Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 14., hétfő 21:22

A rossz kezdés után felébredtünk. Védekezésünk stabil, bár van egy két hiba, a támadás is egész jól működik. Vargának már kétszer nagyon elsült a keze. Hajrá Magyarok!

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 14., hétfő 20:53

Viszont ma..kezdődik a Vízilabda EB számunkra is Simán benne van, hogy a nők és a férfiak is odaérnek. Benedek Tibor csapata szerintem simán hozni fogja, és 2016-ba pedig visszaülünk a világ trónjára
persze, jó lenne ha nyernénk hazai pályán, de én pl nem várom ezt el tõlük, felôlem a csoportból is kieshetnének, akkor se tudnék rájuk mérgesek lenni, mert amit egy újjáépített és esélytelennek kikiáltott csapat lehozott a VBn... az felejthetetlen volt :salute:
amikor egy kis túlzással temették a magyar vízilabdát akkor egy kibeszabott nagy fukkot mutattunk az egész világnak :lol:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 14., hétfő 20:45

ferni írta:
@Sonny írta:Tour de France-ot követi még valaki rajtam kívül?
én nézegetem, nagyon durva, hogy Froome után most Contadornak is fel kellett adnia a Tourt :shutup:
Kár értük,mert nagyon jót csatázhattak volna hárman Nibalival. Talán Contador volt a legjobb formában hármójuk közül,de ez már nem fog kiderülni. Persze most Nibali nagyon nagy favorit. De így is elég jó verseny lehet még. Főleg a dobogóért,de én még Porte-ban is látok egy kis esélyt arra,hogy megszorongassa Nibalit,róla azt kell tudni,hogy az időfutamban nagyon jó.
Ferencváros írta:
Én is követem, bár csak idén kezdtem el komolyabban nézni, tavaly csak bele-bele nézegettem. :mrgreen:


Viszont ma..kezdődik a Vízilabda EB számunkra is :salute: Simán benne van, hogy a nők és a férfiak is odaérnek. Benedek Tibor csapata szerintem simán hozni fogja, és 2016-ba pedig visszaülünk a világ trónjára :agree:

Valaki fogja még követni?
Én a Tour-t már kb. 10 éve követem, a vízilabda viszont egyáltalán nem köt le.Az elmúlt 2 olimpián néztem a válogatottunk döntőit nekem nagyjából ennyi elég is ebből a sportból. Persze szorítok nekik,hogy jól szerepeljenek az elődöntőt,döntőt majd biztos megnézem,ha eljutnak oda.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 14., hétfő 20:36

Ferencváros írta:Viszont ma..kezdődik a Vízilabda EB számunkra is Simán benne van, hogy a nők és a férfiak is odaérnek. Benedek Tibor csapata szerintem simán hozni fogja, és 2016-ba pedig visszaülünk a világ trónjára

Valaki fogja még követni?
Hogy egy "klasszikust" idézzek: megbaszunk mindenkit :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 14., hétfő 20:33

ferni írta:
@Sonny írta:Tour de France-ot követi még valaki rajtam kívül?
én nézegetem, nagyon durva, hogy Froome után most Contadornak is fel kellett adnia a Tourt :shutup:
Ja, és ma kb. Nibali meg is nyerte szerintem. Jó, megnyerni nem nyerte meg, mert eleshet, meg lehet rossz napja, még sok van hátra, de nagyon erősnek tűnik. Így még inkább kár, hogy kiestek Contadorék.

Vízilabda: odacsapom az M1-re, erre meg Tarlós ossza az észt, mondom jézusmária :lol:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 14., hétfő 19:27

@Sonny írta:Tour de France-ot követi még valaki rajtam kívül?
Én is követem, bár csak idén kezdtem el komolyabban nézni, tavaly csak bele-bele nézegettem. :mrgreen:


Viszont ma..kezdődik a Vízilabda EB számunkra is :salute: Simán benne van, hogy a nők és a férfiak is odaérnek. Benedek Tibor csapata szerintem simán hozni fogja, és 2016-ba pedig visszaülünk a világ trónjára :agree:

Valaki fogja még követni?

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 14., hétfő 16:05

@Sonny írta:Tour de France-ot követi még valaki rajtam kívül?
én nézegetem, nagyon durva, hogy Froome után most Contadornak is fel kellett adnia a Tourt :shutup:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 9., szerda 14:44

Tour de France-ot követi még valaki rajtam kívül?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 5., szombat 15:22

nem tud valaki egy jó streamet ahol lehet a magyar közvetítést nézni a tour de franceról?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 15., vasárnap 14:38

Rossi mit versenyzik a két hondával te jó ég... :ozil:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 14., szombat 13:41

Zsombor írta:Jézus ez a Kings milyen rájátszást nyomott. Nem semmi élmény lehet hazai pályán kétszeri hosszabbításban megnyerni a Stanleyt.
Itt a gól
én végignéztem és most olyan vagyok, mint vmi mosott szar, de valami elképesztő mekkora hosszabbítás produkált a két csapat bassza meg.... :salute: elképesztő volt, ezt mindenkinek látnia kéne :) megérte fennmaradni :agree:

annyi helyzet meg ziccer meg védés meg kapuvas és miegyebek voltak... és ugye mindez már "hirtelen halálnál", nagyon nagy volt :salute:
de maga a meccs is jó volt, vezetett a Kings, aztán emberelőnynél egyenlített a Rangers, majd fordítottak is emberhátrányban :lol: aztán az utolsó harmadban emberelőnyben visszajött a Kings és jött a hosszabbítás :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 14., szombat 13:27

Jézus ez a Kings milyen rájátszást nyomott. Nem semmi élmény lehet hazai pályán kétszeri hosszabbításban megnyerni a Stanleyt.
Itt a gól

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 8., vasárnap 23:16

BBarni írta:Igen én is jobban örültem volna egy szorosabb döntőnek, de végül is örülök a hollandok sikerének! :)
Gerwen meg...lesimázta 4-0-al Taylort aztán azért Lewis a végére belejött, de őt is lenyomta! :salute:
Persze Barneveld is jó volt! :)
hát reméltem, hogy hosszabb lesz a döntő, de nagyon sima volt ez a holland siker...
teljesen megérdemelték, van Gerwen meg nagyon durván összekapta magát a döntőre, pedig előtte bukdácsolt egész nap.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. június 8., vasárnap 23:13

Igen én is jobban örültem volna egy szorosabb döntőnek, de végül is örülök a hollandok sikerének! :)
Gerwen meg...lesimázta 4-0-al Taylort aztán azért Lewis a végére belejött, de őt is lenyomta! :salute:
Persze Barneveld is jó volt! :)

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 8., vasárnap 23:01

BBarni írta:Hát eddig a hollandok csúnyán helyreteszik az angolokat! :lol: :zoldsalas:

Lewis nagyon nem érzi,(jó mondjuk Taylor sem, még leget sem nyertek baszki :lol: ) mondjuk örülök is neki nagyon nem bírom!Kíváncsi vagyok most Gerwen ellen összeszedi e magát...
Lewis sajnos az egész szezonban elég gyenge magához képest,és ezen a tornán is elég gyenge volt az egyéni meccsein.
Ez sima holland győzelem lesz sajnos. Nem baj,hogy ők nyernek,de egy kis izgalmat el tudtam volna viselni.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. június 8., vasárnap 22:56

Hát eddig a hollandok csúnyán helyreteszik az angolokat! :lol: :zoldsalas:

Lewis nagyon nem érzi,(jó mondjuk Taylor sem, még leget sem nyertek baszki :lol: ) mondjuk örülök is neki nagyon nem bírom!Kíváncsi vagyok most Gerwen ellen összeszedi e magát...

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. június 6., péntek 14:03

Darts rajongók figyelmébe ajánlom, hogy most kezdődik a sport1-en a VB amit egész hétvégén közvetítenek majd délután 4től illetve este 8tól. Ma pl. a magyarok is játszanak majd fél 3tól. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 23., péntek 14:41

Kialakult az "A" csoportos hoki VB legjobb négyese.A finnek megverték kanadát 3-2re,az oroszok lesimázták a franciákat,a csehek szoros meccsen verték az usa-t 4-3ra,és a svédek szintén szoros meccsen verték a házigazda fehéroroszokat.
A döntőbe jutásért finn-cseh,illetve orosz-svéd meccseket rendeznek holnap.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. május 5., hétfő 23:59

ferni írta:
nmate írta:Simán benne van, hogy visszavonul. Tervezgette is tavaly.
azt nyilatkozta a meccs után, hogy akar ő még VBt nyerni, kétlem, hogy most abbahagyná...
Ráadásul le is nyilatkozta, hogy nem engedheti meg magának anyagilag sem még most, hogy visszavonuljon. Jó, 1 éves a cikk, de szerintem most sem áll másként. Raádásul ugye már 5 címe van, szerintem be akarja állítani, esetlegesen meg is akarja dönteni Hendry 7 címét. :)

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 5., hétfő 23:35

nmate írta:Simán benne van, hogy visszavonul. Tervezgette is tavaly.
azt nyilatkozta a meccs után, hogy akar ő még VBt nyerni, kétlem, hogy most abbahagyná...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég