagóltól az egyik legnagyobb comebackig, amit valaha láttam 94' óta!!! :taps: :taps: :taps: Az élet és a Jóisten szebb forgatókönyvet nem is írhatott volna, ez így volt kerek ahogy; egy méltó meccsel/győzelemmel a klub 10. BL címéhez!

12 évnyi szenvedés, egy tucat új project, játékos, edzőkeringők után végre VÉGE a megpróbáltatásoknak és a böjtnek! B-) Így kell megszerezni egy történelmi jelentőségű, a klub történetében/történelmében mérföldkőnek számító 10. európai elsőséget, az idény megkérdőjelezhetetlenül legjobb (na nem fociban :Đ ), legkeményebb, legharcosabb 2. helyezettjével szemben, akik nem mellesleg az örök városi riválisok is egyben!

Óriási teher nyomta a játékosok vállát, emellett abszolút nem játszottunk jól, sok volt a pontatlan passz, baki (Iker b@zdki :shutup: :fpalm: ), sokszor a tanácstalanság is érzékelhető volt; ennek ellenére nem adták fel a srácok (SZEMBEN SAJNOS RENGETEG MADRIDISTA DRUKKERREL :sly: ) és a végsőkig harcoltak, aminek aztán meg is lett a gyümölcse az abszolút megérdemelt GYŐZELEMMEL! :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: Pedig mekkorát oboázhattunk volna TE JÓ ÉG és HOGYAN :ozil: :ozil: :ozil:; a fanjainkon kívül MINDENKI a bukásunkat kívánta, ami a saját szurkolóink és a klub részéről egy óriási nyomással és elvárással párosult; ennek ellenére sikerült a srácoknak, illetve Carlonak maximálisan kezelni a szitut és átszakítani egy olyan gátat, amit most talán még fel sem foghatunk --> HATALMAS RESPECT érte :agree: , ez igazi FÉRFIMUNKA volt! :lilasalas: :taps: :cheers: :taps: :lilasalas: Sergio, Bale gólja, Perez papa gyermeki és őszinte öröme, Xabi Alonso buzdítása, ugrása, futása örök emlék marad! Egyszerűen PRICELESS ........ :'( :) :smile: :) :'(

Még annyit, hogy ezzel együtt most egy kurv@ nagyot lehet felsóhajtani; végre talán egy picivel nyugodtabb időszak következik tudatos építkezéssel és remélhetőleg még nagyon sok új, nagyszerű sikerrel, győzelemmel! Mert ez a cím és az ahogy ezt megszereztük tényleg a sírból visszahozva (nem kevés szenvedés, illetve megpróbáltatás árán, de végig hihetetlen TARTÁSSAl 5* :-* ) megspékelve a 2 Bayern elleni elődöntővel --> nos NAGYOT LENDÍTHET A SZEKÉREN! B-)

Arról nem is beszélve, hogy innentől kezdve Pogbat és Suárezt max. a Jósiten (illetve Perez, Carlo vétója) mentheti meg attól, hogy nyáron habfehérbe öltözzön (kis túlzással azt szerzünk meg, akit akarunk)! :-* >:]
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég