Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 27., vasárnap 9:57

realistahuni írta:A MU és a Roma ellen még nehezebb meccsek lesznek, ők is hamarabb kezdték a felkészülést mint mi.
A castillas arcok meg eszméletlenül gyengék, szegény Zizou foghatja a fejét.
Miért kéne fognia? Harmadosztály, oda pont jók lesznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 27., vasárnap 9:46

A MU és a Roma ellen még nehezebb meccsek lesznek, ők is hamarabb kezdték a felkészülést mint mi.
A castillas arcok meg eszméletlenül gyengék, szegény Zizou foghatja a fejét.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 27., vasárnap 9:41

na akkor véletlenül se kell megnyerni a csoportot, mert elég sűrű itt az előszezon.
Én a sűrű helyett a szar szót választanám.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 27., vasárnap 8:34

BojanKiki írta:
hehe írta:mi történt itt, sok nímnd, mindet kibasznám.

erre kell hazaérni, a vereségre.

nyámnyila banda.
Most mégis mit vártál? Haverom is megrakta 7 ezerrel a Realt, de mondtam neki hogy felesleges. Első barátságos meccs idén.. Szerintem Carlo úgy küldte fel a fiúkat hogy labdázgassanak egy kicsit.
Azért az durva, jol becopta. :ozil: :lol:
Egyertelmu, hogy nem kell meg komolyanv venni a meccset legalabbis a mi reszunkrol, ez nem volt igazi eroproba... de 7 ezerrel... :ozil: nehez elhinni is. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 27., vasárnap 4:16

hehe írta:mi történt itt, sok nímnd, mindet kibasznám.

erre kell hazaérni, a vereségre.

nyámnyila banda.
Most mégis mit vártál? Haverom is megrakta 7 ezerrel a Realt, de mondtam neki hogy felesleges. Első barátságos meccs idén.. Szerintem Carlo úgy küldte fel a fiúkat hogy labdázgassanak egy kicsit.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 27., vasárnap 3:33

mi történt itt, sok nímnd, mindet kibasznám.

erre kell hazaérni, a vereségre.

nyámnyila banda.
Kép
Kép
Kép

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 27., vasárnap 2:34

Csabi írta:Csak az elso helyert.
na akkor véletlenül se kell megnyerni a csoportot, mert elég sűrű itt az előszezon.

eddig jól csinálják. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 27., vasárnap 2:29

Csak az elso helyert.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 27., vasárnap 2:28

amíg Bale pályán volt, addig minden fasza volt, ahogy lejött minden totál szétesett és Isco meg egyedül nem tudott mit tenni, hiába próbálkozott.

Isco, Illarra és Maseratti vagy ki büntetője meg... :coffee:


amúgy lesznek meccsek a 3.,5., 7. helyért is, vagy csak az első helynél van még egy plusz meccs?
mert utóbbi esetnél jobb is lenne kiesni, bár inkább az előbbi tűnik nekem sajna reálisabbnak...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. július 27., vasárnap 2:18

Nagy kár a második félidőért, és a végéért, nem számít, hogy barátságos volt, felszabott, rossz este. :cens:
Az vigasztal picit, hogy tudom kik játszottak/fejezték be így ezt a meccset, remélem szebb lesz a következő! :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 27., vasárnap 2:15

nem láttam a második félidőt. marcos llorente tolt vmit? megbízható volt? labdabiztos? pontosan passzol?

nem az érdekel, hogy hogy cikázott az emberek között. meg hány bicajt tolt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 28., szerda 23:04

Csak pár tőmondat:
Ramos sárgája....ott 3:1 ben mentünk volna kapura,Dm-et kaszálta el raul garcia....ramos semmit sem csinált.
Bale ziccere a meccs legnagyobb helyzete volt.
CR,Benzema látszik hogy sérültek.
Khedira minusz egy ember,mintha valakit a kezdősípszónál kiállítottak volna tőlünk.
Modric egy nagyon nagyon jó focista. Óriási vétel volt......az egyik legjobb.
Carvajal szépen sunyiban úgy beépült hogy az anyja se vette észre és kihagyhatatlan.
HIerro ideges volt a nézőtéren.
Csolo a góljuk előtt mutatta,maradjatok a pitsátokon mert megbaxnak minket.....vagyis nem kell előre menni annyira.
Khedira annyira nem hibáztatható a gólnál,mert egy visszafejesre hátrált be,ahol a kv-knek kellett volna lenniük....és nem érhetett oda,hátrányban volt.Tisztán Ikeré a gól.
Nem volt ez annyira szar meccs a végső 30 percig,mint ahogy sokan bemondták,sokkal rosszabb bl döntőket láttam már.
Gabit ki kellett volna állitani,mi nálunk éveken át az ilyen felfogás meg volt torolva pirossal,sőt sokszor túlzottan is.
Ha egy bl döntőn 0:1 nél benz helyett moratát teszik be,az mindent bizonyit arra,hogy benz ennyit birt....vagy ennyit sem.
Isco helyzete a 78 percben húúúúúúúú
Mindent elsöprő nyomás az AM-on az utolsó 25 percben.......hihetetlen.
Dm úgy megy a 79 percben mintha most kezdték volna a meccset.
Carvajal bátor focit mutat.
Bale 83 percben szépen helyzetbe hozta a csapatot.
Embertelen nyomás a 84 percben.
A félpályán nem tudnak kimenni.....iszonyat.....
Modric minden kétséget kizárólag a csapat egyik legjobbja
Hosszabbitás,ramos már végig az Am 16oson....
Góóóól.....92.48ban,ami még talán belefér:)))))
109 perc....ronaldo bal bekkben(egyik leghátsó emberként) sprinteli le az AM támadót.....ez hihetetlen.
Bale 110 perc.....és odatudott érni,és pont még betudta fejelni...
2:1 nél is mi mentünk.....
117 ...marcelo egyetlen jó meccse idén...és bevarrja...iker a földön sír.....
118..iker marcelonak is megköszönte,mint ramosnak......
119....CR benyomja a 11est.....zizu azt súgja carlonak,húzd fel az egyik szemöldöködet.
120...cholo ki akarja nyomni varane szemét.....
Vége.......óriási győzelem volt......óriási.....mint olyan sokszor,mint 2002 ben zizu góljával....vagy 2007ben az utolsó forduló capelloval......ez a madrid,a sziv,az akarat,a hit...a győzni akarás....a többi nyomorék véleménye meg annyit ér mint egy vödör hu*gy.Az ugye sokat nem ér.
Aki erre a győzelemre azt mondja nem megérdemelt,az egy szarember,egy selejt,egy agyatlan,egy hozzánemértő,egy tudatlan,egy fogalmatlan,egy semmitérő,egy ostoba,egy elvakult nímand.
A meccset 3 részre osztom,1: 0-70 perc,kicsit talán a real volt a jobb,az AM gólja ellenére.2:70-94 perc: egy csapat volt,a real.3:hosszabbitás: 2 osztály különbség.
Ha valami,ez tökéletesen megérdemelt győzelem volt. Aki nem azt látta,az jobb ha inkább lengőtekézik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 14:59

Realista24 írta:Kis érdekesség. Valahol olvastam, hogy az Atmások mennyivel többet futottak a meccs alatt, meg mennyit melóztak, stb.

Futás:
Real Madrid: 147,8 km
Atlético Madrid: 148,0 km

Passzolás:
Real Madrid: 862/655 (76%)
Atlético Madrid: 548/325 (59%)

Labdabirtoklás 60%-40%

Összes lövés(kaput eltaláló)
Real Madrid: 21(12)
Atlético Madrid: 10(6)
Magyarán a statisztikák alapján azért érdemelte volna meg jobban az Atletico a BL-t, mert 200 méterrel többet futottak, és többet szabálytalankodtak. Már mindent értek... :hmmm: :coffee:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 14:53

Kis érdekesség. Valahol olvastam, hogy az Atmások mennyivel többet futottak a meccs alatt, meg mennyit melóztak, stb.

Futás:
Real Madrid: 147,8 km
Atlético Madrid: 148,0 km
Többet is futottak a rendes játékidőben, félidőnként pontosan 2-2 km-rel; viszont a hosszabbítás 30 perce alatt közel 4 km-t vertünk rájuk B-) , így lett a találkozó végére egál a 2 csapat futómennyisége --> amiből aztán persze egyenesen következett az 1-1 utáni kiütés is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 14:07

Kis érdekesség. Valahol olvastam, hogy az Atmások mennyivel többet futottak a meccs alatt, meg mennyit melóztak, stb.

Futás:
Real Madrid: 147,8 km
Atlético Madrid: 148,0 km

Passzolás:
Real Madrid: 862/655 (76%)
Atlético Madrid: 548/325 (59%)

Labdabirtoklás 60%-40%

Összes lövés(kaput eltaláló)
Real Madrid: 21(12)
Atlético Madrid: 10(6)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 27., kedd 13:49

Egyértelműen az egyenlítő találat! :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 13:24

Az év végi értékelőig egy szavazás itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ryel » 2014. május 27., kedd 12:22

Kellett három nap mire sikerült feldolgoznom ezt a meccset.

Bevezetés

Amikor láttam a kezdőket már tudtam mit várhatok. Az Atleticó hosszában és széltében is betömörül a saját térfelére, rengeteget fognak szerelni, csírájában elfolytják a támadásainkat, aztán a megszerzett labdával vagy kontrázni próbálnak, vagy ha nem sikerül robbantani, akkor valamelyik szélen a vonal mellett szépen lassan törnek előre bedobásokkal, hogy aztán szerezzenek egy jó szabadrúgást vagy szögletet.

Costa kezdése utólag végzetes volt, de megérte nekik a rizikót, Adrian Lopez még nem Villa már nem az a csatár akivel veszélyesek lehetnek a kapura akcióból.

Mi óvatos kezdővel léptünk a pályára, Coentrao és Khedira is érthető döntés volt. Marcelót irdatlanul szívatta volna Raúl Garcia a levegőben, ahogy Albát is megette reggelire a bajnoki döntőn. Khedira meg tud robotolni és rakkolni, ami egy Atleticó vagy angol csapat ellen hasznosabb mint bedobni a megpisszent éretlen Illaramendit vagy a fizikálisan nem túl félelmetes Iscot a darálóba.

Bonyodalom

A gólnál először Ikerre voltam mérges, nem értettem, hogy vonalkapus létére mi a francért rohan ki Pintót idézve a 11-es vonaláig leszedni a beadást, ráadásul teljesen ütemkésve, megtorpanva, aztán Khedirára irányult a haragom, mert ő is elkésett egy ütemet. Végül szépen lenyugodtam, bízva abban, hogy nem ez a vége, vissza fogunk jönni, így sokkal édesebb lesz.

Ahogy teltek a percek egyre feszültebb lettem, ahogy néha a csapat is. Ronaldót bezárták kalitkába a védők, az Atleti durván óvatosan játszott, teljesen megszüntetve a kontra lehetőségét. Bale talán a legszarabb meccsét hozta le idén Madridban, még a labdáról leválaszthatatlan Modric is eladott 1-2 labdát. Egyedül Di Mariában volt benne a remény. Lehet ekézni Marist hogy megint elvesztett egy csomó labdát, belevezette két három emberbe a labdát, de rajta ment keresztül minden valamire való támadásunk, és ugyan egyetlen tiszta helyzetet sem sikerült kidolgoznunk, de szépen fárasztotta az Atletit, és az esetek felében csak taktikai faulttal tudták megállítani (legalább három sárgát neki köszönhetünk, aminek később kézzelfogható jelentősége lett)

Katarzis

Carló kimondottan kiszámíthatóan és általában eredménytelenül szokott cserélni (hacsak nem számítjuk eredménynek azt hogy korrigálja a félidőben vagy a 60. percben az elszabott kezdőjét), de most kifejezettten jól nyúlt bele a játékba. Az Atleti már csak ki akarta húzni, a kontráik Costa és Turan nélkül kevésbé tűntek veszélyesnek, ráadásul fáradtak is a rengeteg pressingtől, meg a szezontól, szóval a friss Marceló és Isco ficánkolhatott közöttük Di Mariával karöltve.

Ahogy nyomtuk őket a kapuhoz éreztem, hogy meg kell, hogy legyen, de valahogy mégsem jött az áttörés. A 80. percben már azért szorítottam, hogy legalább 4 percet hosszabbítson a bíró mert az atleti tördelte a játékot, és nekünk minden pillanatra szükségünk lehet.
A 90. percben már megbarátkoztam a gondolattal, hogy az Atleticó Madrid a 2014-es BL győztes, igazából megérdemelték volna, nem annyira mint mi, de annyira ismerős volt a helyzet hangulata (a pirossal tarkított Real-Barca mérkőzések jutottak eszembe), hogy nem ugrottam volna ki az ablakon, sőt még gratuláltam is volna nekik, mert mindent megtettek ami tőlük telt, és mi sem búcsúztunk volna annyira rondán, mint az utóbbi években.

Semleges szurkolókkal néztem a meccset, és annak ellenére szorítottak az egyenlítésért, ahogyan a meccs elején az Atleti gólért.

Ekkor jött Ramos és együtt ordítottunk fel eufóriában. Az atleti rohadt jó szögletek és beadások lefülelésében, mégis berobbant Ramos és 11-ről befejelte a világ egyik legjobb kapusának, az egyik legjobban fejelő védők gyűrűjében.

Levezetés
Az Atleti összetört, már nem motiválta őket az évtizednyi pofongyűjtemény, amit tőlünk kaptak, ~50 meccs után a BL döntő ráadásában pukkant ki a matrac, mi meg megkaptuk a lehetőséget a gálára. Már nem haraptak a védők, hulla fáradtak voltak és majdnem mindegyik sárga lappal játszott, nem volt több csere. Di Maria most már átment rajtuk mint kés a vajon. Bale az értékelhetetlen szar meccsét megmentette ezzel a fejessel. Marcelóra már ki sem léptek. Ronaldót csak Godín tudta elkaszálni hátulról mindenki másnak lapja volt.

Megérdemeltük. Nem szeretem a decima kifejezést, de irdatlan boldog vagyok, hogy negyedszer is láthattam ahogy felemelik habfehérben azt a serleget. Legendás menetelés volt ez. :)

A Barca újraépül, de az Atleti veszélyes lehet még jövőre. Simeone még az ezüstöt sem engedte a nyakába rakni, csak dühösen elmarkolta, vendettát akarnak. :D Minden adott hogy jövőre is izgalmas szezonunk legyen, egy VB miatt elszabott előszezonnal, a közeledő divatdrukkerekkel a nyakunkban.

1966-ban:
Ausztria nyerte az Eurovíziót
Az Atleticó a spanyol bajnokságot
A Real a bajnokok ligáját
és a házigazda Anglia a VB-t :O

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 25., vasárnap 22:36

Amúgy a 60-65. percig nagyon gyenge meccs volt...véleményem szerint mindkét csapat nagyon gyengén játszott...aztán a végére azért felpörögtek az események...csak abban reménykedtem, hogy nem nyerhet az Atletico egy ilyen malac góllal...konkrétan Ramos gólját fel sem fogtam, már totál elkönyveltem a buktát...de végül mennybe mentünk :)
Szerintem többen is nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak a csapatból: Iker, Coentrao, Khedira, Benzema...de igazából senkit sem akarok elővenni, mert totál fölösleges egy BL győzelem után bárkit is megkövezni...nyertünk, ennyi a lényeg...a végére mondjuk az Atletico totál elkészült az erejével, mi pedig hála a feladott bajnokságnak frissebbek tudtunk maradni és valószínűleg ez is döntött...nameg, hogy Cholo eltaktikázta magát és bevetette kezdőnek Costát...nagy hiba volt tőle, mert mínusz egy cserét elvette a csapatától...

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2014. május 25., vasárnap 22:26

Rasta írta:Gabi és Juanfran is bőven tett a pirosért...Szerintem csak azért nem kapták meg, mert egy BL döntőn nem akart ennyire belenyúlni a meccsbe a bíró.
Ennél jobban semmit nem gyűlölök. Azzal nyúl bele a meccsbe, hogy nem akar.
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég