Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 20., szombat 12:11

Higuaín is max 30. Ráadásul ő már többet is tett le az asztalra mint Cavani, akármennyire köpedék formában van most. Csak azért kérhetnek az ilyen csatárokért 50 milliókat mert gyér a felhozatal. Most így hirtelen talán 3 mai csatárt se tudnék felsorolni aki mondjuk 10 éve is elit lett volna. Ibra, Falcao talán... aztán ennyi. Kis túlzással(?) CR és Messi ketten több gólt lőnek mint az összes "neves" csatár együttvéve.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 20., szombat 12:07

Mike írta:Ha Cavani 45-50, akkor Falcao simán 70

Egy rendes világban Cavani max 30.
Nincs rendes világ, a Real nem tud normális áron játékost venni. Illetve ezt átfogalmaznám: olyan játékos, aki a mai Realnak valóban előrelépést jelentene, az nem megszerezhető 50-60 millió alatt. Én azt vallom, hogy ne költsünk 30-40 milliókat olyan játékosra, akihez hasonló képességű játékos már van a csapatban. A következő lépcsőfok viszont az 50-60 milliós kategória.
higuainnál meg pont elég indok, hogy a bl-ben egy impotens, egy callejon összehozott 2 szezon alatt annyi gólt, amit higu 6 év alatt
Ja mert ez aztán releváns statisztika. Higu az első időkben nem volt kezdő a Realban, és a BL meccseken keveset játszott. Akkoriban még a csoportból való továbbjutás is nehézkes volt, mert rendszeresen a második kalapba kerültünk, és mindig volt egy hozzánk hasonló erősségű csapat a csoportban. Az utolsó 2 meccset nem lehetett pihizéssel tölteni. Hozzájárul a dologhoz a tény, miszerint Benzema érkezése után Benzema a stabil kezdő. Callejon a már továbbjutott csapatban 5-6 gólos meccseken rúgta a góljait, ott nem nehéz villogni, csak Higuáinnak ez a 6 év alatt ritkán adatott meg. Ha Higu végignyomná mind a 6 meccset, akkor neki is lenne a csoportkör után 4-5 gólja.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 20., szombat 12:04

Mike írta:Egy rendes világban Cavani max 30.
Na ez azért már durva. Akkor Higuaín mennyi? Nagyon hasonló a két játékos statja.(mmint falcao és cavani statja)

Más:

A sport.es mai címlapján az áll, hogy Perez ellopná Neymart a Barca elől és nyáron 100 millió eurót tenne le a Santos asztalára. (Ebből a pénzből a Barcával kötött üzlet szerződésszegésért járó büntit is ki tudnák fizetni)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 20., szombat 11:55

Ha Cavani 45-50, akkor Falcao simán 70

Egy rendes világban Cavani max 30.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 20., szombat 11:51

___Samy___ írta:viszont cavani sem ér meg 63-at, és falcao sem ér 70-et
Ezt én sem mondtam. Cavani 45-50. Falcao meg sehol sem 70 ő is 45-50 esetleg 55.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 20., szombat 11:47

viszont cavani sem ér meg 63-at, és falcao sem ér 70-et
higuainnál meg pont elég indok, hogy a bl-ben egy impotens, egy callejon összehozott 2 szezon alatt annyi gólt, amit higu 6 év alatt
és már az a tűz sincs meg benne, amiért anno az egyik kedvencem volt, egy díszb.zi lett belőle, aki csapkod össze vissza, ha vmi nem úgy van, ahogy szeretné
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 20., szombat 11:39

100 misiért a kettő viszont rohadtul nem éri meg.
Na ez a lényeg. Akik ezt a párost várják, mit gondolnak, mennyiért jönne a 2? Mert ez még optimista becslés. Bale és Aguero is inkább 60 millió fejenként, és ennyit én egyik jómadárra sem költenék. Akkor maradjon a Higu DM kettős.
Ezt nem nagyon értem. Klasszisokkal jobb mint Higuaín
Az a baj, hogy az ilyen összehasonlítások esetén a fórumozók többsége (tisztelet a kivételnek) Higuáin leggyengébb formáját hasonlítja össze Aguero legjobb meccsein nyújtott teljesítményével. Idén Higuáin nagyon gyenge, de a csapat is gyenge mögötte, ráadásul keveset is játszik. Aguero sem villog idén, csak Aguero esetében mindenki az első City's évére meg a Barca ellen lőtt 1-2 góljára emlékszik. Higuáin esetében meg a Lyon elleni kapufa meg a Barca elleni töketlenkedés van a fejekben, nem az amikor gólt lőtt a Milannak, vagy éppen a Barcának. A két játékos helyzetkihasználása kb. hasonló. Amiben Aguero jobb az az összjáték. De nekünk nem egy összjátékban jó csatár kell, arra ott van Benzema. Nekünk egy ziccerbe kerülni képes, és a ziccereket kihasználó csatár kell. Higuáin inkább ez a kategória, mint Aguero. De a legjelesebb képviselők manapság Falcao és Cavani.

Neymar meg nem csatár, ő max szélsőnek jönne.
Ott nem jó Benzema. Nagyon nem jó. Oda sokkal gyorsabb ember kell.
És preferncia szerint ballábas,

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 20., szombat 11:30

accel írta:kitolnám benzit a szélre.
Ott nem jó Benzema. Nagyon nem jó. Oda sokkal gyorsabb ember kell.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 20., szombat 11:27

Mike
Szerintem tuti nem őt fogják hozni.
Illetve tőle jobbat igazolunk,úgy érzem
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 20., szombat 11:26

én hoznám agüerot és kitolnám benzit a szélre. padra meg jesé és morata bőven jó lenne. rengeteget lehetne rotálni.

-------------xabi------------
-----vidal-------------------
-----------------modric-----
-benz---agüero--------cé--

nálam ez jövőre simán deal :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 20., szombat 11:22

engem csak az zavar h nagyon úgy néz ki h Bale és egy csatár(Aguero mondjuk) a fő célpont, ez lesz egy százas, és akkor majd kiszurják a szemünk egy hávidzsível a kp-ra, mondván h nem maradt lóvé. Én inkább költenék 100 milliót a kp-ra, Khedira és Xabi helyettesére, és utána a maradékból hoznék egy csatárt.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 20., szombat 11:15

Matt009 írta:Aguero nem sokkal jobb Higuáinnál
Ezt nem nagyon értem. Klasszisokkal jobb mint Higuaín. Még akkor is ha vannak kilengései. 100 misiért a kettő viszont rohadtul nem éri meg. Bale meg pláne nem ér 60 milliót. Azonban én sem örülnék ha csatárposztra Agüero érkezne. Cavani, Neymar, Falcao hármas közül bárki jöhet.( Én Cavaninak örülnék)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 20., szombat 10:59

Kercsó írta:hát én vagyok vele, hogy inkább Kün és Bale jöjjön, mint DM és Higuain maradjon...
ha már tényleg vérfrissítést terveznek.
Azt leszámítva, hogy szerintem Aguero nem sokkal jobb Higuáinnál, szerintem ezzel a személycserékkel nem járnánk jól. kb. 100 misibe fájna a 2 játékos, és a Higu-DM pakkért jó ha 60 misit kapunk. Egyrészt lenne hozzávetőlegesen 40 millió ráfizetés, másfelől ez a csere nem jelentene akkora javulást. Bale számomra továbbra sem opció, ha a Real Madridról van szó. Az elképzelés miszerint ő lesz a jobboldali CR-ünk szerintem, hallva született ötlet, mert annyira azért nem jó, és ha hozná is a CR-hez hasonló stílust, akkor a csapat még kevésbé lenne összjátékra használható. Nem az az erőssége Bale-nek, sem CR-nek, és két ilyen szélsővel csak a kontrajáték marad. Aguero pedig nagyon hullámzó teljesítményt mutat. Vannak időszakok, amikor elit csatár, és vannak időszakok, amikor csak egy Higuáin karikatura. Sokkal többet érnénk egy Neymar, Cavani pakk-kal, ha már Falcao nem elérhető. Az ár körülbelül ugyanaz, csak a minőség javulna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 20., szombat 10:42

Toti írta:
kérdés csak az h varane v albiol lesz-e a jobb bekk? vagy berakja nachot, de kizártnak tartom.
Azt írta ma az egyik spanyol lap (már nem tudom melyik), hogy Nacho-Varane/Pepe-Albiol-Marcelo lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 20., szombat 10:40

Toti írta:kérdés csak az h varane v albiol lesz-e a jobb bekk? vagy berakja nachot, de kizártnak tartom.
Nem hiszem, hogy Varane-t fogja a jobb szélre helyezni. A védelem közepén szerintem Pepe- Varane, és majd a jobb szélen talál magának helyet Albiol.

Más:

Szerintem a jövő idényben
EZ a mez adná. Jobban nézki, mint amit feldobtak nem oly régen...-vagyis ezt
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 20., szombat 10:30

te 100% hogy félreértettél
Lehet. :D

De ezzel egyetértek.(attól függetlenül,hogy kiváncsi vagyok a gyerekre.)--->

:roll:
Nem értem miért akarjátok kezdőbe Kázmért,meg minek egyből Mouval kell foglalkozni
Ne kezdjen a gyerek,ha ott úgy tartják jónak.
Azért mert de jó lenne látni egy fiatal,Brazil,lehet tehetséges is...srác most vergődött ide,ahogy Remy is írta,elején igen nyögvenyelősen mentek a dolgok még a csere csapatnál is.
Nálam Pepe-Modric a kezdő.
amennyiben jól állunk,úgy jöhet Casemiro egy kis levegő szippantásra.
De ha meg annyira jól megy neki,és a játékos és Mou is úgy érzi,akkor lehet kezdeni is fog.
Nem kell egyből minden csipszarért Mout elővenni
Amúgy egszer tényleg jó lenne egy Ronaldo,Morata,Jesé hármas oda előre. :-)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 20., szombat 10:17

ilyenkor jön, hogy verjem a fejem a falba
miért csak Casemirot hozza fel Mourinho, mikor ott van még Jesé is :hmmm: :kivagyhe:
ha már pihentetni akarja a sztárokat, akkor pont ő lenne az igazi megoldás...
dafaq
én simán beraknám estére a Morata - Jesé duót.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 20., szombat 10:07

Nzedge írta:Egy ilyen kezdő kp-t adnék pedig erre a meccsre: Modric--Kaká--Casemiro :)
Azért mert de jó lenne látni egy fiatal,Brazil,lehet tehetséges is
Bár ez igaz Mickey.Mou nem így gondolkodik és igazából nem is érdemelte ki Kázmér a kezdőbe a jutást.
te 100% hogy félreértettél :-)
én az csak érvként hoztam fel,arra vonatkozóan,hogy ezért nem feltétlen kell betenni kezdőbe
na szóval én nem várom a srácot oda.
szerintem egy 10-20 percet kaphat
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 20., szombat 9:58

Egy ilyen kezdő kp-t adnék pedig erre a meccsre: Modric--Kaká--Casemiro :)
Azért mert de jó lenne látni egy fiatal,Brazil,lehet tehetséges is
Bár ez igaz Mickey.Mou nem így gondolkodik és igazából nem is érdemelte ki Kázmér a kezdőbe a jutást.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 20., szombat 9:49

szerintem meg, de! Telibe bélsarazzuk a bajnokságot, szóval nem elképzelhetetlen. Nekem konkrétan mindegy lenne, hogy Pepe szerencsétlenkedik ott vagy Casemiro.
kp pepe - modric fog alkotni, fix.

védelemben: albiol, varane, carvalho, marcelo lesz. kérdés csak az h varane v albiol lesz-e a jobb bekk? vagy berakja nachot, de kizártnak tartom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég