Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 26., vasárnap 12:28

Kisfiu írta:Azért ne temessük már a gyereket, mert nem a Real Madridot választotta. Van ilyen.

Én is csalódott vagyok egy kicsit, de nekem idén Bale kell, a középpálya közepére erősítés, illetve Higuaín helyett egy olyan ember, aki a BL-ben is tud gólt rúgni. Ha még egy normális jobbhátvédet is szerzünk, akkor az maga lesz a tökély.
Nem azért temetem, mert nem minket, hanem azért, mert Messilonát választotta.

Amúgy mindig egy Robinho 2.0-t láttam benne, csak durván nagyobb hájppal, de karrier szempontjából ugyanazt, vagy még azt sem.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 26., vasárnap 12:25

Azért ne temessük már a gyereket, mert nem a Real Madridot választotta. Van ilyen.

Én is csalódott vagyok egy kicsit, de nekem idén Bale kell, a középpálya közepére erősítés, illetve Higuaín helyett egy olyan ember, aki a BL-ben is tud gólt rúgni. Ha még egy normális jobbhátvédet is szerzünk, akkor az maga lesz a tökély.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 26., vasárnap 12:21

Neymar karrierjének vége, mielőtt elkezdődött volna. :-)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 26., vasárnap 12:17

Megy majd a helybe'dribli ezerrel :mrgreen:
Meg a csodálkozás, hogy egy Valladolid védő úgy választja el a labdától ahogy akarja :) Ramosszal meg inkább ne is találkozzon.
Am. nagyon de nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből... Krojf is aszonta... sok lesz a dudásokból...
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 26., vasárnap 12:14

'shutterisland írta:ha aug végén esett volna be a bajnoki rajtra, több kétségem lenne, de így, hogy gyorsan lerendezték, könnyebb lehet a beilleszkedési fázis mind a játékot nézve, mind emberileg.
Emberileg? :D Vegulis igazad van, igy meg ott lesz az egesz nyar hogy eltanulja azt a tipikus fereg viselkedest Busquetstol, Alvestol, Pedrotol, Albatol, Xavitol, Messitol es a tobbi jofiutol. Jordi Alba is milyen konnyen beletanult, mondjuk az is igaz hogy neki volt mar valamennyi elokepzettsege Barca embersegbol...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 26., vasárnap 12:00


na, tényleg hivatalos.

sportszakmai szempontokból vannak kétségeim, hiszen sok-sok brazil csodagyerek van, aztán nem mindegyik tudja igazolni magát, sőt, viszont az, hogy MÁR MOST le van fixálva a transzfer, rengeteget jelenthet.
ha aug végén esett volna be a bajnoki rajtra, több kétségem lenne, de így, hogy gyorsan lerendezték, könnyebb lehet a beilleszkedési fázis mind a játékot nézve, mind emberileg.

már most mindenki azt kérdezi, hogy mi lesz messivel.
hát nem tudom, nyilván nem fog mindent lepasszolni, nem is kell, egyszerűen arra kell törekedjen, hogy a párharcait nyerje meg, a helyzeteit jó arányban értékesítse, és már bőven jobb szezonja lesz, mint pedronak, alexisnek, vagy villának, akik ezeket nem tudták megvalósítani.
nagy tisztelője messinek, míg az argentin is elismeri a tehetségét és tudja, hogy újat fog hozni a csapathoz, így én azt mondom, több esélyt látok arra, hogy jó duót alkotnak, mint arra, hogy kioltják egymást a pályán, vagy belharc lesz.

ami biztosnak tűnik továbbá számomra, hogy eleinte nem fog berobbanni, több hónap kell, mire elkezdi megszokni a barca játékát és az európai focit.
ha egy valenciából vagy benficából jönne, ezt a fázist könnyebben át lehetne ugrani, de itt akkora a kontraszt a brazil liga és az európai élfutball között szervezettségben meg úgy en bloc milliőben, hogy idő kelleni fog.

tehát innen nézve vannak kétségeim összességében, de mégis pozitívan állok hozzá, kiben ne bízzak, ha a brazil foci abszolút legtöbbre taksált tehetségében.


anyagi szempontból vélhetően biztosan jövedelmező, drágának drága volt, de mint cr és kaká esetében, itt is vélhetően a marketingérték miatt is, meg (bár erről egy marketingszakember, ha van itt, kiokosíthatna) nagyon sokat fog jelenteni, már így is milyen népszerű volt, hogy brazíliában focizott.
most meg itt van európában egy élcsapatnál.
az biztos, hogy több tinilányt kell majd elviseljetek a fészen 1-2 barca meccs idején. :lol:


egyébként így olvasgatva itt 1-2 oldalt, valahogy úgy érzem, hogy pár embernek savanyú a szőlő, de ez csak addig fog tartani úgyis, amíg nem jön hozzátok majd bale,falcao,vidal vagy akárki más.
matt-nek meg respect, korábban nem figyeltem fel erre, de az utóbbi jópár hónapban nagyon korrekten nyilatkozik mindig a riválisról.

két dudás nem fér meg egy csárdában, a történelem ezt már számtalanszor bebizonyította
meg azt is, hogy nem csak kettő, de akár három is. :-)

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 26., vasárnap 11:55

Nem tudom miért aggódnak itt az emberek , a barca nem lett ezzel az igazolással jobb. Én jobban féltem mikor Alexis jött , aztán sikeresen elb@szták a gyereket. Viszont ha még be is válna Neymar , nem ez volt a fő gondjuk. Piwuén kívül nincs normális védőjük . Ott van Puyol aki év 5 meccset játszik (bár ezeken a meccseken is kitűnik Piqué mellett :roll: ) meg Bartra . Hogy is mondjam nem egy veretes névsor. Hummelsel sem lesznek előrébb ebben biztos vagyok. A gyerek tele van hibákkal ráadásul lassú is , ami nem szerencsés a barca taktikájában főleg nem, Piquével párban :hmmm:
De ami a legnagyobb problémájuk marad remélhetőleg az Tito :-) Nem hiszem hogy tud majd újítani ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 26., vasárnap 11:55

Ha hozzuk Balet, akkor a Barca is felkötheti a gatyát, mert Ronaldoval szétfutják a védelmüket. Plusz ha normális erősítés jön a Khedira-Xabi páros helyére, meg ugye Modric is be lesz építve. Már most nagyon várom a következő szezont, persze csak ha ez megvalósul amit írok.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 26., vasárnap 11:52

Realista24 írta:Neymar jó lesz a Barcába, ebben 90%-ig biztos vagyok. Mindazonáltal remélem a Real Madrid nem dől a kardjába, mint itt egy páran. Persze én is sajnálom valamilyen szinten, de a saját csapatunkra kell koncentrálni. Ha az rendbe lesz, nem fogok aggódni. Azon az évi pár meccsen meg meg kell fogni őket, nincs mese.
Hát remélem, hogy jó lesz.
A probléma csak az, hogy Cruyff azt nyilatkozta, hogy
két dudás nem fér meg egy csárdában, a történelem ezt már számtalanszor bebizonyította.
És Cruyffnak mindig igaza van. :hmmm: :( Talán ez egy kivétel lesz.

Amúgy igazad van, pár emberen tényleg öngyilkos hangulat lett itt úrrá, de nem kell problémázni szerintem se, van pénz Madridban és a csapat maga is nagy vonzóerőt jelent, biztosan lesz egy topigazolás a nyáron, nem Neymar, talán nem is Bale, de szinte biztos vagyok benne, hogy jelentősen erősödni fogtok, legalábbis ami a játékoskeretet illeti.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 26., vasárnap 11:52

Szerintem a legjobb helyre ment és tökéletesen beleillik a Barca játékába, szóval nem bukhat nagyot, ha nem egészen azt hozza Messi mellett, mint amit a Santosban. Nálunk nem lett volna helye szerintem. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy Messi teljesítménye fog-e változni, mert azért a braziltól nem 5-6 gólt várunk, mint a Sanchez, Pedro, Tello 3-astól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 11:35

Neymar jó lesz a Barcába, ebben 90%-ig biztos vagyok. Mindazonáltal remélem a Real Madrid nem dől a kardjába, mint itt egy páran. Persze én is sajnálom valamilyen szinten, de a saját csapatunkra kell koncentrálni. Ha az rendbe lesz, nem fogok aggódni. Azon az évi pár meccsen meg meg kell fogni őket, nincs mese.
majd jön vmi infó, h 2éves korában egy szakadt barca mezben rugdosta az utcán a labdát, ergo sajátnevelés.
Hagyjad már, jöttek már régi videók, ahol agyondicséri a barcát... :lol: De azt nem nagyon hozzák le katalánék, hogy a Realnál volt kis tökös korában, csak hiányzott neki a család, azért nem lett a miénk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 26., vasárnap 11:33

én arra vagyok kíváncsi, h mikor fogják lehozni, h igazából neymar is sajátnevelés? :lol: majd jön vmi infó, h 2éves korában egy szakadt barca mezben rugdosta az utcán a labdát, ergo sajátnevelés. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 26., vasárnap 11:26

Remy írta:Kíváncsi vagyok, hogy mire lesz képes Neymar, Messi mellett. 2 olyan játékos van most náluk, akik szeretnek egyénileg is kitűnni a csapatból, és ebből egy érdekes belső párharc is lehet majd. :hmmm:

A felmerült összegekhez képest az 54 millió még nem is annyira vészes.
nehogy már kérdés legyen ki lesz az úr a háznál...

neymarból meg lesz egy alexis 2.0.. sajnos :(
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 26., vasárnap 11:24

Matt009 írta:
Di María is rálőtte egy meccsen 3-szor távolról, meg belement cselekbe többször. Ezt Neymar is megtehette volna. Ott viszont ha párszor elveszíti a labdát, főleg olyan helyzetben ahol leadhatta volna Messinek, akkor kíváncsi leszek a reakciókra.
Aha, mert majd pont Neymarnak nem engedik meg, hogy rálője a labdát...
Hát azért nézz csak vissza az elmúlt évekre. Ibrat padra rakták, pedig top 3 csatár mai napig. Villa is top 5 csatár volt akkoriban erre csináltak belőle egy fásult szélsőt. Alexis is úgy ment oda, hogy mekkora császár lesz, erre látjuk mi lett belőle. Nem elképzelhetetlen, hogy Neymar is hasonló sorsra jut. Persze be is válhat és szétszedhetik egész Európát, de nem hiszem, hogy ez valósul meg.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 26., vasárnap 11:15

Di María is rálőtte egy meccsen 3-szor távolról, meg belement cselekbe többször. Ezt Neymar is megtehette volna. Ott viszont ha párszor elveszíti a labdát, főleg olyan helyzetben ahol leadhatta volna Messinek, akkor kíváncsi leszek a reakciókra.
Aha, mert majd pont Neymarnak nem engedik meg, hogy rálője a labdát...
hagyta hogy mourinho igazoljon. ennyi miatt tényleg nem a régi ezért lemaradtunk lucasról, götzéről meg hazardról. neymar meg nem akart idejönni. ez nem perez hibája volt. lehet szépen megköszönni mourinhonak hogy mi dimarit hoztuk.
+1 Csak azt lehet leigazolni, aki hozzánk akar jönni. A Real sajnos sokat vesztett a presztizséből. Régebben mindenki részese akart lenni a csillogó-villogó világhódító projektnek, de ez már 2-jára bukni látszik. Az emberek is tanulnak a múltból. A Real jelenleg másodhegedűs klub Spanyolországban és EU-ban is. Ahhoz, hogy Vidalok meg Neymarok, azaz a legszűkebb elit itt akarjon játszani, meggyőzőbb eredmények kellenek.
nem tudjak mivel a kp-juk joval oregebb mint anno voltak, es Alves sem lesz mar olyan mint regen. Ennkul tamadhatnak le, ha nem lesz erejuk hozza.
Nem a kiöregedett kp a baj. Csak Xavi öregedet meg, Iniesta és Busquets jó erőben vannak. Xavit meg ki lehetne váltani Fabregasszal. Ami miatt nem működik az a tény, hogy Messi idén nem vett részt a letámadásban, és a teljes támadótrió sem vett részt olyan komolyan a védekezésben. Ha Messi, Neymar és Pedro úgy védekeznének, mint a mérgezett egerek, ahogy tette azt anno a Pedro-Messi-Villa trió, akkor mindjárt megoldódna a probléma.
Ugy vagyok ezzel, h ha csak Gundogan es Bale erkezik akkor sem fogom erezni azt, h gyengebbek leszunk ellenuk. Ahhoz nekik igazolniuk kellene meg Thiago Silvat es Yayat visszahozniuk.
Nem a védelmükkel van baj, ezt leírtam korábban.

Busquets meg szépen kinőtte magát, lassan top vkp lesz/lett. Minőségben megvannak. Taktikailag gyengültek le.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 26., vasárnap 11:07

Galacticos írta: persze. én sem azt mondom hogy mostantól simán vernek minket. csak azzal nem értek egyet hogy majd varane leszedi messit meg neymart a pályáról.
amíg ott lesz xavi a kezdőben meg két ilyen támadó szélső hátvéd addig hátul lehet akár két thiago silva is nem fgnak tudni mit csinálni. valdesről nem is beszélve.
viszont a kep az alairasodban az tetszik. Jo lenne ha tenyleg habfeherbe oltoznenek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 26., vasárnap 10:59

numberone1 írta:
Galacticos írta: ramos meg védekezés messin? :lol: hány gólt kaptunk már így róla. ott volt a legutóbbi mikor b csapattal nyomtuk. hat méterről nézte ahogy messi vezeti a labdát és kísérte.
neymart meg egyszer állítja majd meg, utána meg vigyáznia kell nehogy kiállítsák.
Ugy vagyok ezzel, h ha csak Gundogan es Bale erkezik akkor sem fogom erezni azt, h gyengebbek leszunk ellenuk. Ahhoz nekik igazolniuk kellene meg Thiago Silvat es Yayat visszahozniuk.
persze. én sem azt mondom hogy mostantól simán vernek minket. csak azzal nem értek egyet hogy majd varane leszedi messit meg neymart a pályáról.
amíg ott lesz xavi a kezdőben meg két ilyen támadó szélső hátvéd addig hátul lehet akár két thiago silva is nem fgnak tudni mit csinálni. valdesről nem is beszélve.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 26., vasárnap 10:57

Galacticos írta: ramos meg védekezés messin? :lol: hány gólt kaptunk már így róla. ott volt a legutóbbi mikor b csapattal nyomtuk. hat méterről nézte ahogy messi vezeti a labdát és kísérte.
neymart meg egyszer állítja majd meg, utána meg vigyáznia kell nehogy kiállítsák.
Ugy vagyok ezzel, h ha csak Gundogan es Bale erkezik akkor sem fogom erezni azt, h gyengebbek leszunk ellenuk. Ahhoz nekik igazolniuk kellene meg Thiago Silvat es Yayat visszahozniuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 26., vasárnap 10:55

Casso írta:A Classicók miatt nem aggódók mert van egy ember aki hintába teszi Neymar-Messi párost... Raphael Varanenak hívják és még csak 20 éves. :-)
Azért ő sem Isten. Maradjunk annyiban, hogy részese lesz annak, hogy leszedjék őket. De Varane mellé kell még egy védő, plusz egy középpálya...

Mondjuk arra viszont én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják egymást megérteni a pályán... persze, hogy a Neymar- Messi duóra gondolok.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 26., vasárnap 10:54

numberone1 írta:
Galacticos írta:
meséld már el hogy egy védő hogy szed le egyedül két támadót? .
Az avaddal egyutt, neki is legalabb akkora szerepe lesz ebben. Remelhetoleg a kp is sokat tesz ezert. Csak igy lehet.
ramos meg védekezés messin? :lol: hány gólt kaptunk már így róla. ott volt a legutóbbi mikor b csapattal nyomtuk. hat méterről nézte ahogy messi vezeti a labdát és kísérte.
neymart meg egyszer állítja majd meg, utána meg vigyáznia kell nehogy kiállítsák.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 254 regisztrált és 0 vendég