OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 30., hétfő 17:48

10k-t biztos erhet,attol is fugg hogy milyen labda. Ha meg Buzanszky is meghal majd,akkor megjobban no az erteke...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 30., hétfő 17:21

BlancoMark írta: Nem tervezem, de azért az értéke érdekelne. :)
A vaterán van egy zászló,amit rajtuk kívül még Puskás is aláírt,az 22000-nél tart,ha ez segít valamit.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. június 30., hétfő 17:19

ferni írta:
BlancoMark írta:Szerintetek egy Buzánszky és Grosics által aláírt labda mennyit érhet? :hmmm:
eladni akarod vagy mi? :hmmm:
Nem tervezem, de azért az értéke érdekelne. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 30., hétfő 17:16

BlancoMark írta:Szerintetek egy Buzánszky és Grosics által aláírt labda mennyit érhet? :hmmm:
eladni akarod vagy mi? :hmmm:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. június 30., hétfő 17:10

Szerintetek egy Buzánszky és Grosics által aláírt labda mennyit érhet? :hmmm:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. június 29., vasárnap 21:46

Sierra írta:Én meg erre írtam, hogyha nincs jelentése a tetkódnak, akkor az már divatból van rajtad? Ha csak úgy akarsz tetováltatni, mert tetszenek, akkor én már divatból varratok?
Egyébként meg nem betámadni akartalak, ezt már amúgy is leakartam írni, szóval nem ellened szólt, csak te hoztad fel a témát, azért idéztelek. :)
ha azért varrat valaki, mert tetszik az a minta, vagy akármi, ami felkerül, akkor igen, szerintem az divat. de ezzel semmi baj nincs. ez a megjelenéshez, külsőhöz tartozik, tehát ugyanolyan, mintha valaki divatfrizurát vágatna, stb...persze lesarkítva.
nem vettem támadásnak egyébként. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. június 29., vasárnap 21:40

pedig a mai 60-70 évesek közül sokaknak van úgynevezett sittes tetkója , pl. születési dátum az ujjakon , csöcsös csaj ,vagy szeretlek Marika - feleség neve :mrgreen:
bírom ezeket a tatákat :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8506
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. június 29., vasárnap 21:39

ez egy örök téma, hogy hogy fog kinézni az ember 70 évesen tetováltan.

szerintem :
1. addigra, mire a mi korosztályunk a 70-et tapossa, teljesen megszokott lesz, hogy az öregembereken is van tetoválás.
2. addigra, mire a mi korosztályunk a 70-et tapossa, már biztosan fejlődni fog annyit a technika, hogy egyszerűbben, kevésbé fájdalmasan és olcsóbban el lehet majd távolíttatni a megunt tetoválásokat.
egyébként már most is vannak jó technológiák erre, de mint szinte minden, ez is biztos fejlődni fog.
3. sajnos 70 évesen az embernek általában az a legkevesebb gondja, hogy hogy néz ki, van e haja, van e foga, van e tetoválása, sokkal inkább a klasszikus öregkori problémák (betegségek,gyengeség,magány,stb.) a jellemzőek szerintem.
vagyis fene tudja, sok olyan öregembert ismerek, akiknek vannak régi, katonaságbéli tetoválásai (vagy a 4-5 áthúzott női név van a karon, és alul a szívecskében juci :mrgreen: ) és szerintem pont leszarják, ha valakinek nem tetszik.

ennél a "hogy fog kinézni 70 évesen" tetoválás elleni érvnél sokkal helytállóbb, mikor valaki azt mondja, hogy hátrányt jelenthet a munkaerőpiacon.
ez valóban így van, viszont szerencsére kezd ilyen irányban toleránsabb lenni a világ a tetoválások elterjedésével.
csak ez egy lassú folyamat.
egyre több helyen látni tetovált embereket dolgozni, olyan helyeken is, ahol korábban nem preferálták az ilyet.
egyébként a témában ez és ez a két kedvenc képem, de ez is nagy.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. június 29., vasárnap 21:32

hala real írta:hogy divatból nem lehet varratni
Én meg erre írtam, hogyha nincs jelentése a tetkódnak, akkor az már divatból van rajtad? Ha csak úgy akarsz tetováltatni, mert tetszenek, akkor én már divatból varratok?
Egyébként meg nem betámadni akartalak, ezt már amúgy is leakartam írni, szóval nem ellened szólt, csak te hoztad fel a témát, azért idéztelek. :)
palesz77 írta:Hát nem tudom, most nézd meg ezeket a képeket. Szerintem a legtöbbjüknek még mindig tök jól áll. :D Bár aztán lehet nekem van hülye ízlésem.. :hmmm:
Nem, szerintem velem van a baj, de én például nem örülnék ha így nézne ki a nagyfater/nagymuter. Szerintem komolytalan és röhejes, ha egy 60-70 éves szét van varrva. De ez valószínűleg azért van, mert ezt szoktam meg.
Akik most csecsemők vagy majd annak a gyerekének már kb az lesz a természetes, hogy a faternak/nagyfaternak van tetkója, vagy szét van varrva legalább az egyik karja. :D

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. június 29., vasárnap 21:23

Realista24 írta:Gracias Ancelotti nem adná? :D
az már ment homlokra. :mrgreen:
Sierra írta:Miért, csak úgy nem lehet tetováltatni?
...
egy szóval sem mondtam, hogy divatból nem lehet varratni, és azt sem, hogy elítélem.
csak annyit mondtam, hogy én jelentéssel bíró tetoválást akarok. :)
torjack írta:nekem egy haverom vagy 2 éve tetováltatott a nyakára egy kisördögöt picsarészegen.
múlt héten majdnem én is belementem egy ilyenbe részegen 2 haverommal, meg 2 csajjal, akit akkor ismertem meg...volt egy jó ötletem, hogy kártyalapokat rakjunk a csuklónkra..10,j,q,k,a.....szerencsére nem volt erőnk megvalósítani.. :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. június 29., vasárnap 21:12

Sierra írta: Hát 1-2 tetkó még nem vészes, de azért ha szét van varrva mondjuk mind két karod, akkor 50 évesen elég röhejesen fog kinézni szerintem. :D Mondjuk ha meg 70 éves, arról ne is beszéljünk.
Hát nem tudom, most nézd meg ezeket a képeket. Szerintem a legtöbbjüknek még mindig tök jól áll. :D Bár aztán lehet nekem van hülye ízlésem.. :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. június 29., vasárnap 20:58

@Sonny írta:Ezt az álláspontot sosem értettem a tetoválással kapcsolatban,hogy majd ha 60-70 éves lesz az ember,hogy fog kinézni...
60 évesen már úgyis sz@rul fogunk kinézni,akkor meg már nem mindegy,ha egy ráncos tetoválás is van az emberen? :D
Hát 1-2 tetkó még nem vészes, de azért ha szét van varrva mondjuk mind két karod, akkor 50 évesen elég röhejesen fog kinézni szerintem. :D Mondjuk ha meg 70 éves, arról ne is beszéljünk.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 29., vasárnap 20:52

torjack írta:nekem egy haverom vagy 2 éve tetováltatott a nyakára egy kisördögöt picsarészegen. kijózanodva sem bánta meg. de amikor megkérdeztem, hogy 60 évesen hogy fog rajta kinézni...hát elkezdte vakarni a fejét. :lol:
Ezt az álláspontot sosem értettem a tetoválással kapcsolatban,hogy majd ha 60-70 éves lesz az ember,hogy fog kinézni...
60 évesen már úgyis sz@rul fogunk kinézni,akkor meg már nem mindegy,ha egy ráncos tetoválás is van az emberen? :D
Igaz mindezt úgy mondom,hogy nekem nincs tetoválásom.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 29., vasárnap 20:50

Haverod mi?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 29., vasárnap 20:49

nekem egy haverom vagy 2 éve tetováltatott a nyakára egy kisördögöt picsarészegen. kijózanodva sem bánta meg. de amikor megkérdeztem, hogy 60 évesen hogy fog rajta kinézni...hát elkezdte vakarni a fejét. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. június 29., vasárnap 20:27

hala real írta:mert nyilván nem így szeretnék tetoválást csináltatni. nem divatból akarom. lesz jelentése.
Miért, csak úgy nem lehet tetováltatni?
Mindenki ezt mondja, hogy divatból nem akar, van jelentése minden tetkónak. Miért baj az, ha nincsen? Azért nem tetováltathat az ember, ha csak úgy tetszenek neki a minták? Sosem értettem ezt.
Azt sem értem mitől divat az, ha minta alapján csináltatsz? Ha megnézed rengeteg embernek van egyforma tetoválása (pl sárkány, tigris, ördög-angyal motívum, koi fish, kínai-gengszter betűk és ez csak pár példa), akkor ők is divatok?

Én például tuti leszarnám a jelentést, ha tetováltatnék, azért csináltatnám mert szép, jól néz ki. Most jöhet a savazás, csak gondoltam hozzászólok ehhez.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 29., vasárnap 20:04

a kedves hölgy akinél feladtam volna a levelet közölte, hogy elsőbbségi utánvétes levél szolgáltatása kizárja egymást. és így "nem garantálja a posta, hogy a megadott időben odaér a levél". javasolta, hogy adjuk fel csomagként, de aztán rájött, hogy ezt a levelet nem lehet, mert túl kicsi a mérete. továbbá javasolta a gyorspostát, ami 6 ezer forint felé szökkent, annyit nem tudok rákölteni... nagyon nagyon fontos lenne, hogy LEGKÉSŐBB keddre odaérjen sopronba a levél, nem hiszem, hogy a srác előre utalna, tehát át kell venni a pénzt is majd eljuttatni hozzám.ezt melyik szolgáltatással tudom megoldani max. 1000 forintból, vagy mit tudsz/tudtok javasolni?


szerk. mire elküldte a hozzászólást, hívott haverom, hogy elviszi. sztornó. :mrgreen: bár azért ha így alakulna mégegyszer kíváncsi lennék mi lenne a megoldás. :)
egy ezresből? :hmmm: ha megbízható a partner, akkor a levél legyen ajánlott, tértivevényes, elsőbbségi, aztán meg kell dumálni vele, hogy miután átveszi a cuccot, utaljon egyből. de még jobb, ha bemegy a számlavezető bankod soproni fiókjába és a számládra befizeti a dellát. ha meg annyira azért nem bízol benne, legközelebb add fel időben a küldeményt. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 29., vasárnap 20:03

Realista24 írta:Gracias Ancelotti nem adná? :D
shutternek? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 29., vasárnap 19:41

hala real írta:
'shutterisland írta:a tattoo sleeve-re gondolsz, nekem is az a gyenge pontom. :mrgreen:
igen. rákerestem. :D
tuti megcsináltatom később, csak legyen mit felvarrni. hülyeséget nem akarok. :)
Gracias Ancelotti nem adná? :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. június 29., vasárnap 16:30

'shutterisland írta:a tattoo sleeve-re gondolsz, nekem is az a gyenge pontom. :mrgreen:
igen. rákerestem. :D
tuti megcsináltatom később, csak legyen mit felvarrni. hülyeséget nem akarok. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég