Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. május 28., kedd 0:11

Neymar témához annyit szeretnék csak, hogy valamiért nála azt érzem amit Robinhonál nem éreztem anno...azt,hogy nagyon komolyan fogja tolni.... :hmmm:
Igaz,hogy Robinho bemutatkozó meccsén a Cadiz ellen az állam leesett és őrjöngtem a szobámban,hogy ÚRISTEN ki ez a srác :ozil: :salute: és amíg Madridban volt,azt is gondoltam,hogy akár még aranylabdára is esélyes lehet de ahogy teltek az évek egyre gyengébb lett minden téren sajnos... :/
Neymarban többet érzek...nem csípem a tagot túlzottan,tényleg nagyon szép dolgokat tud művelni,aztán majd kiderül ez mire elég...manapság ez már majdhogy nem kevés egy top bajnokságban... :-)
Mondjuk továbbra is tartom azt a véleményem,hogy ha hozzánk jött volna jobb lett volna neki,mint Messivel egy csapatban futkározni de ő tudja... :D

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 27., hétfő 23:57

Most valamikor lesz Perez nyilatkozása az uj projketrol. errol valami info ???
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 27., hétfő 23:55

kivásrlási árakról egy-két kérdés:
isconak 35millió jól tudom? ez csak rémlik, nem tudom pontosan.
és kondogbiának 8 millió? ez lehet? :-)

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 27., hétfő 23:40

Bárki is komolyan azt hiszi hogy a 2013/14 liga majd neymaron fog múlni elsősorban?
Kizárt. Neymarnak ez egy tanulóév lesz. Bele kell szoknia a közegbe,a stílusba. A BL megint más tánctér lesz, arról lövése sincs még. Nyilván csinálni fog majd szép dolgokat, mert hát a képességei alapján bőven a legjobbak közé mehet, de hogy az első szezonjában lesznek ilyen-olyan gondjai abban biztos vagyok, és ezt a véleményemet akkor is tartanám ha hozzánk jött volna . :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:36

A kp.át kell megerősíteni egy vagy két komolyabb játékossal.....hogy legyen a csapatnak kpás játéka....elől nincs akkora gáz,lehet csiszolni oké,meg hátul is rendben nagyjából,de a kp-a az kuka.......

Azt kell megoldani a nyáron. Az a baj.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 23:31

Nem tudom. Nem láttam Sahintól semmit, ami arra predesztinálná, hogy jó lesz itt. Persze cserének eljöhetne, hátha elkapja a fonalat, de én azért nyugtalan lennék, ha ellenetek Sahin futna ki kezdőként...
én arra az eshetőségre gondoltam inkább, ha sahin így is úgy is a ti tulajdonotok.
ha mourinho elviszi khedirát és essient, és jönne egy új vkp, akkor meg is vagytok szvsz.
alonso,vidal,modric,sahin,casemiro, meg nem tudom özil mennyire számít ebbe a hármasba.

aztán akkor még belefér egy bale plusz egy új csatár.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:29

Nekem nem tetszik javi m..na de nem én vagyok a felesége. A bl döntőn jó volt,de itt spanyolban is csak egy kicsit tudott az átlag fölé nőni,és az rettenetes sok sárga és piros..... :( :( :(

Nekem nem kellene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 27., hétfő 23:26

ezt már én is akartam írni
ilyen Gündogan félék spanyol földön is szaladgálnak csak nincsenek így felkapva...

egyébként Javi Martinez még 40 millióért is megérte volna :vivo:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:26

Előbb küldött be egy Altintopot, mint Sahint.. Pedig Sahin nem volt ám olyan rossz játékos, a Bundesliga legjobbja volt és nem csak azért, mert annak választották, hanem mert tényleg úgy teljesített a pályán.
Nem tudom, ha nagy néha a pályán volt,olyan lassú volt mint egy lábonlőtt teve.....a poolban is néztem egy vagy két meccset és ott is körülményes volt.....nem volt jó.
a bajnoki cím Neymar és Vilanova illetve Real edző függő lesz. Kb ebben a sorrendben.

Bárki is komolyan azt hiszi hogy a 2013/14 liga majd neymaron fog múlni elsősorban? Ne már..... :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 23:20

gündogan? Igen,stabil a kölök,de néztem pár BVB meccset még sahin előtt és ott a sahin - götze páros úgy ment mint az állatok,itt meg bár sérült volt,olyan visszaesése lett,hogy olyant nem is tudom láttam -e valaha?
Nehogy gündi is így járjon.
Ok. Akkor nem csak én látom úgy, hogy nem jobb a srác az akkori Sahinnál.
Formába egyáltalán nem lett hozva, lehetőséget sem kapott a bizonyításra nagyon. Ezért én személy szerint nagyon haragszom Joséra
Nincs miért. Sahin a lehetőségekhez képest volt játszatva. Csak hát 3 frontos harcot vívtunk, és a meccseken, amiken játszott nem bizonyította azt, hogy kockázat nélkül a nehezebb meccsekre be lehet rakni. Védekezésben súlytalan volt, támadásban meg alibi. Ne mondja nekem senki, hogy egy ide alkalmas játékos azokon a bulimeccseken nem tudja megvillantani az oroszlánkörmeit? Sahin a meccsein gyakorlatilag nem csinált semmit. Éppen ezért akkor játszott, amikor Mou tudta, hogy egy súlytalan embert is elbír a csapat.
Erről már leírtam a véleményemet. Miért adná el őt a klubja? Most robbant be, nagy tehetség......ráadásul elszipkáztuk a vezetőedzőt is......amiért kheláffi eléggé bevágta a durcát.

Miért válik meg egy klub egy tehetséges nagy reményű játékosától?
Pénzért.....másért nem. Kell nekik pénz? Tele a szertár dollárral......
Kitaláltuk verratit hogy hozzuk,de az senkinek sem jut eszébe hogy a játékos lehet nem is akar jönni,mivel ott kezdő,itt még bizonytalan,fejlődik,nagyon fiatal.....ráér.....a fizetése sem lehet rossz. A klubja meg nem akarja eladni....
Olyan egyszerű a magyarázat, és mégis van, aki ennyit nem bír összerakni?
Amúgy én megtippelném,hogy hozni fogjuk a Carvajal,Verratti,Isco,(Casemiro),Bale pakkot.-kimásolom egy jegyzetbe..
Verratti off ez 100%. Ebből a pakkból meg aki előrelépés az talán Carvajal és Bale. Egy picit stabilabb csapatunk lesz, a bajnokságot megint bedaráljuk, a bajnoki cím Neymar és Vilanova illetve Real edző függő lesz. Kb ebben a sorrendben.
A BL meg... Hát nem tudom. Akiket a jelenlegi keretünkkel nem győznénk le, azt sem Bale-lel, sem Carvajallal nem fogjuk. Ahhoz stabilabb kp kéne.
egyébként ő még a tietek, vagy mi van ? csak mert ha jönne vidal/pogba, akkor simán elférne szvsz sahin is, úgyis az alonso,újigazolás,modric hármas lenne az alap, azt meg rotálgatni kell, sahin szerintem nem egy elveszett ember, megoldaná.
Nem tudom. Nem láttam Sahintól semmit, ami arra predesztinálná, hogy jó lesz itt. Persze cserének eljöhetne, hátha elkapja a fonalat, de én azért nyugtalan lennék, ha ellenetek Sahin futna ki kezdőként...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 23:19

Sahinnak térdszalagszakadása volt, ami nem szimpla sérülés és eléggé megfogta. Pont az ideigazolása előtt lábadozott, de akkor még nagyon nem volt egészséges. Aztán valószínűleg az volt a baj, hogy elkezdte Dortmundban a rehabot és nem teljesen azt fejezte be itt... Nagyon rosszkor váltott klubot szerintem. Pedig benne nagyon sok lehetőségünk lett volna. Azóta a Liverpoolban se találta a helyét és a Dortmundban sem, de most, hogy megint itt fogja kezdeni a felkészülést, ezért szerintem még van ez az egy esélye, hogy megmutassa, hogy nem véletlen lett a Bundesliga legjobbja pár éve. Gündogannak szerencsére nincs komoly sérülése és van benne potenciál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 23:13

hát most miért ? két lába van. :mrgreen:

egyébként ő még a tietek, vagy mi van ? csak mert ha jönne vidal/pogba, akkor simán elférne szvsz sahin is, úgyis az alonso,újigazolás,modric hármas lenne az alap, azt meg rotálgatni kell, sahin szerintem nem egy elveszett ember, megoldaná.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 27., hétfő 23:09

Corleone írta: Pedig kétlábas, technikás stb stb amit állandóan érvként felhoznak az emberek itt.

De most már mindegy, bízom benne, hogy a Dortmundban sikerül neki szintbe hoznia magát
Sahin ketlabas? Na ne..

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 27., hétfő 23:04

Én szeretném bale-t, nagyon komoly focista......gündogan? Igen,stabil a kölök,de néztem pár BVB meccset még sahin előtt és ott a sahin - götze páros úgy ment mint az állatok,itt meg bár sérült volt,olyan visszaesése lett,hogy olyant nem is tudom láttam -e valaha?
Nehogy gündi is így járjon.
Mondjuk legyünk őszinték, Sahin rendesen meg lett szívatva. Leigazolása előtt már sérült volt, 2 hónapot kihagyott, ha jól emlékszem.. Elhoztuk, játszott talán vagy se, már nem tudom, de megint lesérült és onnantól semmi. Formába egyáltalán nem lett hozva, lehetőséget sem kapott a bizonyításra nagyon. Ezért én személy szerint nagyon haragszom Joséra, :cens: bele az egészbe és hagyta inkább a padon a srácot. Előbb küldött be egy Altintopot, mint Sahint.. Pedig Sahin nem volt ám olyan rossz játékos, a Bundesliga legjobbja volt és nem csak azért, mert annak választották, hanem mert tényleg úgy teljesített a pályán. Csak elkezdte valaki, hogy sz*r és már ment utána mindenki.. Pedig kétlábas, technikás stb stb amit állandóan érvként felhoznak az emberek itt.

De most már mindegy, bízom benne, hogy a Dortmundban sikerül neki szintbe hoznia magát
#happyshitting

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 27., hétfő 23:04

R.M.C.F írta:...
Jogos amit mondasz.
Én még abban bízok egy nagyon picit,hogy az ottani sejkek annyira üzletnek nézik a futballt,hogy megtetszenne nekik egy 25+-os ajánlat,ami duplájával(?) lenne több,mint amennyiért ők hozták.

De erre van a kevesebb esély.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 22:54

Ja és akartam kérdezni...Verratti leigazolásánál mi a bibi?Mennyire határozottan nem akarják elengedni?

Erről már leírtam a véleményemet. Miért adná el őt a klubja? Most robbant be, nagy tehetség......ráadásul elszipkáztuk a vezetőedzőt is......amiért kheláffi eléggé bevágta a durcát.

Miért válik meg egy klub egy tehetséges nagy reményű játékosától?
Pénzért.....másért nem. Kell nekik pénz? Tele a szertár dollárral......
Kitaláltuk verratit hogy hozzuk,de az senkinek sem jut eszébe hogy a játékos lehet nem is akar jönni,mivel ott kezdő,itt még bizonytalan,fejlődik,nagyon fiatal.....ráér.....a fizetése sem lehet rossz. A klubja meg nem akarja eladni....
A csapat jó, komoly projekteben van.......

Egyébként bírom a sok vészmadarat.....átigazolási szezon még el sem kezdődött,de már eltemette a csapatot.
Mondom,jönni fog olyan játékos akinek a neve fel sem reppent,és lesz majd csodálkozás....mindig szokott ilyen lenni,minden nyáron.

Én szeretném bale-t, nagyon komoly focista......gündogan? Igen,stabil a kölök,de néztem pár BVB meccset még sahin előtt és ott a sahin - götze páros úgy ment mint az állatok,itt meg bár sérült volt,olyan visszaesése lett,hogy olyant nem is tudom láttam -e valaha?
Nehogy gündi is így járjon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 27., hétfő 22:48

Ő se akar jönni, elvileg öröm és bódótá van Párizsban. Nem rég volt hír...
Köszi, valamiért ez nekem kimaradt. :-)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 27., hétfő 22:45

madridronie írta:Az új szerződését valóban nem, ellenben a BT-vel elvileg már hónapokkal ezelőtt megállapodott és a cég kifejezett kikötése volt Bale, a szerződés részeként!
Akkor viszont nem értem mire fel erősködnénk a szerződtetésével amikor elvileg nem lehet megvenni... Hosszú nyár lesz ez. Én még arra sem merek mérget venni, hogy nem lesz itt nagy igazolás ami ilyen szemet :ozil: nyitós. Meg merem kockáztatni, hogy Zizu rácsörög Pogbára, hogy te fiú gyere hozzánk itt kezdő lennél stb... B-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 27., hétfő 22:44

Nzedge írta:Katalánéknál szépen alakulnak a dolgok.Hozták Neymart és elég valószínű,hogy eltakarítják Valdest,helyette jön egy igazi kapus.Hoznak még egy védőt és annyi.

Amúgy én megtippelném,hogy hozni fogjuk a Carvajal,Verratti,Isco,(Casemiro),Bale pakkot.-kimásolom egy jegyzetbe.. :mrgreen:

Ja és akartam kérdezni...Verratti leigazolásánál mi a bibi?Mennyire határozottan nem akarják elengedni? :hmmm:
Ő se akar jönni, elvileg öröm és bódótá van Párizsban. Nem rég volt hír... Aztán persze van az a pénz, amiből embert lehet venni lsd. Neymar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 27., hétfő 22:38

ateeemadrid írta:
helyette jön egy igazi kapus
ja, elviszik Reinát, és nem haladtak 1 lépést sem előre. :D
:lol: reméljük,reméljük


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég