Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 10., szerda 19:44

Wertz írta: Amúgy én nem lennék szomorú, ha nem jönne. Nem beállós posztra most a legfontosabb igazolni. Ha már újabb klasszis jön, akkor az jobbszélső legyen
Amíg Sulic tartja magát, addig szerintem sem létkérdés, főleg ha Oneto belelendülne.

Jobbszélső nem hinném, Ortega kedveli a mostaniakat, két más típusú játékos, egy-egy jó félévvel a hátuk mögött. Prodanovic elvileg a miénk, de nem hinném hogy látjuk Veszprém mezben. Szerintem amúgy még egy évet marad a két Iváncsik, aztán mennek. Majd helyettük két szláv jöhet. (Horvat, Marguc...)
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 18:57

ziro4vr írta:Aguinagaldét az összes nagy német csapat, a PSG és a Barca is hívja, nem valószínű hogy idejönne. Meg 3 beálló is van már, persze bármikor elcserélném pl Onetora, de sztem barca lesz ebből, akik piszok erősek így is.
Külföldi fórumokon Barcelonát vagy Veszprémet írnak

Amúgy én nem lennék szomorú, ha nem jönne. Nem beállós posztra most a legfontosabb igazolni. Ha már újabb klasszis jön, akkor az jobbszélső legyen

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 10., szerda 18:22

bzsk írta:Azonnali hatállyal megszűnt az Atletico Madrid kézilabdacsapata, így mindenki szabadon igazolható...

Vajon Aguinagaldét mikor jelentik be Veszprémben? :D
Remélem az MKB és a Pick is tud igazolni onnan.
Aguinagaldét az összes nagy német csapat, a PSG és a Barca is hívja, nem valószínű hogy idejönne. Meg 3 beálló is van már, persze bármikor elcserélném pl Onetora, de sztem barca lesz ebből, akik piszok erősek így is.

Szeged elhozhat pár gyengébb nevet, de főként a külföldi riválisok fognak erősödni, ami nem feltétlen jó. Akikre kíváncsi vagyok az Dusebajev, illetve a fia aki igen nagy tehetség, velük nem tudom mi lesz.
Nem illik.

Avatar
bzsk
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 21:22
Kedvenc játékosaid: CR7, Varane, Guti, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, MKB Veszprém
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bzsk » 2013. július 8., hétfő 16:43

Azonnali hatállyal megszűnt az Atletico Madrid kézilabdacsapata, így mindenki szabadon igazolható...

Vajon Aguinagaldét mikor jelentik be Veszprémben? :D
Remélem az MKB és a Pick is tud igazolni onnan.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 30., vasárnap 22:42

Nah megvan Christian Zeitz is :agree: Nem volt valami szimpatikus arc ellenfélként, de saját játékosként szeretni fogják. Pont egy ilyen ember kelettl Lacika mögé. Elvileg csak jövőre érkezne, de megoldja a vezetőség, Lacinál is megoldották, hogy rögtön jöhessen. Laluska így mehet. Még 2 igazolás várható, az egyik Mikler lehet, aki a Psg által valszeg kivásárolt Alilovicot pótolhatja. Minőségi csere, finoman szólva. A másik lehetséges érkező talány, vagy egy jobb szélső, vagy egy beálló.

Jövőre szinte kötelező a ff4, kb 2-3 csapat jöhet a 8 között, akik ellen necces lenne, de a világ talán 3. legerősebb kerete áll össze idén Veszprémben.
Nem illik.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 18., kedd 10:22

Okos. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2013. június 15., szombat 20:45

Kár,hogy ennyire tartalékosan léptük pályára az EB-selejtező utolsó meccsén...
Igaz,hogy tét nélküli volt,de pont a SZLOVÁKOK ellen...Persze ki is kaptunk.
Igaz,hogy csak 1 góllal,de nincs jelentősége.
A portugál bírók finoman fogalmazva sem fújtak jól!!! :-@
(pl.az utolsó másodpercben belül védekezésért csak időn túli szabaddobást kaptunk!!!)
Szóval,kár érte..... :(

"Szlovákok sírtak örömükben. Számukra az EB nem fontos, sokkalta fontosabb az államilag utált magyarok legyőzése Magyarországon. Erről fognak beszélni 100 évig"

-ezt csak idéztem valakitől-
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 13., csütörtök 16:42

Remy írta:Ruesga két évre aláírt a Veszprémhez - hivatalos

Azoktól kérdezném, akik folyamatosan követik a kézit:
- Ruesgával mennyire erősödik a Veszprém?
A tavaszi Császárnál mindenképp jobb -kímélte magát, nehogy megsérüljön a PSG-be kerülés előtt, illetve egyéb gondok- az igazival kb egy szinten van. Így most van két más típusú, klasszis irányítónk, akik viszont sérülékenyek. Ha még igazak a pletyik és tényleg jön Christian Zeitz Laci mögé, akkor jövőre FF4.
Nem illik.

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2013. június 9., vasárnap 16:07

Ferencváros írta:Aguirrezabalaga személyében Csurgóra is világklasszis érkezik


Szerintem te a tesójára, Mikelre gondolsz, hozzánk Alberto jön Szlovéniából. :-) De ettől függetlenül erősítés lesz Miss Zoli után, mert a szalagszakadás után meg sem tudta közelíteni az első éves teljesítményét.

Ha már itt tartunk. :D Jön Pukhouski irányítóba, aki egyelőre elég ígéretesnek tűnik, bár őszintén szólva én Vadkerti helyett inkább Simont tartottam volna meg. A Szeged elleni gólja, kettős emberhátrányban, hatalmas volt. Főleg a helyszínen. Felrobbant a csarnok. a gól 0:39-től :coffee: :mrgreen: Gazdag valszeg felejtős a balszélre, de ott van Kovacsics Peti, aki elé nem kell komolyabb konkurencia Nagy Máté mellett. Pordán támadásban jó cseréje lesz Szöllősinek, míg talán Lele személyében lesz egy komolyabb bal átlövőnk. Az azért elég szégyen, hogy átlövésből az elmúlt 4 évben csak Oláhtól lehetett várni gólokat. Igaz most a végén Grebi is tűrhetően játszott. Még jön majd egy csere jobblövő Oláh mögé, aki védekezni is tud. Ideje lenne már, hogy egy értelmes megoldást találjanak erre a posztra, mert anno kényszermegoldásképp Dömös játszott Oláh mögött, aki helyett én is játszhattam volna támadásban, és utána Kos és Kedzo is kb. ugyanezt a szintet produkálta. :ike: Voltak pletykák Laluskáról, akit balfasznak tartok, de ide ő azért még így is hatalmas erősítés lenne. :-)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 9., vasárnap 15:29

Ruesga két évre aláírt a Veszprémhez - hivatalos

Azoktól kérdezném, akik folyamatosan követik a kézit:
- Ruesgával mennyire erősödik a Veszprém?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. június 2., vasárnap 20:17

Ferencváros írta:Illetve ha Bitte nem hoz egy világklasszis formát
de hozott. :coffee:

te jó ég mekkora meccs volt. Faterral mondtuk a 15.percbe, hogy ez nagyon ikszesz meccs, de nem hittem volna, hogy az lesz. Hatalmas volt. Amit Lindberg, Bitte, Vori, Kraus művelt, az hihetetlen. Tényleg a szív diadala volt.

Minden elismerés a Hamburgé, nagyon szimpatikus csapat. Örülök, hogy nem csak a Barca-Kiel-Atletico hármas tud BL-t nyerni.

Jövőre viszont jön a Veszprém, jön a PSG, jön a Berlin, és ezek a csapatok még mindig maradnak, habár a Kiel gyengül. Hatalmas harc lesz. :-)

Avatar
Maci
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. május 11., szombat 13:54
Kedvenc játékosaid: casillas*cr7*ramos
Kedvenc csapatod: *real madrid*
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Maci » 2013. június 2., vasárnap 19:47

valaki nézi a BL döntőt? X után most jön a hosszabbítás, nagyon jó, kiélezett, harcos meccs !

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. június 2., vasárnap 17:19

Sosem voltam kárörvendő,de nem bánom hogy a Kiel így elbukott. Eddig sem kellett volna nekik eljutni.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. június 2., vasárnap 11:13

Fú de várom az FF döntőt.

Tegnap voltak az elődöntők, a Barca könnyedén lépett át a Kielcén, második félidőre elfáradtak a lengyelek, Rutenka vitte hátán a csapatot. Sterbik jól védett, kíváncsi vagyok, hogy ma Ő vagy Saric fog-e védeni.
A másik ágon egy izgalmasabb, mégis Kiel továbbjutást vártak. Én is elég simára vártam, hisz mégis csak a sportág leggazdagabb klubbja, teletűzdelve Iliccel, Vujinnal, Narcissal, Omeyerrel, Sprengerrel, Sigurdsonnal. Na de a Hamburg sem kicsi. Pascal Hens megállíthatatlan volt, Duvnjak mérkőzés legjobbja, és Lindberg sem volt gyenge. Ugyanakkor Vori is hozta a szokásos jó formáját. Úgy érzem a kapusokon dőlt el a meccs, hiszen 39 illetve 33 gólt kapni, eléggé szégyen. Mondjuk a Kielnek majdnem 40et lőni..nem semmi.
A harmadik helyért egyértelmű Kiel győzelmet várok.
A döntő nálam hatalmas kérdőjel-hazaiba húzom :mrgreen: - a Barca nem mutatott nagy teljesítményt, de nem is adtak ki mindent, viszont kérdés, hogy mennyire fáradt el a Hamburg. Remélem tudnak a németek regenerálódni, mert nagyon szimpatikus csapat. Illetve ha Bitte nem hoz egy világklasszis formát, akkor elől nagyon erősnek kell lenniük, hogy ne legyen esetleg egy kisebb zakó belőle. :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 28., kedd 19:55

Ferencváros írta: Aguirrezabalaga személyében Csurgóra is világklasszis érkezik
szulo otthonom :sziv:
egy 6000 ezer fos kis varosban ilyen nevek ropkodnek, nem kis dolog. Mondjuk koszonhetoen a helyi "Abramovicsnak". Kar, h fociban nem gondolkodik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 28., kedd 19:45

Na csak írnom kellett. Valószínűleg a világbajnok irányító Carlos Ruesga fogja pótolni Császárt. az Ademartól jött, két évre ír alá.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 28., kedd 14:57

Hihetetlen, hogy mostantól csak egy magyar csapat indulhat a BL-be...de ahogy elnézem, a Szeged is arra hajaz.
Parrondo, Mindegia és Vranjes után Ilyés Feci is hazatér.
Aguirrezabalaga személyében Csurgóra is világklasszis érkezik, míg a Veszprém tovább erősít, ugyanis-én még csak most tudtam meg- a Szeged jobbszélsője Prodanovic is náluk folytatja, Ilicsel együtt. Nagyon durva harc lesz itt az első helyért, azért a világbajnok spanyol edzővel
Mikler-Vadkerti-Ilyés-Mindegia/Larholm-Ancsin-Parrondo-Zubai/Vranjes
Alilovic-Ugalde-Ilic-Chema-Nagy-Prodanovics-Oneto

Simán elmehetne mindkét csapat a Final Fourig.

Jaj most hétvégén egyébként FF. Gondolom csak a bzi Digi adja, tehát muszáj lesz valahol befogni :vivo:

Egyébként innen a Kiel simán megnyeri :coffee:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 28., kedd 11:16

Köszi lányok, a továbbiakban is sok sikert! :zoldsalas:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: realfan » 2013. május 26., vasárnap 21:34

VanillaSky írta:Megvan az az MK bronz a kicsiknek! :zoldsalas:

Tóth Gabi, Nadine és Szimó remekül játszott! Shatzl hiányozni fog jövőre. Planétának meg helyet kell találni a jövőben a nagy csapatban, mert az értéket vinni akarják majd.
Sziminek mindenképp nagyon komolyan is veszi a kézit :-) van szerencsém ismerni,egy suliba járunk/jártunk,haverom osztálytársa :D

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 26., vasárnap 21:30

Megvan az az MK bronz a kicsiknek! :zoldsalas:

Tóth Gabi, Nadine és Szimó remekül játszott! Shatzl hiányozni fog jövőre. Planétának meg helyet kell találni a jövőben a nagy csapatban, mert az értéket vinni akarják majd.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég