Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 7., szombat 17:11

___Samy___ írta:azért én ramiresnek jelen helyzetben sokkal jobban örülnék, mint verrattinak
úgy néz ki, hogy illarával még hosszabb távra tervezünk, meg még itt van xabi is, verratti meg ha jól tudom az ő helyükön szokott játszani
viszont előrébb nincs cserénk, oda jól jönne ramires, úgyis a jobb oldalon muzsikál jól

talán nem is annyira vészes árban, mint vidal meg pogba
kérdés, hogy josé mennyire válna meg tőle
ja, viszont illarra közel sem mutatott annyit, hogy megbízhassunk benne, xabi meg már nem lesz fiatalabb. vagy az ő helyére kell igazolni, vagy modricot kell majd ott nyomni a helyén, akkor tényleg jöhet egy box-to-box.
viszont én akkor sem ramirest hoznám, amikor láttam eddig játszani az jött le, hogy egy gyengébb kiadású di maria.
ugyanazok az erősségeik és a gyengeségeik, mindketten sokat robotolnak, gyorsak, jók 1v1-ben, viszont hajlamosak kapkodni, és egy fokkal intelligensebben is játszhatnának.

túl sok lenne 2 ilyen játékos, még egy modriccal sem tudnánk kompenzálni a hülyeségeiket.

verratti xabi utódnak lenne jó, kroos azért jó, mert univerzális, ő kb. bárhol jó lenne a kpn, pogbára ugyanez igaz, vidal meg box-to-boxnak lenne jó.

de a legfőbb pozitívum, hogy úgy látszik tisztában van a vezetőség vele, hogy jól jönne egy klasszis kp, és tényleg normális neveket dobnak be. habár lucas bigliát hiányolom. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 7., szombat 17:07

Verratti ilyen Modric poszt inkább, csak talán minimálisan mélyebben. Annyira nem mélyen, mint Xabi, ahhoz nem helyezkedik elég jól és többet vállal, ami ott annyira nem jó. Szerintem nem ő kell és neki sem lenne a legokosabb döntés ide igazolni. Ramires meg DM mellé jönne, egyértelmű cél lenne vele, hogy többet tudjunk rotálni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. június 7., szombat 16:56

azért én ramiresnek jelen helyzetben sokkal jobban örülnék, mint verrattinak
úgy néz ki, hogy illarával még hosszabb távra tervezünk, meg még itt van xabi is, verratti meg ha jól tudom az ő helyükön szokott játszani
viszont előrébb nincs cserénk, oda jól jönne ramires, úgyis a jobb oldalon muzsikál jól

talán nem is annyira vészes árban, mint vidal meg pogba
kérdés, hogy josé mennyire válna meg tőle
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 7., szombat 16:42

nyilván :)
azért annyira hülyék csak nincsenek ott a vezetőségben hogy két szék közül a földre essünk
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 7., szombat 16:35

csak az a baj, hogy az hogy dmet eladjuk 50ért még nem garantálja, hogy vidalt le tudjuk igazolni 60ért. ezt fordítva kell csinálni. ha már vidal zsebben van, akkor lehet tárgyalni a psg-vel.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 7., szombat 15:49

Csabi írta:a psg kifizeti az 50et is érte. más kérdés, hogy én ennyiért se adnám. ha egy luiz fajtáért adnak 50et, akkor ezután a szezon után dm alaphangon 60. annyiért elengedném. hoznám a helyére pogbát vagy vidalt + kroost.
azok után amennyi pénzt elszórtunk feleslegesen, nehogymár "szaros" 10-15 millión múljon hogy összeállhat e az a kp amt mondjuk te leírtál.

Hatalmas előrelépés lenne, bőven megér annyit.


Mondjuk én amúgy is úgy vagyok Di Mariával hogy nem lennék nyugodt ha ő lenne az alapkezdő, és csak egy Isco van cserének aki még tanulja a posztot... akármennyire is szenzációs volt idén, az ő játékstílusában simán benne van h jövőre már ismét a felmenőit szidjuk, 1720ig visszamenőleg.
dm 20szor jobb játékos, mint verratti
aha :)
adja az ég hogy itt kössön ki, nyalni fogja mindenki a seggét, mint modricnak :roll:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 7., szombat 15:42

a psg kifizeti az 50et is érte. más kérdés, hogy én ennyiért se adnám. ha egy luiz fajtáért adnak 50et, akkor ezután a szezon után dm alaphangon 60. annyiért elengedném. hoznám a helyére pogbát vagy vidalt + kroost. előre vissza a kölyköt. suarezt meg meglátjuk.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 7., szombat 15:37

hát nemtom, én simán elengedném 45ért ha Vidal/Pogba hozható 50-60ból. Szinte semmi ráfizetéssel meglenne az erősítés, és akkor még mehetünk egy másik középpályásért is (Verratti, Kroos...)

sokat köszönhetünk idén DM-nak, de ha felteszik a kérdést hogy Modric-Vidal-DM, vagy Vidal-Verratti-Modric kp kéne, hezitálás nélkül ugrok az utóbbira...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. június 7., szombat 15:37

Di Mária

Ha elengedjük egy ilyen szezon után, mi leszünk a leghülyébb csapat a világon körülbelül, még ha tavaly engedtük volna el ennyi pénzért azt mondom oké, de hogy idén? ne vicceljünk

Kroos

Szerintem messze az egyik legjobb játékosa volt idén meg tavaly is a Bayernnek, 24 éves, az egyik legjobb szervező középpályás (korát nézve lehet a legjobb?!) nem gondolkoznék rajta sokat, hogy örüljek, vagy sírjak, ha leigazoljuk, 20 millióért meg főleg :)

Joselu

Róla pedig annyit, hogy szerintem jóval jobb szint Morata, Joselu sokkal inkább csapatjátékos is, nem fogom elfelejteni a Ronaldo csapkodásokat meg a kispad felé nézéseket, miután Morata egyénieskedett valamit. 10-15 millióért, főleg ha az elődje el kell 20ért, jó vásár.

Vidal-Pogba

Ha kettő közül kell választani, inkább Pogba. Elég sok Juventus meccset láttam, Pogba tipikus mindenes középsőközéppályás, Vidal pedig rengetegszer játszott a 3-5-2-es felállásban SZÉLSŐT, ha már robotoló, romboló középpályás kell akkor a fiatal francia.

Verrati

Láttam párszor őt is játszani ügyes kis focista, de valahogy kevésnek érezném egy Real Madridba, szerintem nincs meg a kellő fizikális testfelépítése sem, mert ha jól emlékszem talán egy ilyen Messiás magassággal vetekszik, amiért azért egy szűrő középpályásnál nem a legjobb adottság, hiába kompenzálja ezt a gyorsasággal.

Ramires

Nagyon sosem csíptem a srácot, elég eszetlennek érzem mint a legtöbb két tüdejű játékost, fut fel-alá mint akit felhúztak a meccs elején, egy dolog miatt kedvelem: a Barca elleni átemelős gólja :D Persze ha még ért a szóból 27 évesen és "nevelhető" hogy csak azt a feladatot lássa el amit kell, (Di Máriánál ez bevált) akkor ő is jó megoldás lehet.

Az pedig teljesen tiszta, hogy kell egy Kroos vagy Pogba, Alonsoban maximum van még két év, rosszabb esetben csak 1, és Asierről sajnos az a megérzésem, hogy nem megoldás :hmmm:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 7., szombat 15:27

nagyon nem nyúlhatunk mellé idén
azért most Vidal, Pogba, Kroos, Verratti, Ramires nevek röpködnek, és nem a Biglia, Witsel, tökömtudja kik...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. június 7., szombat 15:15

Most nehogy már eladjuk Di Mariat...
Főleg ne a Juventusnak... :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 7., szombat 15:04

Nekem Verratti egyáltalán nem kéne. Ügyes gyerek, de nem ilyen forma kell most. Remélem hamar elfelejtjük. Ramires meg olcsón jöhet, vagy cseréjük Khedirára, aztán Mourinho is örülhet, nála van a legnagyobb kedvence.

De akkor is Vidal kell. Nincs mese.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. június 7., szombat 14:58

2 meccs, 2 gól eddig a felnőtt csapatban, nálunk, mindkettőre emlékszem, hány percenként lő gólt a Real Madridban? :Đ

Szimpatikus srác volt, ha visszahozzuk, nem bánom...ha a felét lehozza, amit Carvajal - hasonló sztori. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 7., szombat 14:55

Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de ez a Joselu gyerek egy gyengébb fizikumú Morata. :coffee:


Toni Kroos pedig Modric helyett lenne jó, s nem mellé.
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. június 7., szombat 14:45

ex castillás, spanyol, ergó tuti megfog szakadni a mezért. ha jól emlékszem a másodosztályban való feljutásnál ő volt a castilla elsőszámú gólfelelőse.

peremembernek tökéletes lenne, egy klub vb-vel, szuperkupákkal tarkított szezonban szükség van ilyen kiegészítő emberekre. főleg hogy Álvarot szép summáért tudjuk passzolni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 7., szombat 14:37

Nekem már a Castillában is tehetségesebbnek tűnt, mint Morata. Igazából veszíteni valón szerintem nincs, mert Moratanál nem lehet sutább és tényleg kereshetünk is rajta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 7., szombat 14:32

Nekem az ötlet szimpatikus,bár játszani nem sokat láttam,valaki róla tud részletesebben valamit? Megérné, vagy Morata szint? :hmmm:
Ez nekem sima bevételnövelésnek tűnik. 12ért kapunk egy újabb Moratát, 20 körül meg eladjuk az "igazit".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. június 7., szombat 14:29

A Real Madrid szeretné visszavásárolni korábbi játékosát, a 24 éves Joselut. A csatárt két éve hat millió euróért adta el a spanyol klub a Hoffenheimnek, ahonnan most 12 millióért térhet vissza. A játékos az előző idényt kölcsönben töltötte az Eintracht Frankfurtban ahol 14 gólt szerzett
Forrás: Madridom.hu
Nekem az ötlet szimpatikus,bár játszani nem sokat láttam,valaki róla tud részletesebben valamit? Megérné, vagy Morata szint? :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 7., szombat 14:28

El Unico írta:a Modric-Kroos-Di Maria középpálya is nagyon adná
ez lehet kevés lenne védekezésbe.
de ha meg nem akkor isco elöl venné csak el a lehetőséget.
nem kroos kell nekünk oda, max akkor modric vissza alonsoba.

pogba vagy vidal, vagy verratti c tervnek.. :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. június 7., szombat 14:26

a Modric-Kroos-Di Maria középpálya is nagyon adná, de a Modric-Verratti-Di Maria se lenne utolsó.

Vidal meg Pogba ahogy látom már nem opció,vagy mégis,de akkor Perezék megvárják a VB-t,ki hogyan teljesít.

Joselu visszaigazolása jó ötlet,Morata helyére simán jó lesz.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég