Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 30., csütörtök 13:45

Kerlon írta:ez a Thiago gyerek miért lett ennyire felkapva? két napja mást se látok itt... Nem azért, de ő ott nem tud eddig kibontakozni, amibe belenevelték, akkor itt miért lenne kapásból beton kezdő? Lehet Bojan meg Dos Santos effekt a gyerek...
Thiago Xavi posztján érzi magát a legjobban. Közvetlen a VKP-k előtt. Nem a legerősebb védekzésben, de támadásépítésben nagyon jó. A Barcában még Fabregas is elékerült a sorban, ezért reális, hogy eligazol. Csak az a kérdés, hogy hova. Nálunk a posztja hiányposzt. De amúgy MU a legvalószinűbb.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 30., csütörtök 13:44

Ha nem fogunk ívelgetni,és nem totál agyatlan focisták lesznek a kezdőben (Di Maria,Higuaín),akkor Özil is fel fog javulni,milliószor jobb lesz,mint eddig. 
Ha lesz megfelelő vetélytársa,sose fogja tudni beverekedni magát a kezdőbe.Ahhoz ő túlságosan meg van elégedve magával.Pedig aki igazán jó akar lenni,annak sosem szabad megelégednie magával.Nem engedhet ki.Egy pillanatra se.Nem csak a fociban,de az élet egyéb területén sem.
Amúgy nem sóvárognék utána,ha a barcába játszana,már csak azért sem mer sose látnám...hacsak a kispadon nem...Iniesta mögött.
De már németországba se voltam hanyattzuhanva tőle se a S04-be,se brémában...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 30., csütörtök 13:44

Förtelem az új mez... Ráadásul milyen betűtípussal vannak fent a nevek te jó ég...
Szerintem a fehér nem rossz. Amennyit láttam nekem pont tetszenek a betűk és számok. Persze ízlések és pofonok.

Ezt a betűtípust számomra semmi nem múlja alul. Undorító volt.



Amúgy egyik játékos sem ér ennyit, mint amilyen összegekről szó van. Sportszakmailag. Itt már tényleg a marketing lehet döntő faktor. Ezért Neymar "minden" pénzt megért. Feltéve, hogy a marketingbevételeiből részesül a vevő klub. A Barcánál ha ez nincs így, akkor sokkal kevesebb bevétele lesz. Úgy már kérdéses a dolog.

Bale pedig alapesetben nem ér ennyit. Ez nyilvánvaló. Annak ellenére, hogy mocsok jó spíler. Nála az a baj, hogy nem is akarják eladni.

Az meg, hogy nem érdekel valakit, hogy ki mennyibe fáj, jogos ebből a szempontból, hogy nem az Ő pénzét költik. Engem viszont rohadtul érdekel, mert így más, általam fontosabbnak vélt igazolásokra valószínűleg sokkal kevesebb zseton marad, ha mondjuk egy Bale - Suárez pakkot hozunk 110 milláért. Ezt fedeznék hellyel-közzel az eladások, de 2 érkező lenne 5-6 távozó mellé. Ami nem is lenne akkora baj, jöhet ingyen Jesé, olcsón Carvajal, Nacho stabilan fel.
Viszont a közpéppálya még mindig lóg a levegőben, és kérdés, hogy mennyit szánnak rá. A hírek alapján nem prioritás, jön egy Casemiro, meg talán még valaki, aki lehet Kondogbia. Ez nagyon sovány lesz így.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 13:42

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 6343_n.jpg
Nagyon adja a kapus mez. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 30., csütörtök 13:41

karim izgalomban van a csinos hölgyek társaságában. :lol:

Azért választhattak volna igényesebb,szebb betűtipust is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adamzz 2013. május 30., csütörtök 13:42-kor.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 30., csütörtök 13:40

Falcao meg egy 27 éves kiforrott csatár, aki idén termelt a bajnokságban szépen és ennyi. Egyikért se sajnálnám a 70 milliót, de reálisabbnak tartanám az 55-55-t.
Aha, az elmúlt 4 szezonban folyamatosan 30 gól felett termel. Még két ilyen játékost tudok mondani ezen a szinten. khm..
Bale kapcsán meg előfordulhat, hogy simán befürdünk. Nincs oylan nagy marketingértéke, ergo ha szakmailag nem si ön össze, akkor sansos, hogy pénzügyileg sem. És azért még nem egy kiforrott világklasszis. Lehet, hogy a PL-en kívül megbukna.
De jó majd meglátjuk, minden esetre sztem nagy rizikó, és hihetetlenül irreális az ilyen 60-70 milkacsokis üzlet.
De mondom, tőlem aztán jöhet Bale. engem nem zavar, csak vannak itt meglepő dolgok..

RMCF és hehe a két nagy fórumer vajon mit szól ehhez? :D

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 30., csütörtök 13:38

Azért azt bírom, hogy sokak szerint egy Bale nem ér 70 milliót, mert nem bizonyított még eleget. Közben meg egy Neymar aki egy spanyol másodosztály szintű bajnokságban játszik megér akár 100at is

Milyen sokat számít a média és a nemzetiség

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 30., csütörtök 13:37

A vendég meg a harmadik számú mezeket nem mutatják most be? Engem azok érdekelnének...amúgy a hazai nem olyan vészes.
Most már la. világos, hogy mit keres az a ketchup csík a mezen; az az arabok színe (hát nem ez a set lesz az, amire beruházok, az már fix; phű bűn randa)! :-*
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 30., csütörtök 13:39-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 30., csütörtök 13:36

Ejj az a kapus mez.. :lol:

Az izmosabbakon(CR,Ramos) marha jól áll. Amolyan cselzis lett ez a dressz.Izompóló :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adamzz 2013. május 30., csütörtök 13:38-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 13:35

petiamadridista írta:
Mond azt, hogy Anglia legjobbja nem ér annyit, mint SO 3. legjobbja.
Hát mondom.
Bale ára olyan 45 millió euró körül lehet. Mindent egybevetve. kb ez a reális. Kb.. és akkor még nagylelkű voltam.
Falcaoért én kipengettem volna a 65-öt is simán.
Az a csávó már bizonyított nemzetközileg is, spanyol földön is.
Annyira utálom amikor csak a pénz szólhatna bele egy igazolásba (ami a Madridnál még meg is van) és ezért nem jön össze..
Abszolút nem értek egyet. Az egyik egy 23 éves bombaformában lévő még fejlődőképes játékos, akit megválasztottak a PL legjobb játékosának és a legjobb fiatal játékosának is. Rúgott 21 gólt és adott mellé 9 gólpasszt. Falcao meg egy 27 éves kiforrott csatár, aki idén termelt a bajnokságban szépen és ennyi. Egyikért se sajnálnám a 70 milliót, de reálisabbnak tartanám az 55-55-t.


Förtelem az új mez... Ráadásul milyen betűtípussal vannak fent a nevek te jó ég... :| :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 30., csütörtök 13:33

Persze, Neymarért is reális volt a 60-70, nem? Reális áron már rég nem lehet senkit leigazolni. Vagy akkor szerinted Bale ugyan annyit ér, mint James Rodriguez?
Neymar 60-at simán ért volna.
Az a csávó egy aranybánya minden tekintetben.
Falcao a legjobb a posztján. Népszerű, és brutális. Vele nem lehet melléfogni szakmailag.
Bale jó játékos.. de azért 70 millió euró.
De jó hát legyen :D nekem aztán annyira mind1. Nem az én cashem. De ettől azért leesett az állam.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 30., csütörtök 13:31

Falcao ugyanannyit bizonyított Európában, mint Bale.
Európa Ligában nagy király volt mindkettő. :salute: :-)

A vendég meg a harmadik számú mezeket nem mutatják most be? Engem azok érdekelnének...amúgy a hazai nem olyan vészes.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. május 30., csütörtök 13:30

Én amúgy nagyon erősen kétlem, hogy Bale ÉS Suárez is megy a Realba.

Ennyi feles pénze nincs a Realnak, de másnak se. Egyszer volt Budán kutyavásár... az is a válság előtt.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 30., csütörtök 13:30

petiamadridista írta:Bale ára olyan 45 millió euró körül lehet. Mindent egybevetve. kb ez a reális.
Persze, Neymarért is reális volt a 60-70, nem? Reális áron már rég nem lehet senkit leigazolni. Vagy akkor szerinted Bale ugyan annyit ér, mint James Rodriguez?

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 30., csütörtök 13:29

70 millió euró?? azakemény.
Oké, értem én, hogy sejkek, meg az elmúlt 10 évben azért volt valamennyi infláció, de hát Zidane került ennyibe.
Falcaoért adott volna ennyit Perez azt mondom legyen, de Bale..
Hát jó, majd meglátjuk.
:D :D Ráadásul nem igen hiszem hogy Londonban a següket verik a földhöz az összeg láttán!

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 30., csütörtök 13:25

Mond azt, hogy Anglia legjobbja nem ér annyit, mint SO 3. legjobbja.
Hát mondom.
Bale ára olyan 45 millió euró körül lehet. Mindent egybevetve. kb ez a reális. Kb.. és akkor még nagylelkű voltam.
Falcaoért én kipengettem volna a 65-öt is simán.
Az a csávó már bizonyított nemzetközileg is, spanyol földön is.
Annyira utálom amikor csak a pénz szólhatna bele egy igazolásba (ami a Madridnál még meg is van) és ezért nem jön össze..

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 30., csütörtök 13:23

Jó az a mez.Mondjuk érdekes a név és a szám..
Mikor fogják felvenni a srácok és abba focizgatni?:D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 13:22

petiamadridista írta:70 millió euró?? azakemény.
Oké, értem én, hogy sejkek, meg az elmúlt 10 évben azért volt valamennyi infláció, de hát Zidane került ennyibe.
Falcaoért adott volna ennyit Perez azt mondom legyen, de Bale..
Hát jó, majd meglátjuk.
Mond azt, hogy Anglia legjobbja nem ér annyit, mint SO 3. legjobbja.

ez a Thiago gyerek miért lett ennyire felkapva? :D két napja mást se látok itt... Nem azért, de ő ott nem tud eddig kibontakozni, amibe belenevelték, akkor itt miért lenne kapásból beton kezdő? Lehet Bojan meg Dos Santos effekt a gyerek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 30., csütörtök 13:19

70 millió euró?? azakemény.
Oké, értem én, hogy sejkek, meg az elmúlt 10 évben azért volt valamennyi infláció, de hát Zidane került ennyibe.
Falcaoért adott volna ennyit Perez azt mondom legyen, de Bale..
Hát jó, majd meglátjuk.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 30., csütörtök 13:18

Ezek szerint én akkor komplett idióta vagyok... :roll:
Ha nem fogunk ívelgetni,és nem totál agyatlan focisták lesznek a kezdőben (Di Maria,Higuaín),akkor Özil is fel fog javulni,milliószor jobb lesz,mint eddig.

Adjátok el még százszor,kritizáljátok,törjetek pálcát felette,én alig várom,hogy a labdát földön tartva játsszon a csapat és benne Özil,ő lesz az egyik legjobb játékosunk,ha megváltozik majd a játékrendszer és a felfogás.

Ha a Barcelonába ment volna,most te is csak egy lennél a sok közül,aki sóvárogna utána,hogy miért nem hozzánk jött. :-)
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég