Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 26., vasárnap 13:16

RaúlRealMadrid írta:Jó, oké. Nézzük reálisan.
Falcao, Agüero, Neymar, Vidal OFF.
Aki eddig 99% hogy jön: Isco, Bale, Carvajal
Oké, Isco jó lesz DM helyett, de most komolyan Bale hova lenne? Mert CR mellett nem jutna sok szerephez...
Ezenkívül Khedira és Alonso is marad. Higu megy. Di María meg idén hosszabbított szerződést, valaki meg akarja venni egyáltalán? Vagy volt már nyilatkozat, hogy menni akar, vagy hogy átigazolható? Nagyon nem lesz ez így jó... :(
Bale legyen inkabb 20-30%, de oszinten szolva en nem hiszem hogy el tudjuk hozni. Egyebkent a jobbszelen jatszana ha jonne, ez egyertelmu. Isco Ozil posztjara erkezne.

Amugy en nem bannam ha DiMaria is maradna. Boven elfer a keretben, mert keves oda az ember, es ugynezki nem is tudunk oda hozni nagyon jatekost...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 26., vasárnap 13:14

Aki eddig 99% hogy jön: Isco, Bale, Carvajal
:lol: :lol: :lol:

De nagyot fogsz te puffanni édes istenem...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 26., vasárnap 13:13

RaúlRealMadrid írta:Aki eddig 99% hogy jön: Isco, Bale, Carvajal
WTF?
Carvajalnál megértem a 99%-ot, de a másik kettőnél..? Balenél meg főleg nem értem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 26., vasárnap 13:12

RealMadridFanatic írta:Amúgy Gündoganról volt komolyabb pletyka? Én nem nagyon futottam bele ilyenbe. Vagy a srác váltana egyáltalán?
régebben volt több olyan hír is, hogy verratti vagy ő lenne xabi utódja. :-)

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 26., vasárnap 13:11

Jó, oké. Nézzük reálisan.
Falcao, Agüero, Neymar, Vidal OFF.
Aki eddig 99% hogy jön: Isco, Bale, Carvajal
Oké, Isco jó lesz DM helyett, de most komolyan Bale hova lenne? Mert CR mellett nem jutna sok szerephez...
Ezenkívül Khedira és Alonso is marad. Higu megy. Di María meg idén hosszabbított szerződést, valaki meg akarja venni egyáltalán? Vagy volt már nyilatkozat, hogy menni akar, vagy hogy átigazolható? Nagyon nem lesz ez így jó... :(

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 26., vasárnap 13:07

CR és Varane szerződésének hosszabbítása, jobbszél KP rendbehozatala. Nem tudom, van-e értelme telepakolni a keretet újabb félmegoldásokkal.
Nem igazán. Nyilván egy jobbhátvéd igazolása szükségszerű, Carvajal személyében meg is van. A kp-n nem látom hogy komolyabbat robbanthatnánk, esetleg egy Gündogan lehet ebből ugye a Sahinos ügy részeként, meg talán egy fiatal arc aki átveheti Essien szerepét meg ugye Casemiro leigazolása is benne van. Jesét én mindenképpen felhoznám, talán lesz is lehetősége bizonyítani ha nem tudunk komolyabb nevet hozni Di Maria helyére, meg ugye egy csatár aki szerintem nagyon valószínű hogy Cavani lesz, meg szerintem Isco is végül nálunk köt ki.

Nem mondom hogy így rossz lenne a keret, a kp-n lesz frissítés, elől is lesz annyiban változás hogy azért lesz egy más stílusú centerünk is, bár én nem vagyok oda Cavaniért de Higuainnal bőven jobb. Minél hamarabb tisztázni kell Ancelotti helyzetét, a felsorolt nevek közül Cavanival és Iscoval eléggé előrehaladottak a tárgyalások, és ők jönni is akarnak. Nem pont ők lettek volna nálam sem az elsőszámú célpontok de Di Maria és Higuain helyére mindenképpen hozni kell két embert, és most ők vannak csak elérhető kategóriában.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 26., vasárnap 13:04

de Perez nem fogja hagyni (az egója miatt sem), hogy a Neymar igazolásra ne válaszoljon Madrid.
Én is azt gondolom, hogy Perez nagyon sok mindenre képes, biztosan jó kapcsolatrendszere is van, de most sem rajta múlott, hogy Neymar a Barcát választotta. Ő is olyan embereket tud idehozni, akik jönni is akarnak, és ezért tesznek is. Ráadásul szinte elfogytak a lehetséges "bombaigazolások". Bale maradt egyedül, aki sajtó szinten valóban nagy durranás lenne, amúgy is jó játékos, de azért valamilyen szinten lutri. És a legutóbbi hírek szerint - bár a Real nagyon akarja, főleg így, első számú célpont - nem valószínű, hogy idén jön. Azért furcsa ez, mert Ő is nyilatkozta, hogy csalódott a BL-helyről való lecsúszás miatt, akkor ezek után miért ír alá egy szerződést a "PL reklámarca" címmel.


Amitől tartok az az, hogy mivel lecsúszunk mindenkiről, így végül Cavani lesz a galaktikusnak szánt igazolásunk, 63 millió euróért. Ezt nagyon nem szeretném látni.


Amúgy Gündoganról volt komolyabb pletyka? Én nem nagyon futottam bele ilyenbe. Vagy a srác váltana egyáltalán?


Suárezzel meg ne is fárasszon senki. Spanyolországot is kerülje el, nemhogy Madridot.


szerk.:
Közben a Marca szerint Casemiro érkezik, 5 éves szerződést kap, az első keret tagja lesz, és 6 millió euró a vételár.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2013. május 26., vasárnap 13:08-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. május 26., vasárnap 13:03

Géci írta: Szerző: Géci Dátum: 2 perccel ezelőtt
Verrattira egyre kisebb az esély.
Iscoban én nem látok nagy potenciált, semmi extra.
DM nem fogja tűrni, hogy CR mögött végigpadozzon egy szezont.
Benzema mellé és mögé nem Jesé kell, hanem egy normális csatár.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. május 26., vasárnap 13:00

ericco írta:Nos, ez az átigazolási szezon úgy néz ki, tényleg nem úgy alakul, ahogy azt szeretnénk. Az A tervek sorban dőlnek össze. Mostantól két prioritás van. CR és Varane szerződésének hosszabbítása, jobbszél KP rendbehozatala. Nem tudom, van-e értelme telepakolni a keretet újabb félmegoldásokkal.
Annyira még szerintem nem vészes. Carvajal, Gündogan, Kondogbia még simán hozható, és javulnánk is velük. Balet is el kell hozni, ha már Neymar és Reus lehetetlen. Csak csatárt nem tudom honnan fogunk szerválni :hmmm: Annál a Jackson Martínez gyereknél be lehetne próbálkozni, bár őt se lehet megvenni 30 milla alatt. A végén az lesz, hogy Higuaín marad :lol:

szerk: középpályára meg Luiz Gustavot kéne elcsábítani. Nem kap sok lehetőséget a Bayernben, pedig nem ügyetlen srác, sőt..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 26., vasárnap 12:59

----------------------------------------------------Casillas/Lopez-----------------------------------

--Carvajal/Arbeloa-----Varane/Pepe-------Ramos/Albiol------Marcelo/Nacho?--------------

-------------------------------------------------Alonso/Gündogan,Veratti?------------------------

-------------------------------------Khedira/Pogba,Kondogbia?-----------------------------------

--Bale/Isco--------------------------------Modric/Özil----------------------CR/DM------------


------------------------------------------------Benzema/Jesé--------------------------------------



Ilyen felálláson gondolkoztam ami elfogadható lenne szvsz és szerintem agyon sem költekeznénk magunkat :hmmm:

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. május 26., vasárnap 12:58

Erti írta:Re: Kommentáld a híreket
Szerző: Erti Dátum: 4 perccel ezelőtt
Sorozatos bemutogatásai vannak a nézőknek, rúg, ráncigál, színészkedik és minden egyéb undorító viselkedést elkövet.

Valóban ilyen magatartású emberre van szükség a Real Madridban?

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 26., vasárnap 12:53

Suarez akkora misskirály, hogy az Higuain és Benzema ketten nem hagy ki annyi helyzetet, mint ő
legundorítóbb játékos a világon... nem csak a harapásai voltak :D állandóan patkánykodik, még a pool szurkolók sem szeretik és nem a viselkedése miatt, hanem, mert hiába labdaügyes, nagyon sok helyzetet kihagy, csak rá játszanak és lehet jól hangzik az a 20-22 gól amit lő, de annyi helyzetből az nagyon kevés, amióta nem ő a csatár, sokkal jobban megy a poolnak
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 26., vasárnap 12:51

Galacticos írta:akkor térjünk át arra hogy még messinél is önzőbb. szerinted elférne így cr mellett?
Nem az én dolgom eldönteni, hogy elférne-e a csapatban hanem az új edzőnek. Ha úgy gondolja elférnek együtt akkor igazolják le. Amúgy az önzőséggel nincs gond, ha az elönzőzött helyzetek nagy részét megoldja. Suárez a legtöbbször megoldja

Amúgy én nem azt mondom, hogy feltétlenül ő kell. Szívesebben látnám én itt mondjuk Agüerot, de ő és a többi komoly nevű kevésbé rizikós csatár, mind hozhatatlan. Ő és Cavani maradt egyedül ezek közül hozható. Suárez pedig jóval olcsóbb és a játékstílusa is jobban passzol ide. Rajtuk kívül maradnak a kisebb nevek, akik még ennyire sem tetszene a legtöbb embernek
nem.
azt mondtad, egy balhéja volt.
nézd ezt írtad:
Fúúú. Te aztán szépen megpróbálod kiforgatni a szavaimat. A felfújt balhéi közül csak egy volt tényleg az. Ez volt a harapás. Ezt mondtam. Az Evra féle nem volt semmi. Az Ajaxos nem volt feljfújva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 26., vasárnap 12:56-kor.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 26., vasárnap 12:50

Én szinte biztosra veszem, hoyg Bale jönni fog. Ha 80 millióért, akkor annyiért, ha 90-ért, akkor annyiért, de Perez nem fogja hagyni (az egója miatt sem), hogy a Neymar igazolásra ne válaszoljon Madrid.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 26., vasárnap 12:47

Nos, ez az átigazolási szezon úgy néz ki, tényleg nem úgy alakul, ahogy azt szeretnénk. Az A tervek sorban dőlnek össze. Mostantól két prioritás van. CR és Varane szerződésének hosszabbítása, jobbszél KP rendbehozatala. Nem tudom, van-e értelme telepakolni a keretet újabb félmegoldásokkal.
Merci Zizou!

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 26., vasárnap 12:47

Suarez? :lol: Komolyan van aki azt a féleszűt Madridban szeretné látni?

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 26., vasárnap 12:45

Evra meg 1 szent. :roll: Ott provokálta őt a nézőkkel...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 26., vasárnap 12:45

Erti írta:Most erre meg én mondhatom, hogy háttérinfó nélkül.
nem.
azt mondtad, egy balhéja volt.
nézd ezt írtad:
Milyen magatartással? Volt egy harapásos balhéja, amit túlságosan felfújnak és ennyi.
erre mondtam hogy két harapásos balhéja is volt.
Erti írta:Nem arról volt szó hányszor harapott, hanem arról, hogy Ivanovic megharapását fújják csak fel
szerintem nem erről volt szó de mindegy.
erről is beszéltünk igen, de nem ez volt a lényeg.
nana, azért az nem ilyen egyszerű volt, a kis ártatlan evra legalább akkora patkány volt, mint az uru...
tény, nem 1 szimpatikus játékos - finoman szólva - de képességei azok vitathatatlanok, és nem is 60 milliónál kezdődik az ára. én nem lennék szomorú, ha jönne.
persze evra se szent. de én simán kinézek suarezből bármit.
te nem lennél szomorú ha jönne, én meg rohadt ideges lennék. inkább tartsuk meg higuaint. suarezt itt a média kikezdené, meg mi lenne ha piquébe harapna bele egy el clásicon? hogy ki kezdenék egy olyan után?
igazolnánk egy újabb támadófelületet, aki ráadásul a legmagasabb szinten -szerintem- még nem bizonyított, és aki elég önző játékos. a folyamatos színészkedéseiről, reklamálásairól nem is beszélve.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 26., vasárnap 12:44

Pedig az egyik legjobb csatár a világon. A viselkedése mondjuk undorító, de én szeretem őt. :mrgreen:

Az angol média szokás szerint ezt is felfújja.
Na ne viccelj már. Ha nem lett volna most ez a balhéja, meg előtte az evras, ugyanúgy rühellném a faszit. Színészkedik, pofázik, rúg, csíp, harap, magyaráz, lököd, alattomos....Remélem a közelébe nem jön a csapatnak. De mivel állítólag a vezetőség is figyelmet szokott fordítani a játékos általános viselkedésére is,nem hinném, hogy fenyeget a veszélye annak, hogy itt köt ki.

Falcao 12 millát fog keresni? Az mondjuk nem kevés baszki...

Úgy néz ki, hogy ebben a szezonban tényleg lesznek komoly változások, játékoskeringők. Az edzőknél nagyon régóta nem látott váltások voltak, és úgy néz ki a játékosoknál is lesz bőven mozgás.
Az Ajaxos után szinte senki sem szólta le
Kapott 7 meccset vagy mennyit...És azért nem szólták le, mert nem is nagyon tudtak róla az emberek, speciel én sem, pedig elég tájékozott vagyok általában a hírekkel. Hogy mit csinál valaki az ajaxban, az a kutyát nem érdekli.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 26., vasárnap 12:42

ott volt az evra féle eset. ott is eltiltották jó pár meccsre, utána nem volt hajlandó vele kezet fogni
nana, azért az nem ilyen egyszerű volt, a kis ártatlan evra legalább akkora patkány volt, mint az uru...
tény, nem 1 szimpatikus játékos - finoman szólva - de képességei azok vitathatatlanok, és nem is 60 milliónál kezdődik az ára. én nem lennék szomorú, ha jönne. :-)
akkor térjünk át arra hogy még messinél is önzőbb. szerinted elférne így cr mellett?
amég szerencsétlenek játszottak mellette, tényleg nagyon önző volt, de azért coutinhoval meg sturridgeal tolt már ügyes kis összjátékokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 251 regisztrált és 0 vendég