Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. június 7., szombat 18:34

Galacticos írta:tehát hoznátok kroost meg valamelyik zebrást, de nem lenne isco elöl elvéve a lehetőség.
az úgy szép, vagy jövőre 12emberrel is kilehet majd állni? :)

illarra nem lesz eladva, xabi jó még ha nem kell évi 50 meccsen játszania, dm, modric, isco. ez már így alapból 5ember 3 posztra, és ehhez még kettő?
és ne gyertek ilyen szar sablon szövegekkel, hogy jaj nem láttad a bayernbe de igen. de elöl jobb, modric is tud xabi helyén játszani csak nem ott a legjobb, cr is tud centernek játszani csak nem ott a legjobb. stb stb
Én 1 valakit hoznék , ha ő jönne más nem kéne .
És nem jobb elől szerintem. Előre nincs meg a dinamikája. Elég jól osztogat, jól lát a pályán , jó mélységi passzai is vannak , jól vált ritmust. Szerintem tökéletes Xabi pótlására.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. június 7., szombat 18:33

Szerintem jó lenne, ha jönne Kroos is, és Vidal vagy Pogba is. Sok meccsünk lesz, ráadásul VB utáni év a Sanitas-szal megspékelve... szerintem sok sérültünk lesz, nagyon kell majd rotálni a csapatot, kell a minőségi második sor is...

Casemiro és Khedira közül az egyiket nem ártana megtartani még, időhúzó csere is kell :P illetve Casemiro hátha lép még egy szintet... év végén volt pár ügyes húzása szerintem, bár nem sokat játszott egész évben, ő fittebb volt mint a többiek :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 7., szombat 18:30

tehát hoznátok kroost meg valamelyik zebrást, de nem lenne isco elöl elvéve a lehetőség.
az úgy szép, vagy jövőre 12emberrel is kilehet majd állni? :)

illarra nem lesz eladva, xabi jó még ha nem kell évi 50 meccsen játszania, dm, modric, isco. ez már így alapból 5ember 3 posztra, és ehhez még kettő?
és ne gyertek ilyen szar sablon szövegekkel, hogy jaj nem láttad a bayernbe de igen. de elöl jobb, modric is tud xabi helyén játszani csak nem ott a legjobb, cr is tud centernek játszani csak nem ott a legjobb. stb stb

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 7., szombat 18:29

szerintem csak a f.sza kivan a tiken-takentől :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 18:26

20-ért azt mondom jöjjön, de akkor Casemiro, Khedira viszlát. De én akkor is elsőnek letudnám Vidalt vagy Pogbat, aztán utána jöhet a desszert. Más kérdés, hogy állítólag azért távozna, mert vezérszerepre vágyna, nem tudom itt mennyivel lenne fontosabb láncszem, mint Münchenben volt. Ott sem panaszkodhatott igazából.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 7., szombat 18:24

realistahuni írta:Nem akarok megmondóembert játszani, de ha Illara valaha is megszolgálja azt az összeget amit lehúztunk a wc-n érte, akkor egy bann idejéig elhagyom a fórumot.
De megint ez a hozzáállás :lol: Én nagyon is emlékszek, amikor szopatta a Barcásokat a Sociedad középpálya és ebből ő is kivette a részét. Írtam: nem lesz a "future Xabi", de 1 év után elzavarni oltári baromság lenne, pláne, hogy le a teher a csapatról, mert megnyertük a BL-t. Meg kell neki adni a lehetőséget, most belefér.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 7., szombat 18:19

Kroos talán nem lett volna prioritás de 20-ért mindenképpen hoznám, ahogy előttem is irták, minőségi ember a kp-ra. Ennyi. Nem kell túlmagyarázni. Viszont az egyik zebrát el kell hozni. Vidalnak ára is van. Annyiér nem is húzós. Ha leszarjuk Suarez-t akkor az ő árából tudunk venni egy Kroos-Vidal/Pogba pakkot amivel évekig meglenne oldva a legfontosabb(?) csapatrész. És aztán térdre európa, again.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. június 7., szombat 18:15

Én is Kroost hoznám ... Ancelottinál úgy is lesz mélységi irányító , és mostanában ebben a szerepkörben játszott. Nem rosszul :)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. június 7., szombat 17:58

kroost hozni kell, ha tényleg lépni akar. bővül a rotációs lehetőségek száma, egy minőségi játékos kerül a középpályára, aki erős, hajtós, német.
nem lennék a dm-kroos-modric trió ellen sem, lévén mindhárman képesek végigrakkolni egy meccset és akármennyire is butáztuk dm-et, játékintelligenciája azért van bőven, szóval meg lehetne oldani az együtt játszatásukat is. nem lenne olyan egyértelmű, hogy mindig xabi az, aki nem fogja lerohanni őket, stb.
tetszik eddig ez a nyár, hogy minőségi kp-sokról megy a hírezgetés. joselu is jó lenne morata helyett.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. június 7., szombat 17:54

Galacticos írta:
attareal írta:Én személy szerint Kroos-t tartom a legjobb ötletnek.
miért?
modricot hátra raknád xabi posztjára?
mert mondhatjátok hogy univerzális, de nem elég védekezőfelfogású.
pogba kéne oda vagy idal szerintem.
mert ha jön kroos és nem hozzuk valamelyiküket a juvéból szerintem azzal csak isco elöl vesszük el a játéklehetőséget.
gondolom nem sok német vagy bayern meccset néztél, ha nem tartod védekezőfelfogásúnak Kroost, egyáltalán nem venné el Iscotól a lehetőséget :) hanem egy Illaratól, Casemirotól, Khedirától
valamint azt is hozzátenném, hogy Kroos pontrúgásokban marha jó ami nem lenne rossz, mert voltak DM-nek vagy épp Modricnak rossz meccsei pontrúgások terén

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 7., szombat 17:51

nmate írta:Illarra nehéz kérdés... esély még mindenképp megérdemli a saját posztján, de én sem látom, hogy beölthetné Xabi szerepét. Viszont ha beletörődne faja kis kiegészítőember lenne. Meg jó drága is :mrgreen:

Nehéz kérdés? :ozil:
Azt megfigyeltem egyébként, hogy a teljesítménye ellenére mennyien pártolják őt, kétségtelen, hogy ő kevésbé tehet róla, inkább Perezék voltak nagyon de nagyon hülyék, hogy ekkora összeget kicsengettek érte.
Az, hogy Illaramendi bukta, majdhogynem tényként lehet kezelni, szerintem. Mi sem bizonyítja jobban, hogy Ancelotti helyette inkább egy alapból kalapszar és még ráadásul sérülésből visszajövő gyengébb képességű Khedirát nyomat helyette egy BL-döntőben. A jövőre nézve pedig enyhén szólva nincs kedvező helyzetben a baszk srác. Ha veszünk ugye egy Vidalt vagy egy hasonló játékost, akkor nagyrészt Modric-DM-új igazolás/Xabit fogjuk nyomatni. Aztán ki tudja mi lesz a Khedira üggyel, nem lennék meglepve sajnos, ha adott esetben nem tudnánk/nem akarnánk megszabadulni tőle. Itt akkor van max esélye kezdőben ragadni Illaranak, ha Xabi és az új igazolásunk is hónapokra kidől, ami egyébként bőven kitelik ettől a bánat sanitastól. Viszont ugye akkor kellene az adott időszakban egy konstans nagyon jó(!) játék is Illaratól, szóval ez elég bonyolult történet, ennyi erővel hatos lottón is nyerhetnék. Nem akarok megmondóembert játszani, de ha Illara valaha is megszolgálja azt az összeget amit lehúztunk a wc-n érte, akkor egy bann idejéig elhagyom a fórumot.
Love football, hate antifa.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 7., szombat 17:46

Galacticos írta:
attareal írta:Én személy szerint Kroos-t tartom a legjobb ötletnek.
miért?
modricot hátra raknád xabi posztjára?
mert mondhatjátok hogy univerzális, de nem elég védekezőfelfogású.
pogba kéne oda vagy idal szerintem.
mert ha jön kroos és nem hozzuk valamelyiküket a juvéból szerintem azzal csak isco elöl vesszük el a játéklehetőséget.
ez a csapat lenne annyira Védekező, mint a mostani. És sztem Pogbával nem lennénk védekezésben nagyon előrébb-talán egy fokkal-mint az előbb említettekkel. Persze Pogbá-t jobb játékosnak tartom, de nem hiszem, hogy most kellene elhoznunk, illetve, hogy most elengednék-e. nagy összegért igen, de ahogy írtam, Pogbára sztem egy egész nyár kell, és idén még van mit tenni.
Persze én ha a Pogba-Kroos-Vidal jönne valaki elégedett lennék, csak azt írtam le, hogy sztem nekünk idén Kroos-t kellene megszerezni. Tekintettel arra is, hogy Modric is majd kezd lassulni és fáradni.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 7., szombat 17:42

attareal írta:Én személy szerint Kroos-t tartom a legjobb ötletnek.
miért?
modricot hátra raknád xabi posztjára?
mert mondhatjátok hogy univerzális, de nem elég védekezőfelfogású.
pogba kéne oda vagy idal szerintem.
mert ha jön kroos és nem hozzuk valamelyiküket a juvéból szerintem azzal csak isco elöl vesszük el a játéklehetőséget.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 7., szombat 17:41

Pogba az első, de utána édes mindegy, hogy Vidal vagy Kroos. Ha a 3-ból egyet is megszerzünk, és nem lépünk vele előrébb, akkor az nem a játékosok miatt lesz. Kroos jó, megbízható, KÜZDŐS. Egy Modric - Kroos - DM középpálya annyit futna, mint 3 másik csapat együtt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 7., szombat 17:38

Már a Bild is írta, hogy Kroos jelezte távozási szándékát a Realba, és Perez elküldte a németeknek a első ajánlatát ami kb. 20 milliónak felel meg, de a végső összeg 40 milka körül lehet majd. Azt is írták, hogy lehet még a VB előtt hivatalosíthatják a transzfert.

Én személy szerint Kroos-t tartom a legjobb ötletnek. Ami pedig Pogbát illeti idén csak 2 klubbot tudok elképzelni, ahova szerzédtethet: Real, PSG. Ha idén megtartják a Juvésok, és mi elintézzük a dolgainkat idén, jövőre el tudnám képzelni, hogy csak rá koncentrálunk és egy 70 milliót kiadunk érte, de idén sztem nem fogunk. Illetve Kroos is elég fiatal, ezért Vidalnál jobb megoldásnak találom.
Kroos nálam prioritást élvez. A másodlagos rendezni a cenyó dolgot. Egyértelműen a BBC/S-el futnák neki a jövő évnek, azt, hogy miért egypáran már leírták. Jese pótlására szerintem egy kölcsönvétel lenne az ideáilis megoldás. Itt Iturbét látom esélyesnek, hogy kölcsönadják, de ha venni akarunk, akkor az egyértelműen Vela, aki nálam a legjobb választás lenne.
Esetleg visszahozni azt a gyereket, akinek nemtom a nevét. nem nagyon láttam, de ha Ti írjátok...
Tehát: Modric(Khedira, Kroos)-Kroos(Xabi, Modric, Khedira)-DM(Isco, Kroos, Modric). Illetve, ha ennyire nem akarják elengedni Illarát akkor ő még Xabi, Modric poszt.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 7., szombat 17:35

___Samy___ írta:azért én ramiresnek jelen helyzetben sokkal jobban örülnék, mint verrattinak
úgy néz ki, hogy illarával még hosszabb távra tervezünk, meg még itt van xabi is, verratti meg ha jól tudom az ő helyükön szokott játszani
viszont előrébb nincs cserénk, oda jól jönne ramires, úgyis a jobb oldalon muzsikál jól

talán nem is annyira vészes árban, mint vidal meg pogba
kérdés, hogy josé mennyire válna meg tőle
Ramires egy DM prototípus, stabilabb játékkal, de kevesebb extrával. Jó játékos nem vitás, de én másfelé indulnék.

Verratti? nem láttam eleget, a vb-n remélem játszatják majd, egyrészt akkor kiderülne mit tud előrébb, másrészt alkothatnék róla véleményt :D
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 7., szombat 17:22

Illarra nehéz kérdés... esély még mindenképp megérdemli a saját posztján, de én sem látom, hogy beölthetné Xabi szerepét. Viszont ha beletörődne faja kis kiegészítőember lenne. Meg jó drága is :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 7., szombat 17:11

___Samy___ írta:azért én ramiresnek jelen helyzetben sokkal jobban örülnék, mint verrattinak
úgy néz ki, hogy illarával még hosszabb távra tervezünk, meg még itt van xabi is, verratti meg ha jól tudom az ő helyükön szokott játszani
viszont előrébb nincs cserénk, oda jól jönne ramires, úgyis a jobb oldalon muzsikál jól

talán nem is annyira vészes árban, mint vidal meg pogba
kérdés, hogy josé mennyire válna meg tőle
ja, viszont illarra közel sem mutatott annyit, hogy megbízhassunk benne, xabi meg már nem lesz fiatalabb. vagy az ő helyére kell igazolni, vagy modricot kell majd ott nyomni a helyén, akkor tényleg jöhet egy box-to-box.
viszont én akkor sem ramirest hoznám, amikor láttam eddig játszani az jött le, hogy egy gyengébb kiadású di maria.
ugyanazok az erősségeik és a gyengeségeik, mindketten sokat robotolnak, gyorsak, jók 1v1-ben, viszont hajlamosak kapkodni, és egy fokkal intelligensebben is játszhatnának.

túl sok lenne 2 ilyen játékos, még egy modriccal sem tudnánk kompenzálni a hülyeségeiket.

verratti xabi utódnak lenne jó, kroos azért jó, mert univerzális, ő kb. bárhol jó lenne a kpn, pogbára ugyanez igaz, vidal meg box-to-boxnak lenne jó.

de a legfőbb pozitívum, hogy úgy látszik tisztában van a vezetőség vele, hogy jól jönne egy klasszis kp, és tényleg normális neveket dobnak be. habár lucas bigliát hiányolom. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 7., szombat 17:07

Verratti ilyen Modric poszt inkább, csak talán minimálisan mélyebben. Annyira nem mélyen, mint Xabi, ahhoz nem helyezkedik elég jól és többet vállal, ami ott annyira nem jó. Szerintem nem ő kell és neki sem lenne a legokosabb döntés ide igazolni. Ramires meg DM mellé jönne, egyértelmű cél lenne vele, hogy többet tudjunk rotálni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. június 7., szombat 16:56

azért én ramiresnek jelen helyzetben sokkal jobban örülnék, mint verrattinak
úgy néz ki, hogy illarával még hosszabb távra tervezünk, meg még itt van xabi is, verratti meg ha jól tudom az ő helyükön szokott játszani
viszont előrébb nincs cserénk, oda jól jönne ramires, úgyis a jobb oldalon muzsikál jól

talán nem is annyira vészes árban, mint vidal meg pogba
kérdés, hogy josé mennyire válna meg tőle
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég