Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 31., péntek 15:38

Higuain kezdeni fog, hogy a lecserélésekor megtapsolhassa a közönség, és elbúcsúzzon tőle.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 31., péntek 14:48

RealRaúl77 írta:


Ez az Omar gyerek amúgy hol játszik (milyen poszton)? Szokott szerepet kapni a Castillában? Vagy hogy került elő a neve?
Inkább a C-ben szokott játszani tudtommal, bár párszor láttam a Castillában is, én csípem. Középpályás amúgy.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 31., péntek 14:35

Ismert az Osasuna elleni keret.
Kapusok: Adán, Jesús.
Védők: Carvalho, Albiol, Arbeloa, Nacho, Fabinho, Llorente.
Középpályások: Özil, Essien, Modric, Callejón, Di María, Omar.
Támadok: Higuaín, Benzema, Morata.
Az mi?? :lol: :lol:

Ez az Omar gyerek amúgy hol játszik (milyen poszton)? Szokott szerepet kapni a Castillában? Vagy hogy került elő a neve?

Adán - Fabinho, Albiol, Carvalho, Nacho - Essien, Modric - Callejon, Özil, di María - Morata :lol:

Aztán cserének majd jöhet a maradék három ifista :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 30., csütörtök 20:10

Ramirest hoznám védekezőnek a középpályára,szerintem hasonlóan nyomja mint Makalele annó. Az ára se túl magas 27 milliót ír a transfermarkt, ennél biztos drágább lenne,de sztem 4-5 évre megoldaná még most töltötte a 26ot,és jobb szélsőként is bevethető,a benficába főleg ott játszott.Előre Suarez nekem nagy kedvencem a vb óta.Sokan fikázzák,pedig a legnagyobb arc: http://www.youtube.com/watch?v=pafN0BZhX5Y. :lol: :salute:

béke

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 30., csütörtök 20:02

"Érthetetlen" módon. Senki se nagyon fizetett volna ennyit egy rossz magaviseletű játékosért
Akkor meg minek igazolt el? Maradhatott volna otthon és teperhetett volna azért hogy visszakerüljön a válogatottba és javítson a megítélésén. Egyébként 100% hogy voltak ajánlatai a Rubinon kívül is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 19:56

Tayo írta:
M'Vilat simán ki lehetne még vásárolni a Rubinból, szóval nem tudom miért sírtok. Még csak 22 éves... Még akár 2 év múlva is jöhet, de kétlem
Nem valószínű hogy róla bármikor is hallani fogunk. Saját maga baszta el a karrierjét, jól indult a Rennesben, utána bár volt egy sérülése pont az EB előtt, de összedrótozták addigra . Azóta kibaszták a válogatottból a magatartása miatt és érthetetlen módon eligazolt a Rubinba, ahol ezidáig öt darab meccsen szerepelt. Ezt felénk úgy mondják hogy csőd. :lol:
"Érthetetlen" módon. Senki se nagyon fizetett volna ennyit egy rossz magaviseletű játékosért. Gondolom arról is tájékozódtál, hogy miért csak 4 meccsen játszott egy 12 millió eurós játékos...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 30., csütörtök 19:41

M'Vilat simán ki lehetne még vásárolni a Rubinból, szóval nem tudom miért sírtok. Még csak 22 éves... Még akár 2 év múlva is jöhet, de kétlem
Nem valószínű hogy róla bármikor is hallani fogunk. Saját maga baszta el a karrierjét, jól indult a Rennesben, utána bár volt egy sérülése pont az EB előtt, de összedrótozták addigra . Azóta kibaszták a válogatottból a magatartása miatt és érthetetlen módon eligazolt a Rubinba, ahol ezidáig öt darab meccsen szerepelt. Ezt felénk úgy mondják hogy csőd. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 19:13

M'Vilat simán ki lehetne még vásárolni a Rubinból, szóval nem tudom miért sírtok. Még csak 22 éves... Még akár 2 év múlva is jöhet, de kétlem. Nem az a baja, hogy oroszba ment... Már idén se azt hozta illetve a sorozatos magatartási problémák... Nem mindig van fejben ott ahol a kéne és ezért nem lesz belőle az, amit vártak itt a legtöbben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 30., csütörtök 19:09

cart írta:És ki lenne, aki védekezik?
annyira imádom amikor vki benyögi ezt...
A válasz: a csapat!
A mai fociban már nincs az h a vkp csak labdát szerez, a csatár meg csak gólt lő. Ott a Barca 3 kpsa, akik közül 2 soha nem a védekezéséről volt híres. És Bukfenc sem egy pitbull. Mégis megoldják.

nem én írtam azt a csapatot, de egy Xabi, Gündogan, Modric, Özil négyesnek ott középen simán le kell védekezni a támadásokat.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 30., csütörtök 19:07

de ha legelöl mindenki letámad -igen még cr is- akkor szerintem meg lehetne oldani a védekezést.
ebben koppintanám a barcát mert amikor nagyon sikeresek voltak akkor letámadtak mint az atom.
letámadnak a legelöl lévők, rengetegszer labdát szereztek már legelöl is de ha ott nem sikerült akkor az elöl lévő hármas meg az egész csapat egy picit hátrébb tolódott és kezdődött a letámadás elölről, utána ha még előrébb került az ellenfél akkor megint hátrébb zártak és megint aktívan letámadtak.
ha meg már meg van a labda akkor egy ilyen kp-val nem sűrűn veszítenénk el hátul.
azt mindenki elfelejti hogy ezt az állandó letámadást a barcelona csak is azért tudták csinálni,mert utána hosszú percekig náluk volt a labda és szinte oldalazó,meg helyezkedő mozgással kérték a zsugát a másiktól(aktív pihenés).

azt ám így nem lehet ahogy mi futballozunk,hogy elvesszük neki rohanunk az ellenfélnek és vagy kapuralövünk vagy ziccer passz vagy eladjuk,és kezdődik minden előről...
nem lehetne bírni sokáig,10 15 perc max,amit mou is csinált a barca ellen..

de tudom hogy most jön a duma hogy hát úgy kéne játszani,de 1. ehez ilyen futballisták kellenek,2. kurva hosszas gyakorlás,és összeszokás kell hozzá.

enélkül az egész olyan mint amikor a kutyák szaladgálnak lihegve..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miró 2013. május 30., csütörtök 19:11-kor.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 30., csütörtök 18:59

cart írta:
Galacticos írta:modric, gündogan, thiagoalcantara, isco, céer, suarez
És ki lenne, aki védekezik? Ki az, aki labdát szerez? Ezek közül egyiküknek sem az a fő erőssége.
nem az erősségük.
de ha legelöl mindenki letámad -igen még cr is- akkor szerintem meg lehetne oldani a védekezést.
ebben koppintanám a barcát mert amikor nagyon sikeresek voltak akkor letámadtak mint az atom.
letámadnak a legelöl lévők, rengetegszer labdát szereztek már legelöl is de ha ott nem sikerült akkor az elöl lévő hármas meg az egész csapat egy picit hátrébb tolódott és kezdődött a letámadás elölről, utána ha még előrébb került az ellenfél akkor megint hátrébb zártak és megint aktívan letámadtak.
ha meg már meg van a labda akkor egy ilyen kp-val nem sűrűn veszítenénk el hátul.
szerintem eddig sem a védekezésünkkel volt baj hanem azzal hogyha nálunk volt a labda akkor azon kívül hogy tedd céer elé valahogy ezenkívül semmit nem tudtunk. ja meg ívelgetni benzemára meg higuainra mert amúgy is mindkettő olyan jól fejel...
egy ilyen hármas: modric, thiago, gündogan szerintem jobban védekezne mint a xabi-khedira kettős. de nem csak nekik kéne, mindenkinek ki kéne vennie a részét a védekezésből. mindenkinek le kéne támadni.

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 30., csütörtök 18:53

Galacticos írta:modric, gündogan, thiagoalcantara, isco, céer, suarez
És ki lenne, aki védekezik? Ki az, aki labdát szerez? Ezek közül egyiküknek sem az a fő erőssége.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 30., csütörtök 18:35

egyébként nem sokan gondolkodnak benne de én 4-4-2-t is eltudnék képzelni vagy egy fajta 4-2-2-2t:
------------------------iker-----------------------
carvajal-----ramos------varane-----marcelo
------------xabi*--------gündogan-----------
------isco/özil----------modric-------
----------suarez/benzema--<->cr----------
viszonylag kötetlen posztok főleg legelöl, letámadás labdavesztés után..
ja igen xabit becsillagoztam, szerintem úgyis kezdő lesz jövőre is, de ha nem akkor a helyén eltudnék képzelni egy thiago alcantarat, de abban az esetben modricot picit hátrébb húznám és a 3kps gündogan,modric és thiago egy vonalban mozognának, isco meg feljebb lépne cé és suarez mögé.

iscohoz: tudom sokan nem hoznátok, tudom sokan sokalljátok az árát. de én hoznám. és el is tudnám képzelni a csapatban. van esze a játékhoz, technikás, jól cselez, kapura veszélyesebb mint özil, jól lát a pályán és még spanyol is. ugyanez thiagora is igaz.
azért egy modric, gündogan, thiagoalcantara, isco, céer, suarez pfúú főleg egy jó formában lévő balszélről besegítő marcelóval.. nagyon adná.

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: jgR » 2013. május 30., csütörtök 13:46

Na én ilyet nézznék igaz attol függ ki lesz az edző ha

Carlo:
-------------------Casillas
Carvajal---Ramos-----Varane---Marcelo
-----Gündogan--------------Modric
---------------------Bale
-----Benzema----Suarez-----C.Ronaldo
Ugye Carlo annyira nem használ szélsőket ő két védővel oldotta meg anno is szóval benzema és CR beljebb lenne nem szélen .

Ha Heynckes:
-------------------Casillas
Carvajal---Ramos-----Varane---Marcelo
-----Gündogan--------------Xabi
---------------------Modric
Bale--------------Benzo/Suarez---------C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 29., szerda 22:39

R.M.C.F írta:Tényleg háááát mi a baxom van M'vilával, Itt annyira sztárolva volt......hol van most? Él még?
Telen 11 millaert elment a Rubin Kazanba.
Bajnoksagban a lehetseges 11 alkalombol 5-szor jatszott osszesen 330 percet. (valoszinuleg serult lehetett, mert a 20-24 forduloban nem volt benne a keretben, a 25-ben a padon ult, a 26-ban 67 percet jatszott, 27,28,29-et pedig vegig jatszotta. az utolso meccsen adott is egy golpasszt)
EL-be az Atletico, a Levante es a Chelsea (elodonto) ellen nem jatszott, a kispra se ult le.

kozbe most leltem wikipedian: "On 8 November 2012, M'Vila was banned from national team matches until June 2014 after an unauthorised night out while on under-21 duty"
ezek szerint 2014 juniusaig a valogatottban se fogjuk latni eltiltas miatt..

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 29., szerda 22:22

R.M.C.F írta:Tényleg háááát mi a baxom van M'vilával, Itt annyira sztárolva volt......hol van most? Él még?
Ruszkik felajánlottak neki egy valag pénzt és karrier építés helyett elment 22 évesen levezetni a Rubin Kazanyba. :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 29., szerda 22:20

Tényleg háááát mi a baxom van M'vilával, Itt annyira sztárolva volt......hol van most? Él még?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. május 28., kedd 21:19

Akkor azthiszem ellőtem minden puskaporom,nézzétek el amugy,nagyon sokat dolgozok mostanában és nem vagyok jól tájékozott,félig meddig követem csak az igazolási szezont is.(Igen tudom,hogy dátumilag még nem vagyunk benne)
Egyébként Carvajal most kölcsönben van,vagy fizetni kell érte? :) Nem tudom milyen szezont futott megmondom őszintén. De ha ennyien mondjátok csak van benne valami,Arbeloánál jobb lehet mindenki :mrgreen:
Bale helyett szóba került ugye Jesús Navas, de neki nem valamilyen fóbiája van? Régen olvastam róla,hogy nem tudja elhagyni a Sevillát a betegsége miatt.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. május 28., kedd 20:52

EnzoZidane89 írta:Ha esetleg Pepét megveszi valamelyik olajklub,akkor legyen egy klasszis védő hátul(Varane akármilyen jól játszik,még korántsem klasszis). M'Vila helyett akkor megtarthatnánk Essient,Esetleg még Ramires jöhetne szóba. VKP mindenképpen kell.
-----------------Casillas----------------
--Rafael-Ramos-Hummels(Kompany)-Marcelo--
---------Xabi Alonso-------Ramires(Essien,Modric)---
----Bale------------Özil--------------C.Ronaldo--
--------------------Agüero--------------------------
Akármilyen jól hangzik, 3 védőből egyszerre csak 2 tud játszani. Varane meg úgy lesz klasszis, hogyha játszik, nem a padon való ücsörgéssel. Jó ez a Pepe-Ramos-Varane hármas, még kell valaki 4. számúnak és teljesen rendben van.
Jobbhátvédnek vissza kell hozni Carvajalt, ez nem lehet vita tárgya, nem véletlenül nem merültek fel más nevek.
Essien remélem nem marad, fölösleges lenne, az ideinél nem valószínű, hogy tud jobb formát hozni, ami valljuk be, nem kecsegtet túl sok jóval.
Agüero meg kb. 1 hete hosszabbított szerződést a Cityvel.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 28., kedd 20:49

EnzoZidane89 írta: M'Vila helyett akkor megtarthatnánk Essient,Esetleg még Ramires jöhetne szóba.
úgy emlékszem essien nem akar maradni.
mi se számolunk vele. ő megy vissza a kékekhez.
ramirest én is régóta mondom, de még egy jóféle sun-os pletyka sem volt róla. :(

kezdődhöz meg:
carvajal fog visszajönni. rafael amúgy se kéne. főleg ha egy ilyen kp "védekezik" előtte.
agüero meg most hosszabbított a citynél.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég