Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. június 1., vasárnap 12:30

ehhez a nagy vitához csak annyit fűznék hozzá, hogy suárez a mu, city, arsenal, chelsea négyes elleni 9 meccsen egy nyomorult gólt tudott rúgni, a mu ellen, azt is 2-0nál... szóval ő aztán nem oldaná meg azt a gondunkat, hogy eldönti a nagy meccseket, ha másnak nem megy.
Mondjuk ez elég gyenge érv. Ezek a csapatok tudták hogy Suarez a Liverpool méregfoga, ha őt hatástalanítják, azzal a Liverpool támadásainak java része el van fojtva. Nyilván arra hegyezték ki a védekezést, hogy őt kiszedjék. Mondjuk én idén nem láttam túl sok meccset, és abszolút nem is emlékszem. Viszont egyvalamire nagyon kíváncsi lennék: Annyit olvastam itt az utóbbi napokban, hogy Suárez a nagy csapatok ellen így meg úgy flop volt (ezt egyébként a fórum egyik nagy kedvence elég szépen kinőtte. :) ) szóval kíváncsi lennék rá, hogy valóban flop volt-e a srác, vagy csak gólt nem tudott lőni. Szóval aki látta a meccseit és emlékszik is, az igazán írhatna, például hogy hányszor került ziccerbe, vagy hogy hány ziccert hozott össze a társainak, főként ezek érdekelnének.
Elnézést az offért.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 1., vasárnap 12:28

Az meg elvileg nem jó
Dehogynem, maximum a Benzema rajongóknak nem jó. Morata nem konkurencia, még akkor sem érdemes őt nyomatni a ha Benz nem lő 5-6 meccsen keresztül flop, mert még úgyis bőven jobb mint a spanyol. Mandzukic sem volna rossz, de vannak nála jobb opciók, mert rá igazából csak ívelgetni lehet.
Love football, hate antifa.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. június 1., vasárnap 12:23

Mandzukic-nak, vagy egy hozzá hasonló csatárnak én is örülnék Benzema mögé.
De itt egyből tegyük is hozzá, hogy egy ilyen eshetőség magában hordozza azt is, hogy úgy járunk, mint ahogy a Higuaín-Benzema kettős kapcsán.
Az meg elvileg nem jó, bár nekem nem volt vele gondom.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. június 1., vasárnap 12:17

ehhez a nagy vitához csak annyit fűznék hozzá, hogy suárez a mu, city, arsenal, chelsea négyes elleni 9 meccsen egy nyomorult gólt tudott rúgni, a mu ellen, azt is 2-0nál... szóval ő aztán nem oldaná meg azt a gondunkat, hogy eldönti a nagy meccseket, ha másnak nem megy.

amúgy kettejüket vizsgálva suarez szerintem jobb, de arra a posztra, amit mi játszunk benzema alkalmasabb, 100 milka euróért vicc lenne elhozni, lehet semennyivel nem lennénk előbbre, a plusz egó meg már lehet szűkösen férne meg az öltözőben. kell hozni olcsón egy másfeledik, második számú (mandzukic?), más stílusban is játszani tudó csatárt, meg egy padot tűrő, de ha játszani kell akkor nem befosó harmadik számút, mert jesét nem nagyon érdemes számításba venni jövőre, két csatárral meg nekimenni egy vb utáni szezonnak, ahol lesz klub vb is, óriási vakmerőség lenne.

szerk: ja meg még annyi, hogy ha zizu marad, akkor össze kell költöztetni benzemával, hogy este olvasson fel neki mesét, reggel csináljon neki kakaót, fejben egyben tartsa, elkérje a jailbaitnek tűnő prostiknak a személyijét, stb.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 1., vasárnap 11:46

Én azért megnéznék jövőre egy összeszokott BBC-t ùgy, hogy seggükbe egy bika kp van. Idén biztos nem hoznám az urut. Jövőre már hoznám, ha Benya rászolgál, de csak akkor. Elismerem Suarezt nem kicsit, de neki is volt zsinorban olyan, hogy 4-5 meccsen zsinorba nem lőtt gólt, és baromi nagy flop volt. Ami biztos, hogy ha Benya távozik őt hoznám, de én egy szezont adnék egy jó BBC nek! Abban is biztos vagyok, hogy ha Benzema nem itt rùgná a bőrt akkor sokan rá hegyeznék esténként, hogy de jó lenne megvenni...

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. június 1., vasárnap 11:16

Itt azon megy a vita, hogy egyesek már most hoznák...
Hát miután a kp-t megerősítette a vezetőség egy Vidallal (mondjuk) és utána lehetőség nyílna (esetleg) !! Suarez leigazolására, akkor ugyan miért ne lehetne idén hozni??
Te is azt írod, hogy hoznád... (mostmár ne szopassatok srácok, de komolyan. :D )
Egy Vidal-Suarez pakkal letudnánk a problémákat évekre, persze, csak ha!! lesz rá pénzügyi keret, és lesz realitása is idén.
egész héten ennyit szerettem volna írni, ebből lett a vita, és még abból, hogy mind Suarezt, Agüerot, úgy Falcaot is bőven jobbnak tartom Benzemánál.
erről ment a vita Géci.
suarez az előkészítésben is kiváló amugy.
Sterling meg Sturridge a büdös életben nem lőtt volna ennyi gólt, ha nincs az uru..
:coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 1., vasárnap 10:56

Most nem az a téma (elvileg), hogy Suarez egyszer ne játszhatna itt. Egy vagy két éven belül hoznám, ha nem lenne mire költeni... Itt azon megy a vita, hogy egyesek már most hoznák...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 1., vasárnap 10:38

suarez az előkészítésben is kiváló amugy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 1., vasárnap 10:27

Realista24 írta:KAG,visszaolvastal? Szerintem nem :)


Nem olvastam vissza mind a lassan szerintem húsz oldalnyi vitát igazad van :) . Az utóbbi pár hsz-t futottam át a hozzászólásom kreálása előtt.

szkjuzmi. :D


Galacticos írta:szerintem azt senki nem vitatja hogy nem lenne előrelépés.
csak nem akkora mint amiért kikéne csengetni 70 milliókat.
egy ez.
kettő: cr és bale miatt már tavaly is aggódtunk hogy két dudás egy csárdában, bale úgy ahogy "behódolt" és leteszi cr-nek, de suarezzel már 3 dudás lesz.
benzema tökéletesen illik két ilyen vadállat közé, mert leszarja ha 10 meccsig nem lő gólt, suarez nem fogja.
összegezve: suarez jobb mint benzema, de nekünk benzema lehet hogy jobb mint suarez.
ettől függetlenül örülni fogok neki ha hozzuk mert kurva jó játékos, csak tartok tőle egy picit.

agüero meg inkább barcázna.

Igen, Kun sajnos a Barca felé hajlik főként Messi miatt, pedig már ilyen 2006/7 óta rá fájna a fogam igazából :/

Suarez helyzete felettébb érdekes... én is picit tartok tőle, hogy kiütközne az amiről beszélünk, de azt sem szabad elfelejteni, hogy idén több, mint húsz gólpasszt kiosztott a 32 gól mellé úgy mellékesen.

http://static.origos.hu/s/img/i/1405/20 ... 666&h=1127


Érdekes, s nehéz döntés is egyben.... Mint valaki említette is 19-re húzunk lapot. Én mindenesetre még (mindig) adok Benznek egy évet, mert szeretem a játékstílusát azt a fajtát amikor megy neki
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 1., vasárnap 9:33

KAG írta:Aki azt állítja, hogy Benzemahoz képest nem lenne előrelépés egy Suarez/Agüero páros bármelyike azzal nem nagyon szeretnék társalogni bármilyen téren a labdarúgásról, DE!!!!!!
szerintem azt senki nem vitatja hogy nem lenne előrelépés.
csak nem akkora mint amiért kikéne csengetni 70 milliókat.
egy ez.
kettő: cr és bale miatt már tavaly is aggódtunk hogy két dudás egy csárdában, bale úgy ahogy "behódolt" és leteszi cr-nek, de suarezzel már 3 dudás lesz.
benzema tökéletesen illik két ilyen vadállat közé, mert leszarja ha 10 meccsig nem lő gólt, suarez nem fogja.
összegezve: suarez jobb mint benzema, de nekünk benzema lehet hogy jobb mint suarez.
ettől függetlenül örülni fogok neki ha hozzuk mert kurva jó játékos, csak tartok tőle egy picit.

agüero meg inkább barcázna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 1., vasárnap 9:27

KAG,visszaolvastal? Szerintem nem :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 23:28

Aki azt állítja, hogy Benzemahoz képest nem lenne előrelépés egy Suarez/Agüero páros bármelyike azzal nem nagyon szeretnék társalogni bármilyen téren a labdarúgásról, DE!!!!!!

Sajnos teljesen igaz, hogy nem a csatárposzt a legnagyobb gond a csapat háza táján. Mint az előttem hozzászóló kolléga (DavieS) is írta a KP már lyukas évek óta.
Egyetértek, hogy fölösleges kiadni idén 100 milliót bármiféle csatárra is, holott ennyi pénzből merem állítani, hogy szinte bármelyik középpályást, aki megfelel az igényeiknek és nem rühelli a klubbot el tudjuk hozni.


Innentől kezdve evidens, hogy ez a megfelelő lépés, s nem az, hogy hozunk egy csatárt, akit a kezdőbe szánunk.


Summa summarum kell egy bitang, top, nem 5. opciós középpályás és egy kiegészítő csatár aki lehetőleg elüt Benzema stílusától, s nem sértődik meg, ha többet ül a padon, mint ahányszor kezdő (Adebayor;Mandzukic;Bony) bár Bony picit elüt az előbb említett kettőtől.



Jövőre pedig jöhet valamelyik csatár, mert azért már nekem is sok Benzema hullámvasútszindrómája :D :D
ZIDANE

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 31., szombat 23:26

Realista24 írta:Leírtam, hogy 43 meccsel tobbet jatszott, leírtam, hogy el meg portugál bajnoksag, leírtam, hogy csapatainak o volt az alfahimje.
Csak annyit fűznék hozzá a kiszolgálás témához, ha megnéznénk Benzi és Falcao/Suarez elmúlt 100 gólját, több gól lenne a Benzi oldalán, amit csak be kellett rúgni, míg a másik két úriembernél a saját maguknak kialakított helyzetek lennének fölényben.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. május 31., szombat 23:21

abból a 70-100 millából, amit Suárezre vernénk el - feleslegesen, néküle is lehet béellt nyerni láthattuk - hosszú évekre megoldhatnánk a középpályát, ami emberemlékezet óta lyukas, a mai napig...

sokkal többet nyernénk vele, mintha lecserélnénk a franciát - aki jól illik amúgy a két vadló mellé
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 22:48

Tán Bödét akarod hozni?
Akkor minek a nagy Suarez, Falcao mánia? Vagy padra jók? Higuainnal nem ment, de Suarezzel menne vagy Falcaoval. Aguerot nem írom mert az ùgy sem ide jönne, ha lápne... Mind1... Én ehez már hülye vagyok.
olvasd el a szerdán írt hozzászólásomat.
ha lesz lehetőség egy Suarez szintű csatárra, akkor megbontanám, mert véleményem szerint többet jelentene mint Benzema.
De nem tartom elsődlegesnek, és feltétlenül szükségesnek sem.
szerdán ezt írtam, kb kora délutáni a hsz, ebben a topikban.

onnan kezdődött ez az egész.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 31., szombat 22:30

valamikor bepiálva újraolvasom ezt a topikot szerintem :lol: tetézni már csak úgy lehetne, ha újranyitnátok a Higuain vagy Özil témákat :mrgreen:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 31., szombat 22:24

petiamadridista írta:
hogy most 5 hónap után szét akartok szedni egy véleményem szerint félgőzön futó BBC-t ami jövőre nagyobbat robbanta egy stabil kp-val a seggében mint bármi...
még mindig nem akarom szétszedni a BBC-t.
Tán Bödét akarod hozni?
Akkor minek a nagy Suarez, Falcao mánia? Vagy padra jók? Higuainnal nem ment, de Suarezzel menne vagy Falcaoval. Aguerot nem írom mert az ùgy sem ide jönne, ha lápne... Mind1... Én ehez már hülye vagyok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 22:17

Olvasmány, nektek:
http://www.marca.com/2014/05/31/en/foot ... 22356.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 22:15

hogy most 5 hónap után szét akartok szedni egy véleményem szerint félgőzön futó BBC-t ami jövőre nagyobbat robbanta egy stabil kp-val a seggében mint bármi...
még mindig nem akarom szétszedni a BBC-t.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 31., szombat 22:13

Erős tùlzás, hogy mások is így látják... Egy valakit láttam rajtad kívül, akivel elég sok bennetek a hasonlóság. Ő is elküldta volna Carlót még októberben. Jól is jártunk volna, mint ahogyan azzal is, hogy most 5 hónap után szét akartok szedni egy véleményem szerint félgőzön futó BBC-t ami jövőre nagyobbat robbanta egy stabil kp-val a seggében mint bármi...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég