Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 5., csütörtök 21:50

Én úgy vagyok vele, ha alapember nem távozik tőlünk, akkor ezt a csapatot nem tudjuk elbaszni. Igazából jöhet akárki. Eddig jó nevek merültek fel. Suarez, Vela, Vidal, Pogba...

Én most egyáltalán nem parázok ettől a nyártól.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 5., csütörtök 21:45

ezt nem tudtam, sorry :)
Ne viccelj, Karimnál ilyenkor a Marca a mérvadó :Đ :Đ

Közben Mourinho: "Figyelemmel kísérem Fabregas helyzetét, mert tudom, hogy alig várja, hogy elhagyja Barcelonát és motivált, hogy visszatérjen Angliába. Ha alá is írt valahova, akár a Chelseahez, akár máshova, az nem ma és nem holnap, de nem is a VB előtt fog kiderülni."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 5., csütörtök 21:39

dannen írta:ha már suarez, a marca lehozott egy jó kis cikket róla, hogy a gólgyártás mellett az előkészítésben is kiemelkedik ezért lehetne nagyon jó választás számunkra. itt a cikk angolul akit érdekel, tényleg nem rosszak az assist statjai sem: katt
A gólpasszokkal óvatosan, azt általában felnagyítja a Marca, ahogy Karimnál is tették.

Én elleneztem Suarezt, mert Karimot akarták rá lecserélni, és az nem ért volna meg mondjuk 40-50 millát. De, ha esetleg marad és jön is az uru, akkor ez a négyes megéri a lóvét. Egyrészt azért, hogy még jobban utáljanak minket, hogy még több cikket lehozzanak, de persze elsődleges szempont az, amiket korábban már leírtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 5., csütörtök 20:58

Marci77 írta: De Vidal miért csúcsnéger? :D maximum brazil... :D
(Vagy te Asamoaht akarod? :mrgreen: univerzalis vegulis.. :D )
csúcsnéger style, a csúcsnégerizmus mai top3 megtestesítőjének egyike :mrgreen:
Nem illik.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. június 5., csütörtök 20:56

Realista24 írta:Suarez és Vidal lesz. Az a helyzet, hogy egyre jobban megértem Pérezt és Carlót. Ha nem hoznak előre egy állatot, akkor nem lesz aki feltüzelje őket.
Ez a Tizedik olyan jóllakottságot okozhatott, ami hosszú távon akár káros is lehetne. Mert mi van, ha egy-két évig nem nyernek BL-t, le se szarják, megvan a Tizedik.
Jön egy cserecsatár? Elég lenne? Nem. Eladni Karimot, okos húzás lenne? Nem. Ráalapozni egy szezont? Az sem.

Megveszik Suarezt, aki ki van éhezve a kupákra, ahogy Vidal is szeretne szintet lépni, ezzel pedig megbolygathatják rendesen az állóvizet.

A BBC/S :mrgreen: úgy fogja megerőszakolni Európát, mögöttük egy DM-Vidal-Modric középpályával, és Illarra, Isco, Jesé paddal, hogy könyörögni fognak a vazelinért. A Barca meg egészen a francia bajnokságig fog menekülni.

Aztán most felébredtem, de a koncepciót értem. Már ha igaz. :)
Egyet értek. A középpályára a vidal/pogba duoból kell valaki nem is kell más, majd jövőre körül lehet nézni hogy mi a helyzet, így is lesz egy xabi-modric-dm-isco-pogba/vidal kemény mag +illarra,khedira (ha khedira nem dobbant). Előre meg Suárez "kell", legalább is nem járnánk vele rosszul és úgy néz ki hogy jön, és ha carletto nem akarja eldani benzit akkor ne adja (bár szerintem max. egy évig lehet így bíni utána megy benzema, mivel csak nem a friss igazolást adjuk el)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 5., csütörtök 20:53

A BBC/S :mrgreen: úgy fogja megerőszakolni Európát, mögöttük egy DM-Vidal-Modric középpályával, és Illarra, Isco, Jesé paddal, hogy könyörögni fognak a vazelinért. A Barca meg egészen a francia bajnokságig fog menekülni.
fap-fap-fap.

akkor egy kicsit sem érdekelne hogy a barca kiket vesz meg és milyen mocskos olcsón, nem érdekel mennyi adót nem fizetnek be utánuk. az a fent írt Real kicsit tudna oktatni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 5., csütörtök 20:53

ziro4vr írta:Szerintem Kroos teljesen más, mint Schweini. Vagy ha nem is teljesen más, de a spanyolosított, lassított, körülményesebb változata. Továbbra is tartom, hogy csak az egyik csúcsnéger kell a juvéból. Aztán jövőre Xabi/Illarra sorsa megpecsételődik ilyen-olyan okokból, Kroos ha nem hosszabbít, akkor meg lehet fontolni a dolgot, de idén csak 1 embert hoznék a kp-ra.
Egyetertek nagyjabol,bar en 2 uj arcot is hoznek akar. Kroos nem Schweini 2. Masok szerintem,ez szemmel lathato.


De Vidal miért csúcsnéger? :D maximum brazil... :D
(Vagy te Asamoaht akarod? :mrgreen: univerzalis vegulis.. :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 5., csütörtök 20:50

ziro4vr írta:Szerintem Kroos teljesen más, mint Schweini. Vagy ha nem is teljesen más, de a spanyolosított, lassított, körülményesebb változata. Továbbra is tartom, hogy csak az egyik csúcsnéger kell a juvéból. Aztán jövőre Xabi/Illarra sorsa megpecsételődik ilyen-olyan okokból, Kroos ha nem hosszabbít, akkor meg lehet fontolni a dolgot, de idén csak 1 embert hoznék a kp-ra.
Én is, Kroost :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 5., csütörtök 20:50

Suarez és Vidal lesz. Az a helyzet, hogy egyre jobban megértem Pérezt és Carlót. Ha nem hoznak előre egy állatot, akkor nem lesz aki feltüzelje őket.
Ez a Tizedik olyan jóllakottságot okozhatott, ami hosszú távon akár káros is lehetne. Mert mi van, ha egy-két évig nem nyernek BL-t, le se szarják, megvan a Tizedik.
Jön egy cserecsatár? Elég lenne? Nem. Eladni Karimot, okos húzás lenne? Nem. Ráalapozni egy szezont? Az sem.

Megveszik Suarezt, aki ki van éhezve a kupákra, ahogy Vidal is szeretne szintet lépni, ezzel pedig megbolygathatják rendesen az állóvizet.

A BBC/S :mrgreen: úgy fogja megerőszakolni Európát, mögöttük egy DM-Vidal-Modric középpályával, és Illarra, Isco, Jesé paddal, hogy könyörögni fognak a vazelinért. A Barca meg egészen a francia bajnokságig fog menekülni.

Aztán most felébredtem, de a koncepciót értem. Már ha igaz. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 5., csütörtök 20:48

Szerintem Kroos teljesen más, mint Schweini. Vagy ha nem is teljesen más, de a spanyolosított, lassított, körülményesebb változata. Továbbra is tartom, hogy csak az egyik csúcsnéger kell a juvéból. Aztán jövőre Xabi/Illarra sorsa megpecsételődik ilyen-olyan okokból, Kroos ha nem hosszabbít, akkor meg lehet fontolni a dolgot, de idén csak 1 embert hoznék a kp-ra.
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 5., csütörtök 20:40

Kerlon írta:Olcsón megérné idehozni, mert tökéletesen illene a mostani csapatba, de szerintem a középpályára inkább egy fiatal titán kell vagy nem ennyire koros. Alonso meg Modric már a rutint képviselik ilyen téren és szerintem egy poszt is velük. Nálam Alonso szerepét Modric venné most már át...
Ha úgyis Modricot akarjuk tolni Xabi helyén, akkor az a fiatal titán lehetne Kroos. Úgyis sokan mondjátok itt, hogy ő inkább támadóbb jellegű, de ugyanakkor védekezik is, ha azt mondják neki. Szerintem jelen esetben ő lenne az egyik legjobb megoldás ár/érték arányban, úgyis lejár a szerződése jövőre, amit tudtommal még nem hosszabbított meg. Ráadásul egy az egyben Schweinsteiger egy pár évvel fiatalabb kiadásban :D Oda kell menni a németekhez úgy, ahogy RMCF szokta mondani, hogy itt van 35 guriga, ha kell, akkor visszük haza Kroost, ha nem, akkor szevasz (a háttérben meg megegyezni a játékossal, hogy akkor nem hosszabbít, jövőre elhozzuk ingyé, itt meg kompenzálva az ingyenjöttöt, kap egy jó fizut) :D (tudom, nem FM :Đ)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 5., csütörtök 20:31

hehe írta:
Csabi írta:na már kezdik suarezt. mondjuk én kicsit unom már, hogy nekünk mindig az adott év faszagyereke kell. és perezből simán kinézem, hogy elkattan és megveszi amennyiért akarják. ha vidal jön melléje, akkor befogom mondjuk. :mrgreen:
ez oké, de ha ezek után nem nyerünk meg minden egyes mocskos kupát és címet meg bajnokságot, akkor az megint szánalmas és nevetséges :lol:


Azért számomra elég lenne a történelem első BL védése és egy bajnoki cím :coffee:
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 5., csütörtök 20:26

Csabi írta:na már kezdik suarezt. mondjuk én kicsit unom már, hogy nekünk mindig az adott év faszagyereke kell. és perezből simán kinézem, hogy elkattan és megveszi amennyiért akarják. ha vidal jön melléje, akkor befogom mondjuk. :mrgreen:
ez oké, de ha ezek után nem nyerünk meg minden egyes mocskos kupát és címet meg bajnokságot, akkor az megint szánalmas és nevetséges :lol:
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 5., csütörtök 20:13

BBeno írta:
Former Arsenal striker Carlos Vela is set to complete his move to Real Madrid before the World Cup.
ezt úgy adagolnám. csak óvatosan kezelni az ilyen pletykákat. én csak azt mondom hogy jó lenne egy morata helyett velát látni a pályán.
Már csak azért is mert őt is oda teszed ahova akarod a támadóharmadba...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 5., csütörtök 20:07

Former Arsenal striker Carlos Vela is set to complete his move to Real Madrid before the World Cup.
ezt úgy adagolnám. csak óvatosan kezelni az ilyen pletykákat. én csak azt mondom hogy jó lenne egy morata helyett velát látni a pályán.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 5., csütörtök 20:00

Anthony írta:Ha véletlenül megvennénk a Suarez - Vidal pakkot, akkor távozó is lesz. Nem mintha nem lenne 150 millánk :lol:
De amint mondtuk sokan kell még 1-2 kiegészítő ember is jövőre. (Mondjuk elmegy Morata 20-ér, Khedira 30-ér, máris jobb a mérleg :mrgreen: )
Ha már a pénz... A hírek szerint szeretett klubbunk ismét rekordot döntött bevétel terén :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. június 5., csütörtök 19:37

Ha véletlenül megvennénk a Suarez - Vidal pakkot, akkor távozó is lesz. Nem mintha nem lenne 150 millánk :lol:
De amint mondtuk sokan kell még 1-2 kiegészítő ember is jövőre. (Mondjuk elmegy Morata 20-ér, Khedira 30-ér, máris jobb a mérleg :mrgreen: )

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 5., csütörtök 18:41

na már kezdik suarezt. mondjuk én kicsit unom már, hogy nekünk mindig az adott év faszagyereke kell. és perezből simán kinézem, hogy elkattan és megveszi amennyiért akarják. ha vidal jön melléje, akkor befogom mondjuk. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 5., csütörtök 17:43

Olcsón megérné idehozni, mert tökéletesen illene a mostani csapatba, de szerintem a középpályára inkább egy fiatal titán kell vagy nem ennyire koros. Alonso meg Modric már a rutint képviselik ilyen téren és szerintem egy poszt is velük. Nálam Alonso szerepét Modric venné most már át...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 5., csütörtök 17:22

már mondtam sokszor hogy nem sok játékos van akit bírok és nem nálunk játszik.
na ő azok közé tartozik akiket csípek.
egyszerűen ő mindent csinál, nem érdekel hogy mennyi idős tökéletes lenen szerintem xabi helyére.
de úgyse fog jönni szóval kár is róla beszélni. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég