Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 28., kedd 10:50

Ha az új edző sem hozza fel Jesét, viszont marad Callejón akkor lehet mi vagyunk vakok, vagy ott van a levegőben valami, amitől meghülyülnek az ottaniak. Az utóbbi évek messze legtechnikásabb utánpótlás játékosa és szarnak rá, hihetetlen, de mi Moratat hozzuk fel :roll:

Monacot meg 30-35-re le kell húzni, aztán le kell zárni a Bale ügyet minél hamarabb.

Annak meg nagyon örülnék, ha Heynckes jönne a padra. Szerintem nagyon szeretne bizonyítani, hogy hibát követett el a Bayern az elküldésével.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 28., kedd 10:38

szólját ha a benficából vagy a portoból már tudtunk olcsón igazolni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mr. President
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:18
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Marcelo, Varane, Modric, El Shaarawy, Balotelli, D.Silva, Mata, RvP, Agüero, Yaya T., Ibrahimovic, T.Silva, Terry
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, +Premier League :) LA Lakers, Miami Heat

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. President » 2013. május 28., kedd 10:35

de jó lenne ha a Monaco tényleg megvenné Di Mariát 30ért ... jöhetne Bale a kezdőbe, de kéne valaki mögé a padra is . szerintem Salvio a Benficából tökéletes lenne :-) az EL-ben elég jól játszott, a portugál ligában is van 29meccsen 10 gólja és 8 gólpassza. technikás, fiatal is, idővel be lehetne építeni, de most a padra tökéletes lenne. a transfermarkt 14millióra becsli az árát. szerintetek?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 28., kedd 10:27

Le lesz, kicsit visszaolvasol, írtam.
remek, nagyon várom!
Gündogánnak tudtommal nincs kivásárlási ára, aztán persze ki tudja, Götzééről sem lehetett tudni.
reméljük perezék tudnak róla, és le is teszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 10:22

nem tudom itt le lesz-e fordítva a perez interjú
Le lesz, kicsit visszaolvasol, írtam. :-)

Talán le lehet húzni őket keményen, eddig nem garasoskodtak. Mendes új mecénást talált magának...
Remélem ezzel átteszi székhelyét véglegesen oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 28., kedd 10:19

Azért az ilyeneket nem kéne így benyelni. Hát persze, a legnagyobb riválisukat szó nélkül erősítik, Madridba meg nem engedik el Gündogant, mert szegények szétesnek. Perez bának le kell rakni az asztalra a 25 milliót és senkinek nem lesz beleszólása csak a játékosnak.
Miért, van 25 milliós kivásárlási ára? :hmmm:

A Dortmund az összes játékosát kényszerből adta el eddig. Vagy kivásárlási ár, vagy már csak egy év volt a szerződéséből. És a Dortmund nincs olyan helyzetben, hogy lemondjon 15-20 milliókról, csak hogy még egy évet legyen náluk egy játékos.

Gündogánnak tudtommal nincs kivásárlási ára, aztán persze ki tudja, Götzééről sem lehetett tudni.
én arra az eshetőségre gondoltam inkább, ha sahin így is úgy is a ti tulajdonotok.
Sahinnal kár számolni, már gyakorlatilag eladtuk őt. 5,5 millióért megveheti a Dortmund, amit nyilván ki is fognak fizetni...
és kondogbiának 8 millió? ez lehet?
Kondogbia szerződése sem egyértelmű, Még az se, hogy kinek a tulajdona egyáltalán. A Sevilla elnöke csak azt mondta, hogy 8 millió eurót meghaladó ajánlat esetén le kell ülniük az érdeklődővel.

Ez a Monaco-DM házasság meg mesésen hangzik. :roll: Talán le lehet húzni őket keményen, eddig nem garasoskodtak. Mendes új mecénást talált magának...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27333
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 28., kedd 10:18

BBeno írta:Perez: „Örülnék, ha az utánpótlásból többen is felkerülnének. Zidane például nem szeretné, ha Jesé távozna.”
:salute: :cheers: :zoldsalas: ez a beszéd.

Nagyon durva mozgolódások vannak már most az átigazolási piacon, és mi még nem is vettünk senkit :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 28., kedd 10:15

Perez: „Örülnék, ha az utánpótlásból többen is felkerülnének. Zidane például nem szeretné, ha Jesé távozna.”

végre egy halvány reményfolt hogy valaki lát itt benne valamit. meg kell újítani a szerződését és fel kell hozni.

nem tudom itt le lesz-e fordítva a perez interjú

perez beszélt coentraoról is pl.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. május 28., kedd 10:18-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

NathanBarley
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 10:20
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. május 28., kedd 10:13

RealMadridFanatic írta:Már megint ez a "jajj, várjunk még egy évet!" benyögés... Megzavarodok ettől. Nekünk MOST kell erősítés, nem egy év múlva. Bale-nél és Gündogan-nál is el akarják ezt játszani, vicc. Szeretetszolgálat vagyunk? Jajj, szegény kis klubok, lerabolják őket, sajnáljuk meg, és ne hozzuk el rossz csúnya módon a játékost...

Miért nem biztosították be magukat olyan szerződésekkel, amivel ott lehetett volna tartani az embereiket? Nehogy az Ő balf*szkodásuk miatt ne igazoljunk. Nonszensz.

A legtöbb értelmes alternatíva kezd kiesni ilyen-olyan okból. Ha van kivásárlási záradéka a török-németnek, akkor oda kell rakni a zsét (persze kérdés mennyi?), és hozni. Vagy a gyereket meggyőzni. Sőt még Reust is húzzuk be, ha lehet. Kutyaharapást szőrivel. :mrgreen:

Bale esete komplikáltabb mondjuk, de ott sem kellene már annyira szerencsétlenkedni, ha van esély, akkor hozni kell.
Teljesen igazad van. Főleg hogy visszakap(hat)ják Sahint is, elvileg nagyon hasonló poszton játszik mint Gündogan. Használják őt, kezitcsókolom.
Emlékeim szerint hasonló módon maradtunk le anno Riberyről is... :agree:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 28., kedd 10:11

Valahogy nekem is furcsa ez a dolog, ilyen szerencsétlen hülye helyzetébe tünteti fel a Dortmundot. A legnagyobb riválisuk gond nélkül lerabolja őket, majd mikor jönne érdeklődni egy másik csapat, bevágják a durcit. Le kell tenni a játékosért a kivásárlási árat, mint ahogy a BM tette és kész. Őket nem érdekelte, minket se érdekeljen.
Merci Zizou!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 28., kedd 10:02

Már megint ez a "jajj, várjunk még egy évet!" benyögés... Megzavarodok ettől. Nekünk MOST kell erősítés, nem egy év múlva. Bale-nél és Gündogan-nál is el akarják ezt játszani, vicc. Szeretetszolgálat vagyunk? Jajj, szegény kis klubok, lerabolják őket, sajnáljuk meg, és ne hozzuk el rossz csúnya módon a játékost...

Miért nem biztosították be magukat olyan szerződésekkel, amivel ott lehetett volna tartani az embereiket? Nehogy az Ő balf*szkodásuk miatt ne igazoljunk. Nonszensz.

A legtöbb értelmes alternatíva kezd kiesni ilyen-olyan okból. Ha van kivásárlási záradéka a török-németnek, akkor oda kell rakni a zsét (persze kérdés mennyi?), és hozni. Vagy a gyereket meggyőzni. Sőt még Reust is húzzuk be, ha lehet. Kutyaharapást szőrivel. :mrgreen:

Bale esete komplikáltabb mondjuk, de ott sem kellene már annyira szerencsétlenkedni, ha van esély, akkor hozni kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. május 28., kedd 9:48

'shutterisland írta:
Nem tudom. Nem láttam Sahintól semmit, ami arra predesztinálná, hogy jó lesz itt. Persze cserének eljöhetne, hátha elkapja a fonalat, de én azért nyugtalan lennék, ha ellenetek Sahin futna ki kezdőként...
én arra az eshetőségre gondoltam inkább, ha sahin így is úgy is a ti tulajdonotok.
ha mourinho elviszi khedirát és essient, és jönne egy új vkp, akkor meg is vagytok szvsz.
alonso,vidal,modric,sahin,casemiro, meg nem tudom özil mennyire számít ebbe a hármasba.

aztán akkor még belefér egy bale plusz egy új csatár.
Vidal 2018-ig hosszabbít.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 28., kedd 9:46

Di Mariát vinné a Monaco 30-ért!

Tökéletes szerintem, többet nem kapnánk érte mástól sem,kispadra szerintem felesleges! :hi:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 28., kedd 9:44

Június végére kész csapat kell, hogy mindenki beilleszkedjen
meg kell várni az elnökválasztást és utána jöhetnek az igazolások. most még felesleges a pánik, majd ha július végén is ugyanez a keretünk (vagy csak elmentek) akkor lehet kongatni a vészharangot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 9:35

Más csapatoknál lehet akkor itt ahol a legnagyobbak az elvárások miért nem lehet.?!
Mert hivatalosan még nem tudni, hogy ki lesz az elnök, mi olyan bonyolult ebben?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 9:32

Realista24 írta:
Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én.
Mégis mire gondoltál a hivatalos beiktatás előtt? Ígérje meg Messit? :-)
Június harmadika után ( ha nem lesz ellenfele) várható egy-két konkrétum.
Igen, szeretném ha megígérné messit:)
A viccet a félretéve. Szeretném ha már most konkrétumokról olvasnánk. Más csapatoknál lehet akkor itt ahol a legnagyobbak az elvárások miért nem lehet.?! Június végére kész csapat kell, hogy mindenki beilleszkedjen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 28., kedd 9:25

Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én.
Mégis mire gondoltál a hivatalos beiktatás előtt? Ígérje meg Messit? :-)
Június harmadika után ( ha nem lesz ellenfele) várható egy-két konkrétum.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 28., kedd 9:25

A szezon vége: „A Real Madrid nem volt túl sikeres a trófeákat illetően, de sikerült olyan szinten lennünk, ami elvárható tőlünk.”
ez csak most szúrt szemet. ha ez a real szintje, az elég szomorú lenne :roll:
Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én.
ha megint beleesünk ebbe a hibába, az szánalmas lenne. hihetetlen, hogy mennyire nem tudunk igazolni.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 28., kedd 9:22

Anthony írta:Nah szóval a Perez interjúban természetesen nincsen semmise :)
Hivatalosan nem kerestünk senkit, se edzőt se játékost. Zidane fontos szerepet fog kapni, nahát, ezt is tudtuk. Nade sebaj, majd az elnökválasztás után.
Nah erről pofáztam reggel. Megint semmi. Na sebaj majd aug 31-én. :-@

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 28., kedd 9:15

Nah szóval a Perez interjúban természetesen nincsen semmise :)
Hivatalosan nem kerestünk senkit, se edzőt se játékost. Zidane fontos szerepet fog kapni, nahát, ezt is tudtuk. Nade sebaj, majd az elnökválasztás után.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 175 regisztrált és 0 vendég