Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 31., péntek 11:54

szakmai döntés született, érdekes módon a barcelonában mindig képesek voltak ilyenre, hogy teljesítmény és nem csak a név alapján ítéljenek meg egy játékost.
és erre pár órával kiderül, hogy Valdes továbbra is marad a Barcánál... szakmai döntés, mindig képesek ilyenre, ja... :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 31., péntek 11:52

hogy lehet az, hogy vitya marad? :mrgreen:
egyébként abidal vissza is fog vonulni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. május 31., péntek 11:38

Toti írta:
Abidal nem ment, küldték: "Olyan döntést hoztak, amit nem vártam..."

Rosell válasza:
"Igent mindig könnyebb mondani, mint nemet. Most nemet kellett mondanunk".

Hogy a klub nem volt teljesen korrekt (elvileg a játékos betegsége alatt elhangzott a Barca részéről, hogy a mútét után játszott első hivatalos mérközést követően aláírják a szerződéshosszabbítását), maga Zubizarreta is elismerte, aki így fogalmazott: "Olyan döntés született, ami után nehéz elaludni".
több mint egy klub.. :D

Amellett,hogy utálom a vezetőséget emiatt, meg simán elnézegettem volna még, azért felmerül a kérdés,hogy nem jobb e ez,mint végigpadoztatni vele a szezont? szerintem az aljasabb húzás lett volna,ha elhitetik vele,hogy maradjon,számítanak rá, aztán játszik néhány tét nélküli meccsen.
Most legalább korrekt,és egyenes volt a vezetőség, nem ment az álszent duma.
Így Abidalnak van lehetősége máshol játszania, egy francia bajnokságban simán alapkezdő lehet még.


Ez a Valdes sztori meg, a világ balekjai vagyunk. ahelyett hogy rásóztuk volna a Monacora, ehelyett kitöltetjük vele a szerződését, plusz álljuk a fizetését 1 évig,egy motiválatlan kapusnak... :| gratulálok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 31., péntek 11:31

Officiál, Valdés marad.
TotElCampBlog írta:Hivatalos: Valdés kitölti 2014-ben lejáró szerződését, vagyis még egy évet marad a klubnál.
Valdés a majdani távozás okaként a szellemi kimerültséget említi. Nincs köze a dolognak a pénzhez.
Örülök, jobb mint Reina lenne, ráadásul így talán lesz pénz egy klasszis védőre is.
Jövőre Ter Stegen jöhet. B-)
BH710 írta:Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..
Majd most, egy gyengébb szezon után talán elpárolognak
Gyere oda is, mindig jól jön, ha kicsit nő a színvonal. :-)

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 31., péntek 11:20

hehe írta: érdekes módon a barcelonában mindig képesek voltak ilyenre, hogy teljesítmény és nem csak a név alapján ítéljenek meg egy játékost.
Ahhoz képest, a házi kedvenceket, mint pl Xavi orrba-szájba nyomatják, legyen akár milyen szar.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 31., péntek 11:18

nem értem a felháborodást,
én egyáltalán nem vagyok felháborodva. hogy őszinte legyek szarok rá.
csak mindig megy a parasztvakítás, h mekkora klub, mekkora bratyiba van az egész társaság, együtt alszanak, fekszenek, kelnek, véletlen sem bántják egymást, mindenkivel kibaszott korrektek, soha semmi rosszat nem tesznek, hirdetik a faszságot..aztán itt van, egyetek. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 31., péntek 11:09

Toti írta:
Abidal nem ment, küldték: "Olyan döntést hoztak, amit nem vártam..."

Rosell válasza:
"Igent mindig könnyebb mondani, mint nemet. Most nemet kellett mondanunk".

Hogy a klub nem volt teljesen korrekt (elvileg a játékos betegsége alatt elhangzott a Barca részéről, hogy a mútét után játszott első hivatalos mérközést követően aláírják a szerződéshosszabbítását), maga Zubizarreta is elismerte, aki így fogalmazott: "Olyan döntés született, ami után nehéz elaludni".
több mint egy klub.. :D
nem értem a felháborodást, ilyen a sport, ilyen az élet. sztem senki sem lesz öngyilkos emiatt. szakmai döntés született, érdekes módon a barcelonában mindig képesek voltak ilyenre, hogy teljesítmény és nem csak a név alapján ítéljenek meg egy játékost. nálunk pl raulnak már 3 évvel az eligazolása előtt ajtót kellett volna mutatni, casillasnak már bő éve a padon kéne ülnie, zidane-nak sem kellett volna annyit játszania, ha már a kp-nk szar volt, illetve a többiekről inkább nem is beszélek, akik mélyen alulmúlták/ják magukat az utóbbi időben.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 31., péntek 10:45

Abidal nem ment, küldték: "Olyan döntést hoztak, amit nem vártam..."

Rosell válasza:
"Igent mindig könnyebb mondani, mint nemet. Most nemet kellett mondanunk".

Hogy a klub nem volt teljesen korrekt (elvileg a játékos betegsége alatt elhangzott a Barca részéről, hogy a mútét után játszott első hivatalos mérközést követően aláírják a szerződéshosszabbítását), maga Zubizarreta is elismerte, aki így fogalmazott: "Olyan döntés született, ami után nehéz elaludni".
több mint egy klub.. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 31., péntek 1:17

Kitfisto. írta:http://www.youtube.com/watch?v=N_Ny5nD1U8g
Jól látom hogy az öreg Florentino 3:52-nél szívja a bagót? :D
Komolyan! :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 31., péntek 1:07

http://www.youtube.com/watch?v=N_Ny5nD1U8g
Jól látom hogy az öreg Florentino 3:52-nél szívja a bagót? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 23:57

BH710 írta:

Tudom, a mi csapatunknak rengeteg a divatdrukkere. Ha néhány ilyen "nagy Barcástól" megkérdeztem a csapat történelmét akkor jó esetben tudta Ronaldinho és Puyol nevét a Messin kívül :D

Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..
ohó! Van itt is FM huszár meg miegymás... mostanában elég érdekesen alakulnak itt is a dolgok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. május 30., csütörtök 21:20

Géci írta:
BH710 írta:10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem
Az ilyen katalán drukker kihalófélben van nem tudom, hogy te ezt tudod e... Ide 90%-ba olyan barca drukkerek jönnek fel akik, ha kikapunk beszólhatnak vagy most jöttek savanyúszőlőzni mert Neymar a barcába ment, de a 10 évvel ezelőtti keretből talán Puyol nevét tudná mondani, de azt is csak tippelné :mrgreen: . Ami viccesebb, hogy a mostani kerettel sem biztos, hogy tisztában van :lol: . A lényeg, hogy a ritka katalán drukkerek egyike vagy és van itt rajtad kivül még 2-3, aki nem vak és tisztában van dolgokkal.
Üdv és jó fórumozást!

Tudom, a mi csapatunknak rengeteg a divatdrukkere. Ha néhány ilyen "nagy Barcástól" megkérdeztem a csapat történelmét akkor jó esetben tudta Ronaldinho és Puyol nevét a Messin kívül :D

Odaát nem regisztráltam, rettentően alacsony(nak tűnik) az átlagéletkor, és szerintem ott rengeteg a divatdrukker is akik FM-ből állítják össze a csapatot..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 19:32

Victor írta:nem akarom szítani a tüzet, de semmi közük hozzá, és ez így azért durva (még ha valahol igaza is van)
nézd van ilyen: közzé tedd a linkeket.

Amúgy nekem a tököm ki van azzal, hogy Barcelonában az emberek - legyen az Laporta, Iniesta, Xavi, szertáros vagy ez a csávó - mindig MUSZÁJ olyanba pofázniuk, odaszúrniuk, amihez nem kellene. Viszonylag haragmentes év volt és ez az ocsmány katalán banda még most is pofázik. Örüljön a bajnoki címének aztán kussoljon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 30., csütörtök 19:21

nem akarom szítani a tüzet, de semmi közük hozzá, és ez így azért durva (még ha valahol igaza is van)

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. május 30., csütörtök 18:35

Mindenki úgy csinál mintha tragédia történt volna. Bajnokok lettünk, eljutottunk két elődöntőbe. Rákos volt az edzőnk hónapokon át. Elég jó kilátásokkal várjuk az új szezont. A Bayernen kívül bármelyik más csapat alá írta volna az évünket.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 30., csütörtök 17:10

Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.
Ez a dolog Tito érkezte után csúcsosodott ki. Mióta ő az edző, Messit én még védekezni nem láttam. Ami azért gond, mert a ti felállásotok megköveteli a magasan elkezdett letámadást, máskülönben átrohannak rajtatok a komolyabb csapatok. A problémának 2 megoldása van. Vagy egy olyan formáció kitalálása, ahol Messi (meg mondjuk még Neymar is) lazsálhat, vagy egy kemény kezű edző padra ültetése, aki rendbe teszi a fejeket, és Messit szent tehénből ismét futkosó kisiskolássá változtatja.
De azért ne írd le a Real vezetők baromságát. Korántsem biztos, hogy nem lesz itt kutyaütő edző, akik totálisan alkalmatlan lesz a feladatra. Ancelotti nálam majdnem az alkalmatlan kategóriába tartozik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 30., csütörtök 16:34

BH710 írta:10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem
Az ilyen katalán drukker kihalófélben van nem tudom, hogy te ezt tudod e... Ide 90%-ba olyan barca drukkerek jönnek fel akik, ha kikapunk beszólhatnak vagy most jöttek savanyúszőlőzni mert Neymar a barcába ment, de a 10 évvel ezelőtti keretből talán Puyol nevét tudná mondani, de azt is csak tippelné :mrgreen: . Ami viccesebb, hogy a mostani kerettel sem biztos, hogy tisztában van :lol: . A lényeg, hogy a ritka katalán drukkerek egyike vagy és van itt rajtad kivül még 2-3, aki nem vak és tisztában van dolgokkal.
Üdv és jó fórumozást!

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. május 30., csütörtök 16:15

morientes írta:
Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy 
Jól mondod.De biztos hogy barcelona szurkoló vagy? :lol:

biztos :D imádom a csapatot 10.éve már, de ettől függetlenül lehet tisztán is látni szerintem

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 30., csütörtök 15:59

Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy 
Jól mondod.De biztos hogy barcelona szurkoló vagy? :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 15:39

BH710 írta:Sziasztok :D Első hozzászólásom itt, rögtön egy felvetéssel kezdenék, amit elsősorban a madridistáktól kérdeznék meg.Itt egy cikk amit szerintem érdemes elolvasni, mert rohadtul az igazság van benne leírva.

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... keseruseg/


Ehhez kötődően véleményem szerint hozzánk egyetlen egy játékosnak kellett volna jönnie aki megköthette volna Messit(megfognak kövezni :D ) aki nem más mint Suarez. Ő biztos nem passzolta volna vissza Messinek ziccerben, nem kereste volna még a gólvonalról sem. Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.

Persze, lehet mondani, h de Alexis,Pedro,Villa és a többiek belőhetnék a ziccereket, ami jogos, de önbizalmilag hol lehetnek ezek a játékosok?
Üdv!
Szerintem nagyon jó cikk és szerintem Messin érződik is, hogy önző és már elszaladt vele a ló, de a cikkben remekül kifejt róla mindent az író...

Azzal is egyetértek, hogy Suárezzel előrébb lehetnétek, de könnyen lehet, hogy úgy járna, mint Ibra, ha Messi(illetve apuci) úgy akarja... A gyenge személyiségeket továbbra is el fogja nyomni az erőset meg kitúrhatja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég