Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 10:21

Casso írta: Minek? Nem a védelemmel kell most foglalkozni. Oda elég, ha Carvajalt visszahozzuk.
Egyáltalán nem elég. Carvalhonak tuti annyi, és könnyen lehet, hogy Albiolnak és Pepének is.
Ezen felül ahogy írtam az előbb is: ha van egy spanyol tehetség, akit olcsón meg lehet venni akkor minek engedjük át a Barcának? Meg kell venni, ha nem lesz rá szükség, nem válik be tovább adjuk, de mért adjuk meg az esélyt, hogy befusson a katalánoknál?

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 10:12

Anthony írta:Most am. gyorsan le kéne csapni erre az Inigo Martinez gyerekre, már csak azért is, hogy a Barca ne tudja megvenni olcsón. Habár nem lesz gond, van pénzük bőven, hiszen 22 milláért vették csak Neymart.
Minek? Nem a védelemmel kell most foglalkozni. Oda elég, ha Carvajalt visszahozzuk.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 10:07

Mennyire fogjuk mi gyűlölni ezt a Neymar fazont...

Most am. gyorsan le kéne csapni erre az Inigo Martinez gyerekre, már csak azért is, hogy a Barca ne tudja megvenni olcsón. Habár nem lesz gond, van pénzük bőven, hiszen 22 milláért vették csak Neymart.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 9:59

Szeretnék még egyszer kimenni a pályára, és hallani, ahogy a szurkolók a nevemet skandálják" – írta Neymar.
Megkapta amit akart, annyi különbséggel, hogy végig fütyülték.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 27., hétfő 9:32

szeretnék neymarnak sok sikert kívánni...



:mrgreen:

nem mondom hogy lehetetlen, csak a kismanó lehet toporzékolni fog :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 8:52

ezen te még meglepődsz?
Dehogy, ahhoz már túl öreg vagyok, hogy ilyenek fennakadjak. :lol:
Különösebben nem is érdekel, mert jókat mosolyog rajta az ember, csak sajnálom valamilyen szinten azokat, akik csak egy irányból informálódnak a kedvenc csapatukkal kapcsolatban.

Mert amikor mondjuk az egyik oldal (madridi vagy éppen a katalánok) húzkodják a csapatot, rögtön utánamegyek, hogy mit ír a másik oldal. Csodák csodájára, néha egyet szoktak érteni a felek, na annak a felét már akár el is hiszem.

Szerk.:
Az Espanyol drukkerek is berágtak, hátat fordítottak nekik, és tiltakozásukat fejezték ki.
Kép
Catalonia is more than one club, hangoztatták, amiért ezt csinálták
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 27., hétfő 8:48

Realista24 írta:Egyébként van egy érdekes cikk arról, hogy a katalán sajtó véleménye egyik napról a másikra megváltozott Neymarral kapcsolatban. Ameddig a Real volt a befutó, addig Neymar egy arrogáns, önző, strici volt, aki nem képviseli azokat az értékeket, amik méltók a Barcelonához. A Real Madridba való, a katalánokra káros hatással lenne. Most pedig... :coffee: :agree:
ezen te még meglepődsz?
csak a szokásos, nincs itt semmi meglepetés.
a katalán+újságíró kombó az egyik legrosszabb, ami létezhet a cigány politikus és a zsidó zsidó mellett :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 8:42

Egyébként van egy érdekes cikk arról, hogy a katalán sajtó véleménye egyik napról a másikra megváltozott Neymarral kapcsolatban. Ameddig a Real volt a befutó, addig Neymar egy arrogáns, önző, strici volt, aki nem képviseli azokat az értékeket, amik méltók a Barcelonához. A Real Madridba való, a katalánokra káros hatással lenne. Most pedig... :coffee: :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 7:56

Kitfisto. írta:Nagyon félek, hogy ő lesz az új Robinho. Én már akkor tag voltam itt, mikor hozzátok igazolt (2005 nyár. real_funghi, Enrique, cantera, sasi féle idők). Emlékszem akkor azt mondtátok itt, hogy Messi még a cipőjét sem kötheti majd Robinhonak. Aztán láttuk a végeredményt. Ráadásul a Barcára hatványozottan igaz, hogy rohadt nehéz beilleszkedni.

Az egyetlen ami megnyugtat, hogy már Guardiola is megakarta szerezni. Az ő szakértelmébe bízok egyedül. :D
A spanyol bajnokságba az ellenfelek 50% az kb. olyan mintha otthon lenne Brazíliába, védelem 0, a többieké mondjuk +2, és van 2-3 komolyabb ellenfél azt annyi. Ott tehát könnyedén fog villogni.
A BL az kicsit más téma azért. Ott könnyen jelenthet majd hátrányt védekezésben egy Bayern, angolok, PSG, stb. ellen.
Majd kiderül, reméljük a legjobbat (legrosszabbat).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 7:55

vmi ilyesmiről szokott beszélni RMCF, kezdődik a ferdítés és hazugság, a mi besározásunk.
Na igen, és ez már nem a sajtó koholmánya. Hányinger.

Egyébként az AS-en 72 millió eurós költségekről írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 27., hétfő 7:50

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ca?ICID=HP

vmi ilyesmiről szokott beszélni RMCF, kezdődik a ferdítés és hazugság, a mi besározásunk.
Kép
Kép
Kép

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 27., hétfő 0:40

Nagyon félek, hogy ő lesz az új Robinho. Én már akkor tag voltam itt, mikor hozzátok igazolt (2005 nyár. real_funghi, Enrique, cantera, sasi féle idők). Emlékszem akkor azt mondtátok itt, hogy Messi még a cipőjét sem kötheti majd Robinhonak. Aztán láttuk a végeredményt. Ráadásul a Barcára hatványozottan igaz, hogy rohadt nehéz beilleszkedni.

Az egyetlen ami megnyugtat, hogy már Guardiola is megakarta szerezni. Az ő szakértelmébe bízok egyedül. :D

Avatar
G.E.M.A
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 23:21
Kedvenc játékosaid: Rivaldo, Henry, Casillas
Kedvenc csapatod: Katalánok, Ágyúsok, A Trükkös Fák
Tartózkodási hely: Tököl

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G.E.M.A » 2013. május 27., hétfő 0:24

Nem hinném, ha fele olyan jól feltudná tartani gyorsaságát mint Ronaldo, bőven mehetne rá, hisz már Messi sem az a szép szál legény mint volt :D. Bár ő nem Ronaldo szóval nem tudom. Minden esetre én 16 évesen majdnem annyi kiló vagyok mint ő mondjuk engem is aprítanak NB III-ba mégse sérülök le :lol:
Nem, nem vagyok divatmajom, nem 1 éve drukkolok a klubomnak, nem egy játékos miatt lettem Barcás.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 0:24

felturbózni nem kell, de egy kevés tömeg azért kelleni fog rá, mert így attól félek, hogy úgy törik ketté, mint a sticklettit.
nem kell cr vagy falcao fizikum nyilván.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 27., hétfő 0:17

francois írta:
G.E.M.A írta:Kíváncsi vagyok mit fog alkotni Neymar. Súlyt dobhatnának rá nem bánná. minden esetre ahhoz képest milyen pihe emberünk, nincs sok sérülése. Majd biztos ő is kap néhány üveg gumibogyószörpöt és nyomás tovább :lol:
isten ments h elkezdjék hizlalni! ott van elrettento példának bojan meg pato. bojan kis cingár gyerek volt, aztán tettek rá egy "rakás" izmot és kb 30-40%-al belassult. patonál is ez volt, csak neki meg valszeg ennek köszönhetően jött egy rakás sérülés.
Vagy peldaul Higuain is rengeteget profitalt a plussz izmokbol... :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 27., hétfő 0:13

G.E.M.A írta:Kíváncsi vagyok mit fog alkotni Neymar. Súlyt dobhatnának rá nem bánná. minden esetre ahhoz képest milyen pihe emberünk, nincs sok sérülése. Majd biztos ő is kap néhány üveg gumibogyószörpöt és nyomás tovább :lol:
isten ments h elkezdjék hizlalni! ott van elrettento példának bojan meg pato. bojan kis cingár gyerek volt, aztán tettek rá egy "rakás" izmot és kb 30-40%-al belassult. patonál is ez volt, csak neki meg valszeg ennek köszönhetően jött egy rakás sérülés.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 27., hétfő 0:09

a prioritás egyébként továbbra is a védelem, a kapusposzttal együtt.
egyébként ebben bízok, hogy mivel Neymar éppenséggel nem volt olcsó, fontosabb posztokon fogtok spórolni.
ugyanis ha nem jön 1 jó, megbízható kapus, és egy minőségi középhátvéd, akkor hiába a hangzatos támadósor.
ugyanazvan a Barcánál, mint nálunk, csak nálunk a középpálya az, ami évek óta szar.

kapusnak Reina papa mehet nyugodtan :mrgreen: , középhátvéd poszton meg már az elég öröm, hogyha sem Hummels sem Thiago Silva nem oda megy.

Avatar
G.E.M.A
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 23:21
Kedvenc játékosaid: Rivaldo, Henry, Casillas
Kedvenc csapatod: Katalánok, Ágyúsok, A Trükkös Fák
Tartózkodási hely: Tököl

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G.E.M.A » 2013. május 27., hétfő 0:08

Kíváncsi vagyok mit fog alkotni Neymar. Súlyt dobhatnának rá nem bánná. minden esetre ahhoz képest milyen pihe emberünk, nincs sok sérülése. Majd biztos ő is kap néhány üveg gumibogyószörpöt és nyomás tovább :lol:
Nem, nem vagyok divatmajom, nem 1 éve drukkolok a klubomnak, nem egy játékos miatt lettem Barcás.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 0:04

nyugi, ilyen nem lesz
nem hát, ahhoz olyan edző is kéne, mondjuk egy bielsa. :mrgreen:
de azért papíron üt.

a prioritás egyébként továbbra is a védelem, a kapusposzttal együtt.
semmit nem ér neymar, ha a spanyol közép és kiscsapatok középszerű, sok esetben nóném játékosai is felforgatják az egészet, és továbbra is ennyi gólt kap a csapat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 26., vasárnap 23:54

Hogy Casillas hogy kerülhetett a kispadra, a mai napig nem tudom felfogni. Őt egyszerűen nem és nem lehet kihagyni.
López barátunk emberileg (legalábbis amennyire lejön a személyisége Ikernek) és szakmailag is előrébb jár (az idei) Casillasnál. :-)
iniesta-thiago-neymar-messi-sanchez fogatot utálnád ?
nyugi, ilyen nem lesz, Thiago megy majd el 18-ért, Sánchez helyett meg Pedrito nyomja majd. gracias, Tito :mrgreen: >:]


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég