OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 27., hétfő 20:28

Faust írta:Elsőéves vizsgafilmem - Csontpóker trailer. B-) Az elmúlt két hetem ennek a jegyében telt, remélem tetszeni fog a népnek. :-)
Nekem is tetszik, szép munka, csak így tovább. B-)

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 27., hétfő 20:27

Faust írta:Elsőéves vizsgafilmem - Csontpóker trailer. B-) Az elmúlt két hetem ennek a jegyében telt, remélem tetszeni fog a népnek. :-)
Beteges :D de szuper lett, gratulálok :agree: Nekem nagyon bejön. :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. május 27., hétfő 19:35

Elsőéves vizsgafilmem - Csontpóker trailer. B-) Az elmúlt két hetem ennek a jegyében telt, remélem tetszeni fog a népnek. :-)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 18:41

ne haragudj..óriási butaság.1 hónap után is a legmagasabb faktoruval szabad csak.ha gondolod írd be googleba,mindenhol ezt fogod látni,de ha kell bemásolok 10 db linket ide neked hogy megérts.
ha naptej/napkrémről van szó, akkor igazad van, én is a legmagasabb faktorúval kenem mindig legalább 2-3 hónapig. én sima testápolóról beszéltem, ha nincs 100 fok és otthon vagy :agree:
hova mennétek konkrétabban?
a lényeg hogy ne legyen nagyon a csücskébe. lelle, zamárdi, siófok nyugodtan jöhet pl.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. május 27., hétfő 18:10

Victor írta:hol nézzek olcsó balatoni szállást (apartmant) 2 fő részére? barátosnével mennék 4-5 napra kipihenni a dolgokat

hova mennétek konkrétabban?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 18:08

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iy-KTbymqk
Az internet. Nem gyenge. Az amazon percenként 84.000 dollár értékben ad el cuccokat. Kis biznisz. :mrgreen:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 17:40

zuhanyzásnál nyugodtan érheti, kiáztatni valóban nem szabad, de fürdésnél rohadtul befülledne szerintem a fólia alatt...
van benne valami,igazat adok..én zuhanyzásnál használtam,aztán leszedtem jéghideg víz alá be,utána meg bepanthen rá.
2-max 3 hetet szoktak erre mondani.
ne haragudj..óriási butaság.1 hónap után is a legmagasabb faktoruval szabad csak.ha gondolod írd be googleba,mindenhol ezt fogod látni,de ha kell bemásolok 10 db linket ide neked hogy megérts.
kurva veszélyes,és kihalványodik a tattoo,maga a bőr regenerálódása 1 hónap minimum,az egy dolog hogy te mit látsz,hogy lepotyogott..
semmi baja nem lesz, ha nem 40fokban csináltatja és ki bír pár napot otthon, és 2 heten belül nem áztatja, napoztatja közvetlen.
baja?nem.de kényelmetlen..bár nekem mondjuk nagy felületen van,lehet nekem azért volt rosszabb.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 17:11

hol nézzek olcsó balatoni szállást (apartmant) 2 fő részére? barátosnével mennék 4-5 napra kipihenni a dolgokat

miro, érdekes, én teljesen máshogy tudom, pedig nem egy ideje díszíti már pár dolog a testem.
de ha otthon vagy nem kell,hadd levegőzzön,előbb elfog kezdeni varrosodni szépen+nem szabad hogy befülledjen.
erről megoszlanak a vélemények, kinek mi válik be.
illetve fürdésnél tekerj rá fóliát,vágj ketté egy kukás zacskót húzz rá pl most a könyöködig és ragaszd le h ne érje sampon stb.
zuhanyzásnál nyugodtan érheti, kiáztatni valóban nem szabad, de fürdésnél rohadtul befülledne szerintem a fólia alatt...
,majd utána 3-4 hétig véletlenül se kezdj el pl szolizni,vagy ne napozzgass
2-max 3 hetet szoktak erre mondani.
a 3-4 hét után meg kezd el testápolózni
azután kell, miután teljesen legyógyult, nem szabad utána se hagyni pár napig kiszáradni, tehát kb 10 nap után.
szerk. de ha megfogadod a tanácsom,nyáron nem csináltatsz tattoot,butaság...
semmi baja nem lesz, ha nem 40fokban csináltatja és ki bír pár napot otthon, és 2 heten belül nem áztatja, napoztatja közvetlen.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 16:44

a tetoválónak mindent el kell mondania. amúgy én 2 napig szoktam fóliázgatni, 3-4 óránként cserélgetem a fóliát, ekkor óvatosan lemosom, majd szárazra tapogatom tiszta törülközővel, majd Beptanhennel vékonyan bekenem. Éjszaka persze nem kell 3-4 óránként felkelni, elég reggel, ébredés után cserélni.
6-7 napig kent bepanthennel, a 3. naptól elhagyva a fóliázást, simán 3-4 óránként kenegetve, ne hagyd kiszáradni.

a teljes gyógyulási idő két hét, utána lehet sportolni, emelgetni meg bármit, amit előtte.
Kép
háát..hát..ez azért nem egészen van így.

-fóliázás:ha utcán vagy oké,mert poros lesz koszos,a nap is égeti iszonyuan.ok.
de ha otthon vagy nem kell,hadd levegőzzön,előbb elfog kezdeni varrosodni szépen+nem szabad hogy befülledjen.
illetve fürdésnél tekerj rá fóliát,vágj ketté egy kukás zacskót húzz rá pl most a könyöködig és ragaszd le h ne érje sampon stb.

jó tanácsként mondom hogy egy valamilyen rongy pelenkát teríts le alvás előtt mert szépen megtud fogni sok dolgot.

első 3 nap napi 2-3x jéghideg víz alá rakdbe,10 mpig,és utána szépen itasd föl valamivel a vizet,hogy lehuzza a duzzanatot,utána faszán kend át.

a teljes gyógyulási idő nem így van..sőt...
8-10 nap amíg általában lepotyog,majd utána 3-4 hétig véletlenül se kezdj el pl szolizni,vagy ne napozzgass mert elrákosodhat,kifakulhat satöbbi,illetve kerüld a medencéket is egy jó ideig,addig csak pávázz buliba a pultnál vele.( :mrgreen: )
a 3-4 hét után meg kezd el testápolózni,mert ha kiszárad az adott rész akkor fakul,ha meg szépen kened akkor szép lesz..
én nekem a jobb kezem maorival fölvan varva csuklótol vállig,majd most jön a balos,csak még kicsit kozmetikáznom kell a gondolaton h milyet is akarok. :-)


szerk. de ha megfogadod a tanácsom,nyáron nem csináltatsz tattoot,butaság...télen kell,hogy nyáron már minden ok legyen vele.. :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 16:33

Egyre inkább úgy érzem, hogy kell ez nekem. Szóval szerintem júniusban valamikor meg is csináltatom. Amúgy a gyógyulási idő mennyi meg meddig kell fóliázgatni?
a tetoválónak mindent el kell mondania. amúgy én 2 napig szoktam fóliázgatni, 3-4 óránként cserélgetem a fóliát, ekkor óvatosan lemosom, majd szárazra tapogatom tiszta törülközővel, majd Beptanhennel vékonyan bekenem. Éjszaka persze nem kell 3-4 óránként felkelni, elég reggel, ébredés után cserélni.
6-7 napig kent bepanthennel, a 3. naptól elhagyva a fóliázást, simán 3-4 óránként kenegetve, ne hagyd kiszáradni.

a teljes gyógyulási idő két hét, utána lehet sportolni, emelgetni meg bármit, amit előtte.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 27., hétfő 16:29

Egyre inkább úgy érzem, hogy kell ez nekem. Szóval szerintem júniusban valamikor meg is csináltatom. Amúgy a gyógyulási idő mennyi meg meddig kell fóliázgatni?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 16:09

Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
a tetováló megrajzolja az elképzelésed, és csak akkor rakja rád, ha 100%-ban tetszik neked a munka. mennyibe kerülhet? ez függ a pontos mintától és annak méretétől, no meg, hogy hol csináltatod.
amúgy szerintem csuklón egyáltalán nem fáj, nekem bicepsz belsőfelén volt húzósabb :-)

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 27., hétfő 12:12

ezért ne hogy gondolkozz mert "fáj".
hagyjuk már ezt..
egyébként meg a bicepsz belső fele,illetve a könyök a parádé.
na azok kellemetlenek,de kibírhatóak bőőőőven...
becsukod a szemed és összeszorítod a fogadat..ennyi.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 27., hétfő 10:09

Hát ugye körbe menne a csuklómon, tehát külső belső rész egyaránt. Majd még átgondolom :mrgreen: Csak az még a gondom, hogy nem igazán vastag a csuklóm és félek, hogy fog kinézni rajta. Még adok magamnak egy hónap gondolkodási időt, ha akkor is akarom még majd megcsináltatom.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 9:19

Chancee9 írta:én csak annyit tudok hozzászólni ehhez, hogy a csukló az egyik legfájdalmasabb hely tetoválás szempontjából
a legfájóbbak a hajlatoknál vannak.


csukló is kényes, főleg ha a belső felére csináltatod.
joabulicsak

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. május 27., hétfő 9:15

pheco írta:Tetoválással kapcsolatos kérdésem lenne, akinek esetleg van tapasztalata. Csuklóra szeretnék olyasmit, mint Ramosnak ami van. Van 1-2 konkrét dolog amit szeretnék ha benne lenne, viszont köré kéne valami fasza minta. Ha felvázolom a tetováló szakinak, hogy mit szeretnék ő hajlandó rajzolni valamit és akkor eldöntöm, hogy az tetszik-e? Vagy nem igazán pazarol ilyenre időt? Kb mennyibe kerülhet?
én csak annyit tudok hozzászólni ehhez, hogy a csukló az egyik legfájdalmasabb hely tetoválás szempontjából :-)
amikor én csináltattam, akkor ezt még nem tudtam és csak egy kb 10-15 perc volt az egész, de elég kellemetlen volt :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2013. május 27., hétfő 9:03

"gracías pep"
Mondjuk ez tényleg vicces, igazából nincs mit szépíteni rajta, egyenértékű egy "köszönöm Józsi" varrással. :D Én inkább nem tetováltatnám magamra egy másik kolbász becenevét. :D

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 8:47

Tarsi88 írta:Szép darab, én is hasonlót tervezek, mily meglepő nálam is csak anyagi akadályok vannak.

http://img515.imageshack.us/img515/300/vdli.jpg
jójó. bírom ezeket a vádlitetoválásokat.

aztán ha meglesz majd mehet kéthetente a szőrmóktalanítás :D
joabulicsak

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 27., hétfő 8:45

pátkán írta:
én ezt lestem ki de közel 70000 HUF. annnyim meg jelenleg nincs... :lol:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1606_n.jpg
Szép darab, én is hasonlót tervezek, mily meglepő nálam is csak anyagi akadályok vannak. :D

http://img515.imageshack.us/img515/300/vdli.jpg
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. május 27., hétfő 8:28

Realista24 írta:Én kifejteném a véleményem, de amilyen üldözési mániád van, totál magadra vennéd, úgyhogy inkább csak egy smilet teszek:
:mrgreen:

amúgy. lehet hasonlóra gondolsz, de én falra mászok ezektől a csapatos tetkoktol. legyen az címer, legyen az felirat...
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég