Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. május 30., csütörtök 17:56

Thiago- Egyértelmű ha lehet és akar jönni bár ezt kétlem el kell hozni max. 20m.
Suárez- Vannak vele próblémák,de ezt lehet kezelni, amúgy technikailag elég jó a srác. Cavani vagy ő?, hát nem tudom igazából egyiküket sem mondanám.Talán Cavani.
Bale- Egyértelmű kell ide főleg ha Di Maria megy.
Carvajal- szintén kell, Arbeolából már elég volt.
Az igazság az, hogy mondhatjuk itt a neveket szép sorban, de úgyis az edző dönt.Csak kérdés melyik?
Bale,Carvajal,- Pérez döntése alapján jönnének ez tuti,
Cavani,Suárez,..... Ancelotti választ
Heynckes-nél pedig talán Lewandowski jöhet.

A lényeg, hogy Pérez megválasztása és az edző bejelentése után már többet tudhatunk.
Persze, ha előbb jönne Suárez vagy Cavani lehet már az edzőt is meg lehetne tippelni,hogy ki lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. május 30., csütörtök 17:59-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 30., csütörtök 17:51

Anatolij Timoscsuk, a Bayern München játékosa az orosz Rosszija 2 csatornának: „Kilencvenkilenc százalék, hogy Jupp Heynckes lesz a Real Madrid új vezetőedzője.”
ezt most olvastam. hát jobban örülnék neki, mint ancelottinak. remélem igazat beszél az ukrán :hmmm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 30., csütörtök 17:50

tubatibi írta: Ti mit szóltok ehhez, Carlo papa visszahozná Canales-t. Sokkal jobban örülnék, ha ő lenne Özil helyett, én bírtam a srácot. :-)
Szerencsétlen belerúg a labdába és lesérül. Felesleges, csak másnak a helyét rabolná ezzel. Maradjon ott ahol van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 30., csütörtök 17:48

És hogy jön ide ez most? Suarezzel akinek baja van, annak nem a győztes mentalitásával vagy a pálya felszántásával van baja, hanem hogy egy színészkedő vadparaszt, aki teli van irritáló tulajdonságokkal.
Igen,valóban az.De ha idejön,és meccseket dönt el a góljaival,akkor talán megbocsátok neki... :-)
Én azt mondom,jobb lenne mint Cavani,és lenne olyan jó mint Falcao.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 30., csütörtök 17:47

Egesz korrekt lett az uj mez. Ha nem narancssarga lenne a csikozas hanem mondjuk kek, akkor zsenialis lenne...

Mas: Luis Suarez... Atyauristen bammeg! Mar alapbol az durva hogy szoba kerul a neve. :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 30., csütörtök 17:45

Bocsánat a dupláért, de már nem tudom szerkeszteni.


According to 'Goal' Carlo Ancelotti sees Sergio Canales as a valuable addition to the squad and he could be on his way back to Real Madrid in the summer transfer window
Ti mit szóltok ehhez, Carlo papa visszahozná Canales-t. Sokkal jobban örülnék, ha ő lenne Özil helyett, én bírtam a srácot. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 30., csütörtök 17:44

Marcelo Bielsa is esélyes a posztra, mint egy C terv. Hát nem tudom, ez remélem kamu :D

Amíg nincs hivatalos hír, addig Kloppban reménykedem. Hátha B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 30., csütörtök 17:39

Géci írta:
CS0ki írta: Mondjuk továbbra se értem miért téma a yerek, nem fog idejönni.
Én pl ma olvastam, hogy jól érzi magát Angliában és, hogy jövőre még biztos, hogy a Liverpool játékosa lesz. (goal.com)
CS0ki Thiago-ra célzott szerintem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 30., csütörtök 17:31

CS0ki írta: Mondjuk továbbra se értem miért téma a yerek, nem fog idejönni.
Én pl ma olvastam, hogy jól érzi magát Angliában és, hogy jövőre még biztos, hogy a Liverpool játékosa lesz. (goal.com)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 17:30

Raúl írta:
győztes mentalitás és akarat kell, aki felszántja a pályát a győzelemért és a sikerért, vagy megalkuvó jófiú, aki mindenki kedvence?
Természetesen az első opció kell, emellett kell még az agy is amivel felfogja a sporttárs, hogy a Real Madridban játszik és, hogy ez mit jelent... :x

Amúgy a második opció sem rossz mondjuk egy edzővel, aki beleveri a jófiúba a győztes mentalitást...
ezek alapján a jelenlegi keret fele nem érdemes a mezre. és ez így van már hosszú évek óta. szóval sztem jöjjön csak suarez, én verdesném magam a földhöz örömömben.
Nem lehet, hogy az a gond vele, hogy ő próbálkozik cselekkel is, nem csak a tili-tolit nyomja? Gondolom ezért nem fekszik neki a játék. Sokkal nagyobb szabadságot igényelne szerintem a stílusa alapján.
így van, a tehetsége alapján már rég alapembernek kéne lennie. nem baj, remélem nyomják még ezt a mostanit egy ideig, de most már egyre több csapat vérezteti ki őket.
Kép
Kép
Kép

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 30., csütörtök 17:28

francois írta: egyébként sztem az a legnagyobb baj, hogy neki egy 4-3-3-ban nincs helye, ő a mi középpályánkon tul mélyen játszik. sokkal jobban fekudne neki egy 4-2-3-1-ben a csatár mögötti pozíció.
Nem lehet, hogy az a gond vele, hogy ő próbálkozik cselekkel is, nem csak a tili-tolit nyomja? Gondolom ezért nem fekszik neki a játék. Sokkal nagyobb szabadságot igényelne szerintem a stílusa alapján.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 30., csütörtök 17:27

győztes mentalitás és akarat kell, aki felszántja a pályát a győzelemért és a sikerért, vagy megalkuvó jófiú, aki mindenki kedvence?
És hogy jön ide ez most? Suarezzel akinek baja van, annak nem a győztes mentalitásával vagy a pálya felszántásával van baja, hanem hogy egy színészkedő vadparaszt, aki teli van irritáló tulajdonságokkal.

láttad, hogy mennyire technikás? milyen megoldásai vannak? meglátásai? passzai? mennyire labdabiztos?
Mondjuk ezek nagyjából dos dantosra is igazak, aki a tökömtudja melyik spanyol középcsapatban vergődik mostanra. Mondjuk továbbra se értem miért téma a yerek, nem fog idejönni. :hmmm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 30., csütörtök 17:26

francois írta: mert bár xavi látványosan kezd lassulni, még fél lábbal is 2x jobb mint thiago.
Mondjuk akkor az már rég rossz, ha Xavi még mindig jobb nála. Xavi idén elképesztő nagy flop volt már... de hát erőltessétek csak. Jó ez így nekünk :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. május 30., csütörtök 17:25

más:
újabban új ronaldonak hívnak egy kolumbiai gyereket, az udineseben játszik, 21 éves.
gyors, erős, robbanékony, technikás. a liverpool - valszeg suarez helyére - vinné.
Olaszoknál van pár jó gyerek akiért szívesen adnék pénzt.

Romából -Marquinhos elképesztő milyen szezont hozott le, nagyon tetszik a játéka, a jövő T. Silvája
Sampdoria - Icardi 10 gól és 4 gólpassz, még kevés de benne is van tehetség
Sampdoria - Obiang 21 éves, közpső kp egy adag gólpasszal segítette csapatát Ő is, elég higgadt és jól lát

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 30., csütörtök 17:21

győztes mentalitás és akarat kell, aki felszántja a pályát a győzelemért és a sikerért, vagy megalkuvó jófiú, aki mindenki kedvence?
Természetesen az első opció kell, emellett kell még az agy is amivel felfogja a sporttárs, hogy a Real Madridban játszik és, hogy ez mit jelent... :x

Amúgy a második opció sem rossz mondjuk egy edzővel, aki beleveri a jófiúba a győztes mentalitást...

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 30., csütörtök 17:18

Kerlon írta:Még egyszer megkérdem: miért kellene nekünk az a Thiago ennyire, aki ott nem tud befutni, ahol nevelték? Abba a rendszerbe tanult meg focizni... Arra még senki nem gondolt, hogy lehet a gyerek egy Bojan, Dos Santos-féle felkarolt ember? Én nem értem, hogy miért akarja mindenki ennyire...
hát sztem marhára nem bonyolult. azért egy xavi-iniesta duo mögött befutni annyira nem egyszerű. idén sem fog többet játszani mint tavaly, mert bár xavi látványosan kezd lassulni, még fél lábbal is 2x jobb mint thiago.

bojan, dos santos kalibernél nem kérdés h jobb-e, viszont nekem nagy kétségeim vannak afelől h ő valaha is lesz e óriási klasszis. néha hosszu hosszu percekre el tud tűnni a mezőnyben ami egy középső középályásnak nagyon nem jó, emellet rendkivul fegyelmezetlen, nagyon sok labdát szór el. fiatal még, bőven lenne ideje még fejlődni, ha meg türelmetlen mehet a picsába én biztos nem fogok érte könnyeket hullajtani (mint ahogy soha nem is tettem és nem is fogom senkiért). egyébként sztem az a legnagyobb baj, hogy neki egy 4-3-3-ban nincs helye, ő a mi középpályánkon tul mélyen játszik. sokkal jobban fekudne neki egy 4-2-3-1-ben a csatár mögötti pozíció.
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 17:16

Kerlon írta:
hehe írta: visszakérdezek: van szemed?
Indokolj és ne ironizálj. Kicsit elfogult vagyok a te véleményeid iránt... Vagy Isten császár valaki vagy hulladék...


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 0624_n.jpg
Már a nyáron játszhatunk Mourinho ellen. :D
bővebben: láttad már játszani? gondolom igen. láttad, hogy mennyire technikás? milyen megoldásai vannak? meglátásai? passzai? mennyire labdabiztos? xavi az egyik legjobb ott a posztján évek óta, csecs meg a nagy hazatérő tékozló fiú, persze hogy előtte vannak a katalánok a katalán edzőknél a sorban.
ilyen képességű és tudású játékos a világon mindenütt megállja a helyét, és nem is akárhogy, ha van agya.


más:
újabban új ronaldonak hívnak egy kolumbiai gyereket, az udineseben játszik, 21 éves.
gyors, erős, robbanékony, technikás. a liverpool - valszeg suarez helyére - vinné.
itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=UyuTpNGOegw

sztem korrekt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 17:10

hehe írta:
Kerlon írta:Még egyszer megkérdem: miért kellene nekünk az a Thiago ennyire, aki ott nem tud befutni, ahol nevelték? Abba a rendszerbe tanult meg focizni... Arra még senki nem gondolt, hogy lehet a gyerek egy Bojan, Dos Santos-féle felkarolt ember? Én nem értem, hogy miért akarja mindenki ennyire...
visszakérdezek: van szemed?
Indokolj és ne ironizálj. Kicsit elfogult vagyok a te véleményeid iránt... Vagy Isten császár valaki vagy hulladék...


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 0624_n.jpg
Már a nyáron játszhatunk Mourinho ellen. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 30., csütörtök 17:00

Kerlon írta:Még egyszer megkérdem: miért kellene nekünk az a Thiago ennyire, aki ott nem tud befutni, ahol nevelték? Abba a rendszerbe tanult meg focizni... Arra még senki nem gondolt, hogy lehet a gyerek egy Bojan, Dos Santos-féle felkarolt ember? Én nem értem, hogy miért akarja mindenki ennyire...
visszakérdezek: van szemed?
Raúl írta:Én nem értem ezt gyerekek... Már a magatartása miatt sem hozhatjuk el ezt a :cens: Suárez-t egy Királyi Gárdába! Elharapja Messi torkát, vagy letépi Neymar fülét, aztán eltiltás, meg sajtó általi halál... Kell nekünk még egy Pepe ügy? :/

Előbb - utóbb mindenkit elfogadok és megkedvelek a Madridban, de őt nem tudom elképzelni fehér mezben...

Bale kell...
győztes mentalitás és akarat kell, aki felszántja a pályát a győzelemért és a sikerért, vagy megalkuvó jófiú, aki mindenki kedvence?
neked és a hozzád hasonlóknak mondom, nézzetek már szét kicsit milyen el clasicok voltak az elmúlt 30 évben és mik történtek azokon.
Kép
Kép
Kép

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 30., csütörtök 16:57

Én nem értem ezt gyerekek... Már a magatartása miatt sem hozhatjuk el ezt a :cens: Suárez-t egy Királyi Gárdába! Elharapja Messi torkát, vagy letépi Neymar fülét, aztán eltiltás, meg sajtó általi halál... Kell nekünk még egy Pepe ügy? :/

Előbb - utóbb mindenkit elfogadok és megkedvelek a Madridban, de őt nem tudom elképzelni fehér mezben...

Bale kell...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég