Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 27., hétfő 20:07

Robben. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 27., hétfő 20:04

Lewandowski? :hmmm:
Elég jó éve volt BL-ben is meg bajnokságban is...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 19:59

mahitoo(Henke) írta:Hamár megint aranylaszti, meg díjak, kitüntetések. Lenne egy kérdésem. CR-t és Messit vegyük ki a játékból, mondjuk, hogy visszavonultak januárban. Kinek adnátok? A 2 említett focista nevére mégcsak utalást sem lehet tenni!!! :D (pl: akkor is Messi kapná, ha már visszavonult volna, stb. :mrgreen: )

Értem mit akarsz ebből kihozni... :D szóval....értem. Hát,ez azért így elég nehéz kérdés.De azt hiszem .... :hmmm: :hmmm: talán messi? :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 27., hétfő 19:51

Hamár megint aranylaszti, meg díjak, kitüntetések. Lenne egy kérdésem. CR-t és Messit vegyük ki a játékból, mondjuk, hogy visszavonultak januárban. Kinek adnátok? A 2 említett focista nevére mégcsak utalást sem lehet tenni!!! :D (pl: akkor is Messi kapná, ha már visszavonult volna, stb. :mrgreen: )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 19:50

'shutterisland írta:én is lewát tettem volna be, messi a benchre, ha van itt olyan, szokott lenni sok esetben.
mondjuk még legalább 3-4 helyen tudnám cserélgetni az embereket.
én csak Chiellinit nem értem... Annyira nem volt jó a Juve védelem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 19:45

én is lewát tettem volna be, messi a benchre, ha van itt olyan, szokott lenni sok esetben.
mondjuk még legalább 3-4 helyen tudnám cserélgetni az embereket.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 27., hétfő 19:44

Nem azt mondtam, hogy semmiképp sem kell, de ha ez a fejetlen rohangálás lesz, akkor felesleges valakiért 40 milliót kiadni. Annyiért ne futkorásszon senki se... :D Amíg a középpályánkon átrohannak, addig nyugodtan lehet akár Hummels-Silva belső kettős is. Az egész védekezést újra össze kell rakni, itt kell kezdeni a hátsó problémák megoldását.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 19:42

istimester írta:Lenne egy indiszkrét kérdésem. Az isteni ötszörös aranylabdás mégis mit keres az idei BL álomcsapatában?
8 gól meg két felsülés neki elég volt... Lewandowskinak kellene a helyén szerepelnie. Messi semmi kiemelkedőt nem nyújtott idén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 19:38

és akkor mi van, ha csak az 55%-át veszik meg ? a santosban is úgy játszott, hogy csak 55%-ban a klub tulajdona, itt miért nem lehetne ezt megcsinálni ?

más, szerintem túl van reagálva ez a messi a gonosz zsarnok a csapatban dolog.
valóban előfordult (kettőre emlékszek mondjuk az elmúlt évekből) hogy leordított valakit, tellot és egyszer villát, de ezen kívül nem emlékszem ilyenre.
a másik meg az, hogy mindenki így meg úgy messi alá játszik dolog is úgy érződik itt néha, hogy ő semmit nem csinál, csak várja a passzokat, és elharapja a delikvens torkát, ha ez nem történik meg.
miközben ha valaki nézi rendszeresen a barca meccseket, tudja, hogy egy maga legalább fele annyi ziccerpasszt kioszt egy idény során a támadótársaknak, vagy éppen cesc-nek, mint amennyit ő kap a csapattársaktól.

épp ezért érzem azt, hogy túl van misztifikálva ez a neymar-messi dolog.
nyilván ha a brazil elkezd önzőzni, és NEM JÖN BE(!) ez a stílus, akkor kapni fog a fejére, és nem csak messitől.
de ha valaki fel tudja vállalni az 1v1-eket (tello,iniesta,akár thiago) sikerrel, vagy passz helyett be tudja rúgni a kapuba a labdát, azt senki nem fogja leszidni.
ha neymar megindul a szellőn, elküld gyufáért három embert, és átcsippenti a kapust, a kutya sem fogja számonkérni rajta. :-)
azt a részét adom, hogy messi nem viselné könnyen, ha túlnőné neymar, és ő lenne az elsőszámú sztár, de ettől annyira messze van még neymar, mint a biszem-baszom bajnokok ligája a csodálatos mb1-től.
erre ráérünk 2-3 szezon múlva visszatérni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. május 27., hétfő 19:33

Lenne egy indiszkrét kérdésem. Az isteni ötszörös aranylabdás mégis mit keres az idei BL álomcsapatában?
A leendő Aranylabdás mégis hol lenne?! :shifty:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 27., hétfő 19:28

Lenne egy indiszkrét kérdésem. Az isteni ötszörös aranylabdás mégis mit keres az idei BL álomcsapatában?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 27., hétfő 19:19

GT37 írta: Egy fecske nem csinál nyarat, ebben igazad van, ennek ellenére én igazolnék egy középhátvédet is, mert a Piqué-Bartra-Mascherano-Puyol négyesből egy mindig sérült, de inkább kettő, azt meg szeretném, hogy rotáció címén megint Adriano vagy Song játsszon középen. :roll: Szóval inkább jöjjön Hummels vagy Thiago Silva, még mindig jobb, ha túl sok a védő, mintha túl kevés. :D
Illetve én inkább Mascheranót játszatnám a fontosabb mérkőzéseken, mint Piquét. Ha mondjuk jönne Hummels, akkor a Hummels-Masch párossal meg lennék elégedve.
Thiago Silvat nem fogjatok megszerezni. Nincs annyi penzetek, h megvegyetek... a sejk nem is adna, nekunk sem adja Verattit, majd pont a legjobb jatekosatol fog megvalni. Mi oda adjuk Albiolt Thiago Alcantaraert cserebe es mindenki jol jar. :mrgreen:

Viszont jol mondta a kolegad, nem kell megerositeni a vedelmet, az csak nekunk jo :mrgreen: .
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 27., hétfő 19:05

Folrentino meg 60-at kínált összesen. Így nagyjából egyezik a két végösszeg... Ezért is volt választási lehetőség.
Mert, ha az a 60 nem az egész ára lenne, akkor Perez ne is induljon elnöknek, ha 110 milliót akart adni Neymar-ért....
Írnak már 140 milliót is, mivel csak 40-et kellett volna állítólag nekünk fizetni kompenzációként, meg a tavalyi 10 misi előleget. Arról is olvastam már, hogy Perez a Santos beleegyezése nélkül tárgyalt az egyik befektetővel, de az UEFA jogászai szóltak neki ha folytatja, annak vizsgálat lesz a vége.
Egy biztos, Perez mindent megtett az utolsó pillanatban, hogy elhozza a Barca elől Neymar-t. Persze gondolom a választások előtt már fel akart mutatni egy nagy igazolást. Nem is ő lenne, ha nem így csinálná. :-) De ez most nem jött be neki.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 18:40

ziro4vr írta: Tito meg kevés ide, katalán edzővel és Messivel nem tudom meddig juthat Neymar...ahová akar(nák) nem hiszem.
Persze, hogy kevés. Abszolút nulla a faszi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. május 27., hétfő 18:38

Jó is az agymosottaknak. Az akadémiájukon az 5 órai edzés után 1 órás Messi-imádat, majd pedig a hogyan passzoljunk Messinek bármikor című tanfolyam következik. :lol:

Tito meg kevés ide, katalán edzővel és Messivel nem tudom meddig juthat Neymar...ahová akar(nák) nem hiszem.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 27., hétfő 18:33

Montoya megmondta a tutit: Neymar, kuss a neved, és az istent Leónak hívják. :(
"The signing of Neymar is the bombshell," 22-year-old explained to Marca. "It's going to be amazing.

"However, Messi is the main master of Barca and Neymar will have to adapt to the team and especially Leo.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 27., hétfő 16:47

Amúgy én most valamiért úgy érzem, hogy Neymar be fog illeszkedni, és Messivel is meglesznek. Ha Thiago marad és jön egy épkézláb kapus, én már elégedett leszek az átigazolási szezonnal. A védelmet össze kell rántani ez biztos, de teljesen egyértelmű volt az idei szezonban is, egy fecske nem csinálna ott nyarat. Ha mégis hozunk oda is valakit, attól függetlenül át kell gondolni az egész védekezést.
egyébként szerintem is befog.Van egy érzésem hogy ő nem fog úgy járni mint Alexis vagy Villa...játék stílusába jobban megy az argentinhoz mint az előző kettő....
De ne legyen igazam... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 27., hétfő 16:44

mahitoo(Henke) írta:A védelmet össze kell rántani ez biztos, de teljesen egyértelmű volt az idei szezonban is, egy fecske nem csinálna ott nyarat. Ha mégis hozunk oda is valakit, attól függetlenül át kell gondolni az egész védekezést.
Egy fecske nem csinál nyarat, ebben igazad van, ennek ellenére én igazolnék egy középhátvédet is, mert a Piqué-Bartra-Mascherano-Puyol négyesből egy mindig sérült, de inkább kettő, azt meg szeretném, hogy rotáció címén megint Adriano vagy Song játsszon középen. :roll: Szóval inkább jöjjön Hummels vagy Thiago Silva, még mindig jobb, ha túl sok a védő, mintha túl kevés. :D
Illetve én inkább Mascheranót játszatnám a fontosabb mérkőzéseken, mint Piquét. Ha mondjuk jönne Hummels, akkor a Hummels-Masch párossal meg lennék elégedve.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 27., hétfő 16:39

Realista24 írta:
zúg a "Meeessi, Meeesi..."
....a bemutátásán :mrgreen:
Nyehhe! Ez jó volt Realista! :mrgreen:

A mostani vitába nem igazán akarok beszállni, mint az ilyen Messi-CR veszekedésekbe se.
Én kötelezném a klubokat, hogy hozzák nyilvánosságra az átigazolási összegeket. Ez lenne a legtisztább.

Amúgy én most valamiért úgy érzem, hogy Neymar be fog illeszkedni, és Messivel is meglesznek. Ha Thiago marad és jön egy épkézláb kapus, én már elégedett leszek az átigazolási szezonnal. A védelmet össze kell rántani ez biztos, de teljesen egyértelmű volt az idei szezonban is, egy fecske nem csinálna ott nyarat. Ha mégis hozunk oda is valakit, attól függetlenül át kell gondolni az egész védekezést.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. május 27., hétfő 15:45

Realista24 írta:Egyébként van egy érdekes cikk arról, hogy a katalán sajtó véleménye egyik napról a másikra megváltozott Neymarral kapcsolatban. Ameddig a Real volt a befutó, addig Neymar egy arrogáns, önző, strici volt, aki nem képviseli azokat az értékeket, amik méltók a Barcelonához. A Real Madridba való, a katalánokra káros hatással lenne. Most pedig... :coffee: :agree:
Nem akarok vitát generálni és senkibe belekötni mert ez egy madridista oldal és ezt tiszteletben tartom. Ennek ellenére szeretnék néhány dolgot más szemszögből is megvilágítani.
Ez amit írtál, mindenhol megtalálható. Ezen a fórumon is hasonló a helyzet. Nyilván sokan tagadják, de elég visszaolvasni mit írtak egyesek Neymar szerződése előtt, illetve mikor mindkét ajánlatot elfogadták. A MARCA is csinálta ezt, azt hiszem Cr leigazolásánál. Ha nem az esetben volt, akkor mea culpa, de én így emlékszem.
Az, hogy mennyibe fájt egyelőre nem tudjuk. Lehet, hogy írtak 25-öt, 28-at, én is láttam, de nagyon sok helyen ott van, hogy ez a Santosnak fizetendő összeg. Ha valaki pedig nem tudja a részleteket (több kézben lévő játékjog) akkor nyilván ezt gondolja. Ez ilyen egyszerű.Várjuk meg az átigazolási szezont ott majd kiderül. Azonkívül mennek más irányba is a ferdítések, például az aktuális 72 millió. Ezt nem gondoljátok ferdítésnek? Mert itt ezt nem igazán olvastam. Nem akarok senkit megbántani vagy kötözködni, mert természetes hogy egy szurkolói oldalon elfogultak a tagok egyik irányba, csak sokszor egy Daily Start vesztek szentírásnak, ha az fekszik nektek. Hidd el, ellenünk is írkáltak elég sok negatívumot, a média ilyen. Én is ilyen berkekben dolgozom és láttam mire képes főleg a bulvár.
A másik, hogy Alexist azért nem hiszem, hogy akkora flopnak kéne beállítani. Az első szezonja kifejezetten jó volt, az utóbbi 8-9 meccsen is a legjobbak között volt, el is kezdte rugdosni a gólokat, már nagy százalékban berúgja a helyzeteit Messivel együtt is a pályán. Tulajdonképpen egy fél szezonja volt eddig amikor flopnak lehetett nevezni. Ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg, mert ti is hajlamosak vagytok beskatulyázni embereket, ahogy odaát és bármely szurkolótábornál is.
Nem nagyon szoktam ide irkálni, nem akarok felesleges vitákat gerjeszteni, mindketten a riválisnak szurkolunk, természetes, hogy bizonyos dolgokat másképp látunk, csak gondoltam most megosztok egy másik nézőpontot is. Remélem nem személyeskedtem és amit írtam elfogadható egy Barcastól.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég