Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 30., csütörtök 1:42

Szerintem már tervben van mindegy, azért Perez nagy valószínűséggel tervez már a jövőben.
Szerintem megválasztjuk Perez-t , utána pár nap után bejelentjük Ancelottit aztán pedig Bale-t.
Még semmi sem hivatalos de szerintem így van megtervezve és amint meglesz Perez minden gyorsan fog történni. Legalábbis nagyon remélem :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 1:33

Egy szó mint száz: hiba lenne kihagyni őt... Mivel Reus-t nem tudjuk elhozni (így van,még csak pletyka sincs róla),nincs más opció,csak Bale... És én is tartom azt,hogy mivel Neymar nem jött össze,az elsődleges célpontunk Bale lett.

Bár néha elgondolkozom: nincs is edzője a csapatnak... Ancelotti még nem 100% hogy érkezik. Perezt még nem választották meg újra... Akkor honnan tudja a vezetőség,hogy kit akar az edző? Ergo,szerintem,amíg hivatalos nem lesz Ancelotti,vagy akárki,addig azzal hozzák szóba a Realt,akivel akarják,nem lesz belőle semmi. Egyedül talán Neymar volt az,aki edzőtől függetlenül érkezett volna...

Értitek,mire gondolok...

Ha meg lesz az edző,és összeül Zidane-nal,és megtárgyalják,hogy kiket kell megszerezni,mit akarnak játszatni a csapattal,stb stb,utána fogjuk aktivizálni magunkat.

Jelen pillanatban szerintem Perezék és Zizu csak puhatolóznak,beszélgetnek mindenféle játékossal (Lewandowski,Suarez,Bale,Neymar,Cavani,Vidal,Pogba stb stb),érdeklődnek,szót váltanak az apukákkal,ügynökökkel,magyarul információkat gyűjtünk. Szerintem ezért van ennyi pletyka és hír...

Ha ez így van,ahogy felvázoltam,akkor piros pont a vezetőségnek,mert most látok valamiféle koncepciót,nem csak bedugjuk a fejünket a földbe,és egy játékos után futunk.
:goat:

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 30., csütörtök 1:08

Igen, ez így más. Ha így kellett értelmezni akkor nem szóltam, bár amit Te leírtál sem áll túl messze a tiki takától. Viszont igen, ezt szívesebben elnézegetném, mint ami most van...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 30., csütörtök 0:59

norbinovak írta:
hát nem az a lényeg, hogy már nem akar a nép kontrafocit?? Hanem inkább latinos a labdát sokat birtokló csapatot?
Én személy szerint nem akarok labdabirtoklós focit látni, mert attól hányingerem van. Egy olyan csapatot akarok látni, amelyik folyamatosan presszió alatt tartja az ellenfelet, gyors, kombinatív támadásvezetéseket akarok látni. Nem az idetolom, odatolom Barca-féle izét...
A probléma ott van, hogy a labdabirtoklás nem szükséges és elégséges feltétel a tiki takának.
A matekot kihagyva a dologból, labdát járatni lehet az ellenfél térfelén is, meg labdázgathat a kapus, a hátvédek és pár középpályás. Ez utóbbi (persze leegyszerűsítve) a tiki taka. De amikor labdával nyomást gyakorolsz az ellenfélre, akkor is birtoklod. Nem labdatartásról volt szó, hanem labdajáratásról az ellenfél oldalán. Az itt lévők közül (most a vendégszurkolóktól eltekintve :D ) szerintem senki sem akar tiki takát. De kontrafocit és visszaállást sem.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 30., csütörtök 0:42

Na, majd meglátjuk. Várom már az őszt, kiderül minden.

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 30., csütörtök 0:29

Gündogant is el kell hozni,középpályára tökéletes volna. Főleg,hogy Isco nem jön,úgy tűnik...
Nem igazán értem, hogy a kettőnek mi köze egymáshoz. Göndogan hátrébb játszik Iscohoz képest. A spanyol inkább Özilnek lenne vetélytársa.
A góljai 90% abból van hogy fut és izomból végigmegy, biztos ilyen játék kell nekünk Madridba?
Cristiano mit csinált a MU-ban, mit csinál Madridban? Ahogy CR, úgy is Bale is meg tud csinálni egy kényszerítőt, vagy kicsiben 1-1 cselt. Eszemben sincs összehasonlítani őket, de a játékuk hasonló.
Egyáltalán nem elveszett gyerek Ő az általunk elvárt játék tekintetében sem. Viszont, ha még úgy is lenne, ahogy Ti azt beállítjátok, attól még kell a lendület a két szélre. Attól meg, hogy nem elég technikás nem kell tartani. Az a baj, hogy a fórum kb 80%-a videókból, meg 1-1 meccsekből indulnak ki. Ez pedig igen nagy baj. Akik folyamatosan követték a srácot, azok tudják, hogy milyen erősítést jelentene Ő nekünk. Bár az tény, hogy Reus nálam is előnyt élvezne, de rá semmi esély, már csak azért sem, mert a vezetőségnél fel sem merül a neve (híreket legalább is nem olvasni róla).
Fut, lő, fut, lő... egy átlag angolnál jóval technikásabb, onnan kiemelkedik, de itt és a nemzetközi porondon nem lesz keresnivalója - ami az elit kategóriát illeti.
Ez meg úgy butaság, ahogy van, már bocsánat. Minden meg van benne, ahhoz, hogy kitűnjön az elit kategóriában is. Egyáltalán nem méterekre tolja meg a labdát, folyamatosan ott van a lábán. Gyorsan irányt tud váltani, ha kell. Kegyetlen gyors. Iszonyatos bal lába van, amivel a felállt védelem ellen is hatásosak lehetünk. Mivel egy felállt védelmet javarészt ezzel lehet feltörni, illetve a kényszerítőkkel, amihez szintén van érzéke. Ráadásul nagyon gyorsan fejlődik. R.M.C.F nagyon jól látja a dolgot... Nagyon le van becsülve, pedig kegyetlen jó futballistáról van szó.
hát nem az a lényeg, hogy már nem akar a nép kontrafocit?? Hanem inkább latinos a labdát sokat birtokló csapatot?
Én személy szerint nem akarok labdabirtoklós focit látni, mert attól hányingerem van. Egy olyan csapatot akarok látni, amelyik folyamatosan presszió alatt tartja az ellenfelet, gyors, kombinatív támadásvezetéseket akarok látni. Nem az idetolom, odatolom Barca-féle izét...
nem tudjuk pontosan, hogy mire képes kis területen, mire képes felállt védelemmel szemben.
Pontosan erről beszéltem. Nem látjátok játszani, de azért kardoskodtok ellene és bárkit előbb hoznátok, mert olyan gólokat vágnak össze egy videóba, ahol kontráznak... Olyan videót bezzeg nem néztek, ahol egy meccset vágnak össze csak az Ő megmozdulásaival (Bale vs xy). Azok sokkal inkább valós képet mutatnak, de még azok sem az igaziak, mert a helyezkedését nem igazán látni, de jobbak, mint az összevágott videók.
Szóval nektek elég, ha azt nézhetitek hétvégén, hogy a Levante ellen hogyan lövünk kapura tizenhatoson kívülről 80X meccsenként
Ezt kéne már megérteni végre, hogy nem csak ennyit tud, de úgy néz ki nektek el lehet mondani akárhányszor, úgy is süket fülekre talál...

Közben El Unico megelőzött Bale jellemzésével, de most már ki nem törlöm :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 30., csütörtök 0:24

Szóval nektek elég, ha azt nézhetitek hétvégén, hogy a Levante ellen hogyan lövünk kapura tizenhatoson kívülről 80X meccsenként. Oké.

Modric meg kis játékban Marcelo után a legügyesebb játékosunk, na ő nem csak kívülről lövöldözik.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 30., csütörtök 0:19

Közben olvastam olyat Defensacentralon, hogy leigazoljuk Lewandowskit 18 millió euroért.
Jó lenne, igazán nem kéne annyira ragaszkodni a Bayernbe igazoláshoz, kedvelje már ennyire a dortmundot hogy hozzánk jön, nem oda. Nem a legjobb csatár valaha, de talán jobb lesz mind Higu és még mindig jobb mint 60 milláért Cavani.
(Bár a Bale-Cavani-CR trió azon a képen elég jól nézett ki azért... :roll: )
Meg volt egy nyilatkozat egy fiatal brazil sráctól, Wellington Nem-től, hogy álmai klubja a Real. Nincs érdeklődés, vagy ilyesmi, csak gondolom rákérdeztek nála. Azt sem tudom ki Ő, csak a nevét hallottam eddig.
Bazi gyors, jól lő és jól passzol. Legalábbis a fifában, előben lehet hogy kabaré. :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 0:16

Egyesek próbálják lebutítani Bale-t és úgy beállítani,mint egy ész nélküli futóbolondot... :lol: :lol: Legalább nézzetek meg pár videót róla,és utána kardoskodjatok. :lol: Technikás,marha jól lő távolról,tud cselezni,és gyors. Már bocsánat,de persze :cens: meg,hogy kihasználja az erősségeit... ha egyszer mindenkit le tud futni,és lepattog róla mindenki,akkor miért ne aknázná ki ezt az előnyt?

Igaza van itt az előttem szólónak: felállt védelem ellen tökéletesek az ilyen Modric és Bale-féle játékosok,akik jól lőnek távolról,és pontosan... Xabi Alonso is jól tud lőni messziről,de az effajta tudását Mourinho nem aknázta ki,mert nagyon mélyen kellett játszania,szerveznie... Inkább Khedira ért fel a támadásokhoz,aki persze nulla kreativitással és lövőtechnikával bír.
Bár látom "kiszállsz a sztoriból", annyit had mondjak el, hogy nem arról van szó, hogy rossz játékos Bale, hanem arról, hogy nem tudjuk pontosan, hogy mire képes kis területen, mire képes felállt védelemmel szemben.
Erről beszéltem... :lol: nézd meg milyen gólokat vert idén. Felállt védelmek ellen. :-)
:goat:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 30., csütörtök 0:09

R.M.C.F írta:így van,de tartom hogy mivel nincsen tarajos haja,és nem rázza ki a kavicsot a szandáljából mint neymar így már leminősítik,ppedig jobb nála..... de tegyék,letojom,ki is szállok a bale sztoriból.....elég volt.

ennyi részemről.
Bár látom "kiszállsz a sztoriból", annyit had mondjak el, hogy nem arról van szó, hogy rossz játékos Bale, hanem arról, hogy nem tudjuk pontosan, hogy mire képes kis területen, mire képes felállt védelemmel szemben. Tény, hogy nagy fejlődésen ment át a gyerek, de még többekben kétséget kelt a tudása, a képessége, hogy mire lenne képes a spanyol bajnokságban illetve a BL-ben, ahol többnyire zártabban védekeznek a csapatok. Ennyi, senki se mondta, hogy rossz és nem is arról van szó, hogy Neymar éppen milyet sz*rik mert akkor abban már biztos jobb, mint Bale.
#happyshitting

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 30., csütörtök 0:05

Közben olvastam olyat Defensacentralon, hogy leigazoljuk Lewandowskit 18 millió euroért.

Egyrészt az ügynöke nyilatkozata után szinte biztosan megy a Bayernbe, másrészt a Sky Sports hírére hivatkoztak, ott meg semmi ilyesmiről nincs szó. Ekkora kamu oldal ez?

Meg volt egy nyilatkozat egy fiatal brazil sráctól, Wellington Nem-től, hogy álmai klubja a Real. Nincs érdeklődés, vagy ilyesmi, csak gondolom rákérdeztek nála. Azt sem tudom ki Ő, csak a nevét hallottam eddig. Mindegy is.

Conte elvileg szeretné Coentraot.

Falcao esetében pedig állítólag úgy néz ki ez a záradékos ügy, hogy amennyiben a Monaco jövőre nem harcolja ki a BL részvétel jogát, akkor a Chelsea vagy a Real érdeklődése esetén életbe lép egy 60 millió eurós kivásárlási záradék 2014 nyarán.
Így lenne értelme a dolognak, ha 45-ért megy oda (amiről a hírek szólnak), akkor a Monaco is nullán jönne ki a dologból, a fizetését is beleértve, és egy ekkora név segítségével már idén is talán könnyebben meggyőzhetővé válnak más célpontok.
Falcao pedig biztosítja, hogy a BL ne maradjon ki évekig az életéből.
Persze így is valószínűtlen, az orosz milliárdos nem hiszem, hogy belemenne ilyenbe.


Bale meg iszonyat jó spíler. Pont az a nagy benne, hogy nem csak egy egyszerű futógép. Mondjuk ezt már észrevettem a fórumon, hogy az, aki jó fizikumú, erős, gyors spíler, az itt rögtön erőfocista. Pedig közel sem. Nyilván aki ilyen adottságokkal rendelkezik, az kihasználja.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 29., szerda 23:57

így van,de tartom hogy mivel nincsen tarajos haja,és nem rázza ki a kavicsot a szandáljából mint neymar így már leminősítik,ppedig jobb nála..... de tegyék,letojom,ki is szállok a bale sztoriból.....elég volt.

ennyi részemről.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 29., szerda 23:55

A mezek mikor lesznek bemutatva? Mikori az az 51 órás kép?

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 29., szerda 23:53

Jó ez a Bale gyerek, nekem már régebb óta szimpatikus. Közel nem akkora nímand, mint aminek próbáljátok itt beállítani páran. Aki ilyen sebességgel rendelkezik, és ez mellett ilyen szinten képes kontrollálni a labdát, azzal nagyon nem lehet mellé fogni. Megfelelő taktika alkalmazásával Ronaldoval félelmetes párost alkothatnak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 29., szerda 23:52

nmate írta:
R.M.C.F írta:Mindegy,én nem vitázom,bale baja továbbra is az,hogy nem egy műmájer felszopott média buznyák,mert nincs befont,vagy tarajos haja,vagy nem kúr celebekkel csak a barátnőjével.....így nem egy címlap fiú....ezért már le is minősítik.
Igen, csak ezért minősítik le. Nem is azért, mert a saját delejéből él. Fut, lő, fut, lő... egy átlag angolnál jóval technikásabb, onnan kiemelkedik, de itt és a nemzetközi porondon nem lesz keresnivalója - ami az elit kategóriát illeti.

Ez a véleményem, de jöjjön csak, mutassa meg. Ha kurva jó lesz, én leszek az első aki elismerem, csak úgy, mint CR-nél tettem azt.

Bocs,de had nem fogadjam el,a PL-ben elég komoly felállt védelmek vannak,komoly arcokkal......bale-t nem tudták tartani.
Ha fut és lő...szerinted,akkor 342 db bale volt a PL ben az elmúlt 20 évben......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 29., szerda 23:51

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Bale-lel vagy nagyot bukunk vagy nagyot nyerünk. Az a baj, hogy a Spurs általában tud kontrázni és az fekszik nagyon neki... Mi meg nem és én csak attól félek, hogy mit fog csinálni Bale, ha a Levante 11 emberrel védekezik a kapujától 30 méteres kör ívben.

Nagyjából körülírom.......már ha nem baj......kb úgy befeszíti 30ról a pókhálóba hogy a híradóba is leadják.
Pont ezt akartam enis irni erre :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2013. május 29., szerda 23:51

petiamadridista írta:egyébként a mostani csapatba biztos, hogy jó lenne a srác.
nem lógna ki.
de.. hát nem az a lényeg, hogy már nem akar a nép kontrafocit?? Hanem inkább latinos a labdát sokat birtokló csapatot?
Nekem ez most a fő problémám.
Mou egyrészt ezért IS bukott meg.
De...én is azt szeretném csak kérdés hogy kivel? Nem nagyon vannak olyan elérhető játékosok akikkel ez egycsapásra megvalósul, amíg Khedirák, DM vannak kp addig tuti nem.... Bale? Én már ott tartok hogy felőlem jöjjön...nem rossz játékos de ami ennél is fontosabb szemmel láthatóan szimpatizál a csapattal és CR-el is és ez fontos dolog.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 29., szerda 23:49

Kerlon írta:Bale-lel vagy nagyot bukunk vagy nagyot nyerünk. Az a baj, hogy a Spurs általában tud kontrázni és az fekszik nagyon neki... Mi meg nem és én csak attól félek, hogy mit fog csinálni Bale, ha a Levante 11 emberrel védekezik a kapujától 30 méteres kör ívben.

Nagyjából körülírom.......már ha nem baj......kb úgy befeszíti 30ról a pókhálóba hogy a híradóba is leadják.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. május 29., szerda 23:49

petiamadridista írta:egyébként a mostani csapatba biztos, hogy jó lenne a srác.
nem lógna ki.
de.. hát nem az a lényeg, hogy már nem akar a nép kontrafocit?? Hanem inkább latinos a labdát sokat birtokló csapatot?
Nekem ez most a fő problémám.
Mou egyrészt ezért IS bukott meg.
A BM se jatszik latinos focit, a BVB sem. Szerintem ilyesmit szeretne itt mindenki látni. A BM meg izombol verte meg a Barcát, nem latinos focival. Bale erkeztevel gyorsul es izmosodik a tamadosor. O egy tank, szerintem meg CRt is konnyebben elnyomjak, vagy szerelik, mert o belevisz ilyenolyan cselt, kizokkenti az egyensulyabol. Bale megindul, mint egy vonat, es pattognak le rola az emberek.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 29., szerda 23:43

egyébként a mostani csapatba biztos, hogy jó lenne a srác.
nem lógna ki.
de.. hát nem az a lényeg, hogy már nem akar a nép kontrafocit?? Hanem inkább latinos a labdát sokat birtokló csapatot?
Nekem ez most a fő problémám.
Mou egyrészt ezért IS bukott meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég