Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 26., vasárnap 16:47

Fenomen írta:Nem számoltam ki géppel a 45%-ot, hogy az 23 millió, oda is írtam, hogy körülbelül. De gondolom a maradék 45%-ot is ki kell perkálni nem?

De, hogy ne legyen vita, egyezzünk meg abban, hogy 28-ba került. :coffee:
jo mondjuk abbol h a santosnak 28 millio lett kifizetve, nem lehet tudni h a többi mennyit kapott. lehet aranyosan sokkal kevesebbet, de az is lehet sokkal többet. szóval ez is egy nagy találgatás, semmi több.

amugy ha a 2 barátságos mecccset okosan csinálják, és nem a 15 ezres santos stadionba viszik, hanem mondjuk ha tartomanyon belul maradnak is a sao paolo stadionjába, nézel egy átlagáras, mondjuk 60 euros belépőt (gondolom ott olcsobbak a jegyek mint europaban) az azért + 7-8-9 millio bevétel is lehet.

az, meg hogy mennyiért jött a kutyát nem érdekli. a szurkolot az érdekli h teljesitsen, a többire nagy ívben szarik. gondolom te sem vágsz eret magadom ha bale nem 40ért hanem hanem 60-ért jön és jövőre lő 30 gólt. csődbe menni egyik klub sem fog, innentől kezdve aggodjon az a pár ember aki a klub pénzügyeiért felelős.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 26., vasárnap 16:42

accel írta:már megy a szokásos parasztvakítás :mrgreen:
Már vártam ezeket.. :lol:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 26., vasárnap 16:39

már megy a szokásos parasztvakítás :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 16:29

de r24, Te ugyis naprakész van mindenől, leirhatnád honnan a rákból jön ki pontosan ez az 54 millio..
A Marca azt írja:
30 millió Santos
5 millió egyéb, ami a két barátságos meccset is magába foglalja
9 millió az ügynöknek, (Andre Curi, Marquinhos Malachi, Wagner Ribeiro)
10 millió, amit korábban kifizetett a Barcelona

A Punto Pelota 28 milliót ír a klubnak, és 12 egyebet, valamint a korábban kifizetett 10 milliót.

A klub egy értesülést sem erősített meg, és nem is cáfolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 26., vasárnap 16:27

Semmi bizonyíték nincs arról,hogy a Barca fizetett volna Neymar apucinak.
Egy új jacht; a Barca könyvelésében (amit nyilvánosságra hoztak) egy meg nem nevezett "jövőbeli" befektetésként elkülönített tétel és persze Neymar is csak Rosell két szép szeméért gondolta meg magát egyik pillanatról a másikra, felrúgva a megállapodást a Real Madriddal! De mind1 is; a lényegen semmit nem változtat, szépen le kell sz@rni és innentől kezdve csak és kizárólag magunkkal foglalkozni!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 26., vasárnap 16:25

Nem számoltam ki géppel a 45%-ot, hogy az 23 millió, oda is írtam, hogy körülbelül. De gondolom a maradék 45%-ot is ki kell perkálni nem?

De, hogy ne legyen vita, egyezzünk meg abban, hogy 28-ba került. :coffee:

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 26., vasárnap 16:21

Fenomen írta:Mennyibe is került a Neymar transzfer?
Ugye a játékjogának 55%-a ért 28 milliót, a maradék 45% ér kb. 23-at. Ez eddig olyan 51 millió, plusz jön még a kenőpénz (olyan 10-15 millió), meg két barátságos meccs, aminek a bevétele a Santos-é. Ez lehet olyan 3 millió euró.

Kb. akkor 70 millió euró körül fizettek a katalánok ilyen-olyan okokból.

Most meg Rossel is kifizet olyan 22 milkát a bajnokságért.

Még nincs június, de már költöttek 90 millió körül.
milyen kenőpénz? van erről bármi hivatalos? vagy ez csak a Ti fantazmagóriátok, hogy bizonygassátok mennyire nem érte meg? az meg hogy maradaék 45% 23 millió, én sehol semmi hivatalosat nem olvastam, bár ez biztos az én tudatlanságom h nem beszélek portugálul meg spanyolul és nem olvastam végig az összes létező online hírportált...

a 22 millio meg nem tudom hogy jön az igazolásokhoz, gondolom az már év elején, vagy féltávnál be volt kalklulálva, mikor nagy valószinuseggel sejtetni lehetett h a bajnokok leszünk.

de r24, Te ugyis naprakész van mindenől, leirhatnád honnan a rákból jön ki pontosan ez az 54 millio..
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 16:20

A Marca szerint Neymar a második legdrágább igazolása a katalánoknak:
1. Ibrahimovic (Inter, temporada 09-10): 87 millones -46 + cesión de Hleb + Eto'o-
2. Neymar (Santos, 13-14): 54 millones
3. Villa (Valencia, 10-11): 40 millones
4. Dani Alves (Sevilla, 08-09): 36 millones
5. Cesc (Arsenal, 11-12): 34 millones
6. Overmars (Arsenal, 00-01): 30 millones
7. Alexis (Udinese, 11-12): 26 millones
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. május 26., vasárnap 16:13

Fenomen írta:Mennyibe is került a Neymar transzfer?
Ugye a játékjogának 55%-a ért 28 milliót, a maradék 45% ér kb. 23-at. Ez eddig olyan 51 millió, plusz jön még a kenőpénz (olyan 10-15 millió), meg két barátságos meccs, aminek a bevétele a Santos-é. Ez lehet olyan 3 millió euró.

Kb. akkor 70 millió euró körül fizettek a katalánok ilyen-olyan okokból.

Most meg Rossel is kifizet olyan 22 milkát a bajnokságért.

Még nincs június, de már költöttek 90 millió körül.
Kb. 50-55 lehet a teljes ára.Ezt a kenőpénz dolgot meg szerintem felejtsétek el...Semmi bizonyíték nincs arról,hogy a Barca fizetett volna Neymar apucinak.A 2 barátságos meccs árát pedig nem a Barca fizeti szóval nem is a csapat pénzéből megy le.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 26., vasárnap 15:56

Mennyibe is került a Neymar transzfer?
Ugye a játékjogának 55%-a ért 28 milliót, a maradék 45% ér kb. 23-at. Ez eddig olyan 51 millió, plusz jön még a kenőpénz (olyan 10-15 millió), meg két barátságos meccs, aminek a bevétele a Santos-é. Ez lehet olyan 3 millió euró.

Kb. akkor 70 millió euró körül fizettek a katalánok ilyen-olyan okokból.

Most meg Rossel is kifizet olyan 22 milkát a bajnokságért.

Még nincs június, de már költöttek 90 millió körül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 15:56

így azért nem jön olyan gyorsan vissza az ára, mint nálunk a nagy költségű igazolásoknál.
Majd fekete fehérben sem másolnak, nem para. :Đ

Amúgy nálunk sem a reklámbevételek feléből jön vissza egy-egy "galaktikus" igazolás ára. Az az 50% arra jó, hogy a fizetése nagy részét kitermelje magának.

Neymar mezét meg vinni fogják, mint a cukrot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 26., vasárnap 15:52

PEEtör írta:100%.
meglepő.
így azért nem jön olyan gyorsan vissza az ára, mint nálunk a nagy költségű igazolásoknál.

mindegy, én amúgy sajnálom hogy nem ide jött.
se hazard, se lucas, se neymar. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 15:42

A Barca játékosok 20 milliót kapnak a bajnoki címért, de Rosell ezt megfejeli 1 millióval, ha elérik a 100 pontot. Kicsit frusztrált az emberünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 26., vasárnap 15:35

igy mondhatni a pénzt választotta. :lol:


nincs is ezzel baj.nem lehet mindenkinek a real a kedvenc csapata.
kicsit vicces amúgy,hogy mindenki utálja mostmár..1-2 ember elég méretes segget csinál a szájából..de ez megszokott már itt.

tényleg 50-50 h bejön-e vagy sem.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 26., vasárnap 15:32

100%.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 26., vasárnap 15:14

most végül neymar hány százalékát kapja a reklámbevételeknek?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 26., vasárnap 14:22

Tipikus buta madridista felfogás......mindig ez megy, amikor igazol valakit a barca akkor itt felvágják az ereiket,de szerintem főleg a butuska kisgyerekek.
Ment a sipítozás, ez igaz. Csak nem mindegy, hogy miért. Fabregas esetében nem az volt a baj, hogy a Barca erősödni fog vele, mert az a csapat akkor a csúcson volt, és mivel minden posztra (ahol Cesc játszani képes) volt jobb/ugyanolyan jó emberük, ezért nem erősödtek lényegesen. Ami Fabregasnál az igazi gond volt az az, hogy Fabregas pont azokon a posztokon jó, amiből nálunk hiány van. Mi komolyan erősödtünk volna, ha Fabregas hozzánk jön, és összességében ő is jobban járt volna: alapkezdő; rohanósabb, direktebb futball, karmesteri pálca az ő kezében lett volna...
Most is sokaknak az a baja, hogy kell szélső, és Neymar elfért volna a keretben.
Az egyik írásodba nagyon jól megfogalmaztad, hogy egy szuper tehetség nem jelent semmit, lásd Alexis. A másikban meg kiindulsz abból, hogy Varane-nak volt pár jó meccse tavasszal.
Könnyebb védőként jól teljesíteni egy világklasszis támadó ellen, mint fordítva. Alexist nem láttuk a spanyol bajnokságban, nem láttuk ilyen magas szinten focizni, azonban Varane már 2 éve ilyen magas szinten játszik, és a jelenlegi legjobbat vette le többször is a pályáról.
nekem egy bizonyos szuperkupa meccs jutott eszembe. marcelot úgy szopatta, h már nekem fájt...
Marcelot szopatták már jó páran. Példának okáért ilyen Navasok is. Marcelo magasabban helyezkedik, mint a védelmi vonalunk, sokkal nehezebb szerepkört ölt be, mint egy mezei bhv, sokszor nem ér vissza, többet fut fel-le, a meccs végén meg a frissen bejövő vagy a védekezésben nem elfáradt szélső támadó már fizikai előnyben van...
Nem az dönti el egy Barca játékos minőségét, hogy Marcelot képes szopatni-e vagy sem. Hanem az, hogy a meccsen lerakott teljesítményének köszönhetően nyer-e a Barca.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 26., vasárnap 14:21

A szememben Neymar soká lesz Ronaldinho aki szerintem oda vissza megnyalatná még a tarajost mint cselekben mint lövőtechnikában...
Ronaldinho-hoz hasonlítani cselezésben vkit jelenleg felesleg. Utánozhatatlan volt. :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 26., vasárnap 14:11

fringsquad írta:
R.M.C.F írta:Amikor vitték alexist akkor itt fejreálltak, és könyörögtek az eutanázián jópáran, mert alexis majd bogót köt a védőink lábára.......láttuk.
nekem egy bizonyos szuperkupa meccs jutott eszembe. marcelot úgy szopatta, h már nekem fájt...

Khedira is szerzett már gólt nálunk........

nekem is eszembe jut egy meccs,a mikor alexis lőtte nekünk a barca gólját, azt sem tudta szerencsétlen hogy lett gól.....de be tudott menni a malac kur**a eget.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 26., vasárnap 14:02

alexis jó vagy rossz idénye a helyzetkihasználásán múlott.

mezőnyben jó volt, melózott, amit egy szélsőnek itt a szélsőhátvédek támadó felfogása miatt kell, helyzetbe is jól került, egyszerűen nem tudta berúgni a ziccereinek a negyedét sem.
tudom, hogy egy messi jellegű gólgép mellett nem igazán lehet termelni, de kacagva lehetett volna vagy 25 gólos szezonja, és mellé még az asszisztok, akkor meg senki nem beszélt volna arról, hogy alexis így meg úgy.
és ehhez kis túlzással csak az olyan zinyóit kellett volna nagy arányban berúgdossa, mint a már korábban linkelt benny hill-es videóban példaként bevágottak.

egyébként biztosították arról, hogy marad, így jövőre szvsz neymar-messi-alexis lesz az alap.
(vagy 3 éve írja ezt amúgy hehe, és a végén tényleg összejön)

A szememben Neymar soká lesz Ronaldinho aki szerintem oda vissza megnyalatná még a tarajost mint cselekben mint lövőtechnikában...
érdekesség, hogy azt hiszem, dinho is 21 évesen jött európába, mint most neymar, és 22 évesen már vébét nyert, jövőre ott a lehetőség otthon a braziloknak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég