Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 30., csütörtök 13:11

Aki ezt nem látja be,és csak szidja és eladná Özilt,az egész egyszerűen hülye,és nem látja a fától az erdőt...
Ezek szerint én akkor komplett idióta vagyok... :roll:

Bale...kiváncsi leszek ha leigazoljuk,és a walesidragonistenkirály mégsem válik be,mennyire fordul meg a közhangulat... :roll:
Suarez...egy fél évvel ezelőtt felvetettem a nevét,igaz csak két-három hsz-be,de lebeszéltek róla....akkor.
Wellington Nem kiváló futballista,de közel sem akkora tálentum mint Lucas vagy Neymar.
Thiago...na ha valaki szereti a játékos focit(nem a tilitolit az nem ugyan az)akkor őt birni fogja.Ha van mód,vegye meg Flo,nagyot fognánk vele.

De előbb a kp lenne a fontos,csakhogy egyre inkább az látszik,hogy megint marad az Alonso-Khedira gerinc...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 30., csütörtök 13:09

Akit érdekel a mezek bemutatása az nézheti a marca-n.

Egyes hírek szerint Ancelotti helyett Jupp Heynckes lesz az edző jövőre, hivatalos bejelentés a német kupa döntő után lehetséges.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 13:08

Ajj Suarez,Suarez... :/ Nehéz lesz elfogadnom őt. :mrgreen: Ő tényleg egy igazi bunkó csatár. Ha termelni fogja a gólokat,és nem fog balhézni,akkor talán megszeretem őt.... talán. MAYBE.

-------------------Casillas
Carvajal---Ramos-----Varane---Marcelo
-----Gündogan--------------Modric
---------------------Özil
Bale--------------Suarez---------C.Ronaldo

És ehhez a csapathoz kell az az adalék hogy: CSAPATVÉDEKEZÉS. Nincs olyan,hogy te,te és te csak támadsz,te,te és te pedig hátul maradsz... kivétel lenne CR,őt szerintem mindenki elfogadja,hogy nem védekezik. Amennyivel kevesebbet védekezik,annál több gólt lő.

Lopez/Arbeloa,Albiol,Pepe,Coentrao?,Nacho/Khedira,Xabi Alonso,Casemiro/Kaká/Jesé,Benzema,Callejón.

Én már ezzel elégedett lennék,mivel az edző személye eleve más lesz,tehát más stílus,más felfogás lesz,tehát akkor nem kell kirúgni mindenkit és elkölteni 200 milliót... egy két finom módosítás,és mehet is a foci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2013. május 30., csütörtök 13:10-kor.
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 30., csütörtök 13:05

Monkey írta:Dettóra ez a véleményem úgy szummázva az egész helyzetet ami neked, csak egy kérdésem lenne, mitől olyan érdekes ez a Thiago????
Technikailag topon van a gyerek, vannak jó meglátásai, nem is lassú, és óriási a potenciál benne. És ami a legfontosabb, hogy a Barcából lehetne elhozni, mikor az egyik legnagyobb tehetségük, és pár év múlva kirobbanthatatlan lenne a kezdőből. Mikor ha nem most lehetne róla álmodozni? Évek múlva már késő lesz. Perec remélem cselekszik, és a nyilatkozata is arra enged következtetni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 30., csütörtök 13:04

RealMadridFanatic írta:
coentraot is megtartanám.
Ez nem neked szól, csak sokan fanyalognak miatta.

Én nem értem a nagy felháborodást. Szerintem is jó Coentrao, túlzottan is. A padhoz. Alapesetben Marcelonak kell fix kezdőnek lennie, most volt egy komoly sérülése, ezért szerepelt ennyit a portugál. Amúgy nem jellemző, hogy hónapokra kiesik Marcelo, szóval annyira nem lenne nagy érvágás, ha nem egy ilyen szintű ember ülne a padon.
Ennyi erővel miért nem hozunk minden posztra két közel azonos embert?
Amikor "visszaáll a rend", és Coentrao nem kap lehetőséget, akkor meg majd elkezd elégedetlenkedni, ami meg semmire nem jó. Ráadásul akkor olcsóbban is megy el, ha egyértelműen kevés lehetőséget kap.

A másik a nyilatkozata. Nem úgy tűnik, hogy annyira maradni akarna. Pedig Ő úgy jött, hogy tényleg vágya volt itt szerepelni, viszont a nyomorék publikum, vagy vezetőség, vagy valaki nem fogadta el. Ahol meg nem látnak szívesen, ott nem akarsz lenni.

Végül most vannak nagyon fontos posztok, ahol be kell tömni a lyukakat. És a közhiedelemmel ellentétben azért itt sem feneketlen a pénztárca. Coentrao piacképes játékos, házon belül megoldható a pótlása, viszonylag jó pénzt lehetne kapni érte. Adja magát az eladása.

Én be is áldoznám (annak ellenére, hogy csípem), pl. azért, hogy érkezzen egy fullos középpályás. Vannak sokkal fontosabb dolgok, mint az, hogy legyen két hasonló képességű bal-bekkünk.
Még egyet is tudnák érteni ezzel de van pár dolog ami miatt aggódom.
ad1- honnan tudjuk ,h marcelo ismét formában lesz?
ad2- mi van ha ismét lesérül marcelo?(most is többször volt sérült) Ki ugrik be a helyére?
ad3- ki lenne a cserejátékos?
ad4- 18milláért akarják eladni, apró pénzért ahhoz képest mint amennyiért hoztuk.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 30., csütörtök 13:03

Sokkal inkább kell a középpályát javítani.
Sajnos nem úgy néz ki hogy tudnánk akár egy olyan embert is hozni aki megreformálná a kp-t , gyorsabb, technikásabb mint a mostaniak, védekezésben és támadásban egyaránt hasznos. Elég gyorsan elfogytak a minőségi lehetőségek, ezáltal szerintem Casemiron kívül ide esetleg csak egy fiatal érkezhet akivel nem buknánk komolyat anyagilag, viszont benne van a fejlődés lehetősége. A legjobb az lenne ha a Khedira-Alonso kettőst egy az egyben le tudnánk cserélni, de erre nagyon úgy néz ki hogy nem lesz lehetőségünk.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 30., csütörtök 12:59

Most már én is amellett vagyok, hogy hozzuk Suarezt, annak ellenére, hogy egy idióta. Jobb lehetőség nincsen jelenleg. Ebben az esetben viszont Moratát mindenképp elpasszolnám valahova visszavásárlási opcióval. Illetve Balet, is jó lenne, ha sikerülne elhozni.
Ebben az esetben olyan támadósorunk lenne, ahol nem lenne az akarattal hiány. Talán a világon nincs náluk maximalistább és "győzni akaróbb" játékos. Középpályára meg hatalmas lenne, ha Thiagot el tudnánk hozni. De én se látok rá sok esélyt. (Bár tudjuk, hogy Figonál is hasonló volt a dolog, hogy bedurcázott és már dühből is váltani akart, amiért nem becsülték meg eléggé. Viszont ő meg nem volt saját nevelés, mint Thiago.) Én még mindig hiányolok egy negrot középről, de ha csak Gündogan jönne, azzal is megelégednék.

-------------------Casillas/Lopez
Carvajal--------Varane------Ramos----Marcelo/Coentrao
-----Thiago-------Gündogan------Modric
Bale-----------------------------------------Ronaldo
------------------------Suarez

Gündogan egy kicsivel visszább lenne vonva.
Ebből a csapatból nem hiányozna a lélek, és egy olyan játszó csapatot kapnánk, ami még hehe barátunk ízlését is kielégítené.
Ellenvetés?
Dettóra ez a véleményem úgy szummázva az egész helyzetet ami neked, csak egy kérdésem lenne, mitől olyan érdekes ez a Thiago????

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 30., csütörtök 12:58

Amúgy nem jellemző, hogy hónapokra kiesik Marcelo, szóval annyira nem lenne nagy érvágás,
nem akarom elszólni, de sok játékosnál van, hogy nagyon ritkán sérült csak meg, aztán egy nagyobb sérülés után folyamatosan visszaesett, és a teljesítménye is alábbhagyott, de remélem marci esetében ez nem lesz így.
Coentrao piacképes játékos, házon belül megoldható a pótlása, viszonylag jó pénzt lehetne kapni érte. Adja magát az eladása.
ezt viszont osztom.
Állítólag a Real Madrid elküldte az első ajánlatát a Tottenhamnek: 70 millió. Perezék leakarják zárni Bale átigazolását június 15-ig.
biztos nem fogják a 70 misit elfogadni, ahogy ismerem a fukarmindenségüket :-)
-------------------Casillas/Lopez
Carvajal--------Varane------Ramos----Marcelo/Coentrao
-----Thiago-------Gündogan------Modric
Bale-----------------------------------------Ronaldo
------------------------Suarez
és ki védekezne?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. május 30., csütörtök 12:57

Most már én is amellett vagyok, hogy hozzuk Suarezt, annak ellenére, hogy egy idióta. Jobb lehetőség nincsen jelenleg. Ebben az esetben viszont Moratát mindenképp elpasszolnám valahova visszavásárlási opcióval. Illetve Balet, is jó lenne, ha sikerülne elhozni.
Ebben az esetben olyan támadósorunk lenne, ahol nem lenne az akarattal hiány. Talán a világon nincs náluk maximalistább és "győzni akaróbb" játékos. Középpályára meg hatalmas lenne, ha Thiagot el tudnánk hozni. De én se látok rá sok esélyt. (Bár tudjuk, hogy Figonál is hasonló volt a dolog, hogy bedurcázott és már dühből is váltani akart, amiért nem becsülték meg eléggé. Viszont ő meg nem volt saját nevelés, mint Thiago.) Én még mindig hiányolok egy negrot középről, de ha csak Gündogan jönne, azzal is megelégednék.

-------------------Casillas/Lopez
Carvajal--------Varane------Ramos----Marcelo/Coentrao
-----Thiago-------Gündogan------Modric
Bale-----------------------------------------Ronaldo
------------------------Suarez

Gündogan egy kicsivel visszább lenne vonva.
Ebből a csapatból nem hiányozna a lélek, és egy olyan játszó csapatot kapnánk, ami még hehe barátunk ízlését is kielégítené.
Ellenvetés? :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 12:51

Állítólag a Real Madrid elküldte az első ajánlatát a Tottenhamnek: 70 millió. Perezék leakarják zárni Bale átigazolását június 15-ig.
:goat:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 30., csütörtök 12:47

coentraot is megtartanám.
Ez nem neked szól, csak sokan fanyalognak miatta.

Én nem értem a nagy felháborodást. Szerintem is jó Coentrao, túlzottan is. A padhoz. Alapesetben Marcelonak kell fix kezdőnek lennie, most volt egy komoly sérülése, ezért szerepelt ennyit a portugál. Amúgy nem jellemző, hogy hónapokra kiesik Marcelo, szóval annyira nem lenne nagy érvágás, ha nem egy ilyen szintű ember ülne a padon.
Ennyi erővel miért nem hozunk minden posztra két közel azonos embert?
Amikor "visszaáll a rend", és Coentrao nem kap lehetőséget, akkor meg majd elkezd elégedetlenkedni, ami meg semmire nem jó. Ráadásul akkor olcsóbban is megy el, ha egyértelműen kevés lehetőséget kap.

A másik a nyilatkozata. Nem úgy tűnik, hogy annyira maradni akarna. Pedig Ő úgy jött, hogy tényleg vágya volt itt szerepelni, viszont a nyomorék publikum, vagy vezetőség, vagy valaki nem fogadta el. Ahol meg nem látnak szívesen, ott nem akarsz lenni.

Végül most vannak nagyon fontos posztok, ahol be kell tömni a lyukakat. És a közhiedelemmel ellentétben azért itt sem feneketlen a pénztárca. Coentrao piacképes játékos, házon belül megoldható a pótlása, viszonylag jó pénzt lehetne kapni érte. Adja magát az eladása.

Én be is áldoznám (annak ellenére, hogy csípem), pl. azért, hogy érkezzen egy fullos középpályás. Vannak sokkal fontosabb dolgok, mint az, hogy legyen két hasonló képességű bal-bekkünk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 30., csütörtök 12:45

Inkább hajtottunk volna rá 25-30 miskáért Lewandowskira mint, hogy ilyen őrülteket hajszolunk


Vagyis inkább vegyünk egy közepes játékost, akinek idén volt egy jó éve BL-ben?
Kösz nem, inkább a kivételes játékost választanám én is...
Sokkal inkább Suárez mint Lewandowski még ha többe is kerül. A lengyelnek egy kiugróan jó szezon van a háta mögött de szerintem ettől egyáltalán nem lett világklasszis. Egyenesen falnak tudok menni amikor olyan játékosokra aggatják rá a "mindenható" jelzőt (ezt nem a hsz. írójára értem sokkal inkább a médiára) akik egy szezonba kimagaslóan teljesítettek vagy világversenyen jól játszottak. Emlékszem annó amikor Barosról beszéltek szuperlatívuszokban egy jól sikerült EB (vagy VB) után és ue. igaz volt Arshavinra is.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 30., csütörtök 12:27

Bale meg Suarez mindenképpen kellenek , ha elmegy Higuaín meg María is ... Amúgy is kéne szélső , mert ha mondjuk egy Khedira-Modric-Özil-Cr-Bale-Suarez kezdő lenne , akkor a padon lenne egy Kaká megy egy Jesé meg Callejon :hmmm: Ami szerintem a legnagyobb probléma volt idén , hogy a támadó szekciónkon senki nem tudott segíten ,mert nem volt cserénk ,na ez továbbra is fenn állna valószínűleg. Vagy meg akkor rotálni kéne rendesen. De vajon az edző lemeri majd ültetni Balet meg Cr-t a padra ? Nem hiszem :roll: A középpálya is fontos viszont oda valószínűleg elég lesz 1 ember, ha maradunk 4-2-3-1ben , ami éléggé valószínű.
Szóval én még örülnék Isconak is , kérdés van-e rá elég pénzünk :hmmm:
Ugye Bale+Suarez , oylan 90 millió körül lesz + Isco mondjuk 25M+Carvajal +8(azt hiszem) + mondjuk Gündogan kb 25 M ami körülbelül 150 millió.
Mondjuk az Adán+Coentrao+Kaká+Hgiauín+Di Máría pakkért akár 90M körül is kaphatnánk. Bár én Coentraot semmi pénzért nem adnám el :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 30., csütörtök 12:23

Én személy szerint örülnék bale-nek és suarez-nek is. (utóbbi persze csak akkor ha tud viselkedni) és coentraot is megtartanám.

----------------------------------Iker/Dl--------------------------------------
Carvajal*/arbe-----ramos/albiol----Varane/pepe----Marcelo/coentrao
-------------Gündogan*/khedira/(vidal?*)---Alonso/verratti*/modric---
*Bale/Jesé/Özil------------------Modric/Özil----------------------CR/jesé
-----------------------------------Suarez*/benz--------------------------------


*Carvajal--alap ,h hoznám vissza, nincs jobb megoldás.
*Gündogan--Szívesen látnám Khedira helyett, minőségi javulást hozna. Labdabiztos és a kapu előtt sem elveszett.
*Vidal--Nekem ő volna a fő célpont, mindent megpróbálnék ,h elhozzam. Perez is remélem így gondolkodik.Ha jönne akkor gündogant nem hoznám vagy khedirát eladnám. Inkább az utóbbi.
*Verratti--Róla nem tudok véleményt nyilvánítani, olvasgattam ,h Alonso pótlására tökéletes.
*Bale--Na őt is nagyon szívesen látnám itt. Mind a két felén minőségi szélsők, legjobb széljáték a miénk volna.
*Suarez--Ő az egyik legjobb csatár, viselkedésével vannak problémák. Ha ezeket levetkőzi, őt is szívesen látnám habfehérben.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 30., csütörtök 11:47

De tökmindegy, hogy mikor hozod Bale-t, ha idejön 70-80 millióért, biztos nem a padról nézegeti a stabil középpályánkat, ahogy az 50 milliós Suarez vagy Cavani sem. CR fix 90 perces játékos lesz ezentúl is...Bale dettó, mert ők pont azok a játékosok, akiket nem szokás cserélni.
gondoltam, hogy nem a kispadra ücsörögni jönne ide 80 misiért, de én azt úgy értettem, hogy először a középpálya közepével kéne foglalkozni, hisz az a leggyérebb a csapatban.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 30., csütörtök 11:42

A dolgok a lehető legjobb irányba mennek, mert idén egyetlen támadóra számíthattunk, az pedig CR volt. Özil, DM, Higu, Benzema, Kaká mind-mind gyengén teljesítettek idén. Részben ennek az oka volt a kp gyengesége is,
És a középpályán hány emberre számíthattunk? Modricra az utolsó 2-3 hónapban, azon kívül senkire. És erős középpálya lehet a gyenge támadóktól függetlenül, fordítva már nem nagyon szokott lenni. Sokkal inkább kell a középpályát javítani.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 30., csütörtök 11:35

Inkább hajtottunk volna rá 25-30 miskáért Lewandowskira mint, hogy ilyen őrülteket hajszolunk
Vagyis inkább vegyünk egy közepes játékost, akinek idén volt egy jó éve BL-ben?
Kösz nem, inkább a kivételes játékost választanám én is...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 30., csütörtök 11:33

CS0ki írta: CS0ki
Én is leírtam ezeket a dolgokat tegnap.
De azt gondolom, hogy se Ancelotti, se Heynckes nem olyan hülye, hogy ne erősítse meg a középpályát, tuti fog jönni oda is valaki. Az új edző sem fogja neked másnap bejelenteni, hogy kit szeretne leigazolni, tudod hogy ez nem így működik..

Anyagilag nem tudom mennyit engedhetünk meg magunknak.
Bevétel: Higu 25-30, DM: 25, Coentrao 25, Kaka: 15, fiatalok összesen 10-15: durván 100 milla is lehet.
Kiadások: Bale 70, Suarez 30-40, Casemiro: 6, Carvajal: 8.

Ez azt jelentené, hogy ezen felül még simán ki tud csengetni Perez egy 50-100-ast, amiből azért még lehet venni 1-2 arcot.
(itt most csak nagyon nagy vonalakban vázoltam az érkezőket-távozókat).

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 30., csütörtök 11:33

Nem tudok kibékülni ezzel a Suárez iránti nagy érdeklődésünkkel biztos jó játékos meg minden de mi lesz ha majd megint ráharap valakire vagy lecsuváz vkit és elmeszelik 10 meccsre??
Én régóta követem az angol bajnokságot és láttam már mindent tőle foly. szimulációkat amikor környékén sem volt senki, harapást, szitkolódást...
Ez egy patkány jelenleg a legundorítóbb játékos a piacon és akármennyire lehet, hogy jó játékos egyrészt nem ér meg 40-50millát másrészt nincs szükségünk arra, hogy megint magunkra tereljük a balhékat :(
Inkább hajtottunk volna rá 25-30 miskáért Lewandowskira mint, hogy ilyen őrülteket hajszolunk :/

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 30., csütörtök 11:32

Ha már Bale, angol pletykák szerint az United, City, Chelsea hármas 93 millió eurót fizetne érte a Tottenham-nak, ezzel szembe mi 70 millió eurót és június 15-ig szeretnénk lezárni az ügyét.
Viszont Levy nem akarja eladni. Ha valahogyan mégis menne, akkor meg nem akarja PL-en belül eladni. Más módot nem látok a leigazolására, csak azt, hogy Ő maga is az elnök elé áll, és "harcol" azért, hogy idejöhessen.


Amúgy elvileg ma is találkozik Ancelotti a sejkkel, miközben már azt is tudni vélik egyesek, hogy iskolát keresett Madridban a lányának (ahová José gyerekei is jártak).
Szóval ma olyat írtak, hogy mivel Wenger csak jövőre venné át a PSG-t, ideiglenesen Leonardo irányítaná a csapatot. Neki viszont valamilyen eltiltásra kell számítania, mert meglökött egy bírót. Ha nem lesz súlyos az eltiltás, és át tudja venni a munkát, akkor elengedik Ancelottit, ellenkező esetben marad.


Szép elméletek születnek azért.


Perez is nyilatkozott megint, ami volt is, hogy Cét nem adná semmi pénzért. Majd egyszer Raúlt is várja vissza. Bale arra született, hogy a Realban játsszon. Ha a Barca el szeretne adni egy játékost, és érdekli a Madridot, akkor lehet szó bizniszről. Nagyvonalakban.

Magyarán elővásárlási jogunk van Bale-re :coffee:
Ami elvileg annyit jelent, hogy ha egy klub X összeget adna érte, és mi is megadjuk, akkor elsőbbségünk van a játékosért folyó harcban,nem? Szóval ettől még mehet feljebb az ára.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég