Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 27., hétfő 17:52

Anthony írta:
Matt009 írta: De persze mi olyan Higuáint hibáztatunk, és akarunk elpaterolni már 3 éve, aki kb 2x jobb játékos Mandzukicsnál... Gondolkodni kéne, emberek!
Mert mi nem Higuainokhoz meg Khedirákhoz voltunk szokva, hanem ilyenekhez:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m500l ... o1_500.jpg
Bohócegylet, ami nem nyert együtt soha semmit.

Pont az ilyen gyerekes baromságokat követő emberek miatt tart ott a Real, ahol. Nem csapatot építenek, hanem neveket igazolnak, aztán sírnak, hogy nem megy.

Maximálisan egyetértek Mattel, végre valaki, aki nem úgy képzelni el a Real Madridot, hogy 11 világsztár szaladgál. Lehet így is, csak azok együtt soha az életben nem fognak semmit se nyerni együtt. Mondom, jó példa erre a Bayern vagy a BVB. Sztárokkal teletenni egy csapatot működik a FIFA-ban, kiskamaszok matyizhatnak rá, de csapatként esélytelen, hogy sikeresek legyenek.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 17:50

Realista24 írta:A spanyolok szerint Nathaniel Chalobaht figyeli.
Szerintem már alá is írta a papírokat. Aztán majd bejelentik a dolgot hivatalosan is.

Heynckesről van valami ropogós hír? Inkább Ő jöjjön mint Carlo. :roll:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 17:49

Láttad a gólját? Nem az ő érdeme volt. Ő épp, hogy belebotlott...
láttam, és? akkor nem lőtt gólt a bl döntőben? vagy csak a 25 méteres pókháló kiszedő találat ér?

bárcsak higuaín botlott volna bele a dortmund ellen, vagy a bayern ellen vagy a barca ellen vagy a lyon ellen...ő nem botlik bele... :(
en birom Reust es Gundogant is, nem is bannam ha jonnenek. Viszont azt, h 4 nemet legyen a kezdoben na azt nem szeretnem latni. Csak akkor ez a ketto, ha a masik kettonek nem adnank fizu emelest es tipliznenek.
mert gondolod, hogy én kedirát kezdőbe rakom? amúgy özilt se. mondtam már, hogy ő nagyszerű választás a padra. a kicsiket is meg kell majd verni jövőre.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 27., hétfő 17:49

Jesé
A legutóbbi változat amit én hallottam még az volt, hogy Jesé valószínüleg távozik a nyáron. Ez változott azóta?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 27., hétfő 17:49

Nekem egyébként Reus játéka jobban tetszik, mint Iscóé. De egyiket mindenképp el kell hozni. Nem kell baszakodni itt 60-70 milliós Bale-kkel. Majd jön, ha ő is jönni akar és megmondja Lewynek is. Addig meg az árából kijön a Reus-Isco pakk is. Gündoganért meg le kéne rakni azt a szaros 25 milliót az asztalra.
en birom Reust es Gundogant is, nem is bannam ha jonnenek. Viszont azt, h 4 nemet legyen a kezdoben na azt nem szeretnem latni. Csak akkor ez a ketto, ha a masik kettonek nem adnank fizu emelest es tipliznenek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 27., hétfő 17:47

numberone1 írta:
tegyük fel karim kidől mondjuk tavasszal, amikor a legfontosabb meccsek jönnek. tényleg egy darab jesével vágnánk neki a clasicoknak, blmeccseknek? most oké, lőtt 20 gólt egy spanyol másodosztályban, tehetséges, de azért kevés lenne ő még erre.

ennek ellenére remélem, hogy jövőre gyakrabban számítunk rá.
szerintem siman neki vaghatnank a Benzivel.....es nem Jesset tolnam csatarba. en ezt ugy kepzelem el, h ha Benzema leserulne v eltiltanak, akkor CR menne fel kozepcsatarnak es Jesse menne ki balszelre v Bale atmenne balra es Jesse jobbra. Mindenesetre szerintem nem ereznenk meg annyira a csatar hianyat.

Mit gondolsz errol Los Blancos? :hmmm:

szerk: ha kipengetunk Bale-rt 60-70 millat remelem mar Cavanira nem marad.
Amúgy én is hasonló dolgokon gondolkodtam mostanában.Ha Bale jönne én nem feltétlen költenék még egy csatárra is.Akkor ott van Benzemanál a lehetőség,ha valami van vele akkor pedig különböző variációkkal ott van a Jesé,CR,Callejon,Bale négyes.Bale kevésbé,de a többiek azért elég jól alkalmazkodnak középen is.

persze Callejon lehet távozik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 17:46

Mourinho jelenleg Londonban tartózkodik, hogy aláírja szerződését a Chelseaval. Amúgy élőben nézi a Crystal Palace-Watford meccset.
A spanyolok szerint Nathaniel Chalobaht figyeli.
Láttad a gólját? Nem az ő érdeme volt. Ő épp, hogy belebotlott...
Remélem a Juve is így gondolkodik és kifizetik érte a 30at.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 27., hétfő 17:44

Özil azért van cseszegetve, mert tudna jobban játszani, sokkal, mégis lötyög, mint tehénen a gatya.

Tisztelet a kivételnek, amikor valamikor összekapja magát. (Barca elleni kupadöntő, stb.)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 27., hétfő 17:42

19 éves balon játszik, folyamatos kezdő, megbízható eléggé gólja és gólpassza van pár. Ha Coentrao távona őt szívesen látnám, Zidanet bevetve hozható lenne. Nekem ugyanez igaz Zuomara is. Kevesebb meccsen volt kezdő mint Digne. Középső védő, 18 és nagyon tehetséges, Mu már akarja vinni, nekünk Albiol pótléknak jó lenne kevesebb fizuért.
Pont ezt szajkozom en is. El lehet adni Coentraot, csak akkor Zizout meg kell bizni azzal, h keressen vkit Marcelo moge.
Tele van a Francia bajnoksag Nachonal jobb balhatvedekkel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 17:42

Higu hol jobb Mandzukicsnál? A horvát ott veri kenterbe ahol akarja, ha csak a helyzetkihasználásokat nézzük.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 17:41

Az előző nagy volumenű hsz-t CSOki hsz-e után kezdtem írni, és nem láttam az utána következő 1-2 mondatos hsz-eket, de azok utólag engem igazoltak.
szerinted jogtalanul?
Nem értettél meg. Nem azt mondom, hogy Khedira klasszis, csak csúnyán alúl van értékelve, és egy csomó őt szidó buta hsz keletkezik. Bőven túlzás, amit itt a KHÖD kvartett kap, jelenleg a BM-et és Barcát leszámítva a többi klub keretében lévő játékosok 1-2 játékost leszámítva, náluk semmivel sem jobbak.
egy fecske nem csinál nyarat, ráadásul alig játszatták, és még mindig birkákkal van körülvéve.
Nem köré van felépítve a keret. De majdnem mindenki megváltóként üdvözölte őt. Méghozzá azért, mert azt hitték, hogy Modric lesz a kezdő Khedira helyett, és a fő bűnbak kiszorul a kezdőből és megoldódik a probléma... Pont erről beszéltem a hsz-ben. Nem csak annyit kell látni, hogy Modric jó vagy nem jó... Azt is érteni kell, miért jó, illetve miért nem jó. De a nagy többség ezt nem érti, csak dumál bele a nagy világba, és csordaként követnek 1-2 nagy hangú arcot. És ezek az emberek szidják kőkeményen Khedirát. De fogalmuk sincs, hogy miért kapunk ki, csak azt látják, hogy Khedira suta, és ez nekik elég ok...
annyi lehetőséget kapott tényleg
Azért nem kapott lehetőséget, mert nem érdemelte ki azon a kevés meccsen, amin játszott. Majd utána megbukott Liverpoolban, és csak a padra fér fel a BVB-ben.
Mert mi nem Higuainokhoz meg Khedirákhoz voltunk szokva, hanem ilyenekhez:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m500l ... o1_500.jpg
Akkor nézz régi meccseket a jutubon, vagy légy Barca szurkoló. Egy ehhez hasonló keretnek ma a Realnál nincs meg a lehetősége. És hány címet nyert ez a nagyra becsült csapat? Egy szem bajnokságot. A kicsiket megszórták, a BL meg rendszeresen betli volt. Lehet élni ennek a múltnak, de ezeket az emlékeket megszépíti a múlt...
mandzukic, aki bl döntőben gólt lőtt. higuaín a kegyetlen nagy spíler aki az egyenes kieséses szakaszban nem tud :(
Láttad a gólját? Nem az ő érdeme volt. Ő épp, hogy belebotlott...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Matt009 2013. május 27., hétfő 17:44-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 27., hétfő 17:40

Victor írta:
Az 1-2 ilyen hangadó miatt van folyamatosan utálva Khedira, Higuáin, Di Maria, Özil
szerinted jogtalanul?
Nem akarok nagyon belefolyni, de ami itt meg Özillel kapcsolatban az vicc. Az összes topcsapatba simán beférne, és valószínűleg fele ennyire se osztanák, ha ilyen szezonokat hoz le, de itt folyamat csesztetve van.

A Khediránál meg mindenki jobb hsz-ek meg a vég kb... már azt is el tudom képzelni, hogy valaki Dombi Tibit is előbb tenné be a kezdőbe, mint Khedirát.

Tegnap Higu volt a föld alá süllyesztve azzal, hogy Vucinic is jobb nála. Az a baj, hogy az utálat elvakítja az embert.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 27., hétfő 17:39

kondogbiának tényleg nyolc millió euró a kivásárlási ára? vagy ezt csak álmodtam?
mert nekem nagyon így rémlik.

ha tényleg annyi akkor egyértelmű hogy hozni kell. :-)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 17:38

mandzukic, aki bl döntőben gólt lőtt. higuaín a kegyetlen nagy spíler aki az egyenes kieséses szakaszban nem tud :(

higuaín európában: 48/8
mandzukic európában: 41/14

jajj de hatalmas spíler ez az argentin te jó ég.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 17:38

szerintem siman neki vaghatnank a Benzivel.....es nem Jesset tolnam csatarba. en ezt ugy kepzelem el, h ha Benzema leserulne v eltiltanak, akkor CR menne fel kozepcsatarnak es Jesse menne ki balszelre v Bale atmenne balra es Jesse jobbra. Mindenesetre szerintem nem ereznenk meg annyira a csatar hianyat.
egyetértek. nem is kell a mai világban már annyira klasszikus középcsatár, keveset tudok mondani amúgy is, aki igazán jó.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 27., hétfő 17:36

Matt009 írta: De persze mi olyan Higuáint hibáztatunk, és akarunk elpaterolni már 3 éve, aki kb 2x jobb játékos Mandzukicsnál... Gondolkodni kéne, emberek!
Mert mi nem Higuainokhoz meg Khedirákhoz voltunk szokva, hanem ilyenekhez:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m500l ... o1_500.jpg

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 27., hétfő 17:35

tegyük fel karim kidől mondjuk tavasszal, amikor a legfontosabb meccsek jönnek. tényleg egy darab jesével vágnánk neki a clasicoknak, blmeccseknek? most oké, lőtt 20 gólt egy spanyol másodosztályban, tehetséges, de azért kevés lenne ő még erre.

ennek ellenére remélem, hogy jövőre gyakrabban számítunk rá.
szerintem siman neki vaghatnank a Benzivel.....es nem Jesset tolnam csatarba. en ezt ugy kepzelem el, h ha Benzema leserulne v eltiltanak, akkor CR menne fel kozepcsatarnak es Jesse menne ki balszelre v Bale atmenne balra es Jesse jobbra. Mindenesetre szerintem nem ereznenk meg annyira a csatar hianyat.

Mit gondolsz errol Los Blancos? :hmmm:

szerk: ha kipengetunk Bale-rt 60-70 millat remelem mar Cavanira nem marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. május 27., hétfő 17:37-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 27., hétfő 17:31

Az 1-2 ilyen hangadó miatt van folyamatosan utálva Khedira, Higuáin, Di Maria, Özil
szerinted jogtalanul?
milyen kibaszott magas színvonalú ez a fórum. Hát nem az. Azért jövök fel, hogy értelmes kommenteket olvassak, és a kommentek 3/4 ilyen szenny.
akkor minek olvasod?
Modric is kurva jó példa erre. Nem egy ember hangoztatta, hogy na majd ő, így meg úgy, hű meg ha, most már rendben van a kp... Hát vele sem lett rendbe.
várt mindent elsöprő javulás nem történt meg
egy fecske nem csinál nyarat, ráadásul alig játszatták, és még mindig birkákkal van körülvéve.
Hát azért nem játszott a török, mert bűnrossz volt minden meccsén
annyi lehetőséget kapott tényleg :roll:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 17:26

CS0ki írta:Kondogbiának elég jó beve van a piacon, 20 éves, jó felépítésű, statja alapján nem szokta lemészárolni a többi játékost. Nyilván nem abból kell kiinduléni, hogy megvan a tuti középpályásunk a következő szezonra, de ha értelmes áron hozható (az ő szerződésén se nagyon lehet kiigazodni), akkor meg lehet próbálni. Mivel nincs tuti megoldás, ezért probálkozni kell, ez van. Lehet, hogy nagy bukás lesz, akkor meg eladjuk.
Ezzel egyetértek, én is így gondolom. Engem csak az olyan kommentek szoktak zavarni, mint ez:
kondogbia nem egy fogalmatlan szerencsétlen gyerek, technikailag sokkal képzettebb, mint khedira, már csak ezért is megérné nekünk
alkatát jól használja ki a labdák fedezésére, és megszerzésére, bár nem olyan sallangmentes, mint varane, és ezek mellett még olcsó is lenne, ezen a sovány piacon meg ki kell használnunk
Ilyen kommentektől viszont feláll a szőr a hátamon. Méghozzá azért, mert 1-2 hangadó ezen az oldalon, akik álomvilágban élnek, és azt hiszik, hogy csak az a csapat nyerhet BL-t, akinek 11 posztra van 11 világklasszisa. Az 1-2 ilyen hangadó miatt van folyamatosan utálva Khedira, Higuáin, Di Maria, Özil, és a hasonló hangadók miatt van túlsztárolva nálunk Modric, illetve az összes nem nálunk játszó tag, akik 2 egyeneset már rúgtak valaha a labdába.
Na most ezen hangadóknak köszönhetően meg lett fertőzve az oldal, és abból születnek az ilyen (már megbocsáss Samy nem csak neked szól, de a te kommented volt az utolsó csepp) gondolkodást mellőző, a hülyeséget libasorban hápogó kommentek.

Sajnos nagyon sok embert sikerült megfertőzni, és halomszámra olvasom a hülyeségeket, miközben ugyanezen emberek bőszen hangoztatják, hogy milyen kibaszott magas színvonalú ez a fórum. Hát nem az. Azért jövök fel, hogy értelmes kommenteket olvassak, és a kommentek 3/4 ilyen szenny. Néha leállok vitatkozni, akkor aztán jönnek azok a válaszok, hogy Khediránál mindenki jobb, és ezzel úgy érzik, hogy le van zárva a vita. Csak azt nem mérleglik, hogy hány hasonló embert üldöztünk el, mert nekünk/Real vezetőségének nem volt elég jó, és az esetek többségében a megváltóként várt ember besült, vagy semmivel sem volt jobb, mint aki helyére jött...

Modric is kurva jó példa erre. Nem egy ember hangoztatta, hogy na majd ő, így meg úgy, hű meg ha, most már rendben van a kp... Hát vele sem lett rendbe. Minden józan gondolkodású embert tudta, de a fórum, mint a birka meg lett babonázva. (mielőtt nekem estek: nem azt mondom, hogy Modric rossz, sőt az egyik legjobb játékosunk, de a várt mindent elsöprő javulás nem történt meg. Mint ahogy Vidallal sem történne meg, és Kondogbiával sem fog. Lehet, jobb lesz mint Khedira, de mivel nem Khedira az egyetlen probléma, ezért a gondok jelen lesznek...) De ugyanezek az emberek sztárolták túl anno Sahint, majd hőbölögtek, hogy miért nem játszik... Hát azért nem játszott a török, mert bűnrossz volt minden meccsén. Az ugyanilyen birka emberek vannak most Casemirora rákattanva, mert játszott egy meccsen, ahol a védekezési feladatait nem tudta ellátni, de volt 1-2 tetszetős passza, és 2 pozitív momentum elmossa, hogy halál szar volt egész meccsen...

Még egy dolog. Ehhez a minden posztra világklasszist hülyeséghez. A BM úgy nyert BL-t, hogy az a Mandzukics volt a kezdő csatáruk, aki 3 gólt rúgott az egész BL szezonban, és a bajnokság úgy lett házi gólkirály 15 góllal, hogy sok meccsen rúgott a BM 4-5 gólt. Ha Mandzukics elit csatár lenne, akkor egy ilyen BM-ben több gólt rúgott volna. De itt az élő példa, hogy ilyen csatárokkal is lehet eredményt elérni. De persze mi olyan Higuáint hibáztatunk, és akarunk elpaterolni már 3 éve, aki kb 2x jobb játékos Mandzukicsnál... Gondolkodni kéne, emberek!
De ugyanez a mostani Luis Gustavo mánia. Nem egyszer olvastam a nevét, de az az ember engem nem győzött meg. Egy színtelen, szagtalan játékos. Miért kellene nekünk? Mert technikailag jobb, mint Khedira. Ok, de kb ennyi amiben jobb Khediránál, minden másban a tunéziai jobb.
De menjünk tovább. Most az a Gündogan a sztár, akit a fórum 90% csak a BL döntőn, meg jutyub videókon látott, de már azt hiszik, hogy világklasszis, pedig hasonlóan jó videók össze voltak vágva Sahinról is anno, és visszaemlékezve az akkori BVB-s Sahinra, Sahin jobb játékos volt... De sorolhatnék ide még sok mindenkit.

Végezetül még egy költői kérdés: miért akar Perez hosszabbítani Khedirával? Miért akarja Mou magával vinni? Olyan buták ezek az emberek, hogy nem látják milyen szar Khedira? Vagy ők esetleg látják azt, amit a hangadók által befolyásolt szűk látókörű csürhe nem, hogy nem Khedirával van a legnagyobb gond?

Bocs a kirohanásért, de ez a hsz, már érlelődött bennem egy ideje, és most jutottam el oda, hogy leírjam. Aki magára ismer, az ne vegye támadásnak, nem nekik szól, hanem azoknak, akik ezeket a véleményeket borjúként követik. Mindenkinek lehet saját véleménye, de ha az nem saját, akkor bizony nem érdemes vele kardoskodni.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. május 27., hétfő 17:23

Alcantarat szerintetek el lehetne hozni?

Plusz a Bayernből Luiz Gustavot, és ha Guardiola nem számít Mandzukicra, akkor őt Cavani helyett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég