Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. május 31., szombat 19:33

Falcao kapcsán még annyit megjegyeznék, hogy 28 éves már és 60 millióért vette meg a Monaco.
Szóval érdemes lenne nekünk leigazolni 28 évesen, súlyos sérülés után, min. 50 millióért? Ráadásul dupla annyi a fizetése, mint Karimnak.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 31., szombat 19:31

petiamadridista írta:Ha Benzema végig jól játszik és komoly trófeákhoz segíti a csapatot én megkövetem magam, ti is meg tudjátok ezt tenni, ha hetekig, hónapokig bénázik? Ja, és nem jöhet kifogás, hogy most épp összetört egy Lambót, vagy 15 éves kurvákkal feküdt össze, vagy kifütyülték, vagy valami.. Nincs kifogás.
Ha esetleg leigazolunk valakit a helyére, és nem válik be, nem lesz jobb mint Karim, akkor is megkövetem magam, jövőre a szezon végére.
Ti ezt vállaljátok? Megteszitek? Lesztek ekkora emberek?
Realista, Zsombor, Mystic, nem tudom még kik szokták védeni.. ha visszaolvasok biztos belesek még pár névbe.
Na akkor majd itt lesztek? Én megkövetem magam, és ti?
Ennyit ígérjetek meg aztán hagyjuk ezt a témát a vérbe.
Most már tényleg kezdem azt sejteni, hogy trollkodsz csak velünk, vagy egyáltalán nem is olvasod ezt a topikot, csak éppen beugrottál. Realista szokott az első ember lenni, aki megmondja, ha Karim szarul játszott egy meccsen, ahogy mi, többiek is elismerjük/elismertük, a szezon végi pocsék formáját illetve egy-egy gyenge teljesítményét.
Amúgy sajnálom, hogy idáig fajult a vita, hogy ilyen komolytalan dolgokat hozol fel, mint a Lambó törés, meg hogy 15 éves kurvákkal feküdt össze, ugyanis rajtad kívül senki sem hozakodott elő ilyesmivel. De ha már itt tartunk, Karim megvan, a gyerek anyjával van együtt továbbra is. :)
De hogy válaszoljak is: igen, bátran mondhatom a többiek nevében is, hogy itt leszünk akkor is mikor Karim gyenge, ahogy itt voltunk eddig is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 31., szombat 19:30

Matt009 írta:Amúgy meg Peti nagyon jól leírta a véleményét, nem értem, hogy miért kell lehülyézni csak azért, mert nem egyezik a véleményetekkel. Az pedig hihetetlen, hogy meg sem próbáljátok megérteni, hogy mit ír. Ugyanazokat a köröket futjátok vele, mert nem érvekkel akarjátok meggyőzni őt, hanem egész egyszerűen elintézitek az egészet annyival, hogy hülyeséget ír. Mondjuk, ha nem tudtok jobb ellenérvet, akkor...
En mar irtam erveket, de semmi valasz nem erkezett..

Gondolom lattal Liverpool meccseket (ha nem lattal, akkor.. na mind1) szoval a poolban is hany olyan alkalom volt hogy a tobbiek helyzetben nem passzoltak Suareznek, hanem inkabb ralottek, o pedig durvan leorditotta a fejuket. Ronaldo is ugyan ilyen karakter, mint ahogy Bale is. Szerintetek jo az ha 3-bol 3 tamadonk ilyen tipusu?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 31., szombat 19:27

petiamadridista írta:
Más feladata van. Hidd el, ha eligazolna egy Poolba vagy Citybe, akkor képes lenne 30+ os szezonokat hozni, mert akkor ő rá lennének kihegyezve a támadások. Ezt miért nem érted meg?
azért nem értem meg, mert még nem láttam erre bizonyítékot. (Nem láttam még Suarez helyén a Liverpoolben...) A Lyonban is 1 igazán kiemelkedő szezonja volt, amikor sok gólt rúgott..
De mindegy
Király, ezek szerint te már láttad Suarezt meg Falcaot is a Real Madridban, Benzema helyén focizni, mert annyira bizonygatod, hogy jobbak lennének :lol: mennyiért vetted meg őket fifában?

Karim itt van, és tudjuk mire képes. Amíg a támadásokkal nincs baj, addig minek megbolygatni? Mi lőttük a legtöbb gólt a BL-ben és a bajnokságban is, de csatárt kell igazolni, mert...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 19:24

Más feladata van. Hidd el, ha eligazolna egy Poolba vagy Citybe, akkor képes lenne 30+ os szezonokat hozni, mert akkor ő rá lennének kihegyezve a támadások. Ezt miért nem érted meg?
azért nem értem meg, mert még nem láttam erre bizonyítékot. (Nem láttam még Suarez helyén a Liverpoolben...) A Lyonban is 1 igazán kiemelkedő szezonja volt, amikor sok gólt rúgott..
De mindegy
Látom te nem követed meg magad.
Én meg innentől hagyom az egészet,
ateeemadrid, és Matt009 leírta amit akartam. Nekik köszönöm.
Most dolgom van
szóval én ezt a vitát a következő szezonig befejeztem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 31., szombat 19:20

petiamadridista írta: Remy? amikor 10 meccsen át sz.r, akkor mi lesz? Ha nem duplázunk, nem triplázunk, vagy 1-2 meccset leszámítva szürke szamár a ködben játékot játszik.
Te itt leszel? kifogások nélkül.
Akkor ott van CR vagy Bale. Ha ők is szarok, akkor az azt jelenti, hogy az egész csapat flop. Még mindig egy csapatjátékról van szó. Nincs olyan, hogy mind a 11 ember 100%-os teljesítményt tud lehozni egész évben, de még 1 meccsen sem. Valaki mindig gyengébben fog játszani saját magához képest, de azért van még ott 10 ember mellette, hogy kisegítsék, ha baj van. Nem lő gólt 10 meccsen keresztül, de ha mondjuk kioszt 5-6 gólpasszt, akkor már ugyan ott vagyunk. Benzema NEM CSATÁR, legalábbis, ITT NEM. Más feladata van. Hidd el, ha eligazolna egy Poolba vagy Citybe, akkor képes lenne 30+ os szezonokat hozni, mert akkor ő rá lennének kihegyezve a támadások. Ezt miért nem érted meg?

szerk: Matt... mindenki érti, hogy Peti miről beszél, de ITT a Real Madridnál más a helyzet, ezt fogja már fel. Itt nem Benzema a gólfelelős.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 19:18

Lehet, hogy jobb lenne, de miért kellene ekkorát kockáztatni? Ott vagyunk a leggyengébbek? NEM, akkor meg?
A csapatban Xabi után Benzema a leggyengébb láncszem. Ha Pogba/VIdal zsebben van, akkor Benzema posztján kell szétnézni, mert ott lehet még sokat javulni. A többi poszton nem. Ezért kell elgondolkodni Benzema pótlásán.




Amúgy meg Peti nagyon jól leírta a véleményét, nem értem, hogy miért kell lehülyézni csak azért, mert nem egyezik a véleményetekkel. Az pedig hihetetlen, hogy meg sem próbáljátok megérteni, hogy mit ír. Ugyanazokat a köröket futjátok vele, mert nem érvekkel akarjátok meggyőzni őt, hanem egész egyszerűen elintézitek az egészet annyival, hogy hülyeséget ír. Mondjuk, ha nem tudtok jobb ellenérvet, akkor...

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 19:14

Ki lőtte a gólt a Bayern ellen? Ja, az nem segített semmit, mert ha azt elvesszük, akkor is 4-0-ra aláztuk a németeket... :roll:

Voltak szar meccsei, de kurva sokat segített idén, hogy BL-t és kupát nyerjünk.

Megmerem kockáztatni, ha nem lett volna ennyi sérültünk, akkor sima triplázás van idén. Persze Benzema akkor is szar lett volna...
jövőre tekintünk. Igen jó volt a Bayern ellen, és? Az volt egész szezonban a legjobb meccse.
De te megköveted magad?
Jövőre?
Remy? amikor 10 meccsen át sz.r, akkor mi lesz? Ha nem duplázunk, nem triplázunk, vagy 1-2 meccset leszámítva szürke szamár a ködben játékot játszik.
Te itt leszel? kifogások nélkül.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 31., szombat 19:08

ateeemadrid írta: Ja, de ő pont azzal érvelt, hogy mezőnyben is bőven lenne olyan jó Suarez, ami szerintem sem kizárt.

Nem értem miért vagytok ennyire meggyőződve róla itt sokan, hogy nem lennénk vele előrébb.

Mondom ezt úgy, hogy nekem Karim a kedvencek között van, és mindenképpen itt tartanám, de nem kéne ennyire lenézni a másik véleményét, amikor senkinek sem lehet fingja se róla, hogy mi lenne más esetben.
De szerintem is az lenne a legésszerűbb, ha Benzema mögé hoznánk valakit, Morata helyére.
Lehet, hogy jobb lenne, de miért kellene ekkorát kockáztatni? Ott vagyunk a leggyengébbek? NEM, akkor meg? :)

Karim mögé vagy mellé kell valaki, azaz egy Mandzukic vagy Bony szintű tag. Tökéletes. Aki két ilyen csatárral nem tud meglenni, az már durva...
Ha Benzema végig jól játszik és komoly trófeákhoz segíti a csapatot én megkövetem magam,
Ki lőtte a gólt a Bayern ellen? Ja, az nem segített semmit, mert ha azt elvesszük, akkor is 4-0-ra aláztuk a németeket... :roll:

Voltak szar meccsei, de kurva sokat segített idén, hogy BL-t és kupát nyerjünk.

Megmerem kockáztatni, ha nem lett volna ennyi sérültünk, akkor sima triplázás van idén. Persze Benzema akkor is szar lett volna...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 19:08

Látod Péter, továbbra sem erted miről van szo, hagynod kene a témát es nem erolkodni.
Jó rendben, akkor nem erőlködök.
Nem értem miről beszéltek. Ezvan.
Hülye vagyok.
Rosszul látom.

De. akkor most tegyetek meg nekem valamit.
Tegyük fel, hogy jövőre marad Benzema. Nem hozzák a helyére a Suarez féléket.
Jó legyen így.
És akkor majd mindenki szépen megköveti magát.
Nekem nem esik nehezemre, általában a rosszal kalkulálok, hogy ne fájjon az esetleges pofáraesés.
Sokszor megkövettem már magam itt a fórumon, tudjátok jól, nem csinálok segget a számból, beismerem ha tévedek, egy hete a döntő napján örömmel ismertem be fölös pesszimistaságom, borúlátásom. (Hogy ne menjek messzire.)

Szóval ha jövőre itt marad Benzema, és megint hozza az ilyen 2 hónapos alvásait, és 10meccs/1 gólos átlagait, meg dekocentráltságát,sokadik kihagyott ziccerét, rossz labdaátvételét. Hónapokig, hetekig (nem egy rossz meccs, hanem hetek, hónapok) óta sz.rul játszik ti megkövetitek majd magatokat??
Berakom aláírásba a mai dátumot, hogy tudjam, hogy hova kell visszatekernem a fórumban.

Ha Benzema végig jól játszik és komoly trófeákhoz segíti a csapatot én megkövetem magam, ti is meg tudjátok ezt tenni, ha hetekig, hónapokig bénázik? Ja, és nem jöhet kifogás, hogy most épp összetört egy Lambót, vagy 15 éves kurvákkal feküdt össze, vagy kifütyülték, vagy valami.. Nincs kifogás.
Ha esetleg leigazolunk valakit a helyére, és nem válik be, nem lesz jobb mint Karim, akkor is megkövetem magam, jövőre a szezon végére.
Ti ezt vállaljátok? Megteszitek? Lesztek ekkora emberek?
Realista, Zsombor, Mystic, nem tudom még kik szokták védeni.. ha visszaolvasok biztos belesek még pár névbe.
Na akkor majd itt lesztek? Én megkövetem magam, és ti?
Ennyit ígérjetek meg aztán hagyjuk ezt a témát a vérbe.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. május 31., szombat 19:04

Lehet Benzemát kritizálni, mert sokszor rá is szolgál, de hiába hozol ide egy papíron jobb csatárt, amikor ITT, a Real Madridban, a 9-es poszt nem azt jelenti, mint a Poolban vagy a Monacoban. Más a szerepkör, nem ott végződnek a támadások, hanem CR-nél. CR a gólgépünk nem pedig Karim.
Ja, de ő pont azzal érvelt, hogy mezőnyben is bőven lenne olyan jó Suarez, ami szerintem sem kizárt.
Vagy inkább ki kéne kapcsolni a fifát :) Ott jó dolog, ha megveszed középre a legjobbat, mert az egy gép, és azt te irányítod. Itt meg emberek vannak. Azért remélem érted a különbséget.
Nem értem miért vagytok ennyire meggyőződve róla itt sokan, hogy nem lennénk vele előrébb.

Mondom ezt úgy, hogy nekem Karim a kedvencek között van, és mindenképpen itt tartanám, de nem kéne ennyire lenézni a másik véleményét, amikor senkinek sem lehet fingja se róla, hogy mi lenne más esetben.
De szerintem is az lenne a legésszerűbb, ha Benzema mögé hoznánk valakit, Morata helyére.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 31., szombat 18:57

petiamadridista írta:
Le kéne venni a szemüveget srácok.
Nem itt másokat barmozni, mert mondjuk megkritizálja Benzemát, illetve nem is kritizálja, hanem egy esetleges helyzetben idén lecserélne az aktuális aranycipősre. (illetve megosztott aranycipősre.)
Vagy inkább ki kéne kapcsolni a fifát :) Ott jó dolog, ha megveszed középre a legjobbat, mert az egy gép, és azt te irányítod. Itt meg emberek vannak. Azért remélem érted a különbséget.

Lehet Benzemát kritizálni, mert sokszor rá is szolgál, de hiába hozol ide egy papíron jobb csatárt, amikor ITT, a Real Madridban, a 9-es poszt nem azt jelenti, mint a Poolban vagy a Monacoban. Más a szerepkör, nem ott végződnek a támadások, hanem CR-nél. CR a gólgépünk nem pedig Karim.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 18:50

Látod Péter, továbbra sem erted miről van szo, hagynod kene a témát es nem erolkodni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 18:42

Ezt kéretik kifejteni, ugyanis van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem sikerült értelmezned a hozzászólásomat. Hogy a fenébe hasonlítasz össze egy olyan játékost, aki alá egy egész csapat játszik egy olyannal, akinek olyan feladatai vannak, hogy 90 percig emberfogással védekezzen Pirlón, megtartsa a labdákat és kiszolgálja a csapat gólzsákját?


hányszor fejtsem még ki?

Benzema sokszor nagy munkát végez a mezőnyben, sok passzal tömi társait, de teljesen elfogy a kapu előtt, amikor nem Bl rangadó van,akkor is teljesen elfárad mire a kapu elé ér a támadás. (Pl egy Valladolid, vagy Getafe eleln sem bízhat benne az ember, ha nincs mellette egy jó formában lévő Cr vagy Bale..) Sokat passzol, de keveset ütközik, nem eléggé agresszív és lassú is. Sőt, néha technikai hiányosságai is vannak.... Ettől függetlenül egyébként én jó játékosnak tartom, de vannak nála sokkal jobbak.
És én úgy vélem, hogy a passzjátéka helyettesíthető, kellő gyorsasággal és agresszióval. (ezt már leírtam párszor.)
És egyébként Suarez, vagy Falcao illetve Agüeronak is komoly mezőnymunkája van, nem csak elől várják a lasztit. Sok labdát szereznek. Nem véletlen az a jópár Suarez gólpassz, meg az a jópár szerzett laszti.

Aztán, Benzema a francia csapatba ki helyett védekezik? Meg mik ezek az 1000 perces góltalanságok? Mik ezek a 15 meccs/ 1 gól -féle átlagok. Erre most mit lehet írni? És ezeken a meccseken általában baromira el is tűnt. (Sokszor még a passzolás sem ment... sajnos..) Hát Morata, vagy Sergio is több gól vert az adott időszakban.. De ha a Juventusszal kezdtük (ugye Pirlo) ott is kifütyülte a publikum. Üres kapura felé rúgta a lasztit az ötösön belülről.
Suarez (vagy Falcao) is kiszolgálják a társakat, ők is szereznek labdát, de gyorsabbak, és jobbak a kapu előtt, ja meg technikásabbak is.
Most mit akarsz mit írjak neked még?

Benzema többet védekezik, de ezzel együtt baromira veszélytelen. de amikor meg nem kell neki védekezni annyit akkor is sokszor becsődöl. Sőt, van, hogy ez a védekezés sem megy neki igazán. Ezeket a feladatokat szerintem Suarezék is megoldanák. Azért nem vkp ő :D Ők is visszajönnek a középpályáig.. (ezt is kifejtettem már párszor.)
A teherbírása sem a legjobb. Könnyen fárad. sokszor kiesik. Morális problémákkal is küzd minden évben...
Suarez meg Falcao meg egy állat aki az elejétől a végig megy és megtesz mindent a csapatért (ha kell kézzel hárít a saját gólvonalán...)
Amellett, hogy egy jó játékos Benzema rengeteg probléma is van vele.
És ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy jövőre is lesz ilyen 10 meccs/1 gólos átlaga (vagy max 2 gól) ugyanis szokása az ilyesmi...

Ez a srác egy 5 éve egy géniusznak volt bejelentve, hát ez nem jött ki belőle.
Ez nem feltétlenül baj, meg lehet őt kritizálni, páran meg is teszik, de attól még nem barmok.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 31., szombat 18:24

Hát az eddigi mutatott játék alapján nekem van igazam, a te/ti (Benzema védők) ideái meg főleg csak fikciókra támaszkodik.
Ezt kéretik kifejteni, ugyanis van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem sikerült értelmezned a hozzászólásomat. Hogy a fenébe hasonlítasz össze egy olyan játékost, aki alá egy egész csapat játszik egy olyannal, akinek olyan feladatai vannak, hogy 90 percig emberfogással védekezzen Pirlón, megtartsa a labdákat és kiszolgálja a csapat gólzsákját?
Le kéne venni a szemüveget srácok.
Az ilyen egysorosokat meg el kéne felejteni, így is nagyon felhúztál a BL döntő alatt mutatott hozzáállásoddal.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 18:09

Akkor ezt tisztázzuk szépen: nem vagyok itt góré, egy mezei szerkesztő vagyok, a moderátorok munkájához semmi közöm, ahogy "akiknek az adatlapján feltűnik a Benzema név a kedvenc játékosok között", azok sem írhatnak baromságokat finom személyeskedéssel megspékelve.
Egyrészt volt egy szép, hosszú hozzászólásom, amire nem reflektáltál, de nyugodtan kiemelheted onnan a baromságokat, ellenkező esetben ne állíts ilyeneket, mert így csak magadat nevetteted ki.
Másrészt a legutóbbi vita során eléggé elszálltam, és személyeskedtem, így járt érte jogosan a figyelmeztetés.
Igen, úgy érzem nem csak a Benzema témában nincs lövésed arról, amit többen szeretnénk magyarázni, de most is sikerült egy gyönyörű öngólt lőnöd, olyan dolgokba másztál bele, amiről fogalmad sincs, én a helyedben ezt nem erőltetném.
leírtál egy hosszú hsz-t, amiben főleg kérdéseket tettél fel, most én honnan tudnám ezeket megválaszolni?
Jövőbe látó vagyok én, vagy mi?
Te se tudod megválaszolni. Vagy igen?
Én nem így látom ezt a helyzetet. Ettől még nem gondolom, hogy baromság lenne amit írok.
Szerintem kellő agresszivitással, Benzema passzjátéka helyettesíthető.
Ahogy Di Maria is jóval gyengébben passzoló játékos mint Özil, de sokkal nagyobb munkabírása van, és direktebb, jobban támadja a kaput, így ha el is adja elöl a lasztit sokszor visszaszerzi, és már megy is előre, ezzel folyamatos nyomást gyakorolva az ellenfél védelmére, és középpályára. Szerint mondjuk egy Suerezzel is így lenne a helyzet.
Mondod ezt Te. Én meg azt mondom, hogy Benzema a jobb. Kinek van igaza?
Hát az eddigi mutatott játék alapján nekem van igazam, a te/ti (Benzema védők) ideái meg főleg csak fikciókra támaszkodik. (Ez a nemtudom milyen lenne Madridban, hogy passzolna a csapatba, stb stb.. ez.. ezeket a köröket minden nagy játékos leigazolása során lejátssza a fórum. Jelenleg ki a jobb? Ki ad többet a csapatának, ki dönt el meccseket, Suarez -féle vonal is képes a kispasszos játékra, a megfelelő összjátékra, jelenleg többet adnak, többen kíváncsiak rájuk, egymaguk több veszélyt jelentenek egy félidő alatt, mint Benzema 5 meccsen? Igen..
Lehet, hogy ők a császárok előző csapatukban, igen. És? Itt meg többet lennének az ellen kapuja előtt, több lehetőségük lenne.

Le kéne venni a szemüveget srácok.
Nem itt másokat barmozni, mert mondjuk megkritizálja Benzemát, illetve nem is kritizálja, hanem egy esetleges helyzetben idén lecserélne az aktuális aranycipősre. (illetve megosztott aranycipősre.)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 31., szombat 17:54

Mivel egyértelműen jobb labdarúgó egészségesen mint Benzema.
Mondod ezt Te. Én meg azt mondom, hogy Benzema a jobb. Kinek van igaza?

Falcao olyan helyzetben van az aktuális csapataival (Porto, Atletico, Monaco), hogy ő ott a kiskirály, a popsija alá van téve minden és rá játsszák ki a figurákat. Emellett ha nem tévedek, akkor lőheti a büntetőket, talán 1-2 szabadrúgást is megkap. Ugyanez igaz volt Benzemára is a Lyonban, ami miatt nagyon sokan elkezdtek rá nedvesedni. Madridban ehhez képest brutálisan megváltozott a szerepköre, amibe beleszokott, amit elfogadott és amiben a társak is befogadták, gondolok itt mondjuk Cére.

Suarez helyzete hasonló, annyi különbséggel, hogy ott Gerrard lövi a büntetőket. Ettől függetlenül nem egyszer és nem kétszer ordított a két elöl lévő társával, amikor lövést választottak a passz helyett. Köszönöm, de nincs arra szükségem, hogy Suarez összekapjon a mi alfahímünkkel, megharapja, aztán szétesik az öltöző.

Én szeretem Falcaót - Suarezt már kevésbé -, de a Real Madridnak akkor lesz szüksége ilyen stílusú játékosra, ha úgy döntünk, hogy eladjuk Cét. Addig nem azt mondom, hogy felesleges, de borzasztóan rizikós húzás lenne, pláne addig, amíg a középpályánkon egy bizonyos Sami Khedira rohangál.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 31., szombat 17:50

petiamadridista írta:leírtam, hogy értem mire gondol RMCF, csak nem értek egyet vele.
Jó most tudom te vagy itt a góré, neked szabad ilyeneket írnod, hogy lövésem sincs, meg hasonlók, anélkül, hogy elolvastad volna figyelmesen a hozzászólásaimat.
semmi baj.
nekem lövésem sincs... :)

amúgy azoknak akiknek az adatlapján a Benzema név feltűnik a kedvenc játékosok között, azoknak szabad baromságokat írni ebbe a topikba, finom személyeskedéssekkel megspékelve?
Akkor ezt tisztázzuk szépen: nem vagyok itt góré, egy mezei szerkesztő vagyok, a moderátorok munkájához semmi közöm, ahogy "akiknek az adatlapján feltűnik a Benzema név a kedvenc játékosok között", azok sem írhatnak baromságokat finom személyeskedéssel megspékelve.
Egyrészt volt egy szép, hosszú hozzászólásom, amire nem reflektáltál, de nyugodtan kiemelheted onnan a baromságokat, ellenkező esetben ne állíts ilyeneket, mert így csak magadat nevetteted ki.
Másrészt a legutóbbi vita során eléggé elszálltam, és személyeskedtem, így járt érte jogosan a figyelmeztetés.
Igen, úgy érzem nem csak a Benzema témában nincs lövésed arról, amit többen szeretnénk magyarázni, de most is sikerült egy gyönyörű öngólt lőnöd, olyan dolgokba másztál bele, amiről fogalmad sincs, én a helyedben ezt nem erőltetném.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 17:41

Ez egy meddő vita, viszont azért az elgondolkodtató, hogy még most sem érted, amit itt néhányan próbáltunk elmagyarázni, tovább kardoskodsz itt Falcaoval. Azt írtad, hogy tudod mire gondol RMCF, mikor felvázolta a kolumbiai érkezésével valószínűsíthető felállást, de sajnos lövésed sincs az egészről.
leírtam, hogy értem mire gondol RMCF, csak nem értek egyet vele.
Jó most tudom te vagy itt a góré, neked szabad ilyeneket írnod, hogy lövésem sincs, meg hasonlók, anélkül, hogy elolvastad volna figyelmesen a hozzászólásaimat.
semmi baj.
nekem lövésem sincs... :)

amúgy azoknak akiknek az adatlapján a Benzema név feltűnik a kedvenc játékosok között, azoknak szabad baromságokat írni ebbe a topikba, finom személyeskedéssekkel megspékelve?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 31., szombat 17:37

Ez egy meddő vita, viszont azért az elgondolkodtató, hogy még most sem érted, amit itt néhányan próbáltunk elmagyarázni, tovább kardoskodsz itt Falcaoval. Azt írtad, hogy tudod mire gondol RMCF, mikor felvázolta a kolumbiai érkezésével valószínűsíthető felállást, de sajnos lövésed sincs az egészről.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég