Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 30., csütörtök 9:46

Danny Smith írta:Nálam már csak az lenne kérdés, látva a pletykákat, hogy hogy az istenbe áll majd fel ez a csapat? :D Suarezzel, Balellel, Ronaldoval, Benzemával...sajnos Özillel :hmmm: Ez legyen az edző dolga. Remélem az új edzőnknek is van valami köze az új igazolásokhoz és nem menedzserest játszik Perez. :lol: (pl Sahint tuti nem kérte José...csak Perez elhozta a Bundesliga legjobbját)
Engem nem a támadósor felállása aggaszt, az rendben lesz Bale-lel meg Suarezzel. A középpálya itt a nagyobb gond. A Xabi Khedira felállás semelyik edzőnél nem lesz hatékony, szívem szerint mindkét játékos helyére hoznék valakit. Amíg az a csapatrész nem lesz helyrerakva, akkor hiába erősödünk marha nagyot a Bale, Suarez pakkal, eredményesebbek trófea szinten nem leszünk.

De nem úgy tűnik, hogy a kp-t rendbe akarja tenni a vezetőség. Khedirával ugye meg vannak elégedve, és gyanítom, hogy Alonsoval is ez a helyzet, márpedig akkor az is előfordulhat, hogy nem jön kezdő szintű erősítés a kp-ra. Ez pedig egyenlő a katasztrófával, legyen bárki is az edző.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 30., csütörtök 9:44

Nálam már csak az lenne kérdés, látva a pletykákat, hogy hogy az istenbe áll majd fel ez a csapat?
Egyesek szerint így! :mrgreen: Én azért nem venném készpénznek! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 30., csütörtök 9:35

Nálam már csak az lenne kérdés, látva a pletykákat, hogy hogy az istenbe áll majd fel ez a csapat? :D Suarezzel, Balellel, Ronaldoval, Benzemával...sajnos Özillel :hmmm: Ez legyen az edző dolga. Remélem az új edzőnknek is van valami köze az új igazolásokhoz és nem menedzserest játszik Perez. :lol: (pl Sahint tuti nem kérte José...csak Perez elhozta a Bundesliga legjobbját)
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 30., csütörtök 9:32

Cavani vagy Suarez???
Egyértelmű, hogy Suárez; személy szerint én nagyon örülnék Hannibal Lecternek, remélem őt hozzuk! :mrgreen:
igaz,de thiago szerintem iszonyúan nagy játékos lehet,bár szerintem ezt csak mi hypoljuk túl,madridban szerintem perez fejében föl sem merül..
2-3 éve megpróbáltuk befűzni, ha reális esély van rá, akkor idén is megyünk érte, ebben biztos vagyok! :Đ :shifty:

Egy Carvajal, Thiago/Gündogan, Bale, Suárez négyessel már nem kicsit lennék elégedett, de sajnos messze még a vége! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 30., csütörtök 9:31

Megvesszük Thiagot kikiálltási árért :mrgreen: és tehetnek 1 millióval többért is ajánlatot Musleráért..bár ő szerintem egész jó kapus. :(

:coffee:

Iscot én sem hoznám..szerintem kevés lenne ide :shifty: :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. május 30., csütörtök 9:28

hehe írta:
Gaborone1 írta: Hehe!!!! Cavani vagy Suarez??? Indokot is kérnék, ha lehet, puszta kiíváscsínág és érdekelne a véleményed. :D
egyértelműen suarez.

a Ragadozó ( :mrgreen: ) sokkal technikásabbnak tűnik, gyors, erős, robbanékony, és minél többet látom játszani, annál jobban tetszik. rámenős, kegyetlen és olyan győzni akarás van benne, amire szükségünk van. teljesen leszarom, hogy itt az emberek 98%-a rühelli - (persze ugyanezek imádják gondolom céronaldot, most akkor el lehet dönteni, hogy egy pár évvel ezelőtt még szimuláns kisköcsögnek beállított toporzékoló gyerek, vagy egy igazi minden idegszálával robbanni és gólt lőni akaró, már-már túlságosan bekattant csatár a jobb...) - annál inkább akarom, hogy jöjjön.

Minden játékossal eljátsszák ezt, itt és máshol is. Amikor megy a játékosnak istenítik, utána meg ha nem megy neki akkor rühellik. Ékes példa lesz rá ha Suarez jön és 30 gólt/ szezon akkor úúú de fasza gyerek lesz ha, de most látatlanba előre muszáj rühellni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 30., csütörtök 9:27

kelemen.istvan írta:Thiago leigazolásával az a baj,hogy ha a fórum 99 % szerinte jedi lesz a későbbiekben akkor a valószínüleg a barcás emberkék is így láthatják..vaagy? :hmmm: :roll:
A Barcás emberkék még két évig nyomatni fogják Xavit, majd utánna Fabregast. Thiago csak harmadik számú opció egyelőre. Az ő érdeke is, hogy eligazoljon onnan. Ráadásul ídén kevesebbet játszott, mint előtte. Ha igaz ez a 18 milliós kivásárlási ár, mert nem játszott bizonyos mennyiségű játékpercet, nincs mese, én hoznám. Márcsak Neymar miatt is :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 30., csütörtök 9:26

hehe írta:melléjük kell még egy arc, kedira helyére, aki duplatüdejű, technikás, gyors, erős és sok labdát szerez, és nem csak 4 méterről követi az ellenfelet.
(pogba, vidal, de tudom hogy esélytelen, szóval vmi hasonló)
Khedira helyére? Esélytelen. Betonkezdő az emberünk.

http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ra?ICID=HP
Továbbra is itt a nap híre!
De jó lenne ha sikerülne. Muslera méltó utódja lehetne Valdesnek :lol: :lol: :lol:

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2013. május 30., csütörtök 9:24

Thiago leigazolásával az a baj,hogy ha a fórum 99 % szerinte jedi lesz a későbbiekben akkor a valószínüleg a barcás emberkék is így láthatják..vaagy?
18 milla a kivásárlási ár. Le van szarva, mit hogy látnak, játszatták volna eleget. Hozzad Perec!
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 30., csütörtök 9:21

Én is így látom!!! A Barcánál nem kapott eddig elég lehetőséget, pedig képességei alapján sokkal többet érdemel. Én megláttam és beleszerettem a játékába. Aztán meg vertem a falat, hogy nem nálunk van ez a gyöngyszem. :-@ Ha Pérez elhozza Katalóniából, minden tiszteletem az övé. :salute:
az 100,csodás nyár lenne az egyszer biztos.suarez,bale,thiago isco(?),carvajal.benne is lennék,talán isco az akin elgondolkoznék,de csak akkor ha özilt először is elküldenénk a 'csába. :D



off. nem tudom szerkeszteni az előző sajátom,de reggel van és kicsit sok a szerintem szerintem szeirntem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 30., csütörtök 9:20

Thiago leigazolásával az a baj,hogy ha a fórum 99 % szerinte jedi lesz a későbbiekben akkor a valószínüleg a barcás emberkék is így láthatják..vaagy? :hmmm: :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 30., csütörtök 9:17

miró írta:
thiago VAGY gündogan, sztem ők két teljesen ugyanolyan stílusú player,
igaz,de thiago szerintem iszonyúan nagy játékos lehet,bár szerintem ezt csak mi hypoljuk túl,madridban szerintem perez fejében föl sem merül..

de lényeg hogy én sokkal jobban preferálnám thiagot..levágnám a 18 millát és adnék neki a mostaninál sokkal nagyobb fizetést,hogy jöjjön,és biztosítanám hogy kezdő leszel,bizonyíthatsz.
kurva nagy karriert futhat be a srác,minden lépésében látszik hogy tud futballozni.
Én is így látom!!! A Barcánál nem kapott eddig elég lehetőséget, pedig képességei alapján sokkal többet érdemel. Én megláttam és beleszerettem a játékába. Aztán meg vertem a falat, hogy nem nálunk van ez a gyöngyszem. :-@ Ha Pérez elhozza Katalóniából, minden tiszteletem az övé. :salute:
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2013. május 30., csütörtök 9:16

A Sport szerint a Barca is ráhajtott David Luizra, akire Mourinho nem számít, és akit szerényen csak az új Puyolnak neveznek
Hóhó! Még egy saját nevelés?!

Jó lesz ez a Suarez, leszarom, hogy túlságosan akar. Elöl ha nincs Bale, már akkor is készen vagyunk C-Benz-Suarez + Jesé. Cidane hozhat valami ügyes szélsőt, aki tetszik neki, hátha működni fog.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 9:14

ha jön suarez,akkor a kezdőben csak a szélen lesz helye,de ha jön bale is,akkor a kispad szélén.azt remélem tudod.
arra azért még nem vennék mérget. :-)
Kép
Kép
Kép

koco
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 21:42
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Morientes
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: koco » 2013. május 30., csütörtök 9:13

hehe írta:
koco írta:Egyébként, ha Bale nem lenne a sajtóban megjelent hírek alapján ekkora célpont, úgy a lehetséges érkező Suarez nem zárná ki Cavani leigazolását sem. Luiz ugyanis remekül betöltene egy CR-hez hasonló pozíciót a jobb oldalon (RWF). Cavanival jól meg is értik egymást, de egy CR-Cavani-Suarez hármas mögé biztos lábakon álló középpálya kellene és mondjuk egy 4-3-3, mint felállás. Mindamellett, lehet hogy olcsóbb is lenne a két Uru., mint adott esetben Suarez és Bale. Kérdés mennyi pénz lesz a kasszában, ki lesz az edző, mi lesz az elképzelés, de ha már Cavani v. Suarez, akkor megoldható a dolog úgy, hogy mindketten itt játszanak :).
benzema alapember és mozdíthatatlan. szerencsére.
és körökkel jobb, mint cavani.
Egyetértek, én csak arra reagáltam, hogy Suarez v. Cavani. Gondoltam megvilágítom, hogy egyébként nem feltétlenül üti egymást a két játékos. Suarez sokoldalú, ez a kis irományom is erre próbált kicsit rávilágítani. Mellesleg Benzi a fenti elméletembe ugyanúgy bele is illik, kinek-kinek kedve szerint, kit szeret v. tart jobb játékosnak.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 30., csütörtök 9:11

thiago VAGY gündogan, sztem ők két teljesen ugyanolyan stílusú player,
igaz,de thiago szerintem iszonyúan nagy játékos lehet,bár szerintem ezt csak mi hypoljuk túl,madridban szerintem perez fejében föl sem merül..

de lényeg hogy én sokkal jobban preferálnám thiagot..levágnám a 18 millát és adnék neki a mostaninál sokkal nagyobb fizetést,hogy jöjjön,és biztosítanám hogy kezdő leszel,bizonyíthatsz.
kurva nagy karriert futhat be a srác,minden lépésében látszik hogy tud futballozni.
benzema alapember és mozdíthatatlan. szerencsére.
ha jön suarez,akkor a kezdőben csak a szélen lesz helye,de ha jön bale is,akkor a kispad szélén.azt remélem tudod.
(de suarezt illetően meggyőztél,tényleg ilyen csatár kell,aki nem ismeri a lehetetlent.)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 30., csütörtök 9:10

El Unico írta:
Bale-től kicsit tartok. Én úgy vagyok vele, hogy nem egy cselgép, nem egy technikás játékos, hanem egy robot, akinek eszméletlen az ereje. Lebutított CR 2.0! Tökéletesen illik Angliába és egy kontrafocit játszó csapatba. Viszont remélem, hogy itt ősztől nem ez lesz... Mert nem akarom látni a csapatba a favágó, tucatjátékosokat.
Na jó,én tényleg befejeztem a Bale-lel kapcsolatos kommentek olvasását,és a rájuk való reagálást... Ez már kicsit sok,de tényleg... olvasd vissza az elmúlt 2-3-4 oldalt,azt tudom tanácsolni.

Ja,és remélem csak azért is leigazoljuk Bale-t,hogy a sok kétkedő megbizonyosodjon arról,hogy a walesi több,mint egy tucatjátékos,és nem csak kontracsapatban jó.
Per pill nem Bale-re értettem a "tucatjátékos" jelzőt, hanem azokra akik itt vannak nálunk. Kivétel pár játékos, de ők vannak kevesebben... Tőlem jöjjön, nincs nekem bajom a sráccal, csak nem tudom hová tenni. :hmmm: Van hogy tetszik, amit csinál Angliában a Tottenhamben, aztán meg elgondolkozok, hogy itt hogy tudna együtt játszani Ronaldoval.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 30., csütörtök 9:08

Suarez akkor szerintem jönni fog. Ha nem lesz tajparaszt akkor felolem jöjjön.
+ argentinok out és jöjjenek akik az aláiraaomban vannak meg carvajal aztan puszi katalonianak.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 9:04

koco írta:Egyébként, ha Bale nem lenne a sajtóban megjelent hírek alapján ekkora célpont, úgy a lehetséges érkező Suarez nem zárná ki Cavani leigazolását sem. Luiz ugyanis remekül betöltene egy CR-hez hasonló pozíciót a jobb oldalon (RWF). Cavanival jól meg is értik egymást, de egy CR-Cavani-Suarez hármas mögé biztos lábakon álló középpálya kellene és mondjuk egy 4-3-3, mint felállás. Mindamellett, lehet hogy olcsóbb is lenne a két Uru., mint adott esetben Suarez és Bale. Kérdés mennyi pénz lesz a kasszában, ki lesz az edző, mi lesz az elképzelés, de ha már Cavani v. Suarez, akkor megoldható a dolog úgy, hogy mindketten itt játszanak :).
benzema alapember és mozdíthatatlan. szerencsére.
és körökkel jobb, mint cavani.
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6614
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 9:04

fordítva... sajnos...
nem, jesé bízik abban, hogy zizu majd kiáll mellett és meggyőzi a többieket, hogy az első csapatnál a helye.
Mondom én,hogy jól fordítottam :coffee: :lol:
Bale-től kicsit tartok. Én úgy vagyok vele, hogy nem egy cselgép, nem egy technikás játékos, hanem egy robot, akinek eszméletlen az ereje. Lebutított CR 2.0! Tökéletesen illik Angliába és egy kontrafocit játszó csapatba. Viszont remélem, hogy itt ősztől nem ez lesz... Mert nem akarom látni a csapatba a favágó, tucatjátékosokat.
Na jó,én tényleg befejeztem a Bale-lel kapcsolatos kommentek olvasását,és a rájuk való reagálást... Ez már kicsit sok,de tényleg... olvasd vissza az elmúlt 2-3-4 oldalt,azt tudom tanácsolni.

Ja,és remélem csak azért is leigazoljuk Bale-t,hogy a sok kétkedő megbizonyosodjon arról,hogy a walesi több,mint egy tucatjátékos,és nem csak kontracsapatban jó.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég