Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 31., péntek 11:31

Officiál, Valdés marad.
TotElCampBlog írta:Hivatalos: Valdés kitölti 2014-ben lejáró szerződését, vagyis még egy évet marad a klubnál.
Valdés a majdani távozás okaként a szellemi kimerültséget említi. Nincs köze a dolognak a pénzhez.
Örülök, jobb mint Reina lenne, ráadásul így talán lesz pénz egy klasszis védőre is.
Jövőre Ter Stegen jöhet. B-)
BH710 írta:Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..
Majd most, egy gyengébb szezon után talán elpárolognak
Gyere oda is, mindig jól jön, ha kicsit nő a színvonal. :-)

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 31., péntek 11:20

hehe írta: érdekes módon a barcelonában mindig képesek voltak ilyenre, hogy teljesítmény és nem csak a név alapján ítéljenek meg egy játékost.
Ahhoz képest, a házi kedvenceket, mint pl Xavi orrba-szájba nyomatják, legyen akár milyen szar.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 31., péntek 11:18

nem értem a felháborodást,
én egyáltalán nem vagyok felháborodva. hogy őszinte legyek szarok rá.
csak mindig megy a parasztvakítás, h mekkora klub, mekkora bratyiba van az egész társaság, együtt alszanak, fekszenek, kelnek, véletlen sem bántják egymást, mindenkivel kibaszott korrektek, soha semmi rosszat nem tesznek, hirdetik a faszságot..aztán itt van, egyetek. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 31., péntek 11:09

Toti írta:
Abidal nem ment, küldték: "Olyan döntést hoztak, amit nem vártam..."

Rosell válasza:
"Igent mindig könnyebb mondani, mint nemet. Most nemet kellett mondanunk".

Hogy a klub nem volt teljesen korrekt (elvileg a játékos betegsége alatt elhangzott a Barca részéről, hogy a mútét után játszott első hivatalos mérközést követően aláírják a szerződéshosszabbítását), maga Zubizarreta is elismerte, aki így fogalmazott: "Olyan döntés született, ami után nehéz elaludni".
több mint egy klub.. :D
nem értem a felháborodást, ilyen a sport, ilyen az élet. sztem senki sem lesz öngyilkos emiatt. szakmai döntés született, érdekes módon a barcelonában mindig képesek voltak ilyenre, hogy teljesítmény és nem csak a név alapján ítéljenek meg egy játékost. nálunk pl raulnak már 3 évvel az eligazolása előtt ajtót kellett volna mutatni, casillasnak már bő éve a padon kéne ülnie, zidane-nak sem kellett volna annyit játszania, ha már a kp-nk szar volt, illetve a többiekről inkább nem is beszélek, akik mélyen alulmúlták/ják magukat az utóbbi időben.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 31., péntek 10:45

Abidal nem ment, küldték: "Olyan döntést hoztak, amit nem vártam..."

Rosell válasza:
"Igent mindig könnyebb mondani, mint nemet. Most nemet kellett mondanunk".

Hogy a klub nem volt teljesen korrekt (elvileg a játékos betegsége alatt elhangzott a Barca részéről, hogy a mútét után játszott első hivatalos mérközést követően aláírják a szerződéshosszabbítását), maga Zubizarreta is elismerte, aki így fogalmazott: "Olyan döntés született, ami után nehéz elaludni".
több mint egy klub.. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 31., péntek 1:17

Kitfisto. írta:http://www.youtube.com/watch?v=N_Ny5nD1U8g
Jól látom hogy az öreg Florentino 3:52-nél szívja a bagót? :D
Komolyan! :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 31., péntek 1:07

http://www.youtube.com/watch?v=N_Ny5nD1U8g
Jól látom hogy az öreg Florentino 3:52-nél szívja a bagót? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 23:57

BH710 írta:

Tudom, a mi csapatunknak rengeteg a divatdrukkere. Ha néhány ilyen "nagy Barcástól" megkérdeztem a csapat történelmét akkor jó esetben tudta Ronaldinho és Puyol nevét a Messin kívül :D

Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..
ohó! Van itt is FM huszár meg miegymás... mostanában elég érdekesen alakulnak itt is a dolgok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. május 30., csütörtök 21:20

Géci írta:
BH710 írta:10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem
Az ilyen katalán drukker kihalófélben van nem tudom, hogy te ezt tudod e... Ide 90%-ba olyan barca drukkerek jönnek fel akik, ha kikapunk beszólhatnak vagy most jöttek savanyúszőlőzni mert Neymar a barcába ment, de a 10 évvel ezelőtti keretből talán Puyol nevét tudná mondani, de azt is csak tippelné :mrgreen: . Ami viccesebb, hogy a mostani kerettel sem biztos, hogy tisztában van :lol: . A lényeg, hogy a ritka katalán drukkerek egyike vagy és van itt rajtad kivül még 2-3, aki nem vak és tisztában van dolgokkal.
Üdv és jó fórumozást!

Tudom, a mi csapatunknak rengeteg a divatdrukkere. Ha néhány ilyen "nagy Barcástól" megkérdeztem a csapat történelmét akkor jó esetben tudta Ronaldinho és Puyol nevét a Messin kívül :D

Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 19:32

Victor írta:nem akarom szítani a tüzet, de semmi közük hozzá, és ez így azért durva (még ha valahol igaza is van)
nézd van ilyen: közzé tedd a linkeket.

Amúgy nekem a tököm ki van azzal, hogy Barcelonában az emberek - legyen az Laporta, Iniesta, Xavi, szertáros vagy ez a csávó - mindig MUSZÁJ olyanba pofázniuk, odaszúrniuk, amihez nem kellene. Viszonylag haragmentes év volt és ez az ocsmány katalán banda még most is pofázik. Örüljön a bajnoki címének aztán kussoljon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 30., csütörtök 19:21

nem akarom szítani a tüzet, de semmi közük hozzá, és ez így azért durva (még ha valahol igaza is van)

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 30., csütörtök 18:35

Mindenki úgy csinál mintha tragédia történt volna. Bajnokok lettünk, eljutottunk két elődöntőbe. Rákos volt az edzőnk hónapokon át. Elég jó kilátásokkal várjuk az új szezont. A Bayernen kívül bármelyik más csapat alá írta volna az évünket.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 30., csütörtök 17:10

Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.
Ez a dolog Tito érkezte után csúcsosodott ki. Mióta ő az edző, Messit én még védekezni nem láttam. Ami azért gond, mert a ti felállásotok megköveteli a magasan elkezdett letámadást, máskülönben átrohannak rajtatok a komolyabb csapatok. A problémának 2 megoldása van. Vagy egy olyan formáció kitalálása, ahol Messi (meg mondjuk még Neymar is) lazsálhat, vagy egy kemény kezű edző padra ültetése, aki rendbe teszi a fejeket, és Messit szent tehénből ismét futkosó kisiskolássá változtatja.
De azért ne írd le a Real vezetők baromságát. Korántsem biztos, hogy nem lesz itt kutyaütő edző, akik totálisan alkalmatlan lesz a feladatra. Ancelotti nálam majdnem az alkalmatlan kategóriába tartozik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 30., csütörtök 16:34

BH710 írta:10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem
Az ilyen katalán drukker kihalófélben van nem tudom, hogy te ezt tudod e... Ide 90%-ba olyan barca drukkerek jönnek fel akik, ha kikapunk beszólhatnak vagy most jöttek savanyúszőlőzni mert Neymar a barcába ment, de a 10 évvel ezelőtti keretből talán Puyol nevét tudná mondani, de azt is csak tippelné :mrgreen: . Ami viccesebb, hogy a mostani kerettel sem biztos, hogy tisztában van :lol: . A lényeg, hogy a ritka katalán drukkerek egyike vagy és van itt rajtad kivül még 2-3, aki nem vak és tisztában van dolgokkal.
Üdv és jó fórumozást!

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. május 30., csütörtök 16:15

morientes írta:
Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy 
Jól mondod.De biztos hogy barcelona szurkoló vagy? :lol:

biztos :D imádom a csapatot 10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 30., csütörtök 15:59

Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy 
Jól mondod.De biztos hogy barcelona szurkoló vagy? :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 15:39

BH710 írta:Sziasztok :D Első hozzászólásom itt, rögtön egy felvetéssel kezdenék, amit elsősorban a madridistáktól kérdeznék meg.Itt egy cikk amit szerintem érdemes elolvasni, mert rohadtul az igazság van benne leírva.

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... keseruseg/


Ehhez kötődően véleményem szerint hozzánk egyetlen egy játékosnak kellett volna jönnie aki megköthette volna Messit(megfognak kövezni :D ) aki nem más mint Suarez. Ő biztos nem passzolta volna vissza Messinek ziccerben, nem kereste volna még a gólvonalról sem. Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.

Persze, lehet mondani, h de Alexis,Pedro,Villa és a többiek belőhetnék a ziccereket, ami jogos, de önbizalmilag hol lehetnek ezek a játékosok?
Üdv!
Szerintem nagyon jó cikk és szerintem Messin érződik is, hogy önző és már elszaladt vele a ló, de a cikkben remekül kifejt róla mindent az író...

Azzal is egyetértek, hogy Suárezzel előrébb lehetnétek, de könnyen lehet, hogy úgy járna, mint Ibra, ha Messi(illetve apuci) úgy akarja... A gyenge személyiségeket továbbra is el fogja nyomni az erőset meg kitúrhatja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. május 30., csütörtök 15:22

Sziasztok :D Első hozzászólásom itt, rögtön egy felvetéssel kezdenék, amit elsősorban a madridistáktól kérdeznék meg.Itt egy cikk amit szerintem érdemes elolvasni, mert rohadtul az igazság van benne leírva.

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... keseruseg/


Ehhez kötődően véleményem szerint hozzánk egyetlen egy játékosnak kellett volna jönnie aki megköthette volna Messit(megfognak kövezni :D ) aki nem más mint Suarez. Ő biztos nem passzolta volna vissza Messinek ziccerben, nem kereste volna még a gólvonalról sem. Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.

Persze, lehet mondani, h de Alexis,Pedro,Villa és a többiek belőhetnék a ziccereket, ami jogos, de önbizalmilag hol lehetnek ezek a játékosok?

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 30., csütörtök 14:42

Realista24 írta:
David Luiz, aztán csókolom.
Luízra van 30 milla?
nincs.

viszont ha nem kell az uj edzonek akkor eladják. kérdés az, hogy a psg&friends co. bejelntkezik e érte.
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 30., csütörtök 14:11

Realista24 írta:Luízra van 30 milla?
Van az 25 is. :D
Hát nem tudom, elvileg a katalán sajtó szerint most ő az első számú célpont.

ABIDAL TÁVOZIK. :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 203 regisztrált és 0 vendég