Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 27., vasárnap 23:47

az ilyen és ehhez hasonló telefonokról van valakinek valami tapasztalata? :)
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 27., vasárnap 15:43

ez is 5 éves már
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. július 27., vasárnap 15:42

___Samy___ írta:sokat hűtött rajta a hűtőpad? én is nézegettem már, de ha nem muszáj nem dobok ki 4-5 ezret feleslegesen
Nem olyan sokat mint vártam, de nem szenvedek már a géppel, mint azelőtt. Ha folyamatosan megy a ventid, mindenképp pasztázz, főleg ha 2-3 éves gépről van szó. Az enyém lassan 5, szóval nekem jobb már nem lesz...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 27., vasárnap 15:40

megnéztem, 90 fok a max
akkor végül is nincs olyan nagy probléma így takarítás után

csak idegesít, hogy állandóan megy a ventilátor
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 27., vasárnap 15:36

Mi a processzor típusa? Mindegyiknek van egy megengedett hőmérsékleti tartománya. Az alapján meg tudod a választ, hogy ez még normális e vagy sem. Nálam 70-75 fok a max terhelésnél a plafon. Olyan 90-ig mehet el. Intel-nél ez 100-105 körül van azt hiszem.
Ha 65 fok a processzor+alaplap hőmérséklete, és beszaggat, akkor ott korábban károsodott valami, vagy lehet nem is ettől. Sanszos, hogy a merevlemezed, mert az volt kirívóan magas a leírtak szerint, és produkálhat ilyet. Egy ellenőrzést lefuttathatnál rajta. Esetleg egy stressz-tesztet is. Ezeket Aida-val és Hard Disk Sentinel-el el tudod végezni. Magon fent vannak. Elsősorban az utóbbi kell neked.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 27., vasárnap 15:36

sokat hűtött rajta a hűtőpad? én is nézegettem már, de ha nem muszáj nem dobok ki 4-5 ezret feleslegesen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. július 27., vasárnap 15:31

___Samy___ írta:annyi, hogy még így is van olyan, hogy nagyobb használatnál a proci visszakúszik 65 fok körülire, és a speedfan is jelzi, hogy nagyon nem ok a dolog
van olyan, hogy ha rádugom tv-re és azon keresztül nézek vmit a neten, akkor elkezd beszaggatni

akkor ne pasztázzam, ettől jobb már úgysem lesz?
Nekem szóról szóra ugyanez volt a történet. Újrapasztáztam, a proci hőfok azóta rendben, meg a winchester is, temp1 viszont nekem is nagyon magas , elvileg az valami összekötő híd az alaplapon (nvidia videókártya), és azzal nem lehet semmit sem csinálni, mert nincs közvetlen hűtése. Vettem a gép alá 4rugóért egy hütőt, így elzötyög.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 27., vasárnap 15:18

annyi, hogy még így is van olyan, hogy nagyobb használatnál a proci visszakúszik 65 fok körülire, és a speedfan is jelzi, hogy nagyon nem ok a dolog
van olyan, hogy ha rádugom tv-re és azon keresztül nézek vmit a neten, akkor elkezd beszaggatni

akkor ne pasztázzam, ettől jobb már úgysem lesz?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 27., vasárnap 15:15

A processzor hőmérséklete ok. Most már a merevlemez is elfogadható. Szerintem ennél többet nem tudsz kihozni ebből a laptopból hűtésben. Ennyit tud. Felesleges lehet a pasztázás. Takarítani meg gyakrabban kellene, most örülhetsz, hogy az adataid nem vesztek el ilyen alaphőmérséklet mellett, akkor mi lehetett terhelésnél?
Ami még javíthat a dolgon, esetleg emeld meg az alját, amikor használod, ha asztalon van, hogy több levegőt kapjon. Ölben pedig hagyd szabadon a levegő útját. Ha oldalt van kicsit lógjon le, stb.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 27., vasárnap 15:02

nem tudom nektek hogy van, de nekem mostanában piszkosul melegszik a laptopom
tegnap leszedtem a speedfant, és a procinál 65 fok körüli értéket dobott ki, a winyóra is vmi 70 fok, a temp1-re (acpi, bár ez fingom sincs micsoda) meg 83!-at
a ventilátor szinten állandóan megy

az előbb szétszedtem, kipucoltam mindent, most a proci lement olyan 50-60 fokra, a winyó 50, a temp1 meg fixen 73
holnap veszek pasztát, és újrapasztázom a procit, de a többin mivel tudnék segíteni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 26., szombat 23:36

tubatibi írta:Egyébként ki mennyire használja a felhőket? Nekem már szinte minden épkézláb dokumentumom(sőt pár személyes irat és garancialevelek is beszkennelve ottvannak :smile: ) oda van felrakva. Ki melyiket használja? Nekem a drive tetszik a legjobban. :)
Nem feltétlen neked válasz, csak "érdekesség":

http://index.hu/tech/2014/07/18/a_dropb ... atszotere/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 26., szombat 23:13

Csak én használok mobilbank appot? :mrgreen:
Vatera, ebay, paypal, nike, meg egy rakat amik az utazáshoz kellenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. július 26., szombat 16:54

ezek közül sokat nem is ismerek, én tényleg csak párat használok :lol:

fb, fb messenger, viber, youtube, szótár, lámpa
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 26., szombat 16:47

tubatibi írta:Egyébként ki mennyire használja a felhőket? Nekem már szinte minden épkézláb dokumentumom(sőt pár személyes irat és garancialevelek is beszkennelve ottvannak :smile: ) oda van felrakva. Ki melyiket használja? Nekem a drive tetszik a legjobban. :)
- a kulonbozo dokumentumokat a drive-on
- de a kepek szinkronizalasara a dropboxot hasznalom. A csoporttarsaim is ezt hasznaljak, ezert barmit feltoltenek, 1 kattintassal mar hozza is van adva az en fiokomhoz

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. július 26., szombat 16:40

Ahogyan a többiek is:
fb, fb messenger, viber, gmail, youtube, eredmenyek.com, német nyelvű szótár és kb. ennyi.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 26., szombat 13:27

fb, messenger, viber, instakiló :mrgreen: , youtube, mailbox, twitter, candy crush :Đ , meg eredmenyek.com nekem is

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. július 26., szombat 12:21

Fb, fb messenger, viber, index, shazam, imdb, youtube, gmail, subway surfers, menetrend, elemlampa :mrgreen:, szotar, eredmenyek.com, meg a gyariakat (naptar, jegyzet, szamologep)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 26., szombat 12:13

fb, fb messenger, whatsapp, viber, instagram, 9gag, bp-i menetrend, sofascore, tubemate, shazam, gmail, google asszisztens meg néha 1-2 játék.

apropó, google asszisztensen ugye be volt állítva a lakhelyem, viszont elköltöztem és nem engedi átírni, azt írja, hogy a google nem elérhető. ötlet?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 26., szombat 12:05

fb messenger, 9gag, ign, livescore, track id, spotify, google appok.

ritkán: steam, tunein radio.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 26., szombat 11:54

Spotify, Instagram, Snapchat, Viber, Twitch, Duolingo, Family Guy( :mrgreen: ). Meg persze a Google alkalmazások(drive,gmail,+).
Néha Sygic meg az iStudiez-t szoktam használni, bár mondjuk azt csak suliközben. :)

iPad-en szoktam dokumentumokat tárolni és egyéb dolgokat. :)
Egyébként ki mennyire használja a felhőket? Nekem már szinte minden épkézláb dokumentumom(sőt pár személyes irat és garancialevelek is beszkennelve ottvannak :smile: ) oda van felrakva. Ki melyiket használja? Nekem a drive tetszik a legjobban. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég