VB - 2014

Archívum

Ki volt a világbajnokság legjobb játékosa?

A szavazás 2014. július 16., szerda 21:44-kor befejeződött.

James
20
17%
Messi
12
10%
Robben
52
44%
Neuer
2
2%
Kroos
11
9%
Hummels
0
0 szavazat
Di María
4
3%
Lahm
1
1%
Mascherano
15
13%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 117

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 9., szerda 21:40

nmate írta:Romero; Zabaleta, Demichelis, Garay, Rojo; Pérez, Mascherano, Biglia; Lavezzi, Higuaín, Messi.
Cillessen, Kuyt, Blind, Vlaar, De Vrij, Martins Indi, De Jong, Wijnaldum, Sneijder, Robben, Van Persie.

De izgi.
az a durva, hogy rojo lesz robbennel szemben, és bár előbbi is igen gyors, párszor vélhetően kapni fogja a beep-beep-et arjentől. :-(

a rendkívül finom, elegáns, sportszerű játékáról ismert de jong pedig elvileg rá lesz állítva messire.
jaaaj. :'(

vamos árdzsentíná. :rock:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 9., szerda 21:06

Egy járókeretes Ronaldinho bármelyik helyett mehetett volna.
Na most ha megmondják neki, hogy pajti itt az utolsó lehetőséged, hogy még 1x beírd a neved a történelemkönyvekbe és legalább a tudása 50%át kihozta volna ezért magából, már megérte volna. A cseréim között tuti ott lett volna, a tapasztalatait átadhatta volna, még mindig hatalmas respektje van szerintem és még sokan odáig lettek volna érte, hogy újra láthatják a kapafogút, hát nem kíváncsibb lett volna az ember a brazil meccsekre ha tudja, hogy ő is beszállhat?

Ugyanez a véleményem Kakáról és Robinhóról is, ugyan nem vittem volna ki mind a 3-at, de a 3ból-2 nálam ott csücsült volna a padon, adott forma alapján választottam volna
Ez a 3,már csak mulattatni lett volna jó,ha nevetni akar valaki. Kiégtek mint a villanykörte a spájzban. Körbefutják őket úgy hogy csak na.

A neo vonulat meg szintén csak ámítani jó....ahogy frankózva volt lucas,de kevés ezt látni lehetett már akkor rajta,vagy retro pato, szintén kikopott mint Lombardo feje teteje, neymar az aki viszi is valamire,de azt meg a tudása fölé lövik be 3x akkorára,mint amit tud valójában.

Edzői hiba? Lehet az is,biztos,kár is lenne vitatni,de úgy tűnik egyszerű erre fogni,és nem látni azt amiről a papa már évek óta dödög....a brazil foci ha nem változik meg,akkor elvesziti az erejét,mert a többiek sokoldalúbbak,erősebbek,koncentráltabbak,energikusabbak,akaratosabbak,fegyelmezettebbek....és ahogy a foci gyorsul,vagy ahogy a taktika egyre fontosabb lesz,úgy lesz egyre kevés a tribli,a rátekeredés.
Neymi még oké....mert szerencséje az,hogy veszett gyors és jól használja ki a képességeit,de ha nem vetkőzi le a gyermekbetegségeket,mint anno pl CR...akkor elfog ő is hasalni idővel,mint sok más FGY korábban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 21:03

Romero; Zabaleta, Demichelis, Garay, Rojo; Pérez, Mascherano, Biglia; Lavezzi, Higuaín, Messi.
Cillessen, Kuyt, Blind, Vlaar, De Vrij, Martins Indi, De Jong, Wijnaldum, Sneijder, Robben, Van Persie.

De izgi.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 9., szerda 21:00

tudták ők már előre... :lol:

remélem nem volt még
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 9., szerda 19:44

h3x0r írta:hehe-nek dedikalva: A brazil futball elvesztette az identitását
Origos cikk ezért nem vártam tőle sokat
Aztán megláttam, hogy Heinrich írta. Az ő irásai mindig jók

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 9., szerda 19:13

hehe-nek dedikalva: A brazil futball elvesztette az identitását

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 9., szerda 19:11

Ne fessétek az ördögöt a falra, Kroos érkezni fog jövő héten. :salute: :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 19:07

Volt már "hivatalos" Neymar igazolás azé'. Azt lehozta minden. De értem a lényeget.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 9., szerda 19:05

Az meg a másik, hogy nem emlékszem olyanra, hogy ilyen végső stádiumú átigazolásban tévedett volna egyszerre a két madridi nagylap, főleg a perezi időkben.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 19:00

Akkor van gerince a kölyöknek, helyes :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 9., szerda 18:54

nmate írta:Nehogy az legyen a Kroos haverotokkal, hogy hirtelen a Bayern odatol neki egy álomfizut, hogy maradj öcskös. Én még mindig nehezen hiszem el, hogy a BM-ből igazolhatnánk.
Ezt mar eljátszották, nem fogadta el. A Chelsea is 8-9 nettot adna neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 18:46

Nehogy az legyen a Kroos haverotokkal, hogy hirtelen a Bayern odatol neki egy álomfizut, hogy maradj öcskös. Én még mindig nehezen hiszem el, hogy a BM-ből igazolhatnánk.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 9., szerda 18:30

Egyébként VB előtt is sokan írogattuk, hogy nem igazán értjük Scolarit a keret összeállításakor.
Lehet nem olyan minőségi a játékosállomány, mint az előző években, de szerintem ennél sokkal jobb csapatot is ki lehetett volna vinni. Valahogy emiatt nem is tudtam nekik szurkolni, pedig igazából nincs bajom velük. Neymar ide vagy oda, nekem olyan színtelen szagtalan volt ez a brazil csapat, Fred, Jóó, Bernard aki a klubjában is alig jutott szóhoz, mit keres ott és ő helyettesíti a legfontosabb meccsen Neymart, ilyenek mit keresnek ott???, kicsit vicces na.

Egy járókeretes Ronaldinho bármelyik helyett mehetett volna.
Na most ha megmondják neki, hogy pajti itt az utolsó lehetőséged, hogy még 1x beírd a neved a történelemkönyvekbe és legalább a tudása 50%át kihozta volna ezért magából, már megérte volna. A cseréim között tuti ott lett volna, a tapasztalatait átadhatta volna, még mindig hatalmas respektje van szerintem és még sokan odáig lettek volna érte, hogy újra láthatják a kapafogút, hát nem kíváncsibb lett volna az ember a brazil meccsekre ha tudja, hogy ő is beszállhat?

Ugyanez a véleményem Kakáról és Robinhóról is, ugyan nem vittem volna ki mind a 3-at, de a 3ból-2 nálam ott csücsült volna a padon, adott forma alapján választottam volna. Visszanézve a statokat Kaká összességében nem lehetett olyan kaka :smile: , ha a whoscored alapján 7-es osztályzatot kapott a szezonbeli teljesítményére, összehasonlításképp Vidal 7,4-en állt, Bernard 6.4-en. Én sem szeretem a statisztikákat, csak most picit szemezgettem, ezek alapján mondjuk Dinho sem lenne a keretben. :)

Nálam kapus poszton a Valencia kapusa Diego Alves kezdett volna, a real ellen kegyetlen jó szokott lenni, amúgy is piszok jó portás, Fifában is mindig megvettem :mrgreen: , de persze a keretbe sem került be.

Balhátvédbe Filipe Luis az atleticó-ból remek szezont zárt, érthetetlen számomra a mellőzése, Marcelo ment volna előre szélsőnek, így stabilabb hátvédsor emellett több váratlan támadásban.

Miranda kh, szintén remek atleti szezon után.

Coutinho a poolból, jó néhány pool meccset láttam és ott a legjobbak között volt, nagyon jó kis szezont zárt, szintén felfoghatatlan, hogy miért maradt ki. (Esetleg Lucas Leiva a poolból mint tartalék védekező középpályás, ott sincsenek eleresztve a brazilok)

Padra vittem volna még Lucast a Psg-ből, Bernard helyett jobb megoldás lett volna szerintem.

Kinek hogy nézett volna ki a brazil csapata?

Az enyém vmi ilyesmi:
------------------------Diego Alves
--Dani Alves------Thiago-----Luiz-----Filipe

------------------Ramires-----Gustavo
------Oscar------------Coutinho--------Marcelo
---------------------Neymar

Mondjuk egy egészséges Pato nagy kincs lenne, de fogalmam sincs milyen állapotban lehet, elvileg viszi az inter?
Padon: Maicon,Dinho,Kaká,Lucas,Miranda meg a töltelékek. :x

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 9., szerda 18:29

Eddigi statisztikák! Kroos B-) :D

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. július 9., szerda 17:38

tegnap 2-0 után látszódott, hogy Khedira gólt fog rúgni. Sima pénz volt. Szerintem nagyon sokan vannak, akik megtették. Kik kevesebb, valaki több pénzzel.
[FIFA WORLD]

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 9., szerda 17:32

Khedira :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 9., szerda 17:29

alexoxladjackoxi írta:Nem azt mondtam, hogy Özil jobb, mint Robben vagy Neymar, de ami igaz azt el kell ismerni. Lehet, hogy sűrűn tűnik el a pályán, de utána ad egy gólpasszal felérő zsugát és ebben szinte senki nem jobb nála a jelenlegi aktív labdarúgók közül.
Pontosan ismerjuk az allaspontodat, fejbol tudjuk az OSSZES ervedet. Nalunk is volt egy Ozil topik 1200 hsz-el (ebbol 600 az eligazolasakor keletkezett). Jokat lehet olvasgatni. :D
A helyzet az, hogy mi anno vettunk egy 22 eves tehetseges jatekost, akinek volt egy egesz jo elso eve nalunk. Voltak zsenialis dolgai, de ezek mellett rengeteg hibaja is, amiket azota se tudott kijavitani. Konkretan az utobbi 3 szezonban meg visszafele fejlodott. Nalunk is sokan vedtek a tomerdek golpassza miatt, de ez csak egy dolog. Ezen kivul meg van 5 masik, amiben gyenge.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 9., szerda 17:28

Arsenal drukkerek amúgy - no offence - nagyon naivak. :D

Annyira képesek vagytok csak a jót látni, nincs még egy ilyen szurkolótábor, akik ennyire a jó oldalát látják mindennek és ilyen optimistán vennék dolgokat. Pl FA kupa győzelem is piszok szenzációnak számított.
Most nem kötekedésből, meg ilyenek, de ilyenek vagytok, ezért hiszitek, hogy Özil olyan kurva jó (egyébként darabig én is hittem benne). Szóval a világért nem fogjátok úgy látni a dolgokat, mint mi. De ez így jó.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 9., szerda 17:22

hehe írta:
és milyen jól tette...ha nyáron nem takarítottuk volna ki az özil-higu duót, aligha lett volna meg a bl.
egy dologra jó volt a tennapi gyalázat, hogy kedira ára és keresettsége az egekben :mrgreen:
ha mindegy jól megy, wenger érte is letesz vagy 50-et, úgyis rég basztuk már át őket, ismét itt az ideje :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: VB - 2014

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 9., szerda 17:22

realistahuni írta:
de utána ad egy gólpasszal felérő zsugát és ebben szinte senki nem jobb nála a jelenlegi aktív labdarúgók közül.
Ha jól tudom idén is Di Maria osztotta ki a legtöbb gólpasszt a topligákban. :)
Ángel Di María - 17
Reus - 13
Gerrard - 13
Koke - 13
Fabregas - 13


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég