Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 26., vasárnap 18:32

pavel írta:Nem tudom ki mit gondol Neymarról, de ez így többszörös veszteség. Főleg presztízs oldalról...félek a jövőtől... :/
Én megvárnám az átigazolási szezont az idegeskedéssel. Még jobban is kijöhetünk mint katalán barátaink. Bár sajnos félő, hogy sok lesz ez így egy nyári átigazolásra. Elvileg Carvajal,1 csatár, 1 szélső és legalább 2 kp kellene, hogy ne legyenek nagyok az aggodalmaink.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 26., vasárnap 18:24

Nem tudom ki mit gondol Neymarról, de ez így többszörös veszteség. Főleg presztízs oldalról...félek a jövőtől... :/
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 26., vasárnap 18:19

Jól van közbe leesett. :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 26., vasárnap 18:12

Casso írta:
szabazs írta:Bale szerintem is megérne egy nagyobb összeget, elég fiatal és borzasztó tehetséges. Ezt bizonyította már a Batman mozikban is, A harcosért pedig teljesen jogos volt az Oscar, bár én igazán A tökéletes trükkben kedveltem meg.
Mivan? :lol:
a színész Bale-re gondolt :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 26., vasárnap 18:07

szabazs írta:Bale szerintem is megérne egy nagyobb összeget, elég fiatal és borzasztó tehetséges. Ezt bizonyította már a Batman mozikban is, A harcosért pedig teljesen jogos volt az Oscar, bár én igazán A tökéletes trükkben kedveltem meg.
Mivan? :lol:

szabazs
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:01
Kedvenc játékosaid: Raúl, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szabazs » 2013. május 26., vasárnap 18:05

Bale szerintem is megérne egy nagyobb összeget, elég fiatal és borzasztó tehetséges. Ezt bizonyította már a Batman mozikban is, A harcosért pedig teljesen jogos volt az Oscar, bár én igazán A tökéletes trükkben kedveltem meg.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 26., vasárnap 18:04

Semmit nem tudnak csinálni ,csak nem akarjuk a kivásárlási árát kifizetni. Jó lenne normális áron megszerezni , ha jön ,nem 60+ millókért ...
Ha jól értesültem,a spurs 170ezer fontot kínálgat neki egy hétre.Ezt szponzorok által óhajtják neki kifizitni....na mos mi ennyit biztos nem tudnánk neki csengetni,bármekkora klub vagyunk...ami miatt sztm még ingadozik,az az,hogy a spurs ujfent nem jutott be a BL-be.Ha valamiért otthagyja őket,az az lesz.

Ilkay Gündogan meg,nem rossz opció a kp-re,az hogy mennyire "átlagos"játékos,én nem tudom,de a dortmundba mindenesetre nagyon jól teszi a dolgát.
A kérdés az,hogyha kivennék abból a rendszerből,akkor hogy muzsikálna.Másfelől meg,nem nagyon maradt nagyon más,ez a helyzet.Vagy ő,vagy Kondogbia... :mrgreen:
Már persze ha a német-török jönne,vagy egyáltalán a Real Madridnál tervbe van.... :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. május 26., vasárnap 18:07-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 26., vasárnap 17:38

schranzer írta:Nemkell itt szomorkodni Neymar miatt. Persze szivesen lattak volna itt sokan, enis megneztem volna, mit villant, de olyan jatekos, aki csak zsoldosnak jon, es aki inkabb a Barcaban akar jatszani, nemis kell ide. Lehet Perez is rajott erre, es azert nemment el csillagászati árakig, mert mondjuk CRnel teljesen biztosra ment, kiadta a 90 millio eurot. Ha annyira akarja Neymart, akkor itt is bedob egy ilyen ajánlatot, nemtette, elment egy bizonyos pontig, majd monta, eleg. De ez igy van rendjén. Ha Neymar nemakar itt jatszani, felesleges ide olyan jatekos.
Ronaldot nem Perez igazolta :roll:
sentry írta:
Géci írta:

Egyet szögezzünk le. Ha valaki dobbantani akar a klubtól akkor jobban jár a klub ha leadja. A másik, hogy ha nem akar jönni a játékos letehetsz 5024325 millárd eurót, akkor sem jön.

Ha Bale jönni akar és mi maximum a kivásárlási árat letesszük az asztalra, akkor a Tottenham vezetői sok mindent nem tudnak csinálni és elengedik. (Ha nem ultra nagy g_cik. )
Semmit nem tudnak csinálni ,csak nem akarjuk a kivásárlási árát kifizetni. Jó lenne normális áron megszerezni , ha jön ,nem 60+ millókért ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 26., vasárnap 17:34

sonic írta:
schranzer írta:Nemkell itt szomorkodni Neymar miatt. Persze szivesen lattak volna itt sokan, enis megneztem volna, mit villant, de olyan jatekos, aki csak zsoldosnak jon, es aki inkabb a Barcaban akar jatszani, nemis kell ide. Lehet Perez is rajott erre, es azert nemment el csillagászati árakig, mert mondjuk CRnel teljesen biztosra ment, kiadta a 90 millio eurot. Ha annyira akarja Neymart, akkor itt is bedob egy ilyen ajánlatot, nemtette, elment egy bizonyos pontig, majd monta, eleg. De ez igy van rendjén. Ha Neymar nemakar itt jatszani, felesleges ide olyan jatekos.
A klubbal meg a jatekossal kulon kell megegyezni. Ajanlhatott volna Perez 600 milliard eurot is, attol meg a jatekossal ugyanugy meg kell egyezni. Egyebkent a Santos elfogadta a Real ajanlatat, de Neymar a Barcaba akart menni. Perez fejre is alhatott volna, akkor se tudja leigazolni.
Nemtudom, én ezzel inkabb magamat nyugtatom, hogy Perez hátha kezd rátérni a normalis útra :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. május 26., vasárnap 17:33

Géci írta: Egyedül Bale igazolás aggaszt, de remélem Zizunak jó a beszélőkéje, mert Spurs nem nagy akarja engedni :kivagyhe:
Nem neked címzem, csak Te hoztad fel.

Egyet szögezzünk le. Ha valaki dobbantani akar a klubtól akkor jobban jár a klub ha leadja. A másik, hogy ha nem akar jönni a játékos letehetsz 5024325 millárd eurót, akkor sem jön.

Ha Bale jönni akar és mi maximum a kivásárlási árat letesszük az asztalra, akkor a Tottenham vezetői sok mindent nem tudnak csinálni és elengedik. (Ha nem ultra nagy g_cik. )

Bale-t kell először meggyőzni, aztán a két klub úgyis megegyezik. Tavalyi Modric-os dolog miatt aggódon egyedül....mert ez is elhúzódhat a végtelenségig.

Azért az, hogy egy Zidane megy tárgyalni vagy egy "nevesincs" ember egyedül.... nem mindegy. Tuti, hogy ha megyünk tárgyalni akkor visszük Zidane-t.

Jó lenne ha CR is dobna egy sms-t a walesi fiúkának, hogy "gyere öcsi, együtt lesz_patjuk a világot". Másnap már alá is írna. :lol:

De a középpályára venni kell arcot,legalább 2őt. De 3214321x leírták már nálam 324131x hozzáértőbb emberek is.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 26., vasárnap 17:24

schranzer írta:Nemkell itt szomorkodni Neymar miatt. Persze szivesen lattak volna itt sokan, enis megneztem volna, mit villant, de olyan jatekos, aki csak zsoldosnak jon, es aki inkabb a Barcaban akar jatszani, nemis kell ide. Lehet Perez is rajott erre, es azert nemment el csillagászati árakig, mert mondjuk CRnel teljesen biztosra ment, kiadta a 90 millio eurot. Ha annyira akarja Neymart, akkor itt is bedob egy ilyen ajánlatot, nemtette, elment egy bizonyos pontig, majd monta, eleg. De ez igy van rendjén. Ha Neymar nemakar itt jatszani, felesleges ide olyan jatekos.
A klubbal meg a jatekossal kulon kell megegyezni. Ajanlhatott volna Perez 600 milliard eurot is, attol meg a jatekossal ugyanugy meg kell egyezni. Egyebkent a Santos elfogadta a Real ajanlatat, de Neymar a Barcaba akart menni. Perez fejre is alhatott volna, akkor se tudja leigazolni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 26., vasárnap 17:14

Nemkell itt szomorkodni Neymar miatt. Persze szivesen lattak volna itt sokan, enis megneztem volna, mit villant, de olyan jatekos, aki csak zsoldosnak jon, es aki inkabb a Barcaban akar jatszani, nemis kell ide. Lehet Perez is rajott erre, es azert nemment el csillagászati árakig, mert mondjuk CRnel teljesen biztosra ment, kiadta a 90 millio eurot. Ha annyira akarja Neymart, akkor itt is bedob egy ilyen ajánlatot, nemtette, elment egy bizonyos pontig, majd monta, eleg. De ez igy van rendjén. Ha Neymar nemakar itt jatszani, felesleges ide olyan jatekos.

Most már csak annyi az annyi, hogy eloszor is jelentsék már be Ancelottit, es azután johetnek a hírek, találgatások. Mert eddig ezek csak találgatások. Amint kijelentik hivatalosan Ancelottit, szerintem vele egyetemben fognak érkezni lassacskán a hivatalos igazolasok is. A háttérben azért mar mehetnek az egyeztetések, de amig nicsn itt az uj edzo, addig ezek csak találgatások. Amikor mar itt lesz, gondolom nyilatkozni is fognak, hogyan kepzelik el a jovo projektjét.

Amúgy tegnap olvastam itt valamit, hogy holnap Perez hivatalosan fog beszamolot tartani a jovo projektjerol. Errol valami bovebb info?

A piros a moderálás színe. Kérlek ne használd a továbbiakban.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 26., vasárnap 17:08

Ti amúgy honnan tudjátok, hogy Ancelotti kiket akar idehozni? Meg egyáltalán miért kezelitek kész tényként, hogy ő lesz az edzőnk? Legyetek már türelmesebbek, nem kell így besózni a seggeteket.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 26., vasárnap 17:03

Én azért nyugodt vagyok most, hogy Zizu-Perez meg valószinű Ancelotti intézi már az igazolásokat és nem Mou :hmmm: ...
Egyedül Bale igazolás aggaszt, de remélem Zizunak jó a beszélőkéje, mert Spurs nem nagy akarja engedni :kivagyhe:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 26., vasárnap 16:47

ateeemadrid írta:Hosszú évekre meglehetne oldani
Ha annyi gyemantfelkrajcarom lenne mint ahanyszor lattam ezt itt leirva.... :roll:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 26., vasárnap 15:47

casemiro meg vicc 6 milláért.
Elvileg a Madrid újratárgyalná ezt az előzetesen lekötött 6 millás árat, mert így utólag a vezetők is sokallják! De amúgy ja ...! :lol: :mrgreen: :lol:
Meg olvastam 1 olyat, hogy a Chelsea meg a MU. verseng Modricért
Jelen helyzetünket tekintve akarni akarhatnak, csak ........ :-* ; így is nagyon soványak vagyunk ott, így kizárt, hogy a Carlo-Zidane vezette új szakvezetés lemondana a horvátról!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 26., vasárnap 15:37

Egy tök átlagos jó futballista. Semmi extra. Én nem látom ezt, hogy ő akár Xabi, akár Khedira, akár Modric párjaként rendbe teszi a kp-nkat. Padra elhoznám, mert nem rossz futballista, de nekünk jobb játékos kell a kezdőbe.
Szvsz magasan a legjobb opció jelenleg, gyors, technikás, 2lábas, nagy munkabírású, és a döntőben + ellenünk is látszott, hogy mentálisan is eléggé rendben van a srác. Hosszú évekre meglehetne oldani a középpályánk kreatívabb részét egy Modric - Gündogan duóval, persze mögéjük még kéne valaki.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 26., vasárnap 15:25

Egy tök átlagos jó futballista. Semmi extra. Én nem látom ezt, hogy ő akár Xabi, akár Khedira, akár Modric párjaként rendbe teszi a kp-nkat. Padra elhoznám, mert nem rossz futballista, de nekünk jobb játékos kell a kezdőbe.

ez az állandó fikázás..nem véletlen tartunk itt. "nekünk" mindenki szar bzki. :lol:

itt az ideje "szar" játékosokat venni,a kurvajók eddig nem jöttek be.

iker,carvajal,ramos,varane,marcelo,illarramendi,gündögan\xabi,modric,isco\jesé,ronaldo,benzema

munkásmadrid lenne,de talán végre megérné a szemétben is túrkálni,nem mindig a konstans médiabohócot hajkurászni.

casemiro meg vicc 6 milláért.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 26., vasárnap 15:19

Hulk papával mi a helyzet? Tudtommal eléggé rühellik őt az orosz fenegyerekek, és nem érzi magát a legjobban. Nála mennyi esélye lehetne Perez apónak?
Az általam olvasott hírek szerint a Zenitnél már mindenki kibékült mindenkivel. Gondolom a reklamáló oroszok megkapták a fizetésemelést

Ez alapján nem lenne valami könnyű őt elhozni. Szerintem még Balenél is drágább lenne. Az oroszok is egy rakást pénzt fizettek érte és annál biztosan csak drágábban adnák

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 26., vasárnap 15:18

Matt009 írta: Pánik igazolás. Kell egy negyedik ember a kp-ra. Ennyi. Verratti off, Vidal off, Pogba off... Gündogan meg Kondogbia az utóbbi időben hírben sem szerepeltek. Best summer so far... :vivo:
Nem szeretnélek megbántani, de az hülyeség. Május 26.-án pánikigazolásról beszélni több mint vicces.
Egyszerűen opciós jogunk van rá, ami június vagy július 1.-én biztosan lejár, így lépnünk kell, ha szeretnénk. Ennyi az egész.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég