Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 21., vasárnap 22:40

Első félidő jó volt, Isconak örülök, hogy jól ment. Özil majd belejön. Illarrát sajnálom, hogy csak a Castillásokkal játszhatott, remélem majd a "nagyok" között is tud valamit mutatni a 40 milláért. Carvajal is jó lesz, Arbeloánál mindenképp. DM jó lesz jobb szélre, idén hátha összeszedi magát, mint első évében. Kaká meglőtte évi 1 kapufáját és heló. Higuaín meg a góljába tette az összes erejét, utána egy labdát nem bírt átvenni.

A többiekről nagyon nem lehet mit írni, hozták az átlagot, nyaraltak, söröztek, csajoztak. :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 1., szombat 19:46

Galacticos írta:
niden6 írta:Milyen volt a meccs? Megéri megnézni? Vagy elég csak a gólokat meglesni?
nem éri meg megnézni az egész meccset.
Ámde Higu betalált...szal neked tetszeni fog :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 1., szombat 19:39

niden6 írta:Milyen volt a meccs? Megéri megnézni? Vagy elég csak a gólokat meglesni?
nem éri meg megnézni az egész meccset.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. június 1., szombat 19:33

Milyen volt a meccs? Megéri megnézni? Vagy elég csak a gólokat meglesni?

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 27., hétfő 15:27

egyre jobbak. :lol: :lol:

amúgy sztem csak megjátszotta magát, hogy majd az utolsó meccsén ne legyen annyira kifütyülve. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 27., hétfő 15:26

más: valaki nem vágja, hogy mou miért örült a 3. gólunknál? eddig faarccal ült végig minden bajnokit.
Arra gondolt,tessék,itt a bizonyíték,hogy nemhiába erőltettem a manust.... :lol:
Vagy:Èszrevtte hogy veszi a kamera.... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. május 27., hétfő 15:27-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 15:23

amúgy azt én is megfigyeltem, hogy khedira feljebb jobban játszott, mint hátul. érdekes dolgok ezek :mrgreen:
más: valaki nem vágja, hogy mou miért örült a 3. gólunknál? eddig faarccal ült végig minden bajnokit.
begörcsölt a keze és próbálta lerázni

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 27., hétfő 15:22

accel írta:más: valaki nem vágja, hogy mou miért örült a 3. gólunknál? eddig faarccal ült végig minden bajnokit.
biztos azért örült mert tudja,h viszi magával khedirát és,h ő ilyet is tud :mrgreen:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 27., hétfő 15:18

Realista24 írta:Szerzett is egy szép gólt.
viccen kívül, nekem kajakra tetszett a gólja. de attól még nem tkp az eredeti posztja. :mrgreen:

más: valaki nem vágja, hogy mou miért örült a 3. gólunknál? eddig faarccal ült végig minden bajnokit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 15:13

-higuain: régóta észrevettem, hogy a mezőnyben egész jó, jól adogat, jól cselez, csak a befejezésekkel van baj. mégis középcsatár, megnézném hátrébb.
Ez túl magas labda :lol:
hogy khedira tkp-t játszik és modric meg essien zárnak vissza védekezésnél.
Szerzett is egy szép gólt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 27., hétfő 15:12

Victor írta:más: ti is észrevettétek, mintha sok játékosunknak nem ott lenne a helye, ahol játszik?
én pont ezeket figyeltem tegnap, az utolsó 10 percben feltűnt, hogy khedira tkp-t játszik és modric meg essien zárnak vissza védekezésnél. :lol:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 15:10

lopez nagyon jó volt, egyedül őt tudom estéről kiemelni. :hmmm:

más: ti is észrevettétek, mintha sok játékosunknak nem ott lenne a helye, ahol játszik?
-higuain: régóta észrevettem, hogy a mezőnyben egész jó, jól adogat, jól cselez, csak a befejezésekkel van baj. mégis középcsatár, megnézném hátrébb.
-benzema: nála is észre lehetett venni, hogy szélről indulva, kicsit inkább szélső kp-ként sokkal többre képes, mint centerként.
-callejón: ő most szélső, de szerintem csatárként sokkal jobb lenne. nem rossz a befejezése és borzasztóan jól érzi, mikor kell kiugrani, talán a csapatban a legjobban

:roll:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 26., vasárnap 22:09

szerencsétlen Sociedadot sajnálom egyedül... :/
Sevilla - Valencia lesz majd, szóval azért egy kis remény még maradt nekik, így hogy 3-3 lett, mert a Sevilla talán képes lesz egy X-re.

Lopez meg... kb ő miatta nem nyert a Sociedad :lol:
utolsó gólnál is fogta a fejest, csak aztán testtel valahogy betuszkolta a kapuba az ellenfél csatára.
amúgy maga a meccs tényleg jó volt, Khedira meg legalább kihozta 0-ra a gólokat, 1 "ide", 1 oda :nyelvetkinyújtóssmiley:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 26., vasárnap 22:00

Örülök, hogy nem egy rohadt unalmas "végre legyen már vége a szezonnak" meccs volt. Khedira mom ez szerintem a 11-es ellenére is elvehetetlen tőle vagy nem. :D :D

Itt egy bónusz Isco gól:
http://manunitedfans.lockerdome.com/articles/107881594
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 19., vasárnap 12:49

zolus írta:
barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem.
Csak ezért nem adnak semmit.Megvertük a barcát de nem lettünk bajnokok.Kiütöttük a manchestert, de nem lett meg a tizedik.Engem így ez nem vigasztal.Tudom,az én hibám.
Én is így érzem,vmi hasonlót le is írtam a CdR döntő előtt,hogy akkor lehet majd kozmetikázni....na sikerült :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 19., vasárnap 8:28

barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem.
Csak ezért nem adnak semmit.Megvertük a barcát de nem lettünk bajnokok.Kiütöttük a manchestert, de nem lett meg a tizedik.Engem így ez nem vigasztal.Tudom,az én hibám.

Movics
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 3:10

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Movics » 2013. május 19., vasárnap 2:19

Nem szokott surun tevedni az oreg. :)
Sierra írta:Mennyire igaza volt tegnap R.M.C.F-nek. Még jóval a meccs előtt írta, hogy nagyon kell figyelni erre az Atléticora, nem lesz ez olyan egyszerű, mint sokan gondolják.

És gecc, azt írta, nüanszokon is elmehet a meccs, lehet nekünk lesz 1-2 kapufánk, ők meg a semmiből gólt szereznek. Basszus kajak így lett, a kapufák is stimmeltek meg a semmiből bekapott gól. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 19., vasárnap 1:45

adamzz írta:semmit sem nyertünk de mégsem volt olyan szar, hisz a barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem. Ezek miatt azért jó visszatekinteni a szezonra.
Ezek tényleg felejthetetlen momentumok, főleg a 3-0 a Barca ellen, meg a B csapattal elért 2-1. :D
Bár számomra az Old Traffordon szerzett győzelem nem olyan, mint a fent említett két meccs.

De sajnos ezeken kívül semmi pozitív nincs ebben a szezonban (na jó, a Szuperkupa győzelem, de ott is mit balfaszkodtunk istenem...)

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 18., szombat 20:49

Na az i-re feltettük a pontot. Igy visszanézve, szar volt, semmit sem nyertünk de mégsem volt olyan szar, hisz a barca a szezonban csak egyszer tudott megverni minket, emellett a nou campban arattunk felejthetetlen győzelmet + ott volt az Old Traffordon aratott győzelem. Ezek miatt azért jó visszatekinteni a szezonra.Érdekes egyébként,hogy a nagyobb nevű csapatokat elvertük,kisebb nevű csapatok ellen(Dortmund,Atleti) meg kiszoptunk. Érdekes. Ma nem voltam gépnél, most értem haza, azt hittem legalább olyan hir vár,h Mou-->Chelsea Ancelotti+Verratti-->Real. Jó lett volna.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 18., szombat 18:28

Mennyire igaza volt tegnap R.M.C.F-nek. Még jóval a meccs előtt írta, hogy nagyon kell figyelni erre az Atléticora, nem lesz ez olyan egyszerű, mint sokan gondolják.

És gecc, azt írta, nüanszokon is elmehet a meccs, lehet nekünk lesz 1-2 kapufánk, ők meg a semmiből gólt szereznek. Basszus kajak így lett, a kapufák is stimmeltek meg a semmiből bekapott gól. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég