Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:21

Már a félpálya előtt Robben felvette a
F É L P Á L Y A
Ezen van a hangsúly :)
De jó, legyen ez is Casillas sara
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 12:16

Realista24 írta:
Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.

Hát ha olyan igazi Ramososan akarta volna ezt levédekezni akkor utolsó emberként felrúgta volna Robbent és mehetett volna zuhanyozni. :lol: Már a félpálya előtt Robben felvette az utazó sebességet amikor Ramos még vele szembe állt és várta, utána fordult a holland mellé és kezdtek "versenyezni". Nálam ez még mindig inkább Casilass gólja, ha elindul időbe akkor leveszi a lasztit a holland lábáról vagy akkor már maradt volna inkább a vonalon... erre meglehet nézni micsinált.. teljesen rossz ütemben érkezett és még elis csúszott.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. június 14., szombat 12:15

Becksy23 írta:Szerintem egyik gólban sem volt benne.
1. gól - piké elbaszta a lesreállítást, ramos meg lemaradt van persieről
2. gól - nemtudom kié volt, de piké és ramos mérföldekre állt egymástól, köztük robben tök üresen vehette át, aztán elküldte pikét, ramos pedig már nem ér oda becsúszva ez sztem 50-50 a két védőé
3. gól - van persie kilökte casillast a labda alól, a hosszúnál pedig azpilicueta maradt le, ez nem a KH-ké
4. gól - casillasé
5. gól - ramost lespriltelte robben 10 méter hátrányból kb

Szóval 3 gólban bennevolt Ramos akárhogy is nézzük és ezenkívül is volt több hibája még a két védőnek. Pl az 1. félidőben Sneijder (ebben nem vagyok biztos asszem ő volt) kiugrásánál, amit védett Iker ott is lemaradt valamelyik meg a meccs végefelé Wijnaldum is elküldte az egyik védőt aztán nagyot védett Casillas, ami után a Robben kapáslövés bombáját is védte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:15

Én nem azt mondtam, hogy Ramos nem hibás, hanem, hogy ebben az esetben esélytelen volt bármit is csinálni, mert, amikor egymás mellé értek, akkor már rég meg volt verve Ramos.
Miért lett volna esélytelen? Eleve előnyben volt, az hogy vert helyzetbe került, az az ő hibája. Amikor meg odaért, akkor létezik olyan, hogy taktikai szabálytalanság például.

Emberünk fáradt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 12:11

Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
én is ezt mondtam, hogy főleg a helyezkedésekkel van gond, és fura, hogy 20 méterről lefutják, ebben ez is benne van szerintem. nem varrnám a nyakába, de az egész meccsen voltak hibái.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 14., szombat 12:11

Realista24 írta:
Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
Én nem azt mondtam, hogy Ramos nem hibás, hanem, hogy ebben az esetben esélytelen volt bármit is csinálni, mert, amikor egymás mellé értek, akkor már rég meg volt verve Ramos.

De ez a szituáció is azt mutatta, hogy mennyire jó volt a spanyol válogatott csapatként. Azt se tudták hol vannak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 14., szombat 12:10

Persze, hogy az ő sara, de garantálom, hogy pár hete a BM elleni meccsen egy ilyen szituból nincs gól. Robbennek tegnap minden bejött, nagy napja volt, Ramosnak meg Ikernek pedig szar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:08

Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 14., szombat 12:04

:lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 12:03

Szerintem egyik gólban sem volt benne. Robben lefutotta, ahogy lefutná majdnem az összes belső védőt, 1-2 kivétellel (Varane, Smalling, meg talán 1-1 afrikait nem futna meg). Ezt nem hoznám fel neki, a többit meg Casillas és/vagy Piqué hozta össze.
nem is azt mondtam, hogy benne volt a gólokban, azt mondtam, hogy nagyon gyengén játszott, több ízben rosszul helyezkedett, pique-vel nulla volt a megértés, és furcsálltam, hogy ekkora hátrányból így lefutották, mert annyira ő sem lassú, és nem a meccs elején voltunk. tudom, robben baromi gyors, a kh-k 90%-át lefutja, de nem gondoltam, hogy ekkora hátrányból ráver simán ramosra. persze ez nem ramos hibája, ez csupán adottság kérdése.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 14., szombat 12:00

Egy védőtől nem lehet elvárni, hogy spintben megverje Robben-t. A másik, hogy kp-s védelem Xabi után nem volt.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 11:58

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?[/quote]

igen. Ramos meg a legjobb kh a világon és nem is lassú. És -5-ről ne bassza már meg..[/quote]


Értelek.. szval ha valaki valamiben a világ legjobbja akkor az törvényszerűen olyan gyors, hogy némi Robbeneket lekéne h fusson. fuck logic... ja és nemis minusz 5ről indult a holland de hagyjuk is.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 14., szombat 11:37

doncsontos írta:
chronic írta:Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?
igen. Ramos meg a legjobb kh a világon és nem is lassú. És -5-ről ne bassza már meg..

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 11:35

chronic írta:Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 14., szombat 11:35

Benne van a fiaink fejében még a bl győzelem szerintem, igazából már a bayern verés után a csapat nagy része elhitte, hogy verhetetlen királyok vagyunk. Úgy látszik Piquevel egyre kevésbé értik meg egymást, mert a konföderációs kupáig nem voltak szarvashibáik.
Robbennel meg ott nem tudom Varane-on kívűl melyik kh vette volna fel a versenyt.
Love football, hate antifa.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. június 14., szombat 11:35

Victor írta:senki nem vette elő, így én előveszem. egyik kedvenc játékosommá nőtte ki magát az elmúlt évben (előtte rendesen szidtam a formahanyatlása miatt és a néhai suttyóságai miatt), annyira példás magatartást mutatott és annyira vitte a csapatot a hátán, de tegnap ő is bűngyenge volt. nem érezték egymást pique-vel, átjáróház volt a védelem, ráadásul casillas se élete meccsét játszotta, így elég könnyen becsúszott az az öt gól, sőt akár több is lehetett volna.
rosszul helyezkedett több ízben, robben 20 méteres hátrányból lefutotta, gyenge volt. remélem a vb hátralevő részében összekapják magukat a srácok, eddig modric talán a legjobb madridista a vébén (persze még hátra van khedira meccse is) :mrgreen:
Szerintem egyik gólban sem volt benne. Robben lefutotta, ahogy lefutná majdnem az összes belső védőt, 1-2 kivétellel (Varane, Smalling, meg talán 1-1 afrikait nem futna meg). Ezt nem hoznám fel neki, a többit meg Casillas és/vagy Piqué hozta össze.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 14., szombat 11:32

Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 11:20

senki nem vette elő, így én előveszem. egyik kedvenc játékosommá nőtte ki magát az elmúlt évben (előtte rendesen szidtam a formahanyatlása miatt és a néhai suttyóságai miatt), annyira példás magatartást mutatott és annyira vitte a csapatot a hátán, de tegnap ő is bűngyenge volt. nem érezték egymást pique-vel, átjáróház volt a védelem, ráadásul casillas se élete meccsét játszotta, így elég könnyen becsúszott az az öt gól, sőt akár több is lehetett volna.
rosszul helyezkedett több ízben, robben 20 méteres hátrányból lefutotta, gyenge volt. remélem a vb hátralevő részében összekapják magukat a srácok, eddig modric talán a legjobb madridista a vébén (persze még hátra van khedira meccse is) :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 22:13

Csabi írta:az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.

Már akinek.......nekem nem. A két FGY a világ legjobbja a posztján,ezt lehet vitatni,meg lehet puffogtatni fejben gyenge lózungokat,de butaság...be kell fizetni azt a kur*a antenna dijat,majd lehetőség nyílik megnézni a real meccseket,és onnan egyenes út vezet afelé,hogy lássa is a drukker,ezek tényleg az egyik legjobbak.....aki nem ezt mondja,az vak mint egy két éve döglött denevér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 5., csütörtök 15:37

hehe írta:tavasszal meg a barcán kívül nem találkoztunk olyan csapattal, aki folyamatosan nyomást tudott volna helyezni a védelmünkre.
ott jöttek is a hibák, a béellben viszont egy impotens bájern
a bayern ellen bőven volt dolga a védelmünknek.
coentrao például nálam a gólpassza nélkül is motm lett volna az odavágón.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég