Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 28., kedd 8:46

Ha vki tud robotolni, s a pályán beállni a sorba, az pont CR. Tőle nem félek!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 28., kedd 8:45

Gaborone1 írta:
adamzz írta:Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Ha nem tud beallni a sorba akkor mehet amerre lat... egy jatekos sem nagyobb, mint a klub...

de nem hinnem hogy ezzel problemaja lenne... mar reg lekellett volna szoktatni arrol hogy csak tamadnia kelljen :ike:

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 8:34

adamzz írta:Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!
Sztem is akkor jöhetne csak az a baj, hogy akkor CR következő évben távozna:) Szted tudna úgy robotolni mint a Bayernben az összes játékos. Sajnos nem! Egy meccsen lehet de állandóan tuti nem és Heynkes azt nem tűrné is Bayernben sem tűrte el. Hozzáteszem, csak így lehet Bl-t nyerni, 11 ember támad 11 ember védekezik.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 28., kedd 8:23

Heynckes? Ha azt a habitust,játékot,akarást elhozza münchenből akkor máris jöjjön!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 8:11

Én még éjfél után nézegettem a marcát és CR szerződéséről is beszélt valamit, de fingom sincs, hogy mit...
Soha nem akarták eladni, mert miért is adnák el a világ legjobbját.
CR7 példaértékű játékos, nincs senkivel problémája. Ő a legjobb a világon és ezért a legjobban fizetett játékossá akarja tenni.

De fordítva lesz a teljes cikk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 28., kedd 8:01

Én még éjfél után nézegettem a marcát és CR szerződéséről is beszélt valamit, de fingom sincs, hogy mit...

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 7:50

Őszintén szólva rendkívül idegesít ez az egész ami a Real körük megy ismét untalan és untalan. A vezetőség is egy tunya tökölős p-cs osztag. Minden valamirevaló csapat már elkapkodta a valamire való játékosokat, mi meg Ancelottikkal, Zidane-kal pöcsölünk. Nem mondom, fontos dolgok ezek de a helyén kéne kezelni és nem erről olvasgatni 2 hétig, hogy most jön ez az edző vagy amaz. vagy Zidane mi a p*cs*met fog éppen csinálni a csapatnál. Ahelyett, hogy mihamarabb rendbe tennénk a csapatot, itt tökölnek.
Plusz, megint kezdődik ez Bale-saga mint tavaly Modrical. Majd Augusztus végén jön amikor már rég itt kéne lennie (ha egyáltalán ő kell nekünk), vagy beszélhetünk bármilyen más igazolásunkról. Már rég konkrétumokról kéne beszélni, de homályba vész minden.
3-4 hiányposztunk van ahova már meg kéne lennie fixen az igazolásoknak. Helyette csak repkednek itt a nevek de nem történik semmi. Bayern, Monaco, Barcelona, Juventus, már rég megtették a lépéseket ami kell a következő szezonra, hogy legyen idejük összeszokni, felkészülni.

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. május 28., kedd 3:07

schranzer írta:Most valamikor lesz Perez nyilatkozása az uj projketrol. errol valami info ???
eddig amiket sikerült gyenge spanyol fordításból kibogarászni:

- Higuainért nem érkezett hivatalos ajánlat a Juvétól

- Xabit nagyon nehéz lenne pótolni és talán nem most van itt az ideje

- Neymart 150 millába került volna leigazolni

- Carvajal visszatér elvileg az első kerethez és Jeséről is említést tesz itt, hogy pontosan mit azt majd teljes beszédből egy jó spanyolos leírja

- Zidane újra hivatalos pozíciót fog betölteni a klubban

- Iscoról elmondta , hogy jó játékos, de sok jó játékosunk van arra a posztra (özil,kaka,modric)

- Coentrao-ról nem tudja, hogy megy-e, de aki vinni akarja annak fizetni kell a szerződésben foglaltak szerint

Majd a "szakik" pontosítanak...

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. május 28., kedd 2:03

˝Carvajal se va a quedar aquí, es uno de los nuestros.”
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. május 28., kedd 1:54

elvieg P :hmmm: erez azt mondta hogy visszatért a Real MAdridba Carvajal :salute:
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. május 28., kedd 0:11

Neymar témához annyit szeretnék csak, hogy valamiért nála azt érzem amit Robinhonál nem éreztem anno...azt,hogy nagyon komolyan fogja tolni.... :hmmm:
Igaz,hogy Robinho bemutatkozó meccsén a Cadiz ellen az állam leesett és őrjöngtem a szobámban,hogy ÚRISTEN ki ez a srác :ozil: :salute: és amíg Madridban volt,azt is gondoltam,hogy akár még aranylabdára is esélyes lehet de ahogy teltek az évek egyre gyengébb lett minden téren sajnos... :/
Neymarban többet érzek...nem csípem a tagot túlzottan,tényleg nagyon szép dolgokat tud művelni,aztán majd kiderül ez mire elég...manapság ez már majdhogy nem kevés egy top bajnokságban... :-)
Mondjuk továbbra is tartom azt a véleményem,hogy ha hozzánk jött volna jobb lett volna neki,mint Messivel egy csapatban futkározni de ő tudja... :D

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 27., hétfő 23:57

Most valamikor lesz Perez nyilatkozása az uj projketrol. errol valami info ???
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 27., hétfő 23:55

kivásrlási árakról egy-két kérdés:
isconak 35millió jól tudom? ez csak rémlik, nem tudom pontosan.
és kondogbiának 8 millió? ez lehet? :-)

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 27., hétfő 23:40

Bárki is komolyan azt hiszi hogy a 2013/14 liga majd neymaron fog múlni elsősorban?
Kizárt. Neymarnak ez egy tanulóév lesz. Bele kell szoknia a közegbe,a stílusba. A BL megint más tánctér lesz, arról lövése sincs még. Nyilván csinálni fog majd szép dolgokat, mert hát a képességei alapján bőven a legjobbak közé mehet, de hogy az első szezonjában lesznek ilyen-olyan gondjai abban biztos vagyok, és ezt a véleményemet akkor is tartanám ha hozzánk jött volna . :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:36

A kp.át kell megerősíteni egy vagy két komolyabb játékossal.....hogy legyen a csapatnak kpás játéka....elől nincs akkora gáz,lehet csiszolni oké,meg hátul is rendben nagyjából,de a kp-a az kuka.......

Azt kell megoldani a nyáron. Az a baj.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 27., hétfő 23:31

Nem tudom. Nem láttam Sahintól semmit, ami arra predesztinálná, hogy jó lesz itt. Persze cserének eljöhetne, hátha elkapja a fonalat, de én azért nyugtalan lennék, ha ellenetek Sahin futna ki kezdőként...
én arra az eshetőségre gondoltam inkább, ha sahin így is úgy is a ti tulajdonotok.
ha mourinho elviszi khedirát és essient, és jönne egy új vkp, akkor meg is vagytok szvsz.
alonso,vidal,modric,sahin,casemiro, meg nem tudom özil mennyire számít ebbe a hármasba.

aztán akkor még belefér egy bale plusz egy új csatár.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:29

Nekem nem tetszik javi m..na de nem én vagyok a felesége. A bl döntőn jó volt,de itt spanyolban is csak egy kicsit tudott az átlag fölé nőni,és az rettenetes sok sárga és piros..... :( :( :(

Nekem nem kellene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 27., hétfő 23:26

ezt már én is akartam írni
ilyen Gündogan félék spanyol földön is szaladgálnak csak nincsenek így felkapva...

egyébként Javi Martinez még 40 millióért is megérte volna :vivo:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 27., hétfő 23:26

Előbb küldött be egy Altintopot, mint Sahint.. Pedig Sahin nem volt ám olyan rossz játékos, a Bundesliga legjobbja volt és nem csak azért, mert annak választották, hanem mert tényleg úgy teljesített a pályán.
Nem tudom, ha nagy néha a pályán volt,olyan lassú volt mint egy lábonlőtt teve.....a poolban is néztem egy vagy két meccset és ott is körülményes volt.....nem volt jó.
a bajnoki cím Neymar és Vilanova illetve Real edző függő lesz. Kb ebben a sorrendben.

Bárki is komolyan azt hiszi hogy a 2013/14 liga majd neymaron fog múlni elsősorban? Ne már..... :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 27., hétfő 23:20

gündogan? Igen,stabil a kölök,de néztem pár BVB meccset még sahin előtt és ott a sahin - götze páros úgy ment mint az állatok,itt meg bár sérült volt,olyan visszaesése lett,hogy olyant nem is tudom láttam -e valaha?
Nehogy gündi is így járjon.
Ok. Akkor nem csak én látom úgy, hogy nem jobb a srác az akkori Sahinnál.
Formába egyáltalán nem lett hozva, lehetőséget sem kapott a bizonyításra nagyon. Ezért én személy szerint nagyon haragszom Joséra
Nincs miért. Sahin a lehetőségekhez képest volt játszatva. Csak hát 3 frontos harcot vívtunk, és a meccseken, amiken játszott nem bizonyította azt, hogy kockázat nélkül a nehezebb meccsekre be lehet rakni. Védekezésben súlytalan volt, támadásban meg alibi. Ne mondja nekem senki, hogy egy ide alkalmas játékos azokon a bulimeccseken nem tudja megvillantani az oroszlánkörmeit? Sahin a meccsein gyakorlatilag nem csinált semmit. Éppen ezért akkor játszott, amikor Mou tudta, hogy egy súlytalan embert is elbír a csapat.
Erről már leírtam a véleményemet. Miért adná el őt a klubja? Most robbant be, nagy tehetség......ráadásul elszipkáztuk a vezetőedzőt is......amiért kheláffi eléggé bevágta a durcát.

Miért válik meg egy klub egy tehetséges nagy reményű játékosától?
Pénzért.....másért nem. Kell nekik pénz? Tele a szertár dollárral......
Kitaláltuk verratit hogy hozzuk,de az senkinek sem jut eszébe hogy a játékos lehet nem is akar jönni,mivel ott kezdő,itt még bizonytalan,fejlődik,nagyon fiatal.....ráér.....a fizetése sem lehet rossz. A klubja meg nem akarja eladni....
Olyan egyszerű a magyarázat, és mégis van, aki ennyit nem bír összerakni?
Amúgy én megtippelném,hogy hozni fogjuk a Carvajal,Verratti,Isco,(Casemiro),Bale pakkot.-kimásolom egy jegyzetbe..
Verratti off ez 100%. Ebből a pakkból meg aki előrelépés az talán Carvajal és Bale. Egy picit stabilabb csapatunk lesz, a bajnokságot megint bedaráljuk, a bajnoki cím Neymar és Vilanova illetve Real edző függő lesz. Kb ebben a sorrendben.
A BL meg... Hát nem tudom. Akiket a jelenlegi keretünkkel nem győznénk le, azt sem Bale-lel, sem Carvajallal nem fogjuk. Ahhoz stabilabb kp kéne.
egyébként ő még a tietek, vagy mi van ? csak mert ha jönne vidal/pogba, akkor simán elférne szvsz sahin is, úgyis az alonso,újigazolás,modric hármas lenne az alap, azt meg rotálgatni kell, sahin szerintem nem egy elveszett ember, megoldaná.
Nem tudom. Nem láttam Sahintól semmit, ami arra predesztinálná, hogy jó lesz itt. Persze cserének eljöhetne, hátha elkapja a fonalat, de én azért nyugtalan lennék, ha ellenetek Sahin futna ki kezdőként...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég