Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 10., kedd 21:08

Mandzikuc nem rossz támadó,de nálunk a két szélső az aki jobban kapura/kapu felé húz,és benz marad visszavonva.
Ha egy klasszikus center lesz,mint mandzukic,akkor ő beékelődni szeret a védelembe,a középső részbe,ott a leshatáron beindulásra várni,és nem annyira az összjátékot keresni.
Egy klasszikus centeres(csúcsékes) focihoz,a két szélső(de inkább akkor két ékes vagy 4-2-3-1-et nyomnak ma már)jobban visszalép összjátékba,a 4-2-3-1nél a támadó 3as tud visszalépni és labdát szerezni ha kell......nálunk ronaldo nem fog,és bale is jobb ha feljebb mozog és nem jön annyira mélyre vissza,bár onnan is megtud lódulni,de ott akkor több a hiba lehetősége.
Hogy ez jó-e most éppen nekünk ezt nem tudhatjuk,de mindenesetre érdekes lesz ha összejön.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
muszti
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 8:51
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: muszti » 2014. június 10., kedd 21:03

Benzema töketesen alájátszik CR-nek és Bale-nek, Benzema nélkül nem rúgna ennyit a két futógép stb, stb.. Ezt sokszor olvashatjuk itt, de amennyiben van egy Mandzukic a keretben, aki gólokat is lő és vélhetően hatékonyabb a kapu előtt, mint a francia, akkor nem biztos, hogy kéne tűrje a padozást. :)
Gyengébbek nem lennénk vele az biztos. Azért az alapfelállásunk sztem nem fog változni, bár ezen Ancelotti biztos elgondolkodna adott esetben, hogy mikor milyen típusú csatár hasznosabb.
Viribus Unitis: Hala Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. június 10., kedd 21:03

Távozók: ------------------------------------------------- Érkezők:
Alvaro Morata ------------------------------------------> Mandzukic
Casemiro -----------------------------------------------> Verratti
Khedira -------------------------------------------------> Kroos

Vagy Khedira helyett valaki más? Vagy az is lehet,hogy nem adunk el senkit,de Kroos érkezik pluszba,hogy erősebb legyen a KP-nk,meg vélhetően Ancelotti is látja,hogy Alonso egyre nehezebben bírja...
:goat:

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. június 10., kedd 19:56

muszti írta:Egyelőre úgy néz ki hogy a Bayernből igazolnánk. Nem lennék elégedetlen ha a nyarat a Kroos-Mandzukic kettőssel be is fejeznénk. Kroos véleményem szerint elég hamar és könnyen beilleszkedne nálunk. Olcsóbb mint a juvés srácok, ár-érték arányban szerintem jobb (én is Vidal vagy Pogba mellett tenném le a voksomat alapesetben, de nem biztos hogy mindig ki kell adni azt a pénzt...). Mandzukic-csal eldőlne hogy maradna a BBC, viszont taktikailag sztem előrébb lennénk csatárposzton. Más kérdés, mennyire illik bele a csapat játékába egy befejező ember, nem tudom. Ha tűrné a padot és viszonylag olcsó lenne ám legyen. Győztes csapatunk van, annyira nem érdemes belenyúlni és hát rövid az előszezon.
Benzema töketesen alájátszik CR-nek és Bale-nek, Benzema nélkül nem rúgna ennyit a két futógép stb, stb.. Ezt sokszor olvashatjuk itt, de amennyiben van egy Mandzukic a keretben, aki gólokat is lő és vélhetően hatékonyabb a kapu előtt, mint a francia, akkor nem biztos, hogy kéne tűrje a padozást. :)

Avatar
muszti
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 8:51
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: muszti » 2014. június 10., kedd 17:54

Egyelőre úgy néz ki hogy a Bayernből igazolnánk. Nem lennék elégedetlen ha a nyarat a Kroos-Mandzukic kettőssel be is fejeznénk. Kroos véleményem szerint elég hamar és könnyen beilleszkedne nálunk. Olcsóbb mint a juvés srácok, ár-érték arányban szerintem jobb (én is Vidal vagy Pogba mellett tenném le a voksomat alapesetben, de nem biztos hogy mindig ki kell adni azt a pénzt...). Mandzukic-csal eldőlne hogy maradna a BBC, viszont taktikailag sztem előrébb lennénk csatárposzton. Más kérdés, mennyire illik bele a csapat játékába egy befejező ember, nem tudom. Ha tűrné a padot és viszonylag olcsó lenne ám legyen. Győztes csapatunk van, annyira nem érdemes belenyúlni és hát rövid az előszezon.
Viribus Unitis: Hala Madrid!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 10., kedd 16:52

Bocs a duplaert de vmi összemosódptt most itten...:) Én csak azt az egy mondatot írtam Suarezról...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 10., kedd 16:44

peti_madrid írta:
Géci írta:Ez a Kroos a vidi alapján inkább Alonso poszt :hmmm: . Bár szerintem édes mind1 neki, hogy hova teszed...
Nem győzött meg, buta és ügyetlen játékosnak tűnik, ráadásul tutira fejben is gyenge, inkább szorgalmaznám Pogba ÉS Vidal szerződtetését, egyszerre, 100M eurós összegért!!

Csapd már hozzá akkor Suarezt is,most olyan mindegy hogy 100 vagy 200 millio... :D







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

remélem a kétkedők is meg lettek győzve a videó által, hogy szükség van erre az emberre nálunk
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 10., kedd 16:27

Géci írta:Ez a Kroos a vidi alapján inkább Alonso poszt :hmmm: . Bár szerintem édes mind1 neki, hogy hova teszed...
Nem győzött meg, buta és ügyetlen játékosnak tűnik, ráadásul tutira fejben is gyenge, inkább szorgalmaznám Pogba ÉS Vidal szerződtetését, egyszerre, 100M eurós összegért!!












:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

remélem a kétkedők is meg lettek győzve a videó által, hogy szükség van erre az emberre nálunk

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 10., kedd 15:32

Tőle sokat várok, de szerintem most érdemes lesz odafigyelni Oxlade-Chamberlain-re is az angoloknál. :hmmm:
Hát ha nem volna cukorból a lába... :hmmm:

Amúgy ezek az igazolási hírek mindeg olyan érdekesek....a 90%-ukból sose lesz semmi.... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. június 10., kedd 15:19

Géci írta:Ez a Kroos a vidi alapján inkább Alonso poszt :hmmm: . Bár szerintem édes mind1 neki, hogy hova teszed...

Ezt írogatom már egy ideje ,de sok mindenBayernmeccset láttam arc , azt mondja hogy nem mélyen játszik :roll:
Mivel Ancelottinál akár mit csinálunk lesz mélységi irányító, hozni kell ! Mondjuk ami negatívum , hogy akkor elfelejthetjük , hogy Illara a posztján játsszon ....
De bővülnének a lehetőségeink :)
Modirc,Kroos,Dm,Xabi,Illara,Isco 6-os végtelen számú permutációja :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. június 10., kedd 14:29

Meggyőződésem, hogy Ancelotti nem spontán találta ezt ki, ergo fix célpontjaink vannak, nem holmi "vb-felfedezett" játékosra pályázunk. Pogba és Vidal ára így is az egekben van, "távozni akarok Guardiola miatt" Mandzukic árát semmi sem strófolhatja feljebb, "lejár a szerződésem és még mindig nem hosszabbítottam" Kroos ugyan ebben a cipőben van.


:agree:
Nem tudom ki lehet még reálisan a kalapban.
Talán még Suárez.
Nem beszélve arról, ha a VB előtt születne meg az egyezség valamelyik Juve-s arcról, olyan 60-80 millió környékén, de véletlenül lerúgnák őket egy fél évre, az...
Egyetértek; szerintem is ez áll leginkább a vezetőség "kényelmesre vett figurája" mögött; lévén nem kis nevek, illetve összegek repkednek velük kapcsolatban; arról már nem is beszélve, hogy vélhetően abszolút nem számíthat a Real Madrid egyik esetben sem könnyű tárgyalássorozatra (Juve, Bayern, Pool). Apropó Juve; személy szerint könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy a Juve csak Di Maríaért cserében hajlandó megválni Vidaltól (csak pénzzel ők sem lesznek előrébb a törekvéseikben), az argentinhoz viszont Carlo és a játékostársak is ragaszkodnak, így a vezetés másik opció felé nézett Kroos személyében, aki már hónapokkal ezelőtt is felajánlotta a szolgálatait a blancóknak, vagy csak szimplán másra kell a nagy pénz.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 10., kedd 14:22

egy Khedira-Kroos csere azért bebacna, two in one biznisz, elhozunk egy klasszis kp-st, és elhelyezzük a vírust a BM játékában :lol: komolyan ez a Guardiola egyre zsugorodik a szememben
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 10., kedd 14:14

Oxi Diaby-kóros, nem hiszem, hogy sok sót meg fog enni a VB-n, ha egyáltalán használható állapotban lesz.

Amúgy én max csatárra figyelnék fel és nem az új generációs klasszisokra vadásznék. Kroost, Vidalt figyelni esetleg pár kirívóan jó embert, akik hasznunkra lehetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 10., kedd 14:11

Tetszik ahogy menekülnek a bajorok Pep elől :D Ez azt jelenti ,hogy ez a marha tényleg ezt a szart akarja játszani jövőre is -1 rivális. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 10., kedd 14:08

Géci írta:Ez a Kroos a vidi alapján inkább Alonso poszt :hmmm: . Bár szerintem édes mind1 neki, hogy hova teszed...

túl hosszúak a labdái,alig tud labdát kezelni, bugyuta német csak küzdeni tud ráadásul szőkehajú kékszemű :D

Remélem Ő lesz az első igazolásunk, bőven tud mélyebben játszani, ezalatt azt értem, hogy Modric mögött mert sokan már őt raknák be Xabi posztjára. Ha egy ilyen játékost ellehet hozni 20-25 millióért az olyan mintha Wenger vett volna 5 Özilt. :D
Inkább Kroost mondjuk 25millioért mint Vidal 60ért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doncsontos 2014. június 10., kedd 14:11-kor.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 10., kedd 14:01

tubatibi írta:Oxlade keretbe sincsen, ha jól tudom. :agree:
De, ott van :) Azért azt nem engedhetik meg az angolok, hogy csak úgy kihagyják, mert már most eléggé jó játékos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 10., kedd 14:00

Ez a Kroos a vidi alapján inkább Alonso poszt :hmmm: . Bár szerintem édes mind1 neki, hogy hova teszed...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 10., kedd 13:59

Oxlade keretbe sincsen, ha jól tudom. :agree:


szerk.: bent van, de nem fog túl sokat játszani, ez biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tubatibi 2014. június 10., kedd 14:00-kor.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 10., kedd 13:57

Remy írta:
portillo írta:
Mondjuk pl. Griezmannra kíváncsi leszek, már jó ideje bírom a gyereket, és ha megkapja a lehetőséget, akkor szerintem robbanthat. :)
Tőle sokat várok, de szerintem most érdemes lesz odafigyelni Oxlade-Chamberlain-re is az angoloknál. :hmmm:
már ha egyáltalán játszatják :lol:

egy jó lampard-gerrard-milner :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 10., kedd 13:47

Nem beszélve arról, ha a VB előtt születne meg az egyezség valamelyik Juve-s arcról, olyan 60-80 millió környékén, de véletlenül lerúgnák őket egy fél évre, az...
Viszont mivel így is megkérik az árukat, többet nem húzhatnak be még egy sikeres VB esetén sem, főleg(!!), ha a játékos is váltani akar...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég