Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 26., vasárnap 19:54

na kezdő Callejon :D
vajon ez a búcsúmeccse?

bár egy Iscora / Jesére jó lenne lecserélni

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 26., vasárnap 19:51

Matat tucatjátékosnak nevezni elég nevetséges
lépnénk vele előrébb?
nem.
jobb céronaldonál?
nem.
bale-nél? nem.

nem elég jó, én nem elégszem meg a középszerrel.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 26., vasárnap 19:50

Valaki végre elismeri Bale-t? El se hiszem.
Nem,mert én is,meg még zidane....már 4en vagyunk. :lol:

Bale az egyik legalulértékeltebb jelenleg a piacon(mármint nem az ára, azzal TH tisztában van) hanem a megítélése.

Fizikumából él? :lol: :lol: akkor 100ból 70 nszínesbőrű 60 milla lenne a piacon. ja,a fizikumából..aha....angliában akkor nagyon sok bale rohangál.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 26., vasárnap 19:48

érdekes hogy bale-nél megemlítitek hogy húszon néhány góljából hány 11 es és szabad
de ronaldonál senkinek eszébe sem jut hogy az évi kb 10, 11es és 4-5 szabad nélkül hány gólja lenne
Rúgott max 3 gólt büntetőből idén. Azt viszont nem nagyon említik meg, hagy 4-5 gólja volt ami a gólarányukat javította. A többi mind pontotokat hozó volt. Az ő érkezésével legalább tényleg egy meccseket eldöntő játékos jönni
Realista24 írta:Ár/érték arányban (15 körül lett volna tavaly) az egyik legjobb, főleg, ha azt vesszük, hogy szélen és középen is tud játszani.
Én azt mondom, hogy a legjobb olyan kiegészítő ember lenne, aki megállja a helyét kezdőként is, és csereként is.
Ez alapján könnyen lehet jobban járnánk vele, mint Iscoval
szintén tucatjátékos, amiből raklapnyi van szerte a világon.
Matat tucatjátékosnak nevezni elég nevetséges

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 26., vasárnap 19:44

Iden tuti, h lep Belhanda.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 26., vasárnap 19:43

Realista24 írta: Hagynám én, de Dm-et odavissza veri mindenben, és +15 millióval zárnánk a cserét.
...és piroslapokat is legalább olyan jól tudja gyűjteni :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 19:42

Tényleg ilyen jó játékos?
Ár/érték arányban (15 körül lett volna tavaly) az egyik legjobb, főleg, ha azt vesszük, hogy szélen és középen is tud játszani.
Én azt mondom, hogy a legjobb olyan kiegészítő ember lenne, aki megállja a helyét kezdőként is, és csereként is. A problémáinkat hosszútávon szinte biztos, hogy nem oldaná meg, de ha ilyen Callejón, DM, stb labdába rúghat a Realnál, akkor ő hozzájuk képest Aranylabdás.

Tavaly vitték volna többen, csak még hűséges akart lenni a klubjához 1 évig, amolyan köszönetképpen. Hiba volt, bár így talán olcsóbb lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 26., vasárnap 19:41

Lehet szép focit játszani meg közben kemény kontrákat tolni. Szerintem nem is kell annyira messze mennem (Bayern,Dortmund). A Bayern konkrétan idén triplázik kupák tekintetében ami azért nem rossz... Lehet szépen és eredményesen focizni Bale-el is sőt. A reklámértéke is lehet majd megugrik, mert ezt sem lehet még előre megmondani. Amùgy nem 1 Spurs meccset láttam amikor kijátszották a védelmet kispasszokkal. Az ilyen kaliberű játékosok nem azért vannak ott ahol vannak mert fut mint az állat vonaltól vonalig. A másik meg, hogy kétlem, hogy Zizu felfigyelt volna rá, ha csak szaladgálni tudna meg 30 ról lövöldözni :roll:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 26., vasárnap 19:39

RealMadridFanatic írta: Amúgy szerintem sem lenne rossz Bale, idén miatta kezdtem el 'Spurs meccseket nézni,iszonyat, hogy milyet fejlődött a srác. Valóban a fizikumára épít, de nem bután játszik, mint DM. Amikor labdát vezet, és van védő a közelében, akkor nem az van, hogy tol rajta egy 15 métereset és sprint, hanem közel van hozzá a zsuga, gyorsan tud irányt, ritmust váltani. Ezt meg tudja csinálni kis területen is, olyan védő meg nem sok van, aki le tudja követni ezt az indulót.
Szóval akár felállt védelmek ellen is lehet keresnivalója, amúgy meg azt senki nem mondja meg nekem, hogy nem képes egy kényszerítőre. Általában ugye pont Ő az, aki lyukra fut, aki visszakapja, de ettől függetlenül jól passzol.
Az átlövései meg tényleg élményszámba mennek, és nem kell neki nagy terület, hogy olyan erőt tegyen bele, hogy futva menekülnék előle a kapus helyében.
Valaki végre elismeri Bale-t? El se hiszem. :-)

Amúgy én most arra tippelnék, hogy marad, AVB nagyon próbálja meggyőzni, hogy ne távozzon, elvileg olyan fizetést is kínálnak neki, ami a harmadik vagy a negyedik legmagasabb a PL-ben, meg el is hintette egy nyilatkozatában nemrég, hogy marad. Aztán persze lehet, hogy csak fel akarják srófolni az árát.
Mindenesetre nagyon örülnék, ha maradna.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 26., vasárnap 19:38

Azért ezzel a csak technikás játékosok kellenek dologgal se kell túlzásba esni. Nem csak olyanok kellenek ám ide

Bale vagy egy hasonló típusú játékos bőven elférne itt. Nem a legtechnikásabb játékos az igaz, de nem is olyan rossz benne

Ott van a 2 kp akik hátul játszik, a KTK és a csatár. Ezek legyenek technikailag nagyon jók. CR és Bale pedig a saját erősségeikkel kiegészíthetik ezt
Realista24 írta:Hagynám én, de Dm-et odavissza veri mindenben, és +15 millióval zárnánk a cserét.
Tényleg ilyen jó játékos?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 26., vasárnap 19:38

Úszómester írta:érdekes hogy bale-nél megemlítitek hogy húszon néhány góljából hány 11 es és szabad
de ronaldonál senkinek eszébe sem jut hogy az évi kb 10, 11es és 4-5 szabad nélkül hány gólja lenne
hát a húszon akárhány nem ötven akárhány :-) CR-t ne hasonlítsuk már Messin kívül senkihez... más szinten focizik ő meg az argentin mint bárki más jelenleg a világon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 26., vasárnap 19:36

Realista24 írta:Ha nem tudod milyen játékos, akkor hogy lehetsz nem meggyőződve?
Videót nyilván láttam már róla, de komolyabban nem figyeltem hétről hétre a játékát, hogy egyértelműen véleményt tudjak róla mondani. Azt gondolom, ha mindig olyan teljesítményt nyújtana, mint amiket a videókban lehet látni, akkor már minden bizonnyal felmerült volna a neve nagyobb csapatoknál is. Ezért gondoltam, hogy lehet valami "hiba" vele kapcsolatban.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 26., vasárnap 19:34

madridronie írta:
Egyre kevesebb az ilyen futballista manapság, már-már nagyítóval kell keresgélni őket; akik meg ilyenek lennének azokról az elmúlt 3 évben sikeresen lemaradtunk vagy épp fel sem merültek Josénál! :-*
nem csak hogy keves, hanem braziliaban is egyre kevesebb ott ahol a legnagobb aranybanya volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 26., vasárnap 19:33

a kapus elmezavart szenved.
jobb ha vesznek egy két kőművest aki felfalaz.

:lol: :lol: :lol:
Besz*rtam.



Amúgy szerintem sem lenne rossz Bale, idén miatta kezdtem el 'Spurs meccseket nézni,iszonyat, hogy milyet fejlődött a srác. Valóban a fizikumára épít, de nem bután játszik, mint DM. Amikor labdát vezet, és van védő a közelében, akkor nem az van, hogy tol rajta egy 15 métereset és sprint, hanem közel van hozzá a zsuga, gyorsan tud irányt, ritmust váltani. Ezt meg tudja csinálni kis területen is, olyan védő meg nem sok van, aki le tudja követni ezt az indulót.
Szóval akár felállt védelmek ellen is lehet keresnivalója, amúgy meg azt senki nem mondja meg nekem, hogy nem képes egy kényszerítőre. Általában ugye pont Ő az, aki lyukra fut, aki visszakapja, de ettől függetlenül jól passzol.
Az átlövései meg tényleg élményszámba mennek, és nem kell neki nagy terület, hogy olyan erőt tegyen bele, hogy futva menekülnék előle a kapus helyében.

nekem sem Ő volt a favoritom, sőt az ára miatt, és mert a német gyerek stílusa talán közelebb áll hozzám és a latinos focihoz is, megpróbálnám Reus-t elhozni Dortmundból. De kicsit sem leszek szomorú, ha DM-et Bale-re cseréljük. Biztosan előrelépés lesz.

A stílusváltást meg én is támogatom, de a domináns fociban is úgy lehet helyzetbe kerülni, ha megvannak a területek, meg van bontva az ellenfél védelme. A Barcánál is ez van, megy az altatás, aztán indul valamelyik szélső védő, vagy támadó keresztbe egy gyors oldalváltás után. Hát melyik védelem az, amelyik egy Cé - Bale terminátor duót lekövet?
Száz szónak is egy a vége, nem lenne Ő rossz szerintem. Ami meg külön fontos, neki talán tényleg álmai klubja a Real, akarna is itt játszani.

60m ficcsért hogy érdemes-e...én nemtom,de sztm nem.
Ez nekem is a legnagyobb kételyem vele kapcsolatban.

szóval:
kell legalább egy a thiago, verratti, gündogan pakkból. nekem mindegy, talán az olasz a legnagyobb lutri, a másik 2 miatt nyugodtan mennék alukálni.
kell még egy kp-s a kondogbia, pogba, luisgustavo, vmifekazidaneajánlásával csomagból, mert kell izom, fizikum, erő és technika, labdabiztosság a kp-ra. legjobban pogbának örülnék, conte már nem annyira.

jön bale akkor.

meg carvajal.

én így 4 igazolással elégedett lennék, de mindennél fontosabb a teljesen más felfogás.

:agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 26., vasárnap 19:33

érdekes hogy bale-nél megemlítitek hogy húszon néhány góljából hány 11 es és szabad
de ronaldonál senkinek eszébe sem jut hogy az évi kb 10, 11es és 4-5 szabad nélkül hány gólja lenne

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 26., vasárnap 19:29

Belhanda meg nem tudom, hogy milyen játékos, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy Di Mariához képest biztosan előrelépést jelentene a kezdőben.
Ha nem tudod milyen játékos, akkor hogy lehetsz nem meggyőződve? :-)
hagyjadmár
Hagynám én, de Dm-et odavissza veri mindenben, és +15 millióval zárnánk a cserét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

papinho
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:42
Kedvenc játékosaid: Zidane, Zola, Raul, CR
Kedvenc csapatod: csakaMadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: papinho » 2013. május 26., vasárnap 19:29

lehet csak én vagyok szenzitív hangulatomban, de ez a Khedira Essien kezdő mögöttük egy Carvalho Albiol kvédő párossal azért hasít! :mrgreen: tudom én hogy idény vége, úgyismegyzsozé,meg várható is volt,de azért az mekkora gáz már hogy egy Real Madridban bármilyen meccsen ilyen kezdő pályára léphet? :/

másik meg,Mou mindenhol, ahonnan távozott káoszt hagyott maga után.ez alól mi sem lettünk kivételek,igaz nálunk homlokegyenest más okok miatt,mint pl az Internél.

a wales-i témájához annyit csak,hértem én h valaki nem akarja valaki Bale-t,meg a kontrafocit.én meg nem szeretném DMet nézegetni többet a jobboson.erősítés oda egyszerűen KELL!, és mivel a piacon jelenleg ez a legjobb(egyetlen?) opciónk...nyilván ne csengessünk ki 60+ misit,de ha lehet hozni reális áron(valszeg nem lehet) akkor én támogatnám a leigazolását.

neymar-saga: unszimpatikus hülyegyerek,tény, de mégis örültem volna neki,ha hozzánk jön a végén.nem így lesz,én nem kívánok neki rosszat, de sztem sok lesz az a messi-neymar a Barcanak

egy kérdésem viszont lenne, aki kicsit szakavatottabb a témában: nem követtem a Malaga meccseit,így nem tudok értékelni..Isco télleg olyan jó?kell ő nekünk? tudtommal ő özil posztja, tudna játszani szélen is? mert nekünk elsősorban oda kéne az erősítés

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 26., vasárnap 19:29

Egyre kevesebb az ilyen futballista manapság, már-már nagyítóval kell keresgélni őket; akik meg ilyenek lennének azokról az elmúlt 3 évben sikeresen lemaradtunk vagy épp fel sem merültek Josénál! :-*
azért nem tudom elfogadni ezt az érvet, mert kapásból fel tudok sorolni 10 játékost, aki ha jönne - még a mai felhozatal mellett is - a földhöz verdesném magam örömömben. nézd meg a barcát. mindent el lehet mondani rájuk, csak azt nem, hogy nem technikásak és ésszel fociznak.
Ugyanakkor ebben az esetben Isco remek vétel lenne, szerintem fokozatosan fejlődik, a Realnak nagyon fontos láncszeme lehetne, ráadásul annyira nem is lenne vészesen drága.
nem nagy eresztés sztem a gyerek.
nem az álleejtős kategória.
Bedobtam már Mata nevét, őt tényleg nem értem, miért nem akarják visszavinni Pérezék, kivételesen jó játékos lett.
szintén tucatjátékos, amiből raklapnyi van szerte a világon.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 26., vasárnap 19:28

az egyetlen dolog ami miatt örülnék Bale-nek, h a BL-ben egy MU, Chelsea vagy Bayern ellen ő bizony jó lehet. Még azt mondom h a Barca ellen is nagy fegyver, de a bajnokság többi csapata ellen... :kivagyhe:

Thiago meg erősen túl van itt sztárolva.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 26., vasárnap 19:27

cart írta:De akkor kit látnátok szívesen Di Maria helyén? Nagy választék nem maradt.
Na ez a baj, csak olyat tudok, aki nem jönne. Reus, Lucas.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég