Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. május 27., hétfő 15:45

Realista24 írta:Egyébként van egy érdekes cikk arról, hogy a katalán sajtó véleménye egyik napról a másikra megváltozott Neymarral kapcsolatban. Ameddig a Real volt a befutó, addig Neymar egy arrogáns, önző, strici volt, aki nem képviseli azokat az értékeket, amik méltók a Barcelonához. A Real Madridba való, a katalánokra káros hatással lenne. Most pedig... :coffee: :agree:
Nem akarok vitát generálni és senkibe belekötni mert ez egy madridista oldal és ezt tiszteletben tartom. Ennek ellenére szeretnék néhány dolgot más szemszögből is megvilágítani.
Ez amit írtál, mindenhol megtalálható. Ezen a fórumon is hasonló a helyzet. Nyilván sokan tagadják, de elég visszaolvasni mit írtak egyesek Neymar szerződése előtt, illetve mikor mindkét ajánlatot elfogadták. A MARCA is csinálta ezt, azt hiszem Cr leigazolásánál. Ha nem az esetben volt, akkor mea culpa, de én így emlékszem.
Az, hogy mennyibe fájt egyelőre nem tudjuk. Lehet, hogy írtak 25-öt, 28-at, én is láttam, de nagyon sok helyen ott van, hogy ez a Santosnak fizetendő összeg. Ha valaki pedig nem tudja a részleteket (több kézben lévő játékjog) akkor nyilván ezt gondolja. Ez ilyen egyszerű.Várjuk meg az átigazolási szezont ott majd kiderül. Azonkívül mennek más irányba is a ferdítések, például az aktuális 72 millió. Ezt nem gondoljátok ferdítésnek? Mert itt ezt nem igazán olvastam. Nem akarok senkit megbántani vagy kötözködni, mert természetes hogy egy szurkolói oldalon elfogultak a tagok egyik irányba, csak sokszor egy Daily Start vesztek szentírásnak, ha az fekszik nektek. Hidd el, ellenünk is írkáltak elég sok negatívumot, a média ilyen. Én is ilyen berkekben dolgozom és láttam mire képes főleg a bulvár.
A másik, hogy Alexist azért nem hiszem, hogy akkora flopnak kéne beállítani. Az első szezonja kifejezetten jó volt, az utóbbi 8-9 meccsen is a legjobbak között volt, el is kezdte rugdosni a gólokat, már nagy százalékban berúgja a helyzeteit Messivel együtt is a pályán. Tulajdonképpen egy fél szezonja volt eddig amikor flopnak lehetett nevezni. Ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg, mert ti is hajlamosak vagytok beskatulyázni embereket, ahogy odaát és bármely szurkolótábornál is.
Nem nagyon szoktam ide irkálni, nem akarok felesleges vitákat gerjeszteni, mindketten a riválisnak szurkolunk, természetes, hogy bizonyos dolgokat másképp látunk, csak gondoltam most megosztok egy másik nézőpontot is. Remélem nem személyeskedtem és amit írtam elfogadható egy Barcastól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 15:08

Alexis meg maradni fog. Elmondta, hogy volt több ajánlata is, de a klub azt szeretné, ha maradna, így nem fog idén váltani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 27., hétfő 14:42

Realista24 írta:
Ismerős?
Mert egy szurkoló és egy szakember véleménye ugyanolyan súlyú, igaz? :-)
Számára nincs olyan! Túl nagy feladat lenne utána nézni dolgoknak és értelmesen társalogni... Van 1 haverom aki azon a bizonyos közösségi oldalon állandóan nyomja a hasonló hülyeségeit és mikor belinkelek neki normális kimutatásokat meg leírásokat csak néz, hogy mi van. Gondolom eb-n nincsenek normálisan közölve hírek meg megy a parasztvakítás...

Kedves Kitfistó! Vannak akik szerették volna Neymart ez tény, de ha megnézed a honlapon a szavazást többen örülnének Bale-nek 75-25 az arány, ha jól emlékszem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy eddig sem voltunk elhűlve tőle, csak pár valaki. Itt a puffogás azon van, hogy az árának a negyedét képesek bevallani és senkinek sem szúr szemet az egész főleg nem a FIFA-nak, és jönnek az ilyen agyamfelbaszom képek azon a szaron, mert van pár hozzád hasonló 10 éves hülye gyerek ismerősöm aki a kezdő 11-et nem tudná felsorolni szeretett csapatának és jön az olyan képekkel, hogy Neymar a focit választotta és nem a pénzt meg hasonló hülyeségek...
GT37 írta:Mondjuk akkor lehet, hogy Messi megsértődik és eligazol hozzátok. :D

Nana! Kösz nem kell :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 14:39

GT37 írta:
Realista24 írta:...a bemutátásán :mrgreen:
:mrgreen:
Remélem, eléri majd, hogy szóljon a "Neymaaar, Neymaaar" is. Mondjuk akkor lehet, hogy Messi megsértődik és eligazol hozzátok. :D
Szegény gyerek lehet azért sírt az utolsó Santos meccsén... Vagy azért, mert hozzánk akart aláírni, de Laporta fegyvert tartott a fejéhez mikor szignózott és még nem tudta feldolgozni, hogy élete legrosszabb döntése volt, hogy a királyi szerkó helyett csúnya vöröskékben kell játszania...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 27., hétfő 14:34

Realista24 írta:...a bemutátásán :mrgreen:
:mrgreen:
Remélem, eléri majd, hogy szóljon a "Neymaaar, Neymaaar" is. Mondjuk akkor lehet, hogy Messi megsértődik és eligazol hozzátok. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 14:32

zúg a "Meeessi, Meeesi..."
....a bemutátásán :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 14:31

Ha azt vesszük, hogy egy év múlva lejárt volna a szerződése, akkor mindenképpen legyen sok volt. 54 m egy elfogadható ár, de majd kiderül, hogy megérte-e a Barcának. Kíváncsi vagyok, hogy fog majd tetszeni neki amikor zúg a "Meeessi, Meeesi...". :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 14:06

Ismerős?
Mert egy szurkoló és egy szakember véleménye ugyanolyan súlyú, igaz? :-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 27., hétfő 14:04

Egyébként van egy érdekes cikk arról, hogy a katalán sajtó véleménye egyik napról a másikra megváltozott Neymarral kapcsolatban. Ameddig a Real volt a befutó, addig Neymar egy arrogáns, önző, strici volt, aki nem képviseli azokat az értékeket, amik méltók a Barcelonához. A Real Madridba való, a katalánokra káros hatással lenne. Most pedig..
Ismerős?
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 3688_n.jpg

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 27., hétfő 13:34

Az AS azt írja,hogy a Barcelona összesen 72 millió eurót fog fizetni Neymarért.
http://futbol.as.com/futbol/2013/05/27/ ... 84872.html
:goat:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. május 27., hétfő 12:13

25 millió volt az 55%-a. Nem az egész! De felesleges itt találgatnotok, mert még nem fizettek ki semmit, majd, ha elindul az átigazolási szezon hivatalosan is, akkor lesznek valódi számok.

Folrentino meg 60-at kínált összesen. Így nagyjából egyezik a két végösszeg... Ezért is volt választási lehetőség.
Mert, ha az a 60 nem az egész ára lenne, akkor Perez ne is induljon elnöknek, ha 110 milliót akart adni Neymar-ért....

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 27., hétfő 12:02

NSO 54 millát irt, de szerintem lassan váltsunk témát :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 11:46

ericco írta:Most remélem csak ironizáltál, mivel jóval többe fájt egyelőre a Barcanak Neymar, mint 22 millió.
Nyilván, smileyt nem raktam ez igaz :Đ

A magyar sportsajtó ismét megbukott.:
A Barcelona nem megerősített hírek szerint 28 millió eurót fizet a játékosért, (de több bemutató mérkőzésen is megmérkőzik a brazil csapattal, így kerekedik ki az 50 millió eurós vételár), aki évi hétmillió eurót fog keresni.
Az NSO ennyit tudott kihozni az ügyből.
A Barcelona állítólag 35 millió eurót fizet, Neymar évi hétmillió eurót fog keresni. Más hírek szerint a Barcelona utolsó ajánlata 28 millió euróról szólt.
Az Index ennyit.
A Barcelona nem megerősített hírek szerint 35 millió eurót fizet érte, évi hétmillió eurót fog keresni. Más értesülések szerint a Barcelona utolsó ajánlata 28 millió euróról szólt.
Az origo is ugyanabból a forrásból dolgozott...
Elsőnek a Mundo Deportivo röpítette világgá a hajnal óta érlelődő hírt: Neymar, a Santos 21 éves szupersztárja öt évre a Barcelonához szerződött. Vételára - ami nem nyilvános - a találgatások szerint 23-25 millió euró, a játékos évi hétmillió eurót fog keresni bónuszok nélkül.
És a szakmailag megkérdőjelezhetetlen fourfourtwo.

Szánalmas egy bagázs nem igaz?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 27., hétfő 10:33

Anthony írta:Habár nem lesz gond, van pénzük bőven, hiszen 22 milláért vették csak Neymart.
Most remélem csak ironizáltál, mivel jóval többe fájt egyelőre a Barcanak Neymar, mint 22 millió.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 10:21

Casso írta: Minek? Nem a védelemmel kell most foglalkozni. Oda elég, ha Carvajalt visszahozzuk.
Egyáltalán nem elég. Carvalhonak tuti annyi, és könnyen lehet, hogy Albiolnak és Pepének is.
Ezen felül ahogy írtam az előbb is: ha van egy spanyol tehetség, akit olcsón meg lehet venni akkor minek engedjük át a Barcának? Meg kell venni, ha nem lesz rá szükség, nem válik be tovább adjuk, de mért adjuk meg az esélyt, hogy befusson a katalánoknál?

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 10:12

Anthony írta:Most am. gyorsan le kéne csapni erre az Inigo Martinez gyerekre, már csak azért is, hogy a Barca ne tudja megvenni olcsón. Habár nem lesz gond, van pénzük bőven, hiszen 22 milláért vették csak Neymart.
Minek? Nem a védelemmel kell most foglalkozni. Oda elég, ha Carvajalt visszahozzuk.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 10:07

Mennyire fogjuk mi gyűlölni ezt a Neymar fazont...

Most am. gyorsan le kéne csapni erre az Inigo Martinez gyerekre, már csak azért is, hogy a Barca ne tudja megvenni olcsón. Habár nem lesz gond, van pénzük bőven, hiszen 22 milláért vették csak Neymart.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 9:59

Szeretnék még egyszer kimenni a pályára, és hallani, ahogy a szurkolók a nevemet skandálják" – írta Neymar.
Megkapta amit akart, annyi különbséggel, hogy végig fütyülték.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 27., hétfő 9:32

szeretnék neymarnak sok sikert kívánni...



:mrgreen:

nem mondom hogy lehetetlen, csak a kismanó lehet toporzékolni fog :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 8:52

ezen te még meglepődsz?
Dehogy, ahhoz már túl öreg vagyok, hogy ilyenek fennakadjak. :lol:
Különösebben nem is érdekel, mert jókat mosolyog rajta az ember, csak sajnálom valamilyen szinten azokat, akik csak egy irányból informálódnak a kedvenc csapatukkal kapcsolatban.

Mert amikor mondjuk az egyik oldal (madridi vagy éppen a katalánok) húzkodják a csapatot, rögtön utánamegyek, hogy mit ír a másik oldal. Csodák csodájára, néha egyet szoktak érteni a felek, na annak a felét már akár el is hiszem.

Szerk.:
Az Espanyol drukkerek is berágtak, hátat fordítottak nekik, és tiltakozásukat fejezték ki.
Kép
Catalonia is more than one club, hangoztatták, amiért ezt csinálták
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég