Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 9:00

Gaborone1 írta: Hehe!!!! Cavani vagy Suarez??? Indokot is kérnék, ha lehet, puszta kiíváscsínág és érdekelne a véleményed. :D
egyértelműen suarez.

a Ragadozó ( :mrgreen: ) sokkal technikásabbnak tűnik, gyors, erős, robbanékony, és minél többet látom játszani, annál jobban tetszik. rámenős, kegyetlen és olyan győzni akarás van benne, amire szükségünk van. teljesen leszarom, hogy itt az emberek 98%-a rühelli - (persze ugyanezek imádják gondolom céronaldot, most akkor el lehet dönteni, hogy egy pár évvel ezelőtt még szimuláns kisköcsögnek beállított toporzékoló gyerek, vagy egy igazi minden idegszálával robbanni és gólt lőni akaró, már-már túlságosan bekattant csatár a jobb...) - annál inkább akarom, hogy jöjjön.

ezzel szemben cavani egy nistelrooy, falcao, inzaghi, gomez, lorrente szerű odamegyekésbebaszom típusú csatár, bizonyos csapatoknak ez bejön, én nem ilyen real madridot akarok.
cavani pl angliába való, suarez meg ide.

de sztem cavani fog érkezni, mégpedig azért, mert az utóbbi időben sosem az van, amit én szeretnék.
Ezt az embert nem lehet megnevelni. Egy undorító, alattomos játékos aki semmibe veszi az ellenfelet.
tökéletes. ez kell nekem. HOZZUK GYORSAN!!! :box: :he: :workout: >:]
Thiago, hát nem tudom hova. Thiago - Modric - Gündogan? Ez nem lenne kevés védekezésben?
thiago VAGY gündogan, sztem ők két teljesen ugyanolyan stílusú player, mint ahogy verratti is ilyen. melléjük kell még egy arc, kedira helyére, aki duplatüdejű, technikás, gyors, erős és sok labdát szerez, és nem csak 4 méterről követi az ellenfelet.
(pogba, vidal, de tudom hogy esélytelen, szóval vmi hasonló)
Ennek Thiago szaga van :mrgreen:
BRING HIM!
flawless victory :mrgreen:
hálistennek nem katalán a gyerek.
istenem milyen el clasicok lesznek itt :lol:
neymar-messi-alexis vs varane :mrgreen:
meg thiago vs gülüszeműkisebbségi ( becenevén xavi ) a kp-n :D
suarez vs barca védők :shifty:
a széleken meg bale és céronaldo möhöhöhö. B-)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 30., csütörtök 8:56

A Marca mai száma szerint a Real Madrid egyezségre jutott Luis Suárezzel. Az uruguayi támadó várhatóan négy éves szerződést fog aláírni a Királyi Gárdával. Most már csak a két együttesnek kell közös nevezőre jutnia, a lap 47 millió euró körüli vételárról ír.
Minek hozzuk ezt az elmebeteg állatot ide??? :angry: :-@ Ezt az embert nem lehet megnevelni. Egy undorító, alattomos játékos aki semmibe veszi az ellenfelet. Hozzáteszem a csávó hatalmas gólokat tud lőni.

Bale-től kicsit tartok. Én úgy vagyok vele, hogy nem egy cselgép, nem egy technikás játékos, hanem egy robot, akinek eszméletlen az ereje. Lebutított CR 2.0! Tökéletesen illik Angliába és egy kontrafocit játszó csapatba. Viszont remélem, hogy itt ősztől nem ez lesz... Mert nem akarom látni a csapatba a favágó, tucatjátékosokat.

Ja! állítólag ma 13.00-tól bemutatják a Bernabeuban a német válogatott, a Chelsea és a 2000-es holland válogatott adidasos mezét! :D
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 30., csütörtök 8:56

Pérez: "Nem folytatok semmiféle háborút a Barcelonával. Amennyiben el akarnak adni egy játékost, aki minket érdekel, úgy gondolom nem jelenthet gondot, ha leigazoljuk."
Ennek Thiago szaga van :mrgreen:
De most komolyan. Miért nyilatkozna Perez ilyet, ha nem érdekelne egy Barcas játékos sem? :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 30., csütörtök 8:58-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 30., csütörtök 8:54

numberone1 írta:Egyebkent meg mindig azt tudom allandoan Bale mellett felhozni, h a Barca nagy gondban lesz Bale-lel ha lesz terulete(ugyis alapbol fel lesz tolva). Es neki nem fog gondot okozni barmelyik vedojuket lefutni (foleg Albat).
Vedekezesben sokat fog segiteni Carvajalnak jobboldalon(foleg egy Bayern szintu csapat ellen jol fog jonnia fizikai ereje), pontrugasoknal legalabb lesz aki tud fejelni. Levedekezni az ellnefel pontrugasait amiben nagyon gyengek vagyunk.

Soha nem csiptem Suarezt v Balet ilyen olyan okok miatt de megis olyan erzesem van, h nagyot tudnank alkotni veluk.
Remelhetoleg Gundogan johetne, es Thiagot meg kellene fuzni, h siman kezdo lehetne nalunk.
Az is lehet sztem, hogy CR átmegy jobbosra, mögötte jobban védekezik Carvajal, Bale meg balon többet besegíthet Marcelonak.
Thiago, hát nem tudom hova. Thiago - Modric - Gündogan? Ez nem lenne kevés védekezésben?

Amugy állítólag a Barca 17-et ajánlott Musleráért, de sajnos nem adták :lol:

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 30., csütörtök 8:45

hehe írta:
Olvasgattam spanyol fórumokat,és a spanyolok sem elégedettek az uruguay-i támadóval,jó játékosnak tartják,de nem a Real Madridba. :D
akkor hatalmas megasztár lesz nálunk, tekintve a szőrös spanyolok mennyire értenek a dolgokhoz :lol:

remélem nem csak kamu és pletyka, hanem azonnal bejelentjük bale-t és suarezt is, a két büdös argentin helyére, amint pereznél lezárul az elnökválasztás. :iszunk: :happy:
esetleg még özilke helyére egy coutinho és akkor még nagyobb vidámság. ha már az apja fenyegetőzik, hogy vannak máshonnan is ajánlatok. nem kötelező itt balfaszoskodni.
Hehe!!!! Cavani vagy Suarez??? Indokot is kérnék, ha lehet, puszta kiíváscsínág és érdekelne a véleményed. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 30., csütörtök 8:44

Lassan úgy vagyok, hogy Suareznek örülnék :mrgreen: Csak meg lehet nevelni valahogy. Csatárok között meg a legjobb 3-ban tuti benne van. Egy igazi ragadozó a faszi.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 30., csütörtök 8:38

Azert azt sem felejtsuk el, h Bale nem csak a PL-ben alkotott maradandot, hanem az EL-ben is ahol az ellenfelek legalabb annyira(hanem jobban) sundisznoztak mint a legtobb spanyol kis v kozep csapat.
Egyebkent meg mindig azt tudom allandoan Bale mellett felhozni, h a Barca nagy gondban lesz Bale-lel ha lesz terulete(ugyis alapbol fel lesz tolva). Es neki nem fog gondot okozni barmelyik vedojuket lefutni (foleg Albat).
Vedekezesben sokat fog segiteni Carvajalnak jobboldalon(foleg egy Bayern szintu csapat ellen jol fog jonnia fizikai ereje), pontrugasoknal legalabb lesz aki tud fejelni. Levedekezni az ellnefel pontrugasait amiben nagyon gyengek vagyunk.

Soha nem csiptem Suarezt v Balet ilyen olyan okok miatt de megis olyan erzesem van, h nagyot tudnank alkotni veluk.
Remelhetoleg Gundogan johetne, es Thiagot meg kellene fuzni, h siman kezdo lehetne nalunk.

Ha Coentrao menni akarna nem tartanam vissza, viszont akkor Zizounak kellene igazolnia vkit Marcelo moge. Nacho keves lenne balhatvednek, nem is fekszik neki ellentetes lab. Anno Coentraot probalgattuk jobbhatvedkent de neki sem izlett, Nachonal ez hatvanyozottan igaz mert meg annyira sem kepzett, raadsul inkabb kozephatved. Zizou regen bedobta ezt francia-gorog Benoît Trémoulinast akit meg anno Marcelo moge ajanlot csak Mou megvetozta es inkabb Coentraot vette 30-ert a srac meg olyan 5 milla. Aki latta mar az tudja, h akkora kulonbseg nincs koztuk. Lattam par Bordeaux meccsen es leg jo volt. Apro termetu mint Marcelo, de teknikas(na nem annyira mint a brazil) es bejatsza az egesz szelt. De vannak mas jo opciok is erre a posztra.

keret:
Kapus:Casillas,Lopez, 1 harmadik szamu
Jobbhatved:Carvajal,Arbeola,Fabinho,Nacho
Kozepsovedok:Varane,Ramos,Pepe,Albiol,Nacho
Balhatvedek:Marcelo,egy uj vki,Arbeola,Nacho
Kozepso kp-k:Modric,Thiago,Gundogan,Alonso,Casemiro
TKP:CR,Bale,Ozil,Jese
Csatar:Benzema, Suarez
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 30., csütörtök 8:30

A Sport szerint a Barca is ráhajtott David Luizra, akire Mourinho nem számít, és akit szerényen csak az új Puyolnak neveznek :-) Ha végül hozzánk érkezne (Albiol vagy Pepe helyett), akkor az a Casemiro, Gündogan KP-s erősítés elég is lenne idén, mivel Luiz elég jól szokott teljesíteni a KP-n is. Majd kiderül, hova igazol.
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 30., csütörtök 8:27

fordítva... sajnos...
nem, jesé bízik abban, hogy zizu majd kiáll mellett és meggyőzi a többieket, hogy az első csapatnál a helye.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 30., csütörtök 8:24

csütörtök, 07:30
A Marca mai száma szerint a Real Madrid egyezségre jutott Luis Suárezzel. Az uruguayi támadó várhatóan négy éves szerződést fog aláírni a Királyi Gárdával. Most már csak a két együttesnek kell közös nevezőre jutnia, a lap 47 millió euró körüli vételárról ír.
Ez baszott sok :( És a kp-ról meg szinte semmit sem hallani, csak azt, hogy Verratti sem jön. Remek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 8:21

Olvasgattam spanyol fórumokat,és a spanyolok sem elégedettek az uruguay-i támadóval,jó játékosnak tartják,de nem a Real Madridba. :D
akkor hatalmas megasztár lesz nálunk, tekintve a szőrös spanyolok mennyire értenek a dolgokhoz :lol:

remélem nem csak kamu és pletyka, hanem azonnal bejelentjük bale-t és suarezt is, a két büdös argentin helyére, amint pereznél lezárul az elnökválasztás. :iszunk: :happy:
esetleg még özilke helyére egy coutinho és akkor még nagyobb vidámság. ha már az apja fenyegetőzik, hogy vannak máshonnan is ajánlatok. nem kötelező itt balfaszoskodni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 8:20

El Unico írta:Egyébként Jesé bízik Zizuban,hogy jövőre az első csapatnál számítanak rá... :-)

Olvasgattam spanyol fórumokat,és a spanyolok sem elégedettek az uruguay-i támadóval,jó játékosnak tartják,de nem a Real Madridba. :D
:D :D :D fordítva... sajnos...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 30., csütörtök 8:16

Egyezség Suarezzel. Reméljük igaz. Vannak balhéi de fantasztikus player aki aztán kihajtaná a belét a mezért,nem úgy mint francia haverunk... Emellett a kis passzos játékban is van legalább olyan jó mint benz,sőt... Mivel Cavanit 50m alatt úgy sem tudjuk elhozni akkor 45-ért jöhet Suarez,mert sokkal jobb. Amúgy is CR mellé olyan támadók kellenek mint Karim és Suarez ..

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 30., csütörtök 8:07

ha eddig baszogattak minket hogy alattomos patkány csapat vagyunk,akkor most aztán fogunk kapni...
pepe,arbeloa,ramos,suarez.szép lesz ha összeállnak..
szerintem perez ezzel az igazolással az olcsóbbat és a kicsit gyengébbet választotta.. :/
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 7:52

Egyébként Jesé bízik Zizuban,hogy jövőre az első csapatnál számítanak rá... :-)

Olvasgattam spanyol fórumokat,és a spanyolok sem elégedettek az uruguay-i támadóval,jó játékosnak tartják,de nem a Real Madridba. :D
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 7:46

Eeeeeez igen,eeez fasza... Felőlem bárkit hozhattunk volna a csatárposztra,kivéve Suarezt... erre pont vele jutunk egyezségre.

Na most már mindegy,a hideg kiráz tőle,remélem sikeres lesz itt és megszeretteti magát velem... Nehéz lesz,de nem lehetetlen.

Benzema,kapd össze magad bazdmeg,és legyél kirobbanthatatlan a kezdőből,a bdsrstnt :mrgreen:
:goat:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. május 30., csütörtök 6:14

Demes írta:Szerintem már tervben van mindegy, azért Perez nagy valószínűséggel tervez már a jövőben.
Szerintem megválasztjuk Perez-t , utána pár nap után bejelentjük Ancelottit aztán pedig Bale-t.
Még semmi sem hivatalos de szerintem így van megtervezve és amint meglesz Perez minden gyorsan fog történni. Legalábbis nagyon remélem :hmmm:
Teljes mértékben egyet értek. Szerintem már minden le van beszélve már csak be kell jelenteni hogy Perez marad továbbra is az elnök ha ez bekövetkezik akkor nagyon gyorsan fognak zajlani a dolgok. Szerintem egy ilyen "csomaggal" fog kedveskedni nekünk: Carvajal;Bale;Cavani + egy középpályás (itt szerintem valami váratlant fognak húzni mint tavaly Varane esetében). Szerintem erre az esetre a legegyszerűbb példa Carvajal esete... Nyílt titok hogy jönni fog ezt Perez is elismerte mégse jelentik be .... nem szeretné Perez ha esetleg (ne adja Isten) elvesztené a választásokat és más jelentené be az ő munkáját.... inkább kivárnak aztán lesz ami lesz.... Ha pedig télleg igazak a hírek hogy Zidane-nak lesz befolyása az igazolásokban és ráadásul az edzővel beszélik meg az igazolásokat akkor én nem félek az idei nyártól. 3 poszt van amit be kellene "tömni" (jobb hátvéd; középpályás ; csatár) ebből már szerintem 2 megvan + ugye jön Bale és akkor már csak egy posztra kellene nézni játékost....

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 30., csütörtök 1:42

Szerintem már tervben van mindegy, azért Perez nagy valószínűséggel tervez már a jövőben.
Szerintem megválasztjuk Perez-t , utána pár nap után bejelentjük Ancelottit aztán pedig Bale-t.
Még semmi sem hivatalos de szerintem így van megtervezve és amint meglesz Perez minden gyorsan fog történni. Legalábbis nagyon remélem :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 1:33

Egy szó mint száz: hiba lenne kihagyni őt... Mivel Reus-t nem tudjuk elhozni (így van,még csak pletyka sincs róla),nincs más opció,csak Bale... És én is tartom azt,hogy mivel Neymar nem jött össze,az elsődleges célpontunk Bale lett.

Bár néha elgondolkozom: nincs is edzője a csapatnak... Ancelotti még nem 100% hogy érkezik. Perezt még nem választották meg újra... Akkor honnan tudja a vezetőség,hogy kit akar az edző? Ergo,szerintem,amíg hivatalos nem lesz Ancelotti,vagy akárki,addig azzal hozzák szóba a Realt,akivel akarják,nem lesz belőle semmi. Egyedül talán Neymar volt az,aki edzőtől függetlenül érkezett volna...

Értitek,mire gondolok...

Ha meg lesz az edző,és összeül Zidane-nal,és megtárgyalják,hogy kiket kell megszerezni,mit akarnak játszatni a csapattal,stb stb,utána fogjuk aktivizálni magunkat.

Jelen pillanatban szerintem Perezék és Zizu csak puhatolóznak,beszélgetnek mindenféle játékossal (Lewandowski,Suarez,Bale,Neymar,Cavani,Vidal,Pogba stb stb),érdeklődnek,szót váltanak az apukákkal,ügynökökkel,magyarul információkat gyűjtünk. Szerintem ezért van ennyi pletyka és hír...

Ha ez így van,ahogy felvázoltam,akkor piros pont a vezetőségnek,mert most látok valamiféle koncepciót,nem csak bedugjuk a fejünket a földbe,és egy játékos után futunk.
:goat:

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 30., csütörtök 1:08

Igen, ez így más. Ha így kellett értelmezni akkor nem szóltam, bár amit Te leírtál sem áll túl messze a tiki takától. Viszont igen, ezt szívesebben elnézegetném, mint ami most van...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég